forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Might and Magic: Heroes VII

Több
2016 okt. 23 22:18 #2014

Nekem ez a 7. rész nagyon bejött. Nyílván vannak benne hibák: az intro minőségét és a tanácstermet hagyjuk, illetve az átvezetőnek szánt rajzok sem illenek össze a 3D koncepcióval. A zene nálam mindent visz, és adja is a hangulatot rendesen. Nekem bejön a játékmenet és a grafika is. Nagyobb kivetnivalóm egyedül a városok látképeivel van. Valamelyik patch óta ugyan kiírja az adott épület nevét, ha egérrel ráállok, de nem látszik az épület körvonala elkülönülve. Nem látszik animálva, hogy fejlesztéskor mi változik, a városképen. Gyakorlatilag értelmetlenné tették ezt a nézetet, mert mindenki csak az "Épületek felhúzása" oldalt használja építéskor.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 30 10:48 #2046

Eddigi érdeklődő játékosok : (A H7 verseny fórumra írjatok amjd ezután kérlek titeket!)
(Jöhetnek még persze :) )

Fili
Hahakocka
MMHAwS,
Sorozatgyilkos
zodmund21
MMH6fan ?
Shien?
Jannyi?
Íme a részletes szabályleírás!


Normál pályák :
6 normal pálya
- Viszályos romok
- Globális lehülés
- Töredezett idő
- Katakombák és szolgálók
- La Segadora
- Rossz szomszédság
+ 6 RANDOM MAP pálya. Visszavágókra. 1v1re Közepes méret elég szerintem!
+1 Rajongók által készített MAP a helyosztóra a végén!
Játékszabályok :
Mivel hat meccs van mindenki lesz 3-szor piros és 3 szor kék is a sima pályákon. Piros-Kék Piros-Kék-Piros-Kék felosztásban. Felváltva az embereket persze. Tehát pl Én kezdek az 1. pályán, de a 2. on 2. leszek s ez mindenkinél egyenlően lesz.
6 visszavágó meccs lesz a random pályákon is ugyanígy. Csak ha ugyanazzal a személlyel játszunk megfordul a dolog. Tehát pl Hahakocka-Fili a Viszályos romokban, majd a random mappen FIli -Hahakocka. Aztán a 2. sima pályán már Shien-Hahakocka és Hahakocka-SHien a randomon.
Ha meglesz a végső létszám, akkor meg lesz a pontos beosztás is.
Nehézségi szintek:
Hard fokozat lényeknél és a nyersanyagnál. 3 perc a körökre és 30 sec a csata körökre.
Skillek :
Aktív skill rendszer lesz a hősöknél. Tehát ti választotok majd, s nem random lesz.
Körök rendje:
Szimultán körök
Hősválasztás :
A normál pályákon lehet választani, de nem lehet senki se kétszer ugyanazzal a várral a 6 sima pályán és a 6 random pályán belül. Tehát 6 hőst választhattok a sima pályákon. a Random pályán pedig a hős random lesz.
Várak :
A 6 sima pályán választhatóak a várak , kieggel együtt 7 féle van, kérdés mindenkinek meg van e a kieg lehessenek e a játékosok törpökkel is vagy sem?
A 6 sima pályán a lényeg az, hogy senki se lehet kétszer ugyanazzal a várral.
Random pályánál nehezítésként szintén random várat gondoltam, (Ha nem akarjátok így szóljatok akkor ott is választós lesz) de itt se lehet olyan, hogy valaki kétszer ugyanazzal legyen. Ez megoldható egy újraindítással is akár.
Mágia :
Nincs tiltott mágia ág vagy skill. Itt sok lehetőség van mindegyik ágban.
Pontozás :
Pontozás egyszerű lesz. 1 pont jár egy meccsért. Ha a random és a sima pálya meccseknek vége, akkor a pontokat összeadjuk és ha döntetlen jön ki néhány játékosnál, akkor a helyosztó pályája egy játékos által készített jó kis vagy közepes méretű térkép lesz a maps4heroes-ról. Ezt majd a végeredményekkor mondom el. Akkor fogok rákeresni. (Be kell, csak másolni egy mappába ,majd elmondom ezt is később.) Ez azért van, hogy ne lehessen előre készülni rá hetekkel, hanem csak majd akkor, ha megvannak az eredmények. Lesz rá 1 hetetek utána megnézni a pályát. S utána indul a végső map csata. Időpontok erről később.

Utolsó szerkesztés: 2016 nov. 08 16:58 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 30 17:34 #2047

A kezdő időpont pedig November 15 szombat lenne!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 nov. 06 09:24 #2060

Nov 18 bocsánat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 máj. 21 11:15 #2650

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a hetedik rész multija már játszható állapotban van vagy még mindig bugos? Ha valakinek van kedve játszani írjon!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 19 14:36 #2728

Már játszható rég! Mi a neved Uplay ben?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 19 19:17 #2733

Időnként játszom a 7-el én is. IglesNolani az uplay nevem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 27 08:16 #2766

Ferrytheslayer az Uplay accom

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 júl. 30 10:54 #2822

A Heroes 7 menüjénél itt az oldalon még sokáig lesz az, hogy 'szerkesztés/feltöltés alatt'?? :dry:

Még a Heroes 6 kiegészítőjénél sem teljes. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 aug. 03 16:31 #2834

Üdv Bátor Harcosok!

Sajnos nincs kapacitásom egyedül a H6 és H7 leírások megcsinálására... :( Korábban páran ígértek segítséget, ezek 50%-a valósult meg, de hiányosan nincs értelme kitenni a dolgokat véleményem szerint... Talán majd egyszer... Addig ez is jobb a semminél... Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 aug. 03 18:32 #2835

Szervusz Vologya!

Köszönöm a választ, nem szemre hányásnak szántam a megjegyzést, csak kíváncsi voltam, elhiszem, hogy egyedül nem egyszerű. :/

Szép estét!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 17 18:59 #3017

https://www.youtube.com/playlist?list=PLN0R8wA8QzgdasN26-y3_l80Y8Y_2zgUm

Itt annó elkezdtem egy Heroes 7 kampány végigjátszást. Haven kész és 2/3 ban Academy is kommentárral!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 23 13:54 #3041

Sziasztok!

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem. Eredeti Heroes 7 játékkal szeretnénk játszani , de egyszerűen lehetetlen csatlakozni a másik által létrehozott játékhoz. Portok nyitva a router beállításokban, két UDP port látható a router beállításaiban. Az én általam létrehozott játékot látja a barátom, de csatlakozni már nem engedi, viszont ha ő hoz létre egy játékot, akkor én nem is látom őt. A játékon belül a NAT felirat néha zöld néha sárga, ez gőzöm nincs, mit jelent. Olyan is előfordult, hogy pl 10-ből egyszer tudott hozzám csatlakozni. Kezdetben, a barátom modemről csatlakozott a netre, majd vett egy routert és arról csatlakozva rögtön ment a játék. De másnap már megint nem akart csatlakozni. Tehát összegezve, a portok elvileg rendben vannak, ESET Interne security nem blokkol semmit (tűzfal), akkor mi lehet a probléma? Segítsetek légyszi! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 okt. 28 16:01 #3057

Neki szeretnék ülni végre a játéknak, mert bár tudható egy ideje, hogy lesz@rják már magasról, de eddig elmaradozott az ügy, aztán 1.8-ig szépen fel van telepítve, még el sem kezdtem csak a menüben állítgattam gyorsan a dolgokat, mikor szemet szúrt, hogy a The Lost Tales of Axeoth DLC-k nem értik a magyart.
Azok nem lettek lefordítva 'gyárilag'??

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!