forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Might and Magic: Heroes VII

Több
2016 aug. 08 13:10 #1737

Uplay-en 7,6 GB a javítócsomag, épp most töltődik lefelé..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 08 13:51 #1738

UPlay árak: Standalone Extension €29.99, Full Pack €44.99

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 08 14:18 #1740

unseen beküldte:

UPlay árak: Standalone Extension €29.99, Full Pack €44.99

Na, a 45 EUR már tényleg görénység!! :lol:


Congratulations! All your enemies have been defeated! Victory is yours!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 08 15:13 #1741

ArchDruid beküldte:

Elég nagy baklövés lenne a Heroes 8-at fejleszteni. Minek? Az eladást tekintve ez is csúfos kudarc lett. Játékélményben kb. most éri el azt a szintet, ami eleve elvárható lett volna. Ezt kéne tovább csiszolgatni és fejleszteni, nem egy újabb bughalmazt felépíteni az elejéről.

Ha valóban hegesztik a nyolcadik részt, akkor engem már csak akkor fog érdekelni, ha gyökeres változtatások lesznek, vagy visszatérnek a 2D megvalósításhoz. Ugyan azt érzem a 3D-s Heroes-zal, mint a Worms-szel, vagy a Raymannal kapcsolatban: egyszerűen 2D-re született, és csak így tud jól működni. Ez már nem az ezredforduló, amikor minden fejlesztőnek bizonygatnia kell, hogy " ő aztán tud ám háromdéset is csinááