forum top

× Versenyek

emo 14. Heroes Mugger Emlékverseny (26. HBB)

Több
2017 márc. 16 11:11 #2480

A licitálás növeeli a taktikai lehetőségeket a játékban, szerintem ne hanyagoljuk el :) én igazából szívesen játszom akán necroval, akár fluxszal, de nem a kedvenceim, szóval ha valaki nem akarja, én nem erőltetem(ill. fix mapon a necro gyenge)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 16 11:28 #2481

Az a probléma, hogy nem lesz olyan template amire mindenki azt fogja mondani hogy oké legyen ez. Ha az én javaslatomat alkalmazzuk, vagyis egy csokorba vesszük az ugyanannyi idejű templateket, és a játékosok döntik el egymás között 2 perc alatt, melyiken játszanak, mindenki elégedett lesz és a tervezett idővel nem kell semmit sem variálni.
A skirmish rövidebb mint a többi (2-3 óra), a balance, panic, mirror, jebus mind befejezhető 4-5 óra alatt a megfelelő időlimittel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 16 12:07 #2482

Szerintem a mirror általában nem trat 4-5 óráig, lehet, hogy azt inkább a skirmish mellé tenném opcióként(azért jelezve, hogy inkább az játszon mirrort, aki elég korán el tudja kezdeni)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 16 12:21 #2483

Ha a szín fixen lesz megadva, akkor a vár eliminálást jobb ötletnek tartom mint a licitet, mert a kék oldal tud kompenzálni.

Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 16 12:22 Írta: zodmund21.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 16 14:33 #2485

Én színtől eltekintve a licitet tartom jobbnak, mint az eliminálást. Ott nincs mindig gatyázás, Pumper rárak tízezret a Castle-ra és kész, kezdődhet a játék :D


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 16 17:17 #2486

Sziasztok megint. Lehet én vagyok tük hülye de a h5 támadás mapokat nem kaptam még meg.. a h3 támadást innen leszedtem. Akinek megvan elküldi a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. köszi :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 16 17:17 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 17 12:51 #2488

Tiszteletem a Társaságnak!

Jelentkezem Én is a szokásosnak mondható latolgatásommal. Ismételten felhívom a figyelmet, hogy senki ne vegye blablabla, élőben lehet tralala...

Mivel voltak olyan csapatok amelyeknek a mai nap nyitottam meg először az exceljét, még rosszul jósolnom is nehezemre esett, de azért megtettem, íme hát:

Alyr: Úgy gondolom a Wolf Raider csapatokat eléggé maxra járattuk amikor 5-en is azzal indultunk, de az igazi vesztét ennek a csapatnak a mágiának való kiszolgáltatottsága fogja okozni. Tipp: 9-13.

Chris: Valahogy úgy érzem Küklopsz-ból nem lehet eleget venni, hogy elég erős legyen a csapat, aztán majd kiderül… Ha sikerül kibekkelnie, hogy az arcába tudjanak mászni, akkor lehet esélye, de azonban ehhez szerintem kellett volna pár rigó is. Tipp: 9-13.

Dave: Nagyon szépen megkomponált csapat, egyetlen gátja lehet a sikerességének, ha rosszkor nem kap intelligenciát. Tipp: 1-3.

Jou: Nagyon taktikusan összerakott csapat… Azonban úgy érzem, hogy hiába van sok minden a fegyverrepertoárjában, nincs igazi aduásza. Tipp: 4-8.

Marqadam: Ezzel a csapattal nagyon taktikusan kell játszani, ugyan védekezett a mágia ellen, de ettől függetlenül nagyon lassú maradt a banda, és a quicksandnél még a szerencsefaktor is könnyen eldönthet egy meccset egyik vagy másik fél javára, attól függően mennyire pakolja le megfelelő helyre a tócsákat a gép. Tipp: 4-8.

NG: Ismét a mágia immúnis Centaur Kapitányok. Kérdés mennyire érik utol az ellenfelet időben és, hogy mennyire bírják majd az ütéseket. Tipp: 4-8.

