forum top

× Versenyek

emo H5 Verseny

Több
2016 szept. 17 13:57 #1876

Hercule Poirot beküldte:

Sziasztok!
Van itt valaki, aki linux alatt játszik a H5-tel? Én ezt tenném, de van pár hiba, ami orvoslásra vár. Köszi

Elég sok hiba lehet, hisz a játék hivatalosan nem támogatja a Linuxot. :) Pontosan mi a baj?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 18 07:03 #1878

Wine-nal telepítettem, az elvileg megcsinálja. Most ott tartok, hogy remekül elindul, és lehet vele játszani, csak olykor hirtelen szörnyen belaggol, ilyen 0.5 fps-re, és nem is lesz jobb, amíg ki nem lépek, és újra be. Vannak olyan pillanatok, amiket ha újra és újra viszatöltök, és ugyanazt csinálom, ugyanúgy bedöglik. Viszont ha ebben az állapotban összehozok egy mentést, és abba töltök ele, akkor jó lesz(hosszabb-rövidebb időre).

Ja és ezt csak a Tote kiegészítővel tapasztaltam. Meg volt egy másik gond, amit mr megoldottam, az is csak ezzel volt...

Utolsó szerkesztés: 2016 szept. 18 07:05 Írta: Hercule Poirot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 18 07:30 #1879

Hercule Poirot beküldte:

Wine-nal telepítettem, az elvileg megcsinálja. Most ott tartok, hogy remekül elindul, és lehet vele játszani, csak olykor hirtelen szörnyen belaggol, ilyen 0.5 fps-re, és nem is lesz jobb, amíg ki nem lépek, és újra be. Vannak olyan pillanatok, amiket ha újra és újra viszatöltök, és ugyanazt csinálom, ugyanúgy bedöglik. Viszont ha ebben az állapotban összehozok egy mentést, és abba töltök ele, akkor jó lesz(hosszabb-rövidebb időre).

Ja és ezt csak a Tote kiegészítővel tapasztaltam. Meg volt egy másik gond, amit mr megoldottam, az is csak ezzel volt...

A hivatalos oldalon többen panaszkodtak hasonló jelenségre ( link ) és fel is került a bugok közé, de egy éve nem történt előrelépés az ügyben ( link ). Nincs még hivatalos megoldás, esetleg a szokásos Wine/Linux/videokártya driver frissítése segít, de ez csak egy ötlet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 18 09:00 #1880

kiki beküldte:

Hercule Poirot beküldte:
Wine-nal telepítettem, az elvileg megcsinálja. Most ott tartok, hogy remekül elindul, és lehet vele játszani, csak olykor hirtelen szörnyen belaggol, ilyen 0.5 fps-re, és nem is lesz jobb, amíg ki nem lépek, és újra be. Vannak olyan pillanatok, amiket ha újra és újra viszatöltök, és ugyanazt csinálom, ugyanúgy bedöglik. Viszont ha ebben az állapotban összehozok egy mentést, és abba töltök ele, akkor jó lesz(hosszabb-rövidebb időre).

Ja és ezt csak a Tote kiegészítővel tapasztaltam. Meg volt egy másik gond, amit mr megoldottam, az is csak ezzel volt...

A hivatalos oldalon többen panaszkodtak hasonló jelenségre ( link ) és fel is került a bugok közé, de egy éve nem történt előrelépés az ügyben ( link ). Nincs még hivatalos megoldás, esetleg a szokásos Wine/Linux/videokártya driver frissítése segít, de ez csak egy ötlet.
Köszi, kipróbálom, de valami azt súgja, hogy nem a videokártya lesz az, az az aktuális állástól független lenne. Tudsz valakiről az oldalon, aki a GOG kiadását használja? Utánanézte, és azzal mintha több lehetőség lenne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 18 14:13 #1882

VirtualBox-al tudsz windows-ban is tevékenykedni, ha nem zavar hogy ablak módban lesz az egész.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 máj. 18 05:50 #2644

Üdv!
Mi a véleményetek egy újabb versenyről? Én már igencsak játszhatnék :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 máj. 18 21:08 #2649

Ajánlom a mi versenyünket is :)

Kedves Játékos Lelkű Hősjelöltek!

Lehetőség nyílt egy pécsi Heroes of Might and Magic klub szervezésére, ezért szeretnék minden kedves, társasági játékot kedvelő fiatalt, felnőttet és idősebbet meghívni a Klub nyílt napjaira.
Új játékosokat és hősöket, épp ugyanolyan szeretettel várunk, mint a már sok és dicső harcot megélt, tapasztalt kardvívókat!

A játék lényege, a felfedezés, bányák és nyersanyagok megszerzése, csaták megnyerése, fejlődés a hősünkkel, területfoglalás, városaink fejlesztése és menedzselése mindezt körökre osztva.
A játszmafelosztás lehet 1 az 1 ellen vagy 2 a 2 ellen is, de akár 3-an is játszhatnak.
Ez a stratégiai sorozat már 7 részes. A mi esetünkben 4 db Heroes 5 és 11 db Heroes 6 áll rendelkezésre magyar nyelven!
Egy, 1 az 1 elleni meccsre általában maximum 4 óra elegendő, a játszmák bármikor felvehetők és később folytathatók.
A klubnapok pénteki és/vagy szombati napokra, az igényeknek megfelelően lesznek leszervezve!

Számítógépet és játékot senkinek se kell hoznia (de ha szeretnél van rá lehetőség)! Egyedül fülhallgatóra lesz szükségetek.
A terem légkondicionált, tágas, ruhafogassal és étkező résszel is rendelkezik.

A teremben összesen 15db Windows 10-es számítógép található gigabites vezetékes és N-es vezetéknélküli hálózattal, 15Mb/s-os interneteléréssel.
Aki saját számítógépet, vagy laptopot hozna a saját Heroes of Might and Magic 5-6 játékával, az megteheti, mely szándékát legyen szíves előre jelezni! Ilyen férőhelyekből 3db van.

A későbbiekben tervezzük kibővíteni a játékkínálatot.


IDŐPONTOK
2017. május 20. szombat 14.00-20.00
2017. június 2. péntek 16.00-22.00



HELYSZÍN
VOKE Vasutas Művelődési Ház internetes terme - 7621 Pécs, Váradi Antal u. 7/2



BELÉPŐ A NYÍLTNAPRA

TELJESEN INGYENES!


JELENTKEZÉS
Gasz András
06-30/821-5313
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
www.facebook.com/FilmfanandGamer

Utolsó szerkesztés: 2017 máj. 20 14:47 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!