forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Magyarítás

Több
2020 jan. 24 15:57 #3777

Szia!
Az alapján amit leírtál sikerült a magyar nyelvet belevarázsolni a játékba? Ha igen, megtennéd, hogy velem is megosztod a fájlokat?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 jan. 24 15:58 #3778

Szia! Én is megkaphatnám a fájlokat a magyarításhoz?

Több
2020 jan. 24 16:01 #3779

Igen sikerült. Mázli h éppen felnéztem h nem-e van frissítés a magyarításról.

welencekukaccitromailponthu erre a címre írj vmit h tudjam hova is kell küldeni :)

Több
2020 jan. 24 16:11 #3780

Ha minden igaz, akkor írtam neked! :)

Egyébként magyarítások.hu-n találtam hozzá magyarítást, sőt még elvileg a videókhoz is van, de nem bírtam működésre bírni.

Utolsó szerkesztés: 2020 jan. 24 16:12 Írta: Peti1910.

Több
2020 febr. 18 12:23 #3786

Szia Zsolikaa!

Először is szeretném megköszönni azt a töméntelen mennyiségű munkát és időt amit a Heroes 3 Complete fordításába fektettél be.
Nagyon fontos leszögeznem, hogy amit most írok nem falhoz állítás vagy beszólogatás vagy számonkérés, csupán csak egy kérdés lesz amire remélem mihamarabb válaszolsz.
Szóval: 2016 áprilisában azt írtad, hogy a RoE és a SoD honosítását be tudtátok illeszteni a Complete verzióba, aztán Decemberben azt írtad ,hogy az AB teljes szövege is kész, de végül a RoE és a SoD fordítások is átfordítod , hogy minden egységes legyen.
2017 Áprilisában azt írtad ,hogy ha minden sikerül akkor még idén (2017-ben) kiadsz egy amolyan nem végleges honosítást...
Le a kalappal a menü gombok és az égtájak honosításáért is , nem kis meló lehetett vele, és nagyon tényleg elszomorító , hogy ennyire senki nem akart segíteni neked. De nem adtad fel és haladtál tovább, 2017 Novemberében pedig már ott tartottál , hogy az AB átnézed és a SoD-ot újrafordítod.
2019 márciusában azt írtad halad a dolog, de sajnos azóta semmit nem tudunk az egészről... tart-e még a dolog vagy sem (igen írtad régebben, hogy szólni fogsz ha abbamarad a project), de sok éve megy már a dolog és ennyi idő alatt sok minden változhat az ember életében...

A kérdésem az lenne (annak ellenére, hogy leírtad, hogy nem tervezel ilyesmit): nem adnád ki mégis a jelenlegi állását a fordításnak?

Még egyszer mondom: csak nagyon várom és nem számonkérni akarok.
Minden tiszteletem a tiéd!