Norbakk: Archdevil + Berserk, önmagában nem rossz elképzelés, de mivel egyáltalán nem védekezett a mágia ellen, így nem sok jót jósolok ennek a formációnak, szegény ördögök kapnak majd mindent a nyakukba, és mert Geon esetében rezisztenciáról nem beszélhetünk szerintem a mezőny második fele jut osztályrészül ennek a társaságnak. Tipp: 9-13.

Ricsepi: Ennek a csapatnak az üveg Minotaurusok elnevezést adtam. Sajnos sok a gyorsabb és/vagy mágia immúnis csapat így most nem kell tartanom attól, hogy ismét 4. leszek, mert a 6. helyért is vért kell izzadnom, arról nem is beszélve, hogy két alkalommal még a Minók mindig pozitív moráljára sem számíthatok. Tipp: 4-8.

Teki: Személy szerint nekem ez a csapat tetszik a legjobban, nagyon ötletesnek találom, remélem jól fog szerepelni, most lehet, hogy csak első felindulásból és az ötletet (kicsit túl)értékelve de a dobogóra várom. Tipp: 1-3. hely

Trunks: Bár a teleport eltünteti majd a sebességbeli különbséget a mágia elleni védekezést ezúttal sem sikerült túlzásba vinni, ez pedig megpecsételi ennek a csapatnak (is) a sorsát. Tipp: 9-13.

Vologya Mester: Arany Sárkányok + quicksand, második felvonás. A tavalyi tábor során megtapasztalhattuk, hogy mennyire erős ez a párosítás, lehet, hogy ezt a versenyt már nem tudja behúzni az ismétlés, de a dobogó meglesz neki. Tipp: 1-3. hely.

Zodmund: Mondhatni a hadvezér szokásos csapata, azonban most mint a Gorgonok szeme fényére úgy kell vigyázni a Cecelegyekre, mert sok az anti-magic-es csapat, és ha elfogynak a dispell lények mielőtt elégszer mennydörgő robajjal hallatta volna hangját a láncvillám akkor lehet kapaszkodni, hogy hunyorítsanak a Mighty Gorgonok. Tipp: 4-8.

Zsombor: Nem rossz elképzelés, azonban 96 Power Lich nagyon kevésnek tűnik a boldogsághoz, az pedig, hogy élőholtakkal indulunk, cserébe nem védekezünk a mágia ellen most vissza fog ütni. Tipp: 9-13

Ami a Támadás torna utóéletét illeti, gyanítom, hogy drágulni fog az anti-magic és a quicksand, de ez már tényleg csak egy erős tipp...:P


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 19 11:21 #2489

Minden H3-as támadó tudja, hogy fél 2-2 körül érdemes ma érkezni?


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 20 21:07 #2495

Üdv Bátor harcosok! Ez a verseny is véget ért ( 14. Mugger emlékverseny, 26. BB )

Szeretném kijelenteni hogy enyhe megfázásom ellenére nagyon jól éreztem magam! Jó volt a hangulat a verseny, minden!

Köszönöm Vologyának hogy ismét megszervezte és lebonyolította a verseny és a segítőinek is köszönet ;) :)

Remélem hogy a táborra is eljutok és még néhány ember akik már elég régen nem jöttek táborra. Én ha megyek akkor csak a támadásokra tudok menni. De ez még nem végleges.


