forum top

× Versenyek

emo 14. Heroes Mugger Emlékverseny (26. HBB)

Több
2017 febr. 23 15:50 #2377

Nem lettek még kiküldve a támadás árlisták. (legalábbis én sem kaptam)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 23 21:50 #2378

Üdv Bátor Harcosok!

Támadás árlisták kiküldve, elnézést a kis csúszásért... Aki nem kapta meg, itt vagy e-mailben jelezheti nekem.

Beküldési határidő: 2017. 03. 03. 20:00 óra

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 24 07:39 #2382

Sziasztok!

Szerintem is meg kellene beszélni, szavazni a mapokat, hogy senkit ne érjen meglepetésként, hogy mi micsoda.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 24 08:31 #2383

Sziasztok!

Hétvégén érkezem a javasolt térképekkel/templatekkel. Valamint ugyanekkor elindul az Online Bajnokság selejtezője is. Részletek hamarosan!

Üdv
Teki


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 24 12:26 #2386

H5 támadásban ha nem leszünk többen akkor megint 2 fordulós lesz ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 24 14:55 #2387

Random mpnak természetesen csak frozen draagons! Viccet félretéve, nekem annyira nem számít, hogy milyen típusú mapok vannak, attól eltekintve, hogy a fix mapokat még mindig nem szeretem :) örülök, hogy ilyen szép számban összejöttünk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 25 11:56 #2388

A h5 támadásra Pukkandur jelentkezne még ha lehet.


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 28 21:14 #2398

Sziasztok,

Összeraktam 3 fix pályát ami szerintem megfelelne a BB-re, szerintem nézzétek meg őket és véleményezzétek.
Mappok a versenyre

Üdv
Teki


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 28 23:01 #2399

A 3-ból kell választani egyet akkor?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 01 06:27 #2401

Nem tudom, hogy összesen hány darab meccs lesz. Én itt is a fele-fele arányt támogatom. 3-at csináltam mert úgy gondolom az elég lesz.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 01 13:19 #2404

Én a múltkori két BB miatt gondoltam, hogy csak 1 lesz, én most is azt a lebonyolitást támogatom, hogy a csoportkörben legyen 1 fixmap a többi meg random, de ez csak az véleményem sokan biztos más állásponton vannak. Tehát jó lenne ha mások is leírnák, hogy mit szeretnének. Viszont a saját észrevételem az, hogy a játékosok már jobban szeretik a random mapokat, mint a fix mapokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 03 16:50 #2412

Tiszteletem a Társaságnak!

Kicsit elvesztem a munka világában és lehet megint lemaradtam valamiről. Vologya meg tudta küldeni a csapatait március 1-ig és ma 20.00 óráig nekünk is be kell küldeni a csapatokat, vagy tolódik a határidő?


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 03 18:23 #2413

Sziasztok én március 2. dél környékén beküldtem a támadás csapataimat eszembe se jutott hogy lehet Vologya nem küldte még be a csapatait... ettől függetlenül bízom Vologyába ha nem küldte még be addig nem nézi meg az enyémet. (nem mintha bármi esélyem lenne a csapataimmal) És természetesen a nevezési díjat is utaltam :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 03 18:27 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 04 12:09 #2415

Üdv Bátor Harcosok!

Elnézést, hogy csak most válaszolok, nem volt időm napok óta sem e-mailt, sem a fórumot nézni... A feleségem megműtötték a bölcsesség fogával és ödémás lett a foghúzás helye, valamint vérömleny is kialakult, napok óta alig alszom és rohangálok vele orvoshoz és kórházba... Talán a mai nap elkezdett csökkenni a duzzanat a sok antibiotikum és egyéb gyógyszer hatására. Szegény Trunks is eljött befizetni a nevezési díjat a munkahelyemre és elfelejtettem szólni neki, hogy nem megyek aznap dolgozni... Természetesen elővettem a tarsolyból valami csapatokat (szokásos 5 perces, de most még összecsapott is), már idő előtt elküldtem, nem kell emiatt senkinek sem aggódnia... Legközelebb igyekszem írni is, hogy minden rendben, jöhetnek a csapatok, de most ez sajnos a fent említett dolgok miatt elmaradt... Egyelőre azt sem tudom, hogy ki küldött és ki nem csapatokat, majd holnap az esti órákban tudom csak megnézni és akkor írok is, hogy megérkeztek, aki küldött. A csapatokat Jouval hétfő este átnézzük és mindenkinek elküldöm legkésőbb kedden.
Elnézést mindenkitől az esetleges kellemetlenségekért...

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 06 03:40 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!