forum top

× Versenyek

emo 15. Heroes Mugger Emlékverseny (27. HBB)

Több
2017 okt. 02 22:31 #2956

Üdv mindenkinek! ;)

Pont a napokban jutott eszembe hogy már rég láttam a társaságot és jó lenne újra felbukkanni a Heroes-kongresszuson. Sajnos az egyetem világa eléggé beszippantott, így aztán idő meg pénz híján sajna ki kellett hagynom a mókát az utóbbi években, viszont most már nagyon hiányzik a banda, úgyhogy megpróbálom megoldani a dolgot legalább egy H3+H5TT erejéig, nem lesz egyszerű, de igyekszem megtenni ami tőlem telik. :D
Ricsepi mester szavai megtisztelőek, igazából őszintén szólva nem is gondoltam volna, hogy egy nap majd a "nagymenők" közt fognak említeni, de mindenesetre ha már így alakult, megpróbálok ezúttal is némi fejtörést okozni majd, bár időm végessége folytán tesztekre sanszosan nem nagyon lesz időm, szóval jobb híján az évekkel meg a részleges rutinnal igyekszem majd elkerülni az utolsó helyek valamelyikét, meglátjuk, mennyire sikerül. :D :D

Addig is hajrá mindenki! ;)


HL
Utolsó szerkesztés: 2017 okt. 02 22:39 Írta: HUNLorcs.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 02 22:37 #2957

Hát a támadás egyelőre nem az én sportom :D azért remélem tudok meglepetést okozni - ill. várom a leírást a csapatokról, bár nyilván annnyira még aktuális

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 03 07:22 #2959

Ricsepi beküldte:

Tudom, hogy mindent nem lehet, de egyszer szívesen indulnék egy ultimate mezőnyben ahol minden nagymenő ott van.

Jaja persze, aztán meg jön a "sírni fogsz gecó" hangulat mi ? :dry:

Sajna elnézve az elmúlt és a következő hetemet (beleértve a mostanit is), kb annyi időm lesz a munka mellett, hogy előszedem az excelt pénteken délután 7 kor és rábökök valamelyik a régmúlt hideg ködébe veszett kombómra és beküldöm. Aztán legalább mosolygok, ha sikerült egy két emberből kicsikarni egy "b+ a csapatod Magix" felkiáltást :evil:

Utolsó szerkesztés: 2017 okt. 03 07:23 Írta: Magix.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 03 07:34 #2960

Hey-hey!
Ricsepi vágyálma, miszerint minden "nagymenyő" ott van egy tornán, már legfeljebb névleg történhet meg... Hol vannak már azok az idők (az I-II. BB-k idején... igen jól látod, sajna nem tévedés), amikor sok órát töltöttem a tesztelgetéssel és végül 5-6 csapattervből küldtem be a legjobbnak vélt csapatot.
Magix, azért persze nincs minden teljesen veszve, hasonló ez most is mint régen, csak lényegesen nagyobb a valószínűsége, hogy a fütykös rossz oldalára kerülünk. :D ;)
No de azért a régi szép idők emlékére a "b+ a csapatod Kuci..." felkiáltás már akkor elhangzik majd részemről, amikor még nem is láttam a csapatodat... :P


*HAVE FUN!*
Nimbus
Utolsó szerkesztés: 2017 okt. 03 07:36 Írta: Nimbus.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 04 16:31 #2964

Sziasztok!
Vologya lehet már küldeni a csapatokat? Ja és a H5 csak 1 körös lesz ugye?


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2017 okt. 04 16:34 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 04 17:35 #2965

Hát én már elküldeném (illetve már el is küldtem), 2 nap és vége a határidőnek

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 04 22:29 #2967

Én azért örülök HunLorcs és Nimbus jelentkezésének is, akármennyit is (nem) gyakorolnak a versenyre :) Lassan már mindenki ott fog tartani, hogy semmi ideje tesztelni (legutóbb, mint ha Ricsepi se hozta volna a négyzethálós füzetét... így múlik el a világ dicsősége) és akkor kiegyenlítődnek a viszonyok :)
Csak Dave-nek van egyedül ideje egyetem és barátnő mellett tönkreverni napi 2 meccsel a fél Szovjetuniót...


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 05 09:46 #2971

Tiszteltem a Társaságnak!