Mindenkinek jó egészséget és erőt kívánok 100 gyereket ! :) :) xd :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 21 11:53 #2497

Sajnos ez a hétvége is gyorsan elment, örültem hogy veletek lehettem , nagyon jól éreztem magam.
Az 1vs1-ről való emlékeim felidézve:
1.meccs: Jou (castle) vs Dave(tower) Peace Keepers
Egy rendkívül csöves mapon 5500ig mentünk a licittel, mert olyan jónak tűnt a castle,de talán egyikünk sem realizálta hogy angyal 1.héten lehetetlen küldetés. Nekem jött Neela, lett hét végére giant+castle, 2.héten rögtön rámentem a pénzre (capitol + city hall). 3.hét közepe felé lett meg a titán és kivettem a 10 powert az arkok mögül, majd középen a +3allt meg +4allt is.A redek mögötti relikem fekete gömb volt, ez megkönnyítette a kritikus csatáimat.A főcsatában 7 titán volt 3 arkkal szemben, és erősebb skilljeim is voltak így egyoldalú lett a vége.
2.meccs: Dave(fortress) vs Pumpás(stronghold) skirmish 200%
Ezt a meccset elcsaltam, kénytelen vagyok bevallani. A legközelebbi versenyen elnézést kérek Pumpástól mert jogos panaszai voltak. :D
3.meccs: Dave(inf) vs Bobibubi(rampart) JAM
Ezt a meccset is max tudásom szerint kellett hogy játsszam mert vereség esetén körbeverés lett volna és kiesek a francba. Olyan 3500ért odaadtam a rampartot, nem éreztem olyan erősnek ide, főleg mivel a dragon dwelling volt a legmesszebb. Főhősnek Dace jött, 4.nap a gatyámat is elcseréltem és meglett a devil (aranybányát lots magma elementál őrizte így az ottani bevétel és a 4k gold bónusz hiányában). 7.nap beértem a dwellingbe, majd 2.héten elmentem a green dragon dwellingért is.Ezután a questekért mentem el, de utólag nem biztos hogy a legjobb döntés volt mert rengeteg idő elment mire mindet beváltottam,és csak 3.hét közepén tudtam kiszedni az utópiámat,ami nem adott semmit, és Bobibubi a fővárhoz közeli kapunál ólálkodott a félárnyékban.A seregem nagy részét kivettem (efreeti meg még valamire már nem volt pénz),de szerencsére 2 lépés híján nem ért be a váramba.A guildben jött anti magic, ezzel levédtem a 9 arch devilt, de mint kiderült nem volt rá szükség mert nem volt erős spellje az ellenfélnek.A hősöm erősebb volt így nyertem.
4.meccs: Dave(fort) vs Zodmund(inf) Jebus
Fizettem 6,5-7k aranyat a várért + színért. A mapom nem tűnt valami jónak de jött Tazar és jó kezdőseregem volt, így nem mertem kockáztatni a restartot, pedig egyik utam teljesen blokkolta several bone dragon.2.nap bevettem egy gorgon dwellinget, 3.-on wyvernt, universitybe jött log és droiddal kiszedtem 18 vámpírlord mögül csizmát.6.nap hydra dwellinget is bevettem, persze mindent tonna íjász őrzött így a seregem az hullott. Dwellingek szempontjából jó map volt,de a sok blokk miatt alig volt pénzem és castle helyett marketplace-t építettem, chaos hydra tervben se volt. Mighty gorgont építettem inkább, és a red dragon blokk nem volt akadány 124-en.Középen pár doboz adott lényeket, meg exp scoutingnak hála megláttam a tome of earth-öt.Szintén a scouting miatt láttam hogy Pyre a blokkja előtt áll few arch devillel, így bár nagyon kevés időm volt (kb 2,5-3perc), le tudtam verni az oda vezető lényeket (horde mighty gorgon, several black, lots naga, throng mino king) és elkaptam Zodmund főhősét, aki meglepetésemre nem menekült el így meteorral levarázsoltam az 1 devilt. Scouting egy király skill. :D
