forum top

× Versenyek

emo 15. Heroes Mugger Emlékverseny (27. HBB)

Több
2017 szept. 07 14:40 #2900

Üdv Bátor Harcosok!

Nagy örömmel közölhetem, hogy 2017 őszén ismét megrendez(em)zük a Heroes Mugger Emlékversenyt (Budapest Bajnokságot), immáron a 15.-et vagyis a 27. Heroes Budapest Bajnokságot.

A verseny tervezett időpontja: 2017. október 21-22. (szombattól vasárnapig) Csili Művelődési központ (a már jól megszokott helyszín...)

A tervek szerint az 1. nap az 1vs1 küzdelmek, a 2. nap pedig az 1vs1 döntő és 3. hely, valamint a támadás versenyek (H3 és H5) fognak zajlani.

A szervezést ismét jómagam, Vologya Mester fogom végezni (majd a pénzt is Én fogom beszedni), a versenyek lebonyolítását pedig remélem valaki bevállalja, de ha nem lesz önként jelentkező, akkor ezt is magamra vállalom. Kérem a H3 és H5 árlista készítőit (Csizu, Jou és Dragon), hogy segítsék a munkám ezekben a versenyszámokban.)

A szokásos versenytípusok lesznek, tehát:

A - H3 1 vs. 1 verseny
B - H3 Támadás verseny
C - H5 Támadás verseny

Nevezési díjak (szerencsére NEM VÁLTOZTAK idén sem!):

H3 1 vs. 1 verseny:
8 főig: 3500Ft/fő
9-16 fő között: 3000Ft/fő
(A versenyek HD(HOTA)-ben lesznek lejátszva, lesznek fix és random térképek is.)

H3 Támadás verseny:
16 főig: 2500Ft/fő
(a végleges H3 árlista szeptember 22.-én várható, a csapatok beküldésére október 6.-án 20.00 óráig lesz lehetőség!)

H5 Támadás verseny:
16 főig: 2500Ft/fő
(a végleges H5 árlista szeptember 22.-én várható, a csapatok beküldésére október 6.-án 20.00 óráig lesz lehetőség!)

Jelentkezni Név/Nick/Email cím/Telefonszám/Indulni kívánt versenytípusok megjelölésével a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen, 2017. október 6-án 20.00 óráig lehet!

A nevezési díj befizetésének a végső dátuma 2017. október 10.-e 20:00 óra, én minden jelentkezőnek elküldöm a számlaszámom, címem, vagy találkozhatunk személyesen is, stb., hogy időben el tudjátok küldeni a pénzt.

Kérem, hogy a fizetést ne hagyjátok az utolsó pillanatra, még több, mint 1 hónap van a befizetésre!

A játékban való részvétel a jelentkezés gyorsaságától függ, az 1vs1 tornára illetve a H3 és H5 támadás tornákra is a 17. jelentkezőnek már csak a tartalék nemes szerepe jut, így érdemes mihamarabb megejteni a jelentkezést!

A jelentkezők később természetesen jópár e-mailt fognak kapni a pontos határidőkkel, egyéb infókkal.

H3 1vs1 versenyben:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H3 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H5 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

Ha kérdés van, keressetek bátran e-mailben vagy telefonon (06-20-314-53-75)! Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 szept. 12 08:07 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 07 16:05 #2901

Jelentkezem 1vs1-re ill. h3 támadásra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 07 16:16 #2902

Sziasztok a 2 támadásra jelenkezem! :D A csapatok is kész vannak már :P


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 09 17:22 #2904

Tiszteletem a Társaságnak!

Itt is jelentkezem, biztos ami tuti alapon, a szokásosnak mondható versenyszámokra:

H3 1vs.1
H3 Támadás


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 11 12:22 #2907

Jelentem élek... és egyeztetek a főnökeimmel, hogy legalább egy H3 támadás részvétellel ezt be is bizonyítsam a Tisztelt Társaságnak! :)


*HAVE FUN!*
Nimbus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 12 08:05 #2913

Üdv Bátor Harcosok!

Befutottak az első jelentkezések (Frissítve: 2017.10.10. 18:45 óra):

Pirossal jelöltem azokat, akiknek a nevezési díja megérkezett.

H3 1vs1 torna:

1. Teki1986
2. Dave
3. Marqadam
4. Zodmund
5. Norbakk
6. Pumpás
7. Jou
8. NG
9. Ricsepi
10. Karesz
11. Pollux
12. bobibubi


H3 Támadás torna:

1. Vologya Mester
2. Teki1986
3. Dave
4. Marqadam
5. Zodmund
6. Norbakk
7. Jou
8. NG
9. Alyr
10. Ricsepi
11. rt
12. Coradiel
13. Nimbus
14. Magix
15. HUNLorcs


H5 Támadás torna:

1. Vologya Mester
2. Teki1986
3. Jou
4. Alyr
5. rt
6. Pukkandur
7. Coradiel
8. Magix
9. HUNLorcs

Ezúton a jelentkezést lezárom.

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 okt. 10 16:14 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 13 15:12 #2916

Sziasztok Pukkandur is jön a h5 támadásra. valamint most elutaltam a nevezési díjat. (Alyr h3, h5 támadás, Pukkandur h5 támadás)


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 14 21:46 #2921

Jé, nem is tűnt fel, hogy a hétvégén jelentkeztem szóban a versenyre :) Lehet kicsit elfáradtam a nagy menetelésben.
Célom a támadás 3. helyét megszerezni, mert most hogy átvehettem a tavaszi Unlucky kupámat, ma készítettem számadást és bevillant, hogy első, második helyen végeztem már, 1vs1-ben is végeztem már a dobogó mindhárom fokán, Lucky 2x, Unlucky 1x, Kis-Balaton Kupa, már csak ez hiányzik a kollekcióból :) [persze elég vicces sereget tervezek, ezzel lehet megismétlem a tavaszi 11. helyemet]


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 15 15:30 #2924

Sziasztok!

1v1-re szeretnék jelentkezni én is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 24 15:45 #2935

Sziasztok a h3 támadást min szoktuk játszani? Mert van fent egy csomó H3 és nem tudom melyiken szoktuk :D Wt-n?


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 24 17:45 #2936

Sima RoE-n

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 26 15:17 #2940

Köszi!!!

Na kész is a 2 teljesen agyhalott csapatom :D Idén kibérlem a 2 utolsó helyet remélem jár majd érte valami :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2017 szept. 27 05:05 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 szept. 28 17:25 #2948

Bocsi, de az az enyém lesz :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 01 20:59 #2952

Tiszteltem a Társaságnak!

Örömmel látom, hogy Nimbusznak sikerült „feljebbvalóival” megbeszélnie, hogy jelenése van egy igen rangos rendezvényen, és Magix nevezése is befutott így nagyon durva mezőny jött össze a H3 Támadásra.

Bevallom kicsit aggódtam, hogy ismét családias rendezvény lesz szűk körben a H3 Támadás, de ebbéli aggodalmamat magamban tartottam, mert számítottam rá, hogy még azért érkeznek versenyzők.

Természetesen még vannak azért hiányzók, ha csak a Támadást nézem Lordshaba nekem nagyon hiányzik a mezőnyből, de Csizu és HUNLorcs is kemény csapatokat szokott összerakni, az örökranglista vezető Sorciról és Titiről nem is beszélve (de Ők már régebb óta nem nagyon érnek rá)…

Tudom, hogy mindent nem lehet, de egyszer szívesen indulnék egy ultimate mezőnyben ahol minden nagymenő ott van.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!