forum top

× Versenyek

emo 14. Heroes Mugger Emlékverseny (26. HBB)

Több
2017 márc. 04 22:02 #2416

Jobbulást Neki!
Rátok jár a rúd egészségügyileg :-(


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 05 21:54 #2418

1 vs. 1-re jelentkezem, ha még nem késő :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 05 23:44 #2419

Üdv Bátor Harcosok!

NG: Köszi! Hát igen, de végre megvan a gond alapja, most már csak ki kell gyógyulni a dolgokat... :)

Csizu: Igaz a jelentkezés már lejárt, de gyere, akkor lesz egy 16 fős mezőny... :)

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 05 23:46 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 06 20:58 #2420

Tudom, és köszönöm :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 07 11:40 #2421

Ha jól számolom, 5 vagy 6 meccs lesz, a lebonyolítástól függően (csak csoportelsők játszanak egyből elődöntőt,vagy 1-2. helyezettek negyeddöntőt). Mivel egy napba max 4 meccs fér bele, hosszabb mapok nem nagyon férnek bele, 1 skirmish kell ami lemegy kb 3 óra alatt, lehet 1-2 fix, meg 1-2 jebus. Ötletként feldobom,hogy a hasonlóan hosszú templateket lehet egy csokorba tenni, és a játékosok döntik el template eliminációval,hogy melyiken játszanak. Például: reggel 8kor fix, délben skirmish, esti 2 meccs: balance/panic/jebus eliminációval. Akár 2 fix mapot is be lehet tenni az eliminációs lehetőségek közé, ezzel kedvezve a fixet kedvelőknek. Vélemény? :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 07 13:52 #2422

Dave eliminációs ötlete nekem tetszik. Én örülnék ha minden csoportból 2 ember jutna tovább, de lehet sok olyan versenyző lesz aki csak az egyik nap tud eljönni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 07 19:20 #2423

Megnézegettem a támadás csapatokat :D Úgy néz ki kár elmennem :D Na jó azért elmegyek 1-2 embert talán beverek de ez nem az én versenyem lesz :D Nem kedvez a mezőny vagy én csináltam gyenge csapatokat nem is tudom :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 07 22:00 #2424

lanyizoli beküldte:

Megnézegettem a támadás csapatokat :D Úgy néz ki kár elmennem :D Na jó azért elmegyek 1-2 embert talán beverek de ez nem az én versenyem lesz :D Nem kedvez a mezőny vagy én csináltam gyenge csapatokat nem is tudom :D

Már megint a rinya. Ilyenkor jön egy dobogós helyezés :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 08 11:22 #2430

Szerintem 6 meccs belefér, hátha kedvezőtln lessz az csoprtokba osztás, úgy igazságosabb :) map elimináció jó ötlet, egy skirmish legyen, Ufretin jöjjön be mindenkinek meg ilyenek

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 08 18:35 #2432

NG beküldte:

lanyizoli beküldte:
Megnézegettem a támadás csapatokat :D Úgy néz ki kár elmennem :D Na jó azért elmegyek 1-2 embert talán beverek de ez nem az én versenyem lesz :D Nem kedvez a mezőny vagy én csináltam gyenge csapatokat nem is tudom :D

Már megint a rinya. Ilyenkor jön egy dobogós helyezés :)

Megnézted a csapatomat?? :D Lelőnek, levarázsolnak, legyorsulnak le azt se tudom mit csinálnak majd velem :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 08 19:36 #2433

Na majd meglátjuk :) nyertek ezek a kutyuskák nemrég tábort
Amúgy nekem Dave és Jou csapata tetszik.


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 09 19:53 #2437

Üdv mindenkinek! Elkészültek a H3 térképek Ide a fórumra feltöltöm. Vologyának már elküldtem őket. "szer lett átnézve az összes és tesztelve hogy minden meg van e.

Egy embernek a csapatát kellett kicsit megvariálnom mert nem vett varázskönyvet.
Trunks nem vettél varázskönyvet. A gnollokat és 1 Lizerdmant levettem ( Vologya ) Jóváhagyásával

Jó tesztelést Baráti üdv mindenkinek
Zsombor

ui.: Kérek mindenkit hogy azért a biztonság kedvéért mindenki a saját térképeit nézze át legyen szíves, ha ne adj isten találnátok hibát kérem jelezzétek a hétvége folyamán hogy tudjam korrigálni.

Melléklet:

Fájlnév: H3Trkpek1.csomag.zip
Fájlméret:92 KB

Melléklet:

Fájlnév: H3Trkpek2.csomag.zip
Fájlméret:86 KB

Melléklet:

Fájlnév: H3Trkpek3.csomag.zip
Fájlméret:42 KB


3 fele szedtem szét a térképeket. Egybe nagy volt a megengedett feltöltési méretnél.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 10 20:33 #2439

Aki tovább akar jutni az jöjjön el két nap, nincs mese :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 12 18:41 #2447

Szevasztok,

1vs1-re jelentkezem tartaléknak :) Úgy alakult, hogy mégis ráérek a jövő7 végén.
Ha kellek szóljatok :)

Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 12 18:42 Írta: bogpista.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!