5.meccs: Dave(dungeon) vs Marqadam(szintén) , mirror
Szerencsém volt a hősökkel, mert jött gundula, shakti, dace, arlach, így válogathattam is.Először Shaktit fejlesztettem, jött is neki armor+earth. Upgradeltem a harpyt meg trogot, és pumpáltam a szintlépéseket shaktinak, hogy 121en ki tudjam venni a consokat (volt 3 is).Gundulának csak air jött így megmaradt secondary main-nek. Egyik treasure dungeon volt, manticore dwellinggel amit 7.nap be is vettünk mindketten.121en shaktival az első cons fullos volt, a seregem mindössze 12 manticore, 115 trog, meg 20 szem volt, de expert armorer, adv offense, jó skillek és single slowok segítségével csak 3 manticoret meg 80 trogot és 10 szemet vesztettem.Gundula kivett egy másik const még ugyanezen a napon, ez két angyalt adott. Egy treasureben láttam boots of speedet amiért bementem Dace-val. Mivel elég erős voltam, 122-n már utópiáztam volna,de eddig nem jutottunk el, mert Marqadam nem élte túl a fullos cons csatát. Hasonlóan gondolkoztunk a mapon, de az ő Yogja nem fejlődött olyan jól, armorer és megfelelő def skill / manapont hiányában nem volt vállalható a fullos cons. Valamint választási lehetősége sem nagyon volt, 2.legjobb hősként Valeska szerepelt.
6.meccs: Dave(castle) vs Dreegar(ramp) Jebus
Nem volt sok kedvem még egy jebushoz, de a balancehoz még annyi sem volt így azt elimináltam inkább. kb 5k-t fizettem a várért meg színért, ami elég jónak számít 130%-on. A mapokkal a legkevésbé sem volt szerencsém, elsőnek jött egy amin mindössze 1 utam volt, ami kettévált de egyik irányba blokkolt horde orc. Pénzem mindössze 5 hősre volt, köztük volt Luna, volt +2 knowl meg +3 power artim, de ezt nagyon kevésnek éreztem önmagában, főleg az út miatt. Második mapon 1 centit sem tudtam kimozdulni a várból hála horde archer és lots royal blokkoknak. 3-adiknak jött egy elég jó map, de restartolt Dreegar. A tényleges mapon szintén kevés pénzem volt, első nap 5 hőst tudtam venni, és be voltam blokkolva mint az állat. Lots orc chieftaint le tudtam verni mert jött solmyr és +3 power arti a vár mellé.Másik irányba volt még lots archer, meg úgy minden utamon volt valami blokk. Hőseim mind rosszak voltak, 10. hősnek jött Neela. Az volt az egyetlen reményem hogy felfejlesztem az archereket (volt 34), de ugye ez 2 napba került a fix lvl2 épület hiányában. Tyris elfoglalta az egyetlen dwellingem (cavalier), Valeskával pedig levertem horde iron golemet 4.nap egy pandoráért, ami 15k xp-vel jutalmazta Neelát. Jött air magic, intelligence (kényszerből beválasztottam), offense. Kiszedtem egy minimumos hiveot, közben felfedeztem egy angyal dwellinget. Cons nem volt egy sem így 5 sima angyal volt a 2.heti seregem. Nem is lett több. Egyik shrineban jött ligthning bolt, találtam +3+3 és +2+2 sp / knowl artikat, levegő gömböt, és sentinel volt még. 123on levertem az egyik blokkot (pack devil) a villámokkal és beültem a sivatagi várba manát tölteni. Lett