forum top

× Versenyek

emo 15. Heroes Mugger Emlékverseny (27. HBB)

Több
2017 okt. 17 19:06 #3018

Magix beküldte:

Ricsepi beküldte:
Remélem Magix harci kedve Zodmund és Vologya ellen is kitart majd... és miután lejátszotta velük a két-két felejthetetlen összecsapást szívesen jelentkezem 3.-nak a a sorba...:P

Ugyan ugyan ... a minimális 8 pont bukta (meg a random és a verseny unlucky szériám miatti még 2-8 pont bukta) már borítékolva van, szóval nem tudsz meglepni :D

:D
Jól van, csak szemtelenkedtem (amit ezennel be is fejeztem), engem is az lepne meg ha bármivel meg tudnálak lepni, hacsak nem azzal, hogy jól kikapok tőled mert megaláz a skill fa és nem kapok earth magic-et (amit, teszem hozzá, az előző pimasz megjegyzésem után meg is érdemelnék)... de hát mint tudjuk, az igazság vak...:P (a Ricsepi Coelho idézeteket is befejeztem...)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 17 19:13 #3019

Neked a dragon fly-okkal vigyznod kell egy picit azért :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 17 21:43 #3020

HUNLorcs beküldte:

Magix: Ez még mindig egy elég gané csapat, ellenem tökéletes, baromi mázlis skillfa kell összejöjjön, hogy tudjak ellene kezdeni valamit. Többieknek hasonlóan kellemetlen perceket fog okozni így alaphangon ez is TOP 6. Talán az alacsony kezdeményezés lehet csak a gyengéje.

Táborban volt múmiák vs bűzelementál párharc, Ricsepi ódákat tudna zengeni a 4 csata alatt átélt tapasztalatáról asszem... :D Ja és teleportálás nélküli csapat volt, szal törd még a bucit kicsit... ;)

Am, meg régóta érdekességek bemutatásával foglalkozom H5 terén, ami nem mindig erős, sőt egyre inkább nem az, de ilyen kombókat kb. sose használ senki sem... ( ez Pl Dragon elvtárs egyik ősrégi ötletének átalakítása, hát most kicsit sok lett a nigró+elem csapat... )

Magix beküldte:
Ahogy Jounak sem lesz power of speedje :)
De van Secret of Destruction, szóval fixen be is editáltam 2 db Circle of Wintert ellened :P


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)
Utolsó szerkesztés: 2017 okt. 17 21:57 Írta: Jou.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 17 23:35 #3021

Jou beküldte:

HUNLorcs beküldte:
Magix: Ez még mindig egy elég gané csapat, ellenem tökéletes, baromi mázlis skillfa kell összejöjjön, hogy tudjak ellene kezdeni valamit. Többieknek hasonlóan kellemetlen perceket fog okozni így alaphangon ez is TOP 6. Talán az alacsony kezdeményezés lehet csak a gyengéje.

Táborban volt múmiák vs bűzelementál párharc, Ricsepi ódákat tudna zengeni a 4 csata alatt átélt tapasztalatáról asszem... :D Ja és teleportálás nélküli csapat volt, szal törd még a bucit kicsit... ;)

Így van, kínomban már csaltam is és még úgy is simán bedarált Jou... (mentségemre szóljon ha tudtam volna, hogy csalok, akkor nem teszem)

marqadam: Ami a Sárkánylegyeket illeti pontosan úgy van ahogy mondod, miattuk minimum egy chain-t be is kell nyelnem, de a mázlim, hogy csak 2 felé dobhatja őket így ha jön az earth és nem morálozik a láncvillám akkor akár nyerhetek is... de ha a fentiek közül bármelyik feltétel nem teljesül akkor dicstelenül el(és/vagy le)égek... ez a sorsa a nagyszájú támadásautistáknak (és mindet utoléri egyszer a végzet...)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 18 00:14 #3022

Jou beküldte:

HUNLorcs beküldte:
Magix: Ez még mindig egy elég gané csapat, ellenem tökéletes, baromi mázlis skillfa kell összejöjjön, hogy tudjak ellene kezdeni valamit. Többieknek hasonlóan kellemetlen perceket fog okozni így alaphangon ez is TOP 6. Talán az alacsony kezdeményezés lehet csak a gyengéje.

