forum top

× Versenyek

emo H5 Verseny

Több
2016 jún. 12 19:18 #1497

Sziasztok, lejátszottuk Jou-val a meccsünket.
Disputed Island
Jou (Necro, Deirdre) - Adam (Necro, Lucretia) 1:0

Eleinte úgy éreztem, jól alakulnak a dolgok. Kezdésnek jött Ossir, így (bár nem lettek plusz csont íjászaim) de legalább az első két napon is flottul mentek a csaták. Az oltár adott fire trapet, hogy a hősöm is tudjon valami hasznosat csinálni.
Első két hétben nagyrészt levertem, amiket lehetett. Maradt lots mage, ami pár nyersit őrzött (nem érte volna meg), lots succubus mistress, ami blokkolta a +1 kn-hez, az arénához meg a tavernhez vezető utat, meg lots archlich (+2 kn/+2 def artit meg nyersiket őriztek). Ezeket szimplán nem mertem megütni, talán kár volt. 20 manával nem akartam bebukni magam és csak kb 150 csont íjászom lehetett a hősnél, amit kevésnek éreztem ennyi lövős ellen mindkét esetben.
Primary skilleknek jött summoning, attack, meg defense. Arti a +2A/D gyűrű volt (meg a mágusok mögött a +2 morál köpeny).
A főnixeket 1.3.3-on ütöttem be, 5 wraith, kb 230-240 csontíjász, 4x1 szellem meg kb 10 szellem társaságában. A szellemek mind odavesztek, mert a hülye madarak ráálltak a hullájukra.
Bevertem a madarak mögötti L6 blokkot még aznap (13 ló, +4 def pajzs), aztán elfoglaltam az aranybányámat, megöltem a kristálybánya őreit meg a +1 knowledge kunyhót. Itt váltott osztott körökre a játék és másnap csináltam is egy nagy marhaságot. Vacilláltam, hogy bemenjek-e az elemental stockpileba vagy sem... aztán mivel kevés volt a nyersanyagom és nem láttam még Jou hősét, betámadtam. Minimumos volt, szóval nem sokat nyertem, de buktam egy csomó mozgáspontot és másnap Jou elkapta a hősömet.
Lucretia: expert summoning (master of conjuration és eartblood), sorcery (mana regen, arcane training), basic attack, defense (vitality), a sereg a fenti + 12 vampire lord
Deirdre: volt log, attack battle frenyzvel meg defense vitalityvel, a serege kb 280-290 csont íjász, 3x1 arclich, 1 zombi, 1 vampire lord, sok fejlesztett szellem (60 körül).
Jou íjászai többen voltak, alapból nagyobbat ütöttek és ráadásul a lichek teljesen lebutították az enyémeket.
A wraitheknek meg a vámpíroknak semmi hasznát sem vettem, mert simán lekapták a csontik őket, meg a hőse is körönként egy wraithet.
Valami minimális veszteséget sikerült okoznom aztán 42 csontival elfutottam, de itt kb vége is volt a meccs érdemi részének. Még újravettem a hőst, bevertem a térfelemen a mágusokat, licheket meg a succubusokat is (a mágusok ellen elfelejtettem feltámasztani a 9 lichemet :D). A succubusok mögé már nem bírtam bemenni, mert Jou kiszedte az utópiát és vészesen közeledett. Még elfoglalgatta, amit otthagytam és bevert a váramban.
Addigra volt már neki power of speed is meg az utópiából jött necklace of the bloody claw (+1 sebzés minden lényhez) úgyhogy a több HP mellé többet is sebzett és gyakrabban is jött. Megmaradt a seregének a nagy része, sima ügy volt a csata.
Jou minden tekintetben jobban játszott. Jobban megválasztotta, milyen lényeket támasszon fel, jobb skilleket választott (nekem a summoning tök felesleges volt), jobban beosztotta, melyik hősével mit csinál (túl sokat vállalt a főhősöm, túl keveset csatáztak a droidjaim). A hősválasztása is jobb volt. Ja és utólag a wraithek megépítése se tűnik nagy ötletnek, láthatóan szellemekkel meg csontikkal is üthetők a madarak.
Ha nem megyek be a stockpileba és esetleg enyém az utópia, akkor is kikaptam volna.
Köszönöm a játékot és gratulálok Jounak!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 13 18:11 #1501

Sziasztok!
Újra fogom telepíteni a gépemet, és ebből a windowsból elegem van. A linux származékokon elfut a H5?
Ubuntura gondoltam első körben, de ha valakinek van valami jobb javaslata, örömmel veszem. A heroes-en kívül nem kell túl sokat tudnia, Code Blocks, Eclipse, ilyenek.