adv wisdomom így meg tudtam tanítani Neelának a chaint. Ez volt az egyetlen fegyverem egy lehetséges főcsatában, és már meg is jelent Gurnisson a brutál seregével pár lépésre tőlem. Volt nála 55 grand elf, 7 angyal, 15 war unicorn, 18 silver pegasi, balliszta, 18as attack skill. Droiddal csekkoltam először és felfedeztem hogy van villám elleni nyakéke így az egyetlen esélyem is elszállt. Egy utópia volt a közelben amit be lehetett verni, így minden mindegy alapon beütöttem hátha ad valami jót, de tudtam hogy egyedül a földkönyv ad bármi esélyt is mert túl gyenge a seregem ahhoz hogy pusztán mighttal nyerjek. 5 angyal +chain +cureok segítségével sikerült beütnöm az utópiát, ami kettes volt és adott fekete gömböt + földkönyvet. Maradt manám 2 implóra így megtámadtam. Mivel nem volt tacticsom és neki igen, simán beállhatott volna úgy hogy első körben lemészárolja az angyalaimat (4 maradt utópia után), de valamiért félt a 3as attackomtól :D Rögtön elnyomtam az implót, 5 angyalt vettem le így. Ő persze jött előre de egyelőre nem tudta megütni az angyalokat a lényeges unitokkal. 2.körben unikra is nyomtam implót és imádkoztam hogy túlélje 1 angyal legalább, így is lett. Persze ha Dreegar jól áll fel akkor a 2.kört sem élem túl, így viszont surrender lett. Az 55 grand elf még mindig megvolt neki így ki tudott szedni pár cuccot a sivatagban míg én elementálokkal beütöttem a saját területemen lévő utópiám. Csak egy szandál jött, meg air tome, de utóbbival ugye nem érek semmit mert nincs DD / Fly. Sok droid segítségével meg tudtam tartani a középső sivatagi várat, és meg akartam akadályozni hogy új heti sereget hozza így 126on elindultam a vára felé. Volt +1 speed nálam így biztos voltam benne hogy nem tud levarázsolni ha megtámadna, ráadásul a másik +1speed artit láttam az ő területén érintetlenül, amit horde démon őrzött, tehát quest artiként csak az az egy van a mapon. Ezután Gurnisson megtámadott pár pegazussal és 225ös villámmal kinyírta az angyalomat, így buktam a meccset. Sajnos bekövetkezett az, amire baromi kicsi esélyt adtam, mégpedig hogy megtalálja azon 2 arti egyikét amit ki tud szedni, el tud menekülni és talál olyan spellt is amivel levarázsol. De jobban belegondolva az én hibám mert semmit nem számított volna ha hozom a töltelék lényeimet is, ugyanúgy beértem volna a várába, csak ezt nem láttam mert nem volt expert view earth. Elvesztettem a semmiből megfordított meccset, de a mentéseket megnézve hozzá kell tennem, hogy 0 esélyem van ha akár egy kicsit is jobban használja ki a terepét az ellenfelem. 121-en ki lehetett menni a sivatagba, de 122-n tuti. Ehelyett csak 123on ért be kevés mozgásponttal, és adott egy pici esélyt nekem. A játék szempontjából végülis örülök ennek, mert döntőhöz méltó ,izgalmas és fordulatos meccs lett. De ha tanácsot kell adnom, azt mondom, ha 121en megvan a full sereg, mass slow és full speed, akkor nem tökörészni kell hanem kitörni. :D
Gratulálok Dreegarnak az 1vs1 győzelméhez, és Marqadamnak / Bogpistának a 3. / 4. helyekért. Támadásról írok nemsokára.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 21 14:42 #2499

