forum top

× Versenyek

emo 14. Heroes Mugger Emlékverseny (26. HBB)

Több
2017 márc. 13 19:29 #2464

Csizu beküldte:

Én már kivettem hétfőre a szabit, szal menjen a 6 meccs ;)
Szombat reggel 8-kor találkozunk?

Én biztosra mentem, csütörtök, péntek, hétfő :-D
Gondolom inkább fél 8-kor kéne :) És akkor talán 9-kor elkezdjük...najó, vicceltem, igyekezni köllene.


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 21:13 #2465

Üdv Bátor Harcosok!

Szombaton legkésőbb fél 8-ra illene odaérni, mert a kezdeti nehézségek után 9-kor jó lenne komolyan nekikezdeni a meccseknek, de lehetőleg hamarabb, így is éjfél - hajnali 2 között lesz vége a 4db meccsnek...

Támadás elemzések valaki(k)? :) H3 és H5, aki érez magában késztetést, ne fogja vissza magát!

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 13 21:39 #2466

Szívesen elemzek támadást, de mivel részleteiben nem merültem el a csapatoknak, max. nagyjából tudom őket belőni. Főleg, hogy most a megszokottnál is kevertebb a mezőny, mindenféle csapat van, és nem tudnám megítélni, mely csapatok lennének kiemelkedően jók, mivel mindegyiknek meglesz a mumusa.
A mezőnyben szerepel 7 közelharci mightos (Alyr, Marqadam, NG, Ricsepi, Teki, Trunks, Vologya) , ezekből egy szuper rezisztes és bucira veri a varázslósokat (NG) , de a többi mightos ellen nem lesz olyan meggyőző. Alyr, Ricsepi és Vologya csapatát érzem erősebbnek, a többieknél hiányzik a megfelelő sebesség / hp mennyiség.
Íjászokból 3 van (Chris, Jou, Zsombi). Zsombi csapatában keveslem a lichek számát, emiatt nem fog jól szerepelni véleményem szerint. Jou hibrid-csapata tetszik, és esélyes hogy a jobbak közé tartozik, viszont mightban nem túl szívósak ezért lehet hogy sok pontot fog veszteni. Chris csapata szinte full might, ha jól csatázik velük akkor jó helyezést fog elérni.
Caster csapatból is 3 van (Dave, Norbakk, Zodmund). Norbi csapata berserkre épít ugyan,de archdevilekkel párosítva elég ütős kombó lehet, és az íjász csapatok ellen is jó esélyekkel indul, a mightosok ellen meg főleg. Zodmund hozta a szokásos boci+erős spell kombót, az anti-magicesek ellen jól jön a dragon fly dispel, míg a többieknek abszolút semmi ellenszere nem lesz. Ezt a 2 csapatot bajnokesélyesnek érzem, a sajátomat kevésbé, bár egyébként is inkább fun csapatot szerettem volna küldeni. Nem azt mondom hogy hátul végzek, mert elég sok csapat ellen jók az esélyeim,de a top3hoz túl sokan fognak elverni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 14 08:51 #2467

Üdv Bátor Harcosok!

Megtaltam a 16 fős lebonyolítást, de az csak 5 kört tartalmazott, így átvariáltam kicsit, amit most közkinccsé teszek...

Ha hibát találnátok benne, kérlek jelezzétek, köszönöm!

2017. március 18.

1. forduló (FIX HD) 8:00-12:00:

A1 - A2
A3 - A4
B1 - B2
B3 - B4
C1 - C2
C3 - C4
D1 - D2
D3 - D4

2. forduló (Random ??? HD) 12:00-16:00:

A2 - A3
A4 - A1
B2 - B3
B4 - B1
C2 - C3
C4 - C1
D2 - D3
D4 - D1

3. forduló (Random ??? HD) 16:00-20:00:

A3 – A1
A4 – A2
B3 – B1
B4 – B2
C3 – C1
C4 – C2
D3 – D1
D4 – D2

Rájátszás 1. kör (FIX HD) 20:00-24:00:

A2 – B1
B2 – A1
C2 – D1
D2 – C1
A4 – B3
B4 – A3
C4 – D3
D4 – C3

2017. március 19.


Rájátszás 2. kör (Random ??? HD) 8:00-14:00:

A1 – B2 győztese – D1 – C2 győztese

C1 – D2 győztese – B1 – A2 győztese

A1 – B2 vesztese – D1 – C2 vesztese

C1 – D2 vesztese – B1 – A2 vesztese


Döntő, 3. hely (Random ?? HD) 14:00-20:00:

Döntő: A1 – B2 – D1 - C2 győztese vs. C1 – D2 – B1 – A2 győztese

3. hely: A1 – B2 – D1 - C2 vesztese vs. C1 – D2 – B1 – A2 vesztese

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 16 07:35 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 14 14:22 #2468

Szuper minden, még egy apró kérésem lenne - fixmapokat fel tudja valaki tölteni(gondolom valami észak- dél islyesmi lesz) sajnos sikerült eltüntetnem őket valahova

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 14 15:07 #2469

Üdv Bátor Harcosok!

