forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Might and Magic: Heroes VII

Több
2015 nov. 11 13:59 #72

Hello

gratulálok az új oldalhoz, színvonalas design.

Már pár hete tolom a h7-et és eddig pár bugon kívül sok panaszom nincs rá, aki még nem vette meg annak ajánlom ha erős gépe van. Nálam egy 5 hónapos i7 procival gtx980-al meg sem rezzen a játék, végig 60 fps. Sokan panaszkodnak a játék átvezető animációjára, ami tényleg kb 90-es évek szintje, de senki sem ezért vesz heroest, engem nem izgatott. A játék maga szerintem szép ettől eltekintve.
A másik negatívum a sok bug - én eddig csak single mapen játszottam mivel főleg a sandbox jellege miatt szerettem a heroest és nem a 10-20 kampánypálya miatt, ott szinte alig van problémám, aki már heroesezett annak könnyen fog menni minden.

2 kérdésem van:
1. Az bug vagy csak balszerencse hogy kb 20-30 hét után is csak sylvain, heaven és dungeon herokat kapok?
2. A heal spell és a healer harci segéd miért nem tud újraéleszteni? Ez bug vagy csak így van?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 11 15:33 #73

Hali!
1. Ezt én is tapasztaltam, de szerintem nem bug. Egész egyszerűen szerintem arról van szó, hogy nem vehetsz meg egy adott várban, akármilyen hőst. Pl. Necro várban Heaven hőst, vagy fordítva. Nem derül ki a kérdésedből, hogy ezt milyen várak esetén tapasztaltad. Mert kétlem, hogy pl. stronghold, vagy necro várakban is csak ebből a háromból választhatsz...
2. Ez ismert bug... erről már írtak is valahol. Gyakorlatilag használhatatlan a heal spell, ill. csak kb. olyan minőségben, ahogy az H3-ban volt, azaz nagy HP-jú egységekre azért jó tud lenni adott esetben.


*HAVE FUN!*
Nimbus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 14 15:11 #105

A Collector's Edition 30.000 FT Cd Galaxsison ami nem olcsó. De lagalább nagyon durva.:evil:

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 14 15:14 Írta: 55kraken.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 18 16:01 #131

Végre egy kis infó az 1.5-ös patchről:
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/upcoming-content

A szokásos fixek és bugmentesítés mellett tartalmazni fog egy kis ingame kontentet is:

  • Új semleges egységek
    2 új map
    frakciónként 2 új hős
Sajnos dátum még nincs

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 19 18:55 #139

Már meg is jelent az 1.5-ös patch is :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 20 22:29 #143

Én a számtalan rossz kritika miatt meg sem fontoltam a program megvételét, de lehet hogy mégis másképp döntök. Majd megnézem a beágyazott 53 perces filmet.
A sok bug nagyon zavaró, viszont ha kivárok még egy kicsit, már minden bizonnyal játékot kaphatok.
Azt olvastam, az új verzióban nincsen démon frakció, azért ez nem túl szép. A legtöbbet játszott Heroes 7-ben például a Silvan frakció annyira gatya volt, hogy soha nem voltam képes vele játszani. Bezzeg a pokolbéliekkel!
Erről mi a véleményetek?
Nekem annyi jó ötletem lett volna már a Heroes 5-höz is. A 6-tal csak a gyerekeim játszottak de nagyon tetszett nekik, különösen a várak átkonfigurálása a hőstípushoz. Úgy hallottam ez kikerült a 7-ből...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 21 08:46 #146

Szmissz beküldte:

Én a számtalan rossz kritika miatt meg sem fontoltam a program megvételét, de lehet hogy mégis másképp döntök. Majd megnézem a beágyazott 53 perces filmet.
A sok bug nagyon zavaró, viszont ha kivárok még egy kicsit, már minden bizonnyal játékot kaphatok.
Azt olvastam, az új verzióban nincsen démon frakció, azért ez nem túl szép. A legtöbbet játszott Heroes 7-ben például a Silvan frakció annyira gatya volt, hogy soha nem voltam képes vele játszani. Bezzeg a pokolbéliekkel!
Erről mi a véleményetek?
Nekem annyi jó ötletem lett volna már a Heroes 5-höz is. A 6-tal csak a gyerekeim játszottak de nagyon tetszett nekik, különösen a várak átkonfigurálása a hőstípushoz. Úgy hallottam ez kikerült a 7-ből...

