forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Might and Magic: Heroes VII

Több
2021 jan. 04 20:40 #3901

Sziasztok még nagyon új vagyok a Heroes világában, és érdekelne hogy a 7 nek a kiegészítője játszható e külön alapjáték nélkül, illetve a multi része játszható e. Köszönöm a válaszokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 márc. 14 08:40 #3990

Sziasztok ! Tervezünk Budapestre az Oktogonnál a Vault 51 bárba Heroes 7 versenyt.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2259495350755108&type=3
Ehhez hasonló díjakkal =Képek a pécsi klubversenyünk díjátadójáról vannak)
Vasárnap fogjuk tesztelni hárman a peszi Vault 51 bárban a dolgot.
Aztán kiderül majd, s akiket felírtam eddig (7 embert) nekik majd küldök hírlevelet ha meglesz az 1. időpont a versenyhez. Ha 12 en lennénk akkor pl havonta 2 alkalom lehet akár mert 6 gép van a bárban. A játékok eredeti magyar feliratos Heroes 7 ek,Uplayről szedjük le őket.
Szimultán gyors módban gondoltuk játszani, LAN-ban úgy nincs bug és net lag.

Akit esetleg érdekelné később esetleg egy ilyen verseny kérem jelezze s beírom a névlistába.
3 éve izgalmas csaták voltak, oda beiktattunk amúgy H3 HOTA és H6 pályákból is párat.

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. írjatok ha érdekelne a dolog. Már kilencen jelentkeztek és még lehet én is részt veszek.


Hahakocka

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 szept. 30 18:57 #4011

Sziasztok!

Heroes VII Necropolis kampány IV map tippeket kérnék. Elakadtam, kínlódok vele.

Köszi előre is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 szept. 30 23:45 #4012

Az összes obeliszket megkerested? Foglald el Al-Amal városát, onnan már eléred a kikötőt és tudsz hajózni. Menj északra és keresd meg a Szemek oltárát, az oldja fel az egyik pecsétet, a másik pedig Al-Amal-tól délre találod egy öböl bejáratánál. Majd menj fel egészen a bal felső sarokban lévő városig és foglald el. Onnan már nem lehet elrontani.

Utolsó szerkesztés: 2022 okt. 01 19:56 Írta: unseen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 okt. 03 12:25 #4013

Szia!

Köszi, végül a tipped segített. Nem foglaltam el több várat a sajátomnál, lecsaltam a térkép aljára a 3 erős hőst, felmentem a hajóval és behatoltam a gyengén őrzött várba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 szept. 30 15:13 #4051

http://hommm.hu/kunena/versenyek/220-heroes-vii-7-5-mod-verseny-oktoberben

Sziasztok itt nyitottam egy új verseny fórumot a Heroes VII 7.5 mod versenyünk kapcsán. A MOD is magyar feliratos teljesen, az új részeket is mi fordítottuk le! Lehet jelentkezni, érdeklődni itt van hogy s hol lehet leszedni és installálni. A Facebook oldalon pedig a csoportot láthatjátok ahol már 24 en vagyunk köztük Tim Lang a Heroes 2-3 designere, Might and magic VI RPG designere. Szabályok hamarosan a facebook csoportban és itt is ki lesznek írva. Online körökre osztott mód vagy Online Hot Seat is megoldható amúgy Teamviewerrel. De most pl az 1.33 as update úgy tudom a szimultán online módon javított mert sokszor Out of synch volt a végső csatánál azaz lagos netes lefagyás. Ez a mod a Heroes 3 HOTA modjára hasonlít minőségben sőt. 12 nép egyenként 11 féle lénnyel, 30 féle hőssel, Titkos képességek egyes lényeknél, visszatérő Heroes 3-5ös lények és hősök. Visszatér 4 Heroes 3 as vár, és egy új a régi Forge ami nem valósult meg Xel néven lightos mutáns/patkányos-gorgónos formában. Sok új spell, artifakt , csatatér típus, táj, Arénaharc, tanulható varázstekercsek, több varázslat a Mágia céhekben, Cooldownos erősebb varázslatok, de ez egy spellel visszanullázható akár, nyersanyag aréna, lényvevőhely van a játékban a javított random mappel együtt. (H3 ra hajaz már a random is) Leírtam a linken a lényeges változásokat bővítéseket.

Utolsó szerkesztés: 2023 szept. 30 15:15 Írta: Hahakocka2023.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 dec. 04 17:44 #4063

Sziasztok!

A jelenlegi 2.2.1-es patch-el hogyan lehet online játszani?
Megpróbáltuk létrehozni a meccset és csatlakozni a másikhoz, de egyszerűen nem látunk egy darab meccset se, ahova lehetne csatlakozni "többjátékos/csatlakozás/online" menüponton belül.
A nat nyílt, mind a kettőnknél, mondjuk az upnp inaktív.
Olvastam, hogy port forwarding kéne, de az nem lehetséges, mert mind ketten ipv6-on vagyunk. ipv6 host expourse van, ezzel nem tudom lehetséges-e valahogy megoldani.

Köszönöm a segítséget!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!