Kis beszámoló tapasztalataimról szintén:
1 Peacemakers(fix)
(Inferno) vs Ricsepi(strong)
Nem emllékszem mennyit fizettem a várért,de gondolom jó sokat, semmiképpen nem akartam barbárral lenni, mert amíg nincs meg a 10k gold macira addig a terepen nem sokat ér. 1. héten vettem 6 hőst(7-et kellett volna) 113-on nem volt kövem efreetre, úgyhogy húztam pit fiendet(ez asszem hiba volt), nem volt elég erős magic hősöm, akivvel be tudtam volna venni, a 2. várat, Pyre-vel nyomultam, aki 111-en kapott earthet 2. hétre a legtöbb cuccot kiszedtem, amit nem lvl 6-7-ek őriztek, volt egy korrekt spellpowerem, meg kaptam villámot, sszóval a throng evil eyet is beütöttem levegőgömbért, amit sokat buktam, mert bemoráloztak, meg amúgy is sokan voltak, ezután 134-en bevettem az arkangyalokat, majd megindultam középre, de elodáztam 1 napot, mert nem jutott eszembe a tavern :D imp gog kutya meghalt, csináltam belőlük démont, meg a 2. váras egységeket is mind beáldoztam, +3-as túrót kivettem, majd átmentem Ricsepihez, aki eléggé le volt marradva, gond nélkül beütöttem.
2 Skirmish(Inferno) vs Bogpista(Fortress)
1. terep okádék volt, restartoltam 111-en, 2. oknak tűnt volt demon dwell meg egy impes, necro zónát is hamar bevettem, aztán pislogtam, hogy mi van3 kiútból 3 volt íjász nekem meg nem tellett efreetre :D végül is úgy döntöttem 124-en teleportkapunál leszedem 40 medusa queent 35 demonnal, de vesztettem rajta valamit, aztán megláttam, hogy a túloldalon cyclops king van, (úton is az volt), hagytam a francba, 127-en beütöttem throng orkot, meg harpy hag-et(alapból ez lett volna a logikus, de messze voltak) 132-n találkoztam Bogpistával, aki még nálam is gyengébb volt, de azért megtámadott, legalább nem kell fogócskázni :D kicsit meglepett hogy wywern monerchja van, de abból 3 nem elég semmire, meg vrázsolni se nagyon tudott a mainem a gólemes alkimista volt, nem nagy hős de dobott jobbat a gép
3. JAM (Inferno) vs Csizu
3. infernos meccsem volt aznap untam már nagyon ismét bejött Pyre, 2. várat 112-n bevettem, kaptam egy green dragont, majd 114-en szépen el is vesztettem(nem baj megtanultam, hogy 1 green dragonnal, nem csak a full kriptát, de az abandoned minet se lehet kiszedni) ez keresztülhúzta a számításaimat, így 117-re csak a dvil dvellt tudtam bevenni, a red dragon előtt megálltam 2 lépéssel. Elggé morcs voltam, tudtam hogy úgy is továbbjutok, úgyhogy nem vettem túl komolyan a játékot 2. héten megcsináltam a questeket 131 -en bementem középre, utána Csizu azonnal levert, bár másra nem is számítottam
4. Jebus(Rampart) vs Norbakk
Norbakk 5k-t kifizetett castlere, amiért hálával tartozom, mertt nem igazán volt kegvem castlevel menni, és ennyi gold elég volt, hogy gyenlő esélyekkel induljunk(vagy nem). Shakit meg Pyre jöttek be normálisabb höök közül 113-an Shakti kapott earthet meg logot, tehát megtettem mainnak, 3 hive meg eg cons volt a terepemen mind a 3 jó hülye helyen az első hivehoz 114-en odamentem, horda volt be, úgyhogy egyelőre hagytam a francban, a terepem nagyon ócska volt felderítettem összevissza, de nem láttam a semmi értlemeset 117-en beütöttem 4, magit a 2. hiveért otthagytam az összes kentaurom kb. akkor megláttam egy unicorn dwellt, droiddal el is értem. Ez nagyban hozzájárult esélyeim javulásához, mert más dvellem egyáltalán nem volt nagyon szép láncot tudtam felépíteni(stablessal), ezért felvettem 121-en a 2 hiveot, és még el tudtam menni egy +3 atk/def pajzsért a pája szélére, 122- egy level 2-es elementalistal kiszedtem a 150-es consot, nem volt egyszerű csata de minimális veszteségekkel megúsztam, beütöttem a war unicornokat a 3 hive-nál mainnal, felvenni már nem tudtam vele mert hossszú volt az út a blokkig. 123-on kimentem 20 wywernel, 11 war unicornal és 19(az a kemény) grand elffel + exp slow. Sajnos a mainnel keveset tudtam csatázni, így volt összvissz 2 tudása, ami sok mindenre nem elég, így minden csatát 1 slowwal meg kellett oldani, találtam egy +4atk def mellvértem ,megy egy hive-ot, utána bementem a középső várba 124-töltöttem manát, és tovább 125-ön találtam egy pandorán 30 treeguarddal(fakatona) ill. 1 hiveot, meg egy utópiát, amit hoeda efreet őrzött 126-on bevettem, kaptam kannát utáne egy kicsit felgyorsultak a dolgok, elszöktem, megvettem a hőst középen(láttam, h norbakk akármikor is tör ki nem fog odaérni) a köv utópiákat már quick combattal szedtem ki, vettem sárkányt,, 134-re konkrétan nem maradt a sivatagban semmi, amit még minimálisan is értékesnek találtam volna, Norbakk kijött akörül, redorbos csata volt, az összhpm mi a 3*szorosa volt Norbakkénak úgyhogy pár kör után feladta
5. h3dm1 vs Dave (Dungeon)
Sokat fizettem az elején viszonylag, debil hősök jöttek, és azok is pocsékul fejlődtek(Yog először kapott exp ballisticset, majd air magicet már kényszerből beválasztottam) 116on bevettem egy mantikór dvellt 2 várral húztam 18at összeszedtem, nekimentem egy consnak 121-en fullos volt és bebuktam :D lehetett volna várni, de akkor Dave 1 körrel hamarabb kicsed egy utópiát, átjön és leüt, ugyhogy kb ez volt az egyetlen esélyem.
A támadásban nem jeleskedtem 1 10. helyet sikarült összeszednem, a legtöbb mightos csapatot leverte(kivéve Vologya ellen egyszer hibáztam csatában, és Ricsepinek irdatlan mákja volt ellenem) a magic ill. íjász csapatok ellen viszont esélyem se volt kb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 23 18:47 #2509

Támadás:
Alyr: Sima vereségnek könyveltem el ezt a 2 meccset, de tyraxor mindkét meccsen 1es powerrel szerepelt ami lényegesen megváltoztatta a dolgokat és nem kellett anti magicot feltennem. 2-0
Chris: Ellene szintén sima vereséggel számoltam mert elég nagyot sebeztek távolról a küklopszok. Viszont először egyben hagyta őket ezért simán nyertem, utána csinált falat ami miatt nem tudtam blokkolni a nagy stacket. 1-1
Jou: A magik nem sebeztek elég nagyot, így elég szoros csaták voltak de sikerült nyernem mindkétszer. A hypnotize+pit lord vicces volt :D 2-0
Marqadam: Túl lassúak voltak a vámpírok ahhoz hogy egyáltalán megüssenek, hiába az anti magic. 2-0
NG: Az első csata nagyon szoros lett, 1 devilem élte túl kb 120 hp-val. Nagy szerencsém volt, mert bár az első 7-8 körben jött a resist kb 5-6x, de utána volt vagy 5 kör amikor egyszer sem jött , ez felettébb meglepő volt, 65%-os rezisztnél. Ezzel a nagy mákkal tudtam szerezni 1 pontot, a 2.körben már intelligence sem jött így simán kikaptam. 1-1
Norbakk: Első körben nem jött earth magic, de Geonnak sem fire. 2.körben jött earth és még simább lett. 2-0
Ricsepi: Szinte biztos voltam benne hogy 1-1 lesz, mert támadó félként nem várom meg a 80 kört mire lejár az anti magic. Először védekeztem és 60-60 minóval küzdtem meg, sikerrel. 2.körben egy nagy stack volt, de Ricsepi addig várt hogy elfogytak az előütők, meg csata vége felé lejárt az anti magic is, így nyerhettem. 2-0
Teki: A hárpiák nem voltak túl strapabíróak, nem volt szerencséje a skillekkel, de ha jobbak jönnek valószínűleg akkor is erősebb vagyok. 2-0
Trunks: Nagyon sok reziszttel meg water magiccal talán lett volna esély, de egyik sem jött, így simán nyertem. 2-0
Vologya: Le sem játszottam, nem volt esély. 0-2
Zodmund: Akkor nyerhettem volna, ha nem sebez 1200at a chain, mert 7-6ba tudtam szétszedni a devileket, és ha túléli mindkét stack akkor le tudom verni a legyeket időben. Sorcery jött első körben, második körben nem, viszont sok spellpower kapott a wizardja. 0-2
Zsombor: Kevés hp-s csapat, a 2.kör viszonylag szoros lett. 2-0
Sok csapat ellen szereztem több pontot az elvártnál, így sokkal előrébb végeztem, mint kellett volna. Legtöbbször ellenfél hibájából szereztem pontot,de volt ahol mákkal (NG). A 2.helynek nagyon örülök, nem gondoltam hogy dobogós leszek egy fun csapattal. Gratula Vologyának az újabb támadás 1.helyért, ráadásul úgy, hogy tök ugyanazt a csapatot küldte be, mint legutóbb. Nem tudom, hogy volt-e már ilyenre példa.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 24 17:09 #2515