Így 1.5-ös verzióval, szerintem már semmivel sincs benne több bug, mint egy Heroes 6 complete-ben. Én legalább is nem találkoztam eggyel sem. Kb most ért oda a játék, hogy el lehet róla mondani azt, hogy elkészült.
A mi az inferno frakciót illeti: végül is a rajongók döntöttek úgy, hogy inkább a sötételfek legyenek helyettük. Nyilván jobb lett volna, ha minden frakciót beletesznek és nem kell ez a szavazósdi, de a szűk költségvetés miatt ezt nem tehették meg, szóval dönteni kellett. Ha nem lesz teljes anyagi bukta a játék, akkor valószínűleg bekerül majd a törp és az inferno is egy kiegészítő formájában.
A várak átkonfigurálása valóban kikerült, de csak részben. Az erődöket ugyan úgy át lehet építeni a saját frakciódéra. Így szerintem mindkét fél elégedett lehet.

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 21 08:46 Írta: jani91.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 21 09:03 #147

Szmissz beküldte:

Én a számtalan rossz kritika miatt meg sem fontoltam a program megvételét, de lehet hogy mégis másképp döntök. Majd megnézem a beágyazott 53 perces filmet.
A sok bug nagyon zavaró, viszont ha kivárok még egy kicsit, már minden bizonnyal játékot kaphatok.
Azt olvastam, az új verzióban nincsen démon frakció, azért ez nem túl szép. A legtöbbet játszott Heroes 7-ben például a Silvan frakció annyira gatya volt, hogy soha nem voltam képes vele játszani. Bezzeg a pokolbéliekkel!
Erről mi a véleményetek?
Nekem annyi jó ötletem lett volna már a Heroes 5-höz is. A 6-tal csak a gyerekeim játszottak de nagyon tetszett nekik, különösen a várak átkonfigurálása a hőstípushoz. Úgy hallottam ez kikerült a 7-ből...


Ami pedig a kritikákat illeti: Erős fenntartásokkal kezeled őket! A játék nemhogy nem rossz, de szerintem az egyik legjobb Heroes rész. Az elődök minden jó ötlete benne van.

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 21 09:07 Írta: jani91.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 24 09:24 #173

Teljesen egyetértek Janival.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 28 13:17 #221

Sziasztok!

Segítség kellene.
Nem indítja el a H7 a frissítést, mit tegyek? Természetesen eredeti.
Ha rámegyek a frissítésre, csak elindul a játék és nem történik semmi.....
Valamint a verzió számot hol tudom megnézni?

MEGOLDÓDOTT KÖZBEN! Türelmetlen voltam....:)

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 28 18:29 Írta: Fili.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 03 14:53 #264

Megjöttek az első infók az 1.6-os javításról
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/patch-1-6-announcement

Tartalom:

  • számos bug javítása
    egy új skirmish map
    kapunk némi balance-t
    hivatalos tutorial kampány
    finomított random map generator (többféle területtípus is keveredni fog. Jelenleg - ugye- csak egyféle lehet).

Az "out of sync" problémát egy bizonyos "port fowarding" módszerrel akarják kezelni. Ez nekem nem mond semmit, de biztos nagyon fain lesz. :side:

Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 03 14:58 Írta: jani91.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 07 15:40 #306

Nekem az 1.5 óta felmerült pár új bug:

- a korábbi savegame nem tölthető be
- néha nem jelenik meg az ellenfél hőse a térképen, csak a minimapen
- az egyik hősömnek minden betöltés után eltűnik minden varázslata. Ilyenkor a csatában a varázskönyvre kattintás után már a következő lényem sem tud támadni. Ez nagyon kellemes meglepetés volt.

Remélem az 1.6 után nem lesz gond a savegame betöltéssel, nagyon nincs kedvem harmadszorra kezdeni a savage seat...

Rendkívül türelmes vagyok a játékkal mert szerintem iszonyat potenciál van benne (majd 10 euroért lesz inferno is), de nem szoktam meg az olyan játékokat amikkel nem lehet játszani..

(mielőtt bárki rosszra gondol fullos gépem van a legfrisseb driverekkel)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 07 17:37 #308

Itt nem a gépekkel van a probléma hanem a játékkal(nekem spec ez volt az első eredeti játékom,de azt hiszem az utolsó is) konkrétan használhatatlan,zéró élvezettel..nem vagyok egy elit játékos,de az AI még nekem is full gyenge,semmi kihívás,semmi élvezet nincs a játékban ellene.A multi ami miatt értelme még lenne az meg nem működik lassan 3 hónap elteltével se.

Szóval szép dolog az elgondolás ha a végtermék egy "végtermék" színvonalán mozog,persze majd lehet 2016 ra már használható állapotban lesz,de ettől még akkor is siralmas ez a teljesítmény az UBI tól és sajnos ez a folytatásokra is negatív hatással lehet,mert az eladási adatok nem lehetnek fergetegesek így pedig nem igazán lesz késztetés hogy újra beinvesztáljanak(mégha ez a selejt játék és nem az igények csökkenése miatt is van..az Ubi a saját és a játék torkát is sikeresen elvágta ezzel)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 08 09:43 #317

Sajnos csatlakoznom kell hozzátok. A H2 óta játszom a szériával, de most nagyon "rezeg a léc". :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!