forum top

× Versenyek

emo H5 Verseny

Több
2016 jan. 24 15:59 #637

Jelentkezők esetén a 2014-es H5 versenyt ( link ) ismét megrendezném. Jelentkezni ebben a topicban. Szabályok később, a nevezők számának függvényében.

Bic

Eddigi jelentkezők (utoljára frissítve január 30-án):
Bic
Hercule Poirot
Zsee

Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 30 18:40 Írta: kiki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 25 19:48 #650

Pontosan miről is lenne szó? Asszem abból én kimaradtam


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 26 07:10 #652

Jou: H5 online verseny. 2 éve egy izgalmas, körmérkőzéses bajnokságot toltunk le...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 28 20:20 #660

Én jönnék szívesen. Valószínűleg a tavaszi HME-re se tudok majd lemenni, megint csak a Tábort tudom vállalni, addig jó lenne tolni valami kis Heroest :)


Üdv. Zsee (korábban ShurTugal)

Atra du evarínya ono varda, atra guliä un ilian tauthr ono un atra ono waíse skölirno fra rauthr!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 30 14:20 #673

Hali, jönnék én is :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 03 18:44 #702

Üdv!
Én is neveznék. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 04 01:18 #703

Sziasztok! Engem is érdekelne. Milyen verziót kell telepíteni? HoF vagy alap? Illetve mi egyebet?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 04 14:03 #705

Sziasztok!

A H5 1v1 verseny részletes szabályait hétvégén kiírom, az eddig nevezők száma már meghaladja a minimumot: Adam, Bic, Hercule Poirot, Shien, Zsee.
A versenyre HoF 2.1 verzió + GameRanger szükséges.

Bic

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 04 18:44 #706

Engem mért nem írtál fel? A legutóbb megígértem h ha lesz legközelebb, akkor én is részt veszek rajta... Még ha nem is fogok nagy ellenfél lenni :D


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 05 06:51 #708

Elnézést, akkor már 6-an vagyunk. Még 2 játékos jöhetne, hogy az optimális létszám teljesüljön.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 05 15:57 #710

Én Shiennel tesztelek egyet és ha minden oké akkor menni fogok. Addig nem jelentkeznék :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 06 18:23 #714

Sziasztok!

A szabályzat és az eredménytábla elkészült. A link megtalálható az aláírásban. Még kettő játékos jelentkezését várom a február 15-i kezdésig. Kérem a nevezőket, hogy a GameRanger ID-jüket jelezzék felém (akiknek már megvan: Jou 468003, Zsee 3868546)!
Még egy kérdés: a szimultán körök mellett használjunk-e időkorlátot is, és ha igen, mennyit?

Bic

Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 06 18:55 Írta: kiki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 07 10:18 #717

Melyik pályákon lennének a meccsek? Ugyanúgy tervezed mint a 2014-es bajnokságban, hogy egy forduló egy pálya?

Az időkorlát nem rossz ötlet, bár okozhat zavarokat :)
Szerintem 4-5 perc kellhet, mert ha jól emlékszem a csata időtartama beleszámít a körök idejébe.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 07 10:59 #718

shien76 beküldte:

Melyik pályákon lennének a meccsek? Ugyanúgy tervezed mint a 2014-es bajnokságban, hogy egy forduló egy pálya?

Az időkorlát nem rossz ötlet, bár okozhat zavarokat :)
Szerintem 4-5 perc kellhet, mert ha jól emlékszem a csata időtartama beleszámít a körök idejébe.

A pályákat megtalálod a dokumentum "eredmények" fülén.

Bic

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!