forum top

× Versenyek

emo 14. Heroes Mugger Emlékverseny (26. HBB)

Több
2017 márc. 12 20:43 #2448

Üdv Bátor Harcosok!

Bogpista: Gyere bátran, szeretettel várunk. :)

16 fővel kerül megrendezésre az 1vs1 verseny:

A 16 főt 4db 4 fős kalapba tettem (mivel nincs aktuális toplista, így általam gondolt játéktudás szerint igyekeztem besorolni az emberkéket):

1. kalap: Dave, Dreegar, Csizu, Teki1986
2. kalap: Jou, Bogpista, Norbakk, Zodmund
3. kalap: NG, bobibubi, Karesz, Marqadam
4. kalap: Ricsepi, Pumpás, Zsombor, Dani

A sorsolást a lányom keze (és fortuna kisasszony) az alábbiak szerint sorsolta csoportokba:

A csoport: Dave, Jou, bobibubi, Pumpás

B csoport: Dreegar, Zodmund, Karesz, Zsombor

C csoport: Csizu, Bogpista, Marqadam, Ricsepi

D csoport: Teki1986, Norbakk, NG, Dani

Szombaton 4db mérkőzés, vasárnap pedig a 3. helyért és a döntő kerül lebonyolításra. Pontos lebonyolítási terv már volt 16 főre, megkeresem és közkinncsé teszem a jövő héten azt is.

Baráti üdv!

Baráti üdv!

Vologya Mester


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 12 20:44 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 12 23:20 #2450

Sziasztok!

Akkor ez azt jelenti, hogy nem lesznek negyeddöntők?
Nagyon bezavarna a vasárnapi programba? Hisz a bronzmeccs és a döntő amúgy is belelóg a H5-be. Nem lehet konszenzusra jutni a 6 meccsről? Ha már összejött egy szép 16-os főtábla.


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 07:10 #2451

Üdv Bátor Harcosok!

NG: Felőlem kivitelezhető a dolog, de én nem gazdálkodhatok a többiek idejével... Elvileg 3db csoportmeccs lesz ez fix, aztán a legjobb 8 még szombaton a 4 közé jutásért játszik. A legjobb 4-nek kell majd csak vasárnap is jönnie, de hogy 1 vagy 2 meccset játszanak aznap, az már azon a 4 emberen múlik... Szerintem... Én nem vagyok ellene, úgyis ott leszek, a terem ki lesz bérelve, szóval ez nem lehet akadály... Maximum annak a 4 embernek valahogyan a H3 támadást is párhuzamosan kell tolnia, amennyiben érdekeltek lesznek benne...

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 09:57 #2453

Részemről oké a 6 meccses lebonyolítást. Kemény a mezőny, igazságosabb ha 2en mennek tovább minden csoportból.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 10:12 #2454

Részemről is oké a 6 meccs.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 10:52 #2455

6 meccset támogatom én is, főleg, hogy a mumusommal NG-vel vagyok egy csoportba. NG többször megvert már, mint Dave:) és vállalom, hogy párhuzamosan támadok, és 1v1ezek, amennyiben továbbjutok.:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 11:11 #2456

Támogatom 6 meccset,úgy érzem kivételesen van rá időm, hogy a vasárnapot is Heroesosozással töltsem :)

Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 13 11:14 Írta: marqadam2.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 11:17 #2457

Kalap nem izomorf a csoporttal:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 11:17 #2458

Közbe eltűnt amit írtál:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 11:38 #2459

Vologya beküldte:

NG: Felőlem kivitelezhető a dolog, de én nem gazdálkodhatok a többiek idejével...
Én nem vagyok ellene, úgyis ott leszek, a terem ki lesz bérelve, szóval ez nem lehet akadály... Maximum annak a 4 embernek valahogyan a H3 támadást is párhuzamosan kell tolnia, amennyiben érdekeltek lesznek benne...

Tiszta sor. Igazából Zsombor, Jou és Teki az, aki mindhárom számban indul, azért a teljes H5 tornát lenyomni egyéni meccs mellett, plusz még H3-ból pár órát, az húzós. Úgyhogy szerintem lehet hármójuk véleményére kéne alapozni. (de most kivételesen én is benne lennék 6 meccsben, tehát eddig csak igen szavazat van, öt darab, de a három úriember véleményét várjuk meg)
A H5-be az 5 meccses lebonyolítás is belelógna, ugye? Tehát az abban a versenyszámban indulók toleranciájára amúgy is szükségünk van.


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 13:26 #2460

Mert észrevettem :) sajnos ilyenkor előjön belőlem a kukacoskodó én, tehát muszáj elmondanom, hogy az izomorfia műveleti azonosságot jelent, nem pedig azonosságot :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 15:17 #2461

Igazából csak jelekkel akartam leírni, csak ezen a billentyűzeten nem volt időm megkeresni a jeleket, kalap meg nem tudom Elten mivel jelölik a csoportot:) Nincs művelet ami egyiket a másikba viszi:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 17:20 #2462

Nagyon jól elbeszélgettek és semmi elemzés a támadásra :D Ricsepi (mint fő elemző) Dave (mint hozzáértő) Vagy bárki??? :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 19:13 #2463

Én már kivettem hétfőre a szabit, szal menjen a 6 meccs ;)
Szombat reggel 8-kor találkozunk?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!