Teki1986 2. oldali hozzászólásából kiollózva:

Mappok a versenyre

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 14 15:08 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 14 20:30 #2470

Sziasztok,

Rájátszás 2. kör (Random ??? HD) 8:00-14:00:

Ezt variáljuk meg szerintem, nem vagyok híve annak hogyha a csoport ellenfelek később újra találkozhatnak a döntőn kívül. A mostani párosításban kijöhet egy A1-A2 B1-B2 C1-C2 D1-D2 párosítás.

Felőlem mehet a verseny a támadás mellett, nem érzem magamat bajnokesélyesnek egyik számban sem. :)


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 14 21:19 #2471

Üdv Bátor Harcosok!

Teki1986: Megvariáltam a végét, remélem így már jó lesz... Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 14 21:20 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 15 10:04 #2472

Sziasztok!

Ezzel az utolsó módosítással szerintem már tényleg tökéletes a lebonyolítás, bár ugye én mindenképp csak szombaton vagyok, ha véletlenül meglepetésre eljutnék addig, akkor se érint a további lebonyolítás. Ezt persze már nevezés pillanatában tudtam. Zseniális, hogy megint összejött 16 ember, a Heroes halhatatlan!B) :cheer:

Az tényleg fontos lenne, hogy reggel időben el tudjuk kezdeni. Azt esetleg tudjuk konkretizálni, hogy melyik fordulóban melyik fix pályát, illetve melyik random template-et játsszuk? Vagy azt is elimináljuk? Randomoknál szombaton lesz egy fix skirmish és egy eliminálós panic/balance/jebus?

A várak kapcsán olyan gondolatom lenne, hogy ugye mostanában ki volt tiltva a necro is, hogy ez minden template-en vagy fix pályán indokolt? Ott, ahol nem muszáj, ott nem lehetne bennhagyni plusz variációs lehetőségnek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 15 16:48 #2473

Szerintem is jó lenne tisztázni melyik fix mapok fognak szerepelni. Jam illetve a Dwellers most volt az OK-n, szóval azt gondolnám, hogy a harmadik(Peacekeepers) lesz az első fordulóban, de ez csak az én eszmefuttatásom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 15 18:25 #2475

Az elimináció kapcsán: nem kéne mindenkinek ugyanolyat játszania? Lehet, hogy valakik kevesebb ideig tartót választanak (lehet ilyen?) és akkor malmoznak, hogy a többi meccs véget érjen.

Támadás: én soha nem tudom megjósolni előre, hogy mit érnek majd a csapatok egymás viszonylatában, a mostani mezőnynél főleg nem, de azt tudom, hogy Chris és Teki ellen csak valami ördöngös morál-luck-morál-luck kombóval lehet mákszemnyi esélyem is :)
Ricsepi mester véleményére azért kíváncsi lennék, egyszer már nagyon beletrafált a győztes személyének kilétébe :P


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 15 21:49 #2476

Az elöl lévő mindig a piros? Mert akkor a második kalaposok, mindig kékkel játszanak a kiírás szerint.
Valamint engem is érdekelne, hogy most lesz-e template eliminálás, vagy előre rögzítettek a mapok.
Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 16 05:39 #2477

A színválasztást szerintem licitálással eldönthetjük.

Conflux-ot szerintem mellőzzük, ahogy eddig is tettük. Ha bent marad, tuti kizárom azonnal, hogy véletlenül se zavarjon be :D

Játszhatunk eltérő randomon, a párok nem fognak törvényszerűen egy időben végezni, még ha azonos templaten is játszanak. Ha előbb végzel majd figyeled Dave játékát vagy lazítasz kicsit ;)

Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 16 05:44 Írta: Csizu.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 16 07:08 #2479

Üdv Bátor Harcosok!

Norbakk: Kicsit variáltam, így már a 2. kalaposoknak is jó lesz? :) Aki elől van kezdő szín, aki hátul van, a második szín a játékban. Nem kell itt bajlódni a licitálással... De felőlem az is mehet, majd ott eldöntitek... :)

FIX és RANDOM térképek:

Majd kiválasztom a 2 FIX térképet a Teki által javasolt 3 közül, ott megtudjátok melyikeken fogtok játszani, legyen meglepetés... ;) A RANDOM pedig mindenkinél mindig ugyanaz a template lesz. Majd szavaztok a fordulók előtt, hogy melyiket támogatjátok és azon játszotok. Remélem így mindenkinek megfelelő lesz.

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 16 07:30 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!