forum top

× Versenyek

emo H5 Verseny

Több
2016 febr. 24 19:06 #811

Rendben, én fenn vagyok meg fenn leszek a többi napon is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 24 20:20 #813

Azt írja tűzfal probléma miatt nem akar csatlakozni Adam. Win 8.1-el.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 12:49 #823

GameRanger vs Adam/Hahakocka 1:0 eddig.
Kocka nem tudott csatlakozni hozzám és nem tudott játékot indítani sem.
Annyit tudok, amit fentebb is írt, hogy a tűzfal miatt nem volt sikeres.
Valakinek esetleg van valami tippje vagy emléke az előző versenyről?
Nekem 0 GR tapasztalatom van, Shiennel csont nélkül ment a dolog.
Mivel nem tudott játékot csinálni sem, az az érzésem, hogy nála van valami beállítás, ami bekavar.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 12:50 #824

Jou bácsi : Valamiért firewall problémát ír ki a gameranger hostoláskor vagy join-kor. Win 7 nél nem volt ilyen annó az 1. h5 1v1 versenyen. Most Win 8l1 van még a legújabb multis játékok pl he Division is mennek multiban co-opban, de ez nem fura. Mi lehet a megoldás? Adammel próbáljuk megoldani, de nem akar sikerülni, ha kikapcsolom a firewallt akkor se jó fura móde.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 12:52 #825

Igen! Jó lenne tudni mi lehet a probléma. H5 mindig is ment multiban H6 H7 is szóval nem értem most mi van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 13:15 #826

Hahakocka: nálunk win8.1 alatt problémamentesen működött a tűzfal kikapcsolása mellett. 2 tipp: ugye eredeti a HoF és 2.1-es a verziója + próbáljátok meg hamacsival is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 18:51 #830

Eredeti, de le lett crackelve az a baj esetleg? Egyébkét meg kéri a dvd-t....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 19:32 #831

Kérdezném én következő körös ellenfelemet. Hétvégén letudnánk tolni előre a meccset, ugyanis a következő forduló hétvégi nekem a BB és Ügyei miatt nem lenne alkalmas. Ha nem jó, akkor majd pótolási lehetőséget kérek.

Kocka: Passz, win8.1et nem ismerem, de Win10 semmi probléma nem volt... csak a szokásos kapcsolati valami gondját írja ki, de attól még megy... Próbáld ki h minden tűzfalat lelősz windowsban összes hálóra, + külső tűzfal ki + ha kérdez, elérés engedélyezése a hálózathoz a játéknak...


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)
Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 25 19:33 Írta: Jou.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 19:47 #835

OK megpróbálom majd úgy is. De nagyon furcsa mert sehol se volt ez gond.

Jou : Ajánlom a Lovasíjász c. doksifilmet! Telt házas minden előadása nagyon jó volt! Még taps is volt a végén!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 26 07:56 #839

Hahakocka: szerintem a crackelés a baj. Telepítsd fel a gyári játékot, rakd fel a 2.1-es patch-et és a noDVD-t.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 26 11:21 #840

Így tettem annó.

2.1 es cracket raktam rá. Van egy am sima no dvd crack nem 2.1-es és jó úgymond?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 26 11:21 #841

Ma este ráérek egyébként elvileg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 26 22:46 #843

Adam (Castle, Dougal) vs Hahakocka (Sylvan, Ossir) 1:0
A fekete lovasok miatt nyilas nép kellett mindenképpen, meg a fix level 1-2 dwelling miatt Dougal jó választásnak tűnt, mert ennyi lénynél a battle frenzy sokat tud dobni.
Megvolt a terv, hogy 1-3-1-re hogyan lehet elérni a zöld várat, aztán persze semmi sem úgy történt, ahogy gondoltam :)
Hahakocka a kék színt választotta, így eleve nem mertem a térkép jobb felére bóklászni.
A közelemben levő szörnyekből volt 2 kupac master gremlin, 2 kupac skirmisher (egyik a higanybányánál) meg master hunterek a kristálybányánál, így első héten nem sok szintet léptem. Ezen kívül a battle frenzy az istennek sem akart jönni (valamikor tízes szint után lett meg).
Első héten Ellaine jött, ami nagyon jó, csak 1-1-7-en elfelejtettem vele beállni a várba.
1-2-1-en át akartam adni az új egységeket a főhősnek, akkor vettem észre, hogy azok a várban maradtak. Így 1-2-2-n támadtam meg a lovasokat. Levertem a két kupacot a 10k aranyért meg elfoglaltam a középső várat (mindketten dupla várat kaptunk, én parasztot és íjászt építettem az enyémben). Utána második és harmadik héten kipucoltam a saját területemet nagyjából (beleértve középen az aranybányát, de a kincstárakat kihagytam).
Haha átjött a negyedik héten és a hét közepén megütköztünk.
Nálam kb 300 conscript, 160 marksmen, 20 griff, 9 inquisitor, 5 paladin, 2 angel. 16-os hős, expert attack (archery, battle frenzy, retribution), adv war machines (catapult, ballista), basic defense (evasion) meg adv vagy expert counterstrike (benediction, retaliation strike), ballista, ammo cart.
Ossir level 13, kb 85 sprite, kb 45 blade dancer, 42 hunter, 12 druid, 8-10 unicorn, meg 2x1 blade dancer.
Megmaradtak a parasztjaim, az íjászok meg az inkvizítorok. Chatelés közben sikerült benyomnom az auto combatot és az idióta gép előrement a lovakkal meg az angyalokkal, a hunterek le is kapták őket teli nyíl + luck kombóval. Elég nagy HP többletem volt, meg jóval több lövősöm, így ez is belefért.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 27 10:01 #847

Az 1. kör befejeződött.
A 2. kör határideje: március 13.
Pálya: A számkivetettek földje
Párosítások (a piros elöl): Jou - Hercule Poirot, Shien76 - Bic, Zsee - Adam771220, Hahakocka kimarad

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!