forum top

× Versenyek

emo H5 Verseny

Több
2016 febr. 13 15:36 #738

hahakocka beküldte:

GR Nick : Hahakocka

ID -t nem találom a friendsben sem.

Nekem viszont megvan: 5217859.
Poirot: a hétvégén ráérek, tudnánk tesztelni. GameRanger ID-m: 3292477.

Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 13 15:48 Írta: kiki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 14 10:05 #741

Sziasztok!

A sorsolás megtörtént, minden információ megtalálható az aláírásban.
7 nevezővel indulunk, ezért minden körben egy játékos kimarad.
A verseny lebonyolítása változott, a csoportmérkőzések után kieséses szakasz is lesz, így lehetőség van a javításra. Az 1. kör február 15-én indul. A határidők betartása célszerű, de nem kötelező, azonban a körmérkőzéseket május 31-ig befejezzük, a kieséses szakaszt pedig június végéig.

Jó játékot!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 14 17:09 #742

Nálam ne mvolt semmi szám az IDá-néál az volt a fura.

Én eredeti Heroes 5-öt rakok fel HOF-al még egy patch kell rá ha jól emlékszem ugye?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 14 18:13 #743

Üdv!

Délután teszteltük a csatlakozást Adammal és ha már gond nélkül sikerült gyorsan le is játszottunk egy tesztmeccset versenybeállítások mellett.

Pálya: Győzelem kulcsa
shien piros törpék Svea vs adam kastély Dougal

Én lettem a piros és én választottam frakciót elsőnek. A törpéket választottam. Ki akartam őket próbálni, mivel ez a frakció volt, amivel az előző bajnokságban nem játszottam.
Elég jól, bár talán kissé óvatosan haladtam velük. Adam közben gyorsan áttört és elfoglalta az alattam levő területen a várat. Mikor felhúztam a thánt és a sárkányt, áttörtem a területre ahonnan a kastély seregét meglátva vissza is menekültem, mivel közeledett a hétvége. Vittem némi erősítést és meg is támadtam Dougalt. A roham rúnát használva elég gyorsan ellenfelemen voltam, de az íjászt nem sikerült blokkolni. Közben a griffek zuhanórepülésekkel elintézték a lövőimet. Szóval a főcsata vastagon meglett Adamnak.

Sok sikert mindenkinek a versenyre :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 14 19:28 #744

Jól, 2.1 kell.


Üdv. Zsee (korábban ShurTugal)

Atra du evarínya ono varda, atra guliä un ilian tauthr ono un atra ono waíse skölirno fra rauthr!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 15 21:54 #751

Adam : E-mailt tudnál adni? Vagy facebook nevet? Meccs miatt. A privát üzenet itt még bugos? Újra be akar léptetni pedig bent vagyok fórumon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 18 16:34 #771

@Jou

Küldtem privátban üzenetet a meccsről, de lehet nem ment át. Jó lenne ha le tudnánk játszani a hétvégén, a mert a jövő hétvége nekem necces.
Esetleg még hétköznap esténként tudunk játszani (e hét péntek kivételével).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 19 19:00 #779

Adam láttam az üzeneted de csak az elejét utána nem tudom részletesen megnézni megint kiírja hogy be kell jelentkezni ami ugye hülyeség. S ott nem is lehet amúgy se. AKkor talán hétköznap 8 tól jó? Ma pl jó lenne nekem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 20 19:50 #783

1. forduló: Hercule Poirot (Dougal-piros) vs Bic Sylvan (Ossir-sárga)
0-1

Ezen a pályán gyors áttörésre készültem Poirot ellen, ezért a hozzá legközelebb eső, sárga színt választottam. Az első héten az előcsatározókkal vívott szerencsétlen csatában elvesztettem az összes piximet és pengetáncosomat. A hét vége eseménytelenül zajlott a rengeteg lövős blokk miatt, ezért felállítottam a csatárláncot és készültem a halállovagok legyőzésére. A második hét második napján 23 mesteríjjásszal áttörtem a hídon (12 halállovag), és bevettem a középső Démoni sík frakciójú várat, majd másnap átmentem a második blokkon is (kb. 13-14 halállovag). Innét a megmaradt töltelékekkel kiegészülve (23 mesteríjjász, 3 unikornis, 30 pengetáncos és 10 pixi) elindultam Poirot vára felé, és épphogy azelőtt foglaltam el, hogy bevethette volna magát oda. A főcsatában (második hét 5. napja) mindkettőnknek 4-es volt a morálja és luckja, de a frissen felhúzott várfal mögé bújva az íjjászaim biztonságban voltak Poirot mesterlövészeivel szemben. A meccset végül is ennek köszönhetően nyertem meg.

Köszönöm a meccset Poirotnak!
Bic

Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 21 10:33 Írta: kiki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 21 17:35 #788

Nem számítottam rá, hogy ilyen gyorsan át lehet jönni azokon a halállovagokon, Bic feltűnése meglepett, én közben szép békésen fejlődgettem. A blokkok nem voltak vészesek, a bányák előtt cerberus, dárdás, minótaurusz és még valami gyalog. Épp a második heti lényekkel mentem körbe és foglalgattam a bányákat, és a váramtól pont olyan messze voltam, hogy 5-6 mező hiányzott, hogy beérjek Bic előtt, ahol már várt plusz 3 pap meg néhány griff, amit így külön legyilkolt. A hősömet sötét mágiára terveztem fejleszteni, jött is a szintlépésnél, a végén a 7. szintű hősöm már expert volt, csak nem ismertem a gyengeségen kívül semmit. Ha beérek... :) Miután elfoglalta a váram, nem volt más választásom, mint rögtön betámadni. Az általa gyorsan felhúzott fal mellett a főcsata már csak formális volt, a több mint 50 mesterlövészem ellenére.

Gratula Bicnek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 21 19:26 #789

Jou piros (haven Vittorio) - shien zöld (academy Ilhora)
1-0

Mikor Jou választotta a frakciókat úgy voltam vele, hogy mindent csak kastélyt ne. Persze rábökött. Nem igazán volt tervem, így találomra esett a választásom a varázslókra. Ilhora adott volt, szerettem volna sokat gyorsan varázsolni. Nagyon jól haladtam, 2. héten már a jobb felső területet szedtem és el is foglaltam a várat amit azonnal fejleszteni is kezdtem. Jól kaptam a varázslatokat, csak a logisztikát hiányoltam. Így csak a visszaúttal a varázslatokért napok mentek el. Szerencsére academy-s vár volt. Kivárásra taktikáztam, hogy majd a varázslatokkal megtámogatva talán lehet esélyem, de lemaradtam fejlődésben, így a főcsatában esélytelen voltam, még úgy is, hogy a várban vártam be Vittoriót. Így utólag talán nekem is a szomszédos területet kellett volna választanom és amilyen hamar csak lehet betámadni, akkor még a balliszta sem lett volna annyira ütős.

Gratulálok Jounak!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 21 19:33 #791

Nah, letudtuk az első partyt...

Jou piros Haven Vittorio vs Shien zöld Academy Ihora

Sajnos 2xerre indultunk mert az első meccsen közbejött 1 szakadás, autosave meg lemaradt...
Így közös megeggyezéssel újjat kezdtünk ma, immár mentéssel, ami megint kellett...

Kezdésnek megint csak vmi selejt arti jött, sőt, a lvl3ak on már elszörnyülködtem ( első körben Sárkánypáncél+Sárkánykard, 2. ban -2 morál gyűrű és 1000arany tasi, főnixeknél meg Markalkoponya és Törpe csizma helyett Sandro köntös és Fénykönyv várt.)
A taktika mind2 esetben ugyanúgy zajlott, ugyanazon időben kb, csak másodjára gyökérebb sereggel mert félrefejlesztettem a várban, íjjas helyett a kardost.
2. héten fenti középső vár, majd ki vízre ( itt maradt a seregemből 100 paraszt és 35 gremilin ), visszafelé lementünk a másik zónába szétnézni és kiszedni pár apróságot, közben Rutger várkörnyékét szedett, kifejlesztettem trénerré ( Mester ellencsapás + mesteredző )
3. hét közepére visszaértem és mentem kiszedni az aranybányát és az ottani pénzeket. Itt váltottam le a 35 gremilint amivel idáig haladtam, mert a druidák meg ilyenek ellen csemege lett volna, így Birodalmi Griffekre váltottam.
4. hét végére mindent kivettem, hoztam nyilast meg papot, kimentem vízre a fénykönyvért, majd vissza felszedni a seregeket mert közben megjelent Shien varázslója.
5. hét közepén elkaptam 1 felderítőjét, erre ő úgy megijedt hogy hazáig megsem állt. Én ráérősebbre vettem a figurát újhét miatt, kivettem minden lényemet, kivásároltam 2 várból is a kellő artikat ( ugyanis 2 aca lett, amiből pótoltam +2 szerencse, +1 sebesség cipő, +1 morál nyaklánc -ot), s mindent kivéve, kihasználva maximálisan a tréninget( 5 lovas, 15 pap, 40 íjjász) Összekaptam magam, és uccu át.
6. hét végire érem oda az ellen várához, közben leszámoltam pár emberrel 1 karavánban, majd 7.én látva mivel állok szemben ( fogadó kémszobája maximumra kifizetve, mindent mutatott ), úgy döntöttem megtámadom a várban.

Vittorio lvl21 11-12-6-8 80 manna 5/5 morál/szerencse

368 reguta, 207 mesterlövész kb 67 fegyvernök, 43(b)Irodalmi griff, 39 iquizitor, 19 paplovag 7 arkangyal

VS

Ihora lvl17 1-2-12-10 150 manna 3/5 morál/szerencse

388 gremilin mester, 238 obszídián garg, 220 körüli acélgólem, 2x 20 ősmágus, 27 dzsinn szultán, 0 rakshassa ( tényleg, ők hol voltak? ), 5 titán

A csata sajnos nagyon egyoldalúra sikeredett így is, az első támadások a szerencsével brutálisak voltak, 3. lövésre kitolta a kaput a katapult, így utánna mindenki bent tolongott, s hamar elfogyott a hatalmas gremilin , gólem és gargolye sereg, mivel a 12 poweres implo nem tudott nagy károkat okozni...
a finish-t a ballista 3 szerencsés lövése zárta ami közel 60 gólemet varázsolt le önmagában...

Köszi a meccset, sok sikert a továbbiakban...

( 2. hérte már a ballista experten volt 2 lövésre, és ha tudom h a szomszédban vagy, akkor énis meglátogatlak, mert 3 paraszt veszteséggel szedtem a lovagokat, s nem bukom halálra magam a vízelementáloknál... + volt csatavégi feltámasztás is fénymágia skill ből... kb 7-9 es szintű voltam ekkor )


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)
Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 21 19:43 Írta: Jou.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 22 16:14 #798

Szia hahakocka, még mindig nem megy a PÜ?
Nálam egy belépés + F5 kombó után szokott. Amúgy általában felteszem magam GR-re, szóval ott megtalálsz. Jellemzően hétköznap 8 után (kiv. kedd), illetve hétvégén 4 után vagyok elérhető.

Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 22 16:54 Írta: adam771220.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 23 12:32 #803

Ok akkor felnézek szerda este 8 kor na pl szerdán letolhatnánk!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!