forum top

× Versenyek

emo 14. Heroes Mugger Emlékverseny (26. HBB)

Több
2017 márc. 25 10:35 #2517

Üdv Bátor Harcosok!

A 14. Heroes Mugger Emlékverseny (26. Heroes Budapest Bajnokság) hivatalos végeredménye:

H3 1vs1 Torna:

BAJNOK: DREEGAR
2. Dave
3. Marqadam
4. Bogpista
5-8. Jou, Teki1986, Zodmund, Norbakk
9-14. bobibubi, Pumpás, Ricsepi, Csizu, NG, Zsombor

H5 Támadás Torna:

BAJNOK: ZSOMBOR 25 pont
2. Pukkandur 22 pont
3. Chris 18 pont
4. Vologya Mester 17 pont
5. Jou 11 pont
6. Teki1986 10 pont
7. Alyr 9 pont
8. Trunks 0 pont

Heroes3 Támadás Torna:

BAJNOK: VOLOGYA MESTER 18 pont
2. Dave 18 pont
3. Ricsepi 16 pont
4. Zodmund 16 pont
5. Zsombor 14 pont
6. Chris 13 pont
7. Teki1986 12 pont
8. Jou 11 pont
9. Norbakk 11 pont
10. Marqadam 8 pont
11. Alyr 8 pont
12. NG 8 pont
13. Trunks 3 pont

Mr Lucky: DREEGAR (4 szavazat)

Mr. Unlucky: NG (3 szavazat)

Élménybeszámolóm majd később... Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 25 10:53 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 27 12:45 #2524

Tiszteltem a Társaságnak!

Kis összefoglaló, Én hogyan éltem meg a történteket:

1vs1: Sajnos nagyon kimerülten sikerült megérkeznem és ennek meg is lett az eredménye, mert egy idő után minden meccsemen elkezdtem bénázni, főleg figyelmetlenségből, nem töltöttem manát és bementem a naga bankba, lassú egységet adtam a főhősnek, hogy majd elmenekülök vele, erre lelőtték, nem vettem észre, hogy más útvonalon is el lehet jutni a 7-es lény kutakhoz így már egy hét után számomra behozhatatlan hátrányba kerültem... Ráadásul egy-két esetben pechem is volt a blokkokkal... de mindegy is...

Támadás: Úgy gondolom, hogy maximálisan kihoztam a csapatból, amit lehetett. A saját elvárásaimnál két ponttal többet szereztem, tehát még mondhatni szerencsém is volt, és akkor pár szót a meccsekről:

Alyr: Ennél a csapatnál erősebb voltam, mert míg Én le tudtam szedni a slow-t, Ő nem, ezért esélye sem volt szegény farkasoknak. Ráadásul a visszavágón egyes Spell Powert kapott...

Chris: Na ennél a csapatnál bíztam benne, ha nem kap tacticsot esetleg le tudom győzni, de annyival erősebbek voltak a Küklopsz Királyok, hogy még a közelharci büntetéssel együtt is lepofozták a Mino Királyokat.

Dave: Dave itt nagyon sportszerű volt, mert annak ellenére, hogy lényegében a csapata tökéletes nemezise az enyémnek hajlandó volt beleállni, hogy támadópozícióból ökölharc legyen, amiből elméletileg jobban jöttem volna ki, de elszórakoztam az időt, és lesett az anti-magic a Minókról aztán megkapták a kegyelem ice-boltot. Ez így volt igazságos.

Jou: Na itt olyasmi történ ami ritka vendég volt nálam a támadás során: az egyik menetben Moráloztak egyet a Minók, milyen kár, hogy akkor csak amikor már semmi értelme nem volt, mert olyan kevés Magi maradt , aminek nem számított volna, hogy azonnal vagy egy kör múlva kapja meg az overkill ütést.

Marqadam: Ez volt az utolsó meccsem és úgy fordultam a célegyenesre, hogy ha 2-0-ra nyerek akkor 3. leszek. Apró szépséghiba, hogy a quicksand ellen nem nagyon tudtam mit kitalálni. Azonban itt mindent visszahoztak a fiúk és azt mondom ezért megérte belőlük sereget csinálni. Az odavágón utat találtak a vámpírokhoz a mocsárban és egy combos ütés után morál, duplázás majd a következő kört is Ők kezdték így a vámpírok összecsuklottak. A visszavágón pedig azonnal moráloztak a srácok, így egy kör alatt átértem és egy teltházas nyaklevessel ismét megkínáltam a vámpírokat, majd a köv. kört megint Ők kezdték így az ellenséges erőkből nem sok maradt.

NG: Ellenem nagyon nagy pechje volt NG-nek, mert a második körben már ott figyelt mindkét meccsen a slow a fő stack kentúron, és a visszavágón, egyfolytában akkor kapott morált amikor menekült előlem, így nem tudott megütni, amikor pedig végre egy morállal ütőtávon belül kerültem volna, nem jött a bónusz kör, így nem volt esélye.

Norbakk: Na itt óriási blama ért, mert elnéztem Norbakk exceljét, és úgy dolgoztam ki a taktikámat, hogy eggyel kevesebb felé bonthatja csak szét az ősördögöket. Ennek meg is lett az eredménye mert felálltam úgy, hogy egyet sem kellet lépnem. Ezután a visszavágón kockáztattam egy kicsit, mert felálltam ugyanúgy, csak nekem a második hősöm Moandor volt, akinek becsúszott egy basic tactics. Bíztam benne, hogy látva a felállást Norbakk ugyanúgy jön majd ellenem és így a fő stack ősördög nem tudja agyonverni a fekete sárkányt így az anti-magic felkerül a minókra (és persze, hogy Ő nem kap tacticsot). Ezzel a fantasztikus bravúrmegoldással sikerült egy pontot megmentenem.

Teki: Az első meccs papírforma szerint alakult, Teki feltette a varázslatokat és szépen lebontott, a második meccsre azonban annyira megalázta a skillfa, hogy kikapott.

Trunks: Itt szintén voltak problémák, mert vízmágia nélkül, ami egyik körben sem jött 1 illetve 2 teleportra futotta, és csak egy jól irányzott morál segíthetett volna a hidrákon, az meg szintén nem jött.

Vologya: Itt az odavágón egy váratlan morállal esélyem nyílt a pontrablásra, azonban Vologya visszamorálozott és összecsukta a csapatomat, a visszavágón pedig nem volt esélyem.

Zodmund: Itt egy kicsit talán túlaggódtam a dolgot, mert egy villámot kibírtak a fiúk többre meg nem volt idő, így könnyedén sikerült behúzni a mérkőzést.

Zsombor: Itt nagyon oda kellett figyelnem, nehogy olyan helyzetbe hozzam magamat, hogy a lichek egynél több stack minót megpörkölhessenek, ezt sikerült is kijátszani, így a kis létszámúnak mondható halálbrigád elporladt.

Összességében, bár vegyes csapatom volt, több és jobb pillanatban érkező morálra számítottam, azonban mert az utolsó, sorsdöntő meccsen mindent kiadtak magukból a Minó Királyok, megbocsátok nekik. :P

A helyezetteknek pedig gratulálok. A szervezést köszönöm Vologya Mesternek. Találkozunk a táborban!


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!