"Gratula Vologyának az újabb támadás 1.helyért, ráadásul úgy, hogy tök ugyanazt a csapatot küldte be, mint legutóbb. "

:D Nyerő csapaton ne változtass :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 25 10:28 #2516

Hello,

Köszönet a szervezésért és gratula a helyezetteknek! Röviden, ahogy én éltem meg az 1 v 1-et:

1. csoportmeccs vs Bogpista

A Pace Keepers c. térkép jelenlegi változatában benne van az én kezem munkája is és nem lehet jó kritikával illetni a térkép felépítését. Rusholni nem lehet, ugyanakkor elegendő idő áll rendelkezésre, hogy feltápold magad mire az ellenfél megérkezik. Pista hadvezére Tazar volt, nálam Mephala és hiába szedtem ki a Celestialt középről, a skill fölényemet ellensúlyozta a HP armada, melyet dupla várból szedett össze ellenfelem. Egyetlen esélyem az lett volna, ha én választom a másik oldalt / várat és elkerülhető ez a felállás. A főcsata seregem folyamatos és elkerülhetetlen felmorzsolódásáról szólt, kicsit olyan volt, mint a 300 c. filmben a spártaiak hősies, de "értelmetlen" küzdelme :)

2. csoportmeccs vs. Ricsepi

Skirmishen toltuk és fortuna próbált valamit visszaadni az előző produkció után, mert kaptam Elf termelőt. Kiszedtem a Devil termelőt és a sok íjásszal könnyedén tudtam haladni, majd 3. héten megütköztünk. Élvezetes főcsata volt, jól szórakoztunk, ugyanakkor nem forgott komoly veszélyben a csata végkimenetele, sikerült nyernem.

3. csoportmeccs: Marqadam

A hadszíntér a JAM, melyen már meghaltam az OK döntőben Dave ellen, így most az volt a cél, hogy túlteljesítsem ezt az eredményt :) Kimondottan jól játszottam és elégedett voltam a játékommal. Kínkeserves volt az első hét, alig tudtam kiszedni a sárkány termelőt, pedig minden lényt vittem és még portalt is építettem, hogy hydra is erősítse a csapatot. Végül kiizzadtam, lett 2 sárkány és némi töltelék lénnyel az angyal termelő is meglett. Második héten lett fekete sari, rámentem a pénzre, ezúttal a naga bankok nem öltek meg :) Harmadik hét elején view air-el láttam Pyre helyzetét, bementem középre, kiszedtem a sentinelt és a library-t és teljes sereggel elkaptam ellenfelemet. A 10 Arch Devil-re ment a blind és a discrupting ray és vége is lett a csatának.

Azt írja Marqadam, hogy nem volt tétje számára a meccsnek és ezért nem figyelt oda annyira. Szerintem igenis odafigyeltél és jól játszottál, de megleptelek és nem volt esélyed. Egy jó játékos akkor is odateszi magát és megtiszteli az ellenfelét, ha számára a meccs "tét nélküli" ;)

A csoportban 3-as körbeverés alakult ki és a kiemelésem miatt ez nem nekem kedvezett. Ricsepivel lejátszottunk még egy Jebus-t, az is klassz volt :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!