Örömmel látom, hogy egy kicsit felpezsdült a topic, bevallom, előző sóvárogva sopánkodó hozzászólásom elsődleges célja ez volt, így mondhatni a készítmény kiváltotta a kívánt hatást. (Most olvasgattam egy kicsit a régi fórumot, hogy milyen idők is jártak az időszámításom előtti időkben és azt kell, mondjam {Emilio Estevez után szabadon}, hogy minden verseny topicjába kell egy a mezőny előzetes összetételével kapcsolatban a hiányzók után nyavalygó hozzászólás…:P)

Ami a Támadást illeti, valamint a rutint, az utolsó helyet és a tesztelést… nyilván az, aki tud tesztelni nagy előnyben van azzal szemben aki nem, mert észre lehet venni réseket az elsőre legyőzhetetlennek vélt csapatokon is, de a rutin (és ezt tapasztalatból tudom {jajj de szeretem magamat amikor ennyire humoros vagyok})pont azt hivatott pótolni, hogy adott esetben ezeket a „kiskapukat” élesben előzetes gyakorlás nélkül is felismerje az ember. Számomra mindig nagyon szórakoztató és motiváló, amikor egy olyan ellenféllel kell játszanom, aki veretes dicsőséglistával rendelkezik, mert a Támadás trófeákért mindig nagyon meg kell küzdeni… ez adja az értékét a tornának. Így aki „névleg” nagymenő az Én szememben mindig nagymenő marad. ;)

Végezetül, pedig az utóbbi időben valóban nem volt már füzetem, sőt a Táborban voltak olyan csapatok, amiket csak xls formátumban láttam a csata előtt, ez (meg az száraz fehérbor) meg is látszik az elmúlt pár Támadás eredményemen, de ha most a mezőny kedvezni fog, akkor felkötöm a gatyámat, nehogy nagyon leégessem magamat a díszes kompánia előtt… (Ha pedig nem kedvez a mezőny akkor marad a száraz fehérbor…:D)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 05 21:23 #2973

NG beküldte:

Én azért örülök HunLorcs és Nimbus jelentkezésének is, akármennyit is (nem) gyakorolnak a versenyre :) Lassan már mindenki ott fog tartani, hogy semmi ideje tesztelni (legutóbb, mint ha Ricsepi se hozta volna a négyzethálós füzetét... így múlik el a világ dicsősége) és akkor kiegyenlítődnek a viszonyok :)
Csak Dave-nek van egyedül ideje egyetem és barátnő mellett tönkreverni napi 2 meccsel a fél Szovjetuniót...
Ez a napi 2 hogy jött ki?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 06 11:10 #2975

Gondolom úgy, hogy 1+1 az kettő:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 06 11:26 #2976

Várjál, várjál Norbakk!

Személy szerint Én is kíváncsi vagyok NG magyarázatára, mert a Szovjetunió elleni harc komolyabb dolog, mintsem hogy holmi fórumbeli viccelődés tárgya legyen, és Dave, mint az ügy fő élharcosa jogosan vonta kérdőre ezt a megállapítást, mert „laza” napi 2 meccsel nem lehetne érdemi eredményt elérni a kommunista heroes harcosok fékevesztett, megalkuvást nem ismerő rohamainak visszaszorításában…


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 06 11:49 #2977

Hali!

Ricsepi, mit ittál? Én is kérek! :)
Egyébként Dave korában még én sem aludtam... úgy sokkal több mindenre van ideje az embernek. :)
Jelentem elküldtem az 5 és fél perces csapatomat Vogyinak.


*HAVE FUN!*
Nimbus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 06 12:00 #2978

Szia Nimbusz!

Egyelőre még csak munkakedvet ittam, de már nagyon várom a 17 óra 30 percet...

Btw Én az itallal pont az ilyen gondolataimat akarom visszaszorítani (eredménytelenül), hogy ha túl nagy hülyeség jut eszembe (ami már önmagában is elég szomorú) legalább próbáljam meg magamban tartani és ne fárasszak vele másokat nyilvánosan, de azt vettem észre, hogy valamit rosszul csinálhatok, mert az alkoholfogyasztással csak egyre szaporodnak ezek a revelációk a fejemben, és Én pedig egyre bátrabban adok hangot nekik... :P


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 06 12:44 #2979

Írtam egy szép hsz-t, erre ez a melegszendvicsevő fórum kiléptetett, úgyhogy (legalább estig várnia kell mindenkinek, hogy megtudja, mit is gondolhattam hagymázas pillanatomban) elszállt minden.


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!