Táborban volt múmiák vs bűzelementál párharc, Ricsepi ódákat tudna zengeni a 4 csata alatt átélt tapasztalatáról asszem... :D Ja és teleportálás nélküli csapat volt, szal törd még a bucit kicsit... ;)

Am, meg régóta érdekességek bemutatásával foglalkozom H5 terén, ami nem mindig erős, sőt egyre inkább nem az, de ilyen kombókat kb. sose használ senki sem... ( ez Pl Dragon elvtárs egyik ősrégi ötletének átalakítása, hát most kicsit sok lett a nigró+elem csapat... )

Ej a nemjóját, pedig lehetőség szerint én is igyekezni szoktam kreatívkodni... :( (ok, mondjuk pont az idei H3-mas csapatom terén igazat adok Ricsepi komának, ott nem kombináltam túl a dolgot :D )
Sajnos az utóbbi versenyekről nem került fel kép meg eredménylista ahova a csapatokat fel szokták rakni, szóval nem tudhattam h vki épp a közelmúltban is próbálkozott az öreg fiúkkal. Na mind1, ez van, legalább gondolkodtam azért a koncepción. :D


HL

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 18 06:11 #3023

Jou beküldte:

De van Secret of Destruction, szóval fixen be is editáltam 2 db Circle of Wintert ellened :P

Ehh direkt nem akartam lelőni a poént ... csak felhívni a figyelmet arra, hogy milyen extra skilled _NEM_ lehet :)
Ettől függetlenül remélem ugyanúgy mint anno egyik versenyen, most is fireball-t kapsz :) (azzal a különbséggel, hogy akkor csak és kizárólag az volt ellenem az egyetlen jó spell ... hülye random, hülye luck :))

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 18 20:27 #3025

Magix beküldte:

NG beküldte:
Úgyhogy az íjászokon kívül (+Zodmund +recanteres brancs), ha szabadna kérnem, ne hot seat-ben játsszuk a meccseket :)

Én nem íjászokkal vagyok, de ellenem azért lejátszod hot-seat-ben ? :DDDDD

Meg kellett néznem mivel vagy :-P még semmit nem készültem, szerencsére az ilyen meccsekre nem is kell :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 19 08:03 #3026

Sziasztok! Tegnap este 8tól hajnali 3ig a Bajcsy sürgősségin voltam. Nem rég keltem megyek vizsgálatokra. Nem tudom mi lesz majd kiderül és jelzem. De lehet, hogy nem tudok elmenni majd a versenyre. Majd jelentkezem még sziasztok


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 19 09:25 #3027

Hát ez nem hangzik túl biztatóan, jobbulást

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 19 09:47 #3028

Jobbulást Zoli! No meg remélem csak azért voltál ilyen sokáig a sürgősségin, mert olyan amilyen az EÜ ellátás és nem azért mert ennyire súlyos volt az eset.

Lehet láma a kérdés és tudnom kellene már, de mégis felteszem a kérdést: Melyik napon lesz a H3 támadás és mikorra kellene érkezni?
Köszi a választ! :)


*HAVE FUN!*
Nimbus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 19 12:07 #3029

Nimbus beküldte:

Jobbulást Zoli! No meg remélem csak azért voltál ilyen sokáig a sürgősségin, mert olyan amilyen az EÜ ellátás és nem azért mert ennyire súlyos volt az eset.

Azért voltam ott ennyit mert ilyen jó az egézségügy.... Mindig ugyanaz a pár ember volt előttem az ultrahangra, a vérvételre, a vizeletre.... Meg hát én szerintük nem voltam sürgős eset.... Valami a vesémmel van de nem vesekő mert azt nem lát az ultrahang... Holnap folytatódnak a vizsgálatok. Jelenleg 2-3 óránként görcsöl a hasam (vesém) ami egy 30-40 perces időre elég durván fáj.... (rögtön beveszek egy fájdalom csillapítót) az megszűnteti. Nemtudom mi lesz holnap a vasárnapot meg még teljes homály fedi. De jelentkezem midnenképp. Sziasztok


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 19 17:44 #3030

Jobbulást!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 19 20:05 #3031

Jobbulást Alyr, remélem nem lesz semmi komoly és el tudsz jönni a mókára!


HL

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 19 22:44 #3032

Jobbulást Alyr!

Aki indul 1vs1-n mindenképpen telepítse fel a hotát és a legfrisebb HD-t. Csak mert nem lenne jó ha megint több óráig nem mennének a meccsek mint a Balaton Kupán.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!