És amúgy gratula a bajnoknak, ellentmondást nem tűrő teljesítmény! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 14 09:44 #1504

Sziasztok!

A 2016. évi H5 1vs1 online verseny befejeződött. A torna végeredménye a következő:

BAJNOK: Jou
2. Adam771220
3. Hercule Poirot
4. Bic
5. Shien76
6. Hahakocka

Gratulálunk Jou-nak, aki veretlenül, meggyőző játékkal nyerte meg a versenyt.
Köszönjük minden résztvevőnek a határidők pontos betartását.
A verseny díjazása:
- mindenki megkapja a Royal Bounty HD játékot 3 platformra (Win/OSX/Android)
- a fenti helyezési sorrendben 1 Steam kód választható az alábbi játékokból (Bic nem választ): Back to the Future: The Game, Bionic Dues, Poker Night at the Inventory, Puzzle Agent, Red Faction Guerrilla, Sam & Max: Devil's Playhouse, The Walking Dead: Season 1, Trine 2

Kérjük, hogy a választásotokat itt a fórumon jelezzétek (először Jou) + eddig csak Jou és Shien küldött privátban elérhetőséget, ezt is pótoljátok!

Köszönettel a szervezők:
Bic, kiki

Utolsó szerkesztés: 2016 jún. 14 13:41 Írta: kiki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 14 11:42 #1505

Hercule Poirot beküldte:

Sziasztok!
Újra fogom telepíteni a gépemet, és ebből a windowsból elegem van. A linux származékokon elfut a H5?
Ubuntura gondoltam első körben, de ha valakinek van valami jobb javaslata, örömmel veszem. A heroes-en kívül nem kell túl sokat tudnia, Code Blocks, Eclipse, ilyenek.

És amúgy gratula a bajnoknak, ellentmondást nem tűrő teljesítmény! :)

Hivatalosan csak Windowsra és Mac-re jött ki a játék. ( link )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 14 17:16 #1507

Sziasztok!

Gratulálok a BAJNOK-nak a hibátlan teljesítményérhez és köszönet Bic-nek a szervezésért.

Remélem lesz még ilyen, akár már jövőre is. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 15 18:28 #1511

Hello Mindenkinek!

Köszönöm a szervezést, és mindenkinek a meccseket, érdekesek voltak számomra is :)

Ha lesz legközelebb is, időm függvényében lehet számítani reám is :)

Választásom: Trine 2


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 15 20:44 #1512

Sziasztok!
Köszi mindenkinek a meccseket, illetve köszönet a szervezésért is!
Választásom: Bionic Dues
üdv,
Adam

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 16 14:45 #1517

Üdv!
Őszintén szólva nem vagyok egy gamer, nekem a heroes bőven elég, és nem is hoz lázba egyik sem. Most ha ráböknék valamire véletlenszerűen, lehet épp elvenném valaki orra elől tök értelmetlenül, úgyhogy ugorjunk :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 16 15:34 #1518

Sziasztok!
Én is hasonló cipőben járok mint Poirot, bár én AoE3-at is játszok időnként :)
Így én is passzolnék ill. felajánlanám a "részemet" ha valakinek tetszene még valamelyik játék a választhatók közül.
Üdv
shien

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 16 15:50 #1519

Hercule Poirot beküldte:

Üdv!
Őszintén szólva nem vagyok egy gamer, nekem a heroes bőven elég, és nem is hoz lázba egyik sem. Most ha ráböknék valamire véletlenszerűen, lehet épp elvenném valaki orra elől tök értelmetlenül, úgyhogy ugorjunk :)

Azért az e-mail címedet elküldheted, hátha átjön a Royal Bounthy Heroes feelingje. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 16 21:26 #1520

Ment üzenetben :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 17 07:33 #1523

Én akkor a Back ot the futuret Season 1-t választottam és köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 16 13:41 #1643

Hamarosan kijön a Heroes 7 törpés kieg. Utána majd csinálhatnánk egy 1v1 H7 et szeptembertől mondjuk. Random map generator lesz a játékban végre benne. PLusz javított skill kerék és rando m skillek rendszere. Új neutral lények és épületek plusz a törpék. PLusz javítanak a map editoron is.

Utolsó szerkesztés: 2016 júl. 16 13:42 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 13 11:56 #1866

Sziasztok!
Van itt valaki, aki linux alatt játszik a H5-tel? Én ezt tenném, de van pár hiba, ami orvoslásra vár. Köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!