forum top

× Versenyek

emo H5 Verseny

Több
2016 febr. 07 15:49 #719

Köszi :)
Persze, hogy nem szúrtam ki :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 07 20:02 #720

Üdv, most telepítettem a GameRanger-t, és csináltam új accountot. Honnan tudhatom meg az ID-met

Másik dolog: a verseny előtt próbaképpen még mindenképp szeretnék játszani egy meccset valakivel, látni, hogy is megy ez. Valaki bevállalna? :) (Előre láthatólag 19-20.-án érek rá leghamarabb)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 09 07:30 #724

A verseny tervezett kezdése jövő hétfő (február 15.). Még 2 játékos nevezését várom, hogy a 8 fős csoport beteljen. Részleteket az aláírásban láthattok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 09 13:45 #725

Sziasztok!
Valamelyik nap én is feltelepítem és akkor egy kapcsolódási próbameccset szívesen nyomnék én is.
A szabályzatról lenne pár kérdésem:
Automata mentés: Valahol kell konfigurálni ehhez valamit? Nekem annyi rémlik, hogy talán 3 autosavet csinál a játék, szóval valószínűleg igen.
Kék választhatja ugyanazt a vártípust, mint piros, gondolom.
Deleb tiltása: Én is támogatom, hogy ne lehessen Delebbel terjeszkedni, mert túl erős. Viszont segédhősként én engedélyezném olyan formában, hogy nem csatázhat, de felszedhet nyersiket és elfoglalhat bányákat/lénytermelőket/várakat harc nélkül. Illetve el lehessen venni az egységeit/ammo cartját/ballistáját. Ha teljesen kitiltjuk, akkor a démon vár elég rizikós, mert első nap csak két hőst vehetsz (nincs az, mint 3-ban, hogy ha megveszed az egyiket, azonnal van másik). Ha meg sem veheted a saját frakciódba tartozó hőst a tavernből, az szerintem túl erős megszorítás (nem tudom, pályaszerkesztővel ki tudjuk-e tiltani, ha igen, az lenne a legegyszerűbb).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 09 13:52 #726

Én a random kezdő hőst sem tartom jó ötletnek. Így több szerep jut a szerencsének, döntő lehet, ha az egyik fél jó hősöket kap, a másik meg gyengéket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 09 16:57 #727

Én is jönnék újra! Akkor Gamerangert szedjem le újra? Az még az előz őgépen volt utoljára. :D

Max újra regelek.

Majd H7-ből is lehetne majd 1v1 vagy 2v2 ha a héten megjön a 1.7 patch és végre kijavítják a bugos multi belépést.

A szabályok mennyire változtak 2014 óta?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 09 17:05 #728

Hol vannak a letölthető doksik meg szabály? Kisit még tanulnom kell az új honlapot. :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 09 19:05 #729

üdv Haha :)

a szabály Kiki üzenetében: h5 1vs1 online verseny (pirossal)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 09 19:09 #730

gameranger
nick: dio76
account: 2163617

@Hercule Poirot
én a friends ablakban találtam meg az accountomat. jobb klik a nicknéven és show infos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 09 20:27 #732

Köszi, shien! :)
Nick: Hercule Poirot
ID: 7275605

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 10 10:33 #734

Adam, Poirot:
- az automatikus mentést be kell kapcsolni az esetleges lefagyás miatt (3 autosave készül)
- a kék választhatja ugyanazt a vártípust
- Deleb megvétele főhősként tilos, segédhősként Adam indokai alapján meg lehet akkor venni, de játékost ne támadhasson meg (ő viszont támadható). Azt, hogy a blokkok/védők támadása tiltott, nem tudjuk ellenőrizni, ezért javaslom, hogy ezt ne tiltsuk.
Hahakocka: szabályok az aláírásban, pirossal kiemelve

Adam és Hahakocka még nem adta meg az ID-jét, ezt pótoljátok. Még 1 játékos nevezhet a 8 fős versenybe.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 11 19:57 #735

A senki földjén véletlen se piros-kék felállásban játszunk, mert e között a két szín között még blokk sincs, így javaslom a két földalatti szín, a zöld-sárga használatát.

Egyébként általában hétköznap délután és este fogok ráérni, meg vasárnap.


Üdv. Zsee (korábban ShurTugal)

Atra du evarínya ono varda, atra guliä un ilian tauthr ono un atra ono waíse skölirno fra rauthr!
Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 11 20:01 Írta: Zsee.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 13 12:22 #736

GR Nick: Adam
ID: 7294742
Hétvégén jórészt fenn leszek, ha valaki akar esetleg kapcsolódást próbálni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 13 15:33 #737

GR Nick : Hahakocka

ID -t nem találom a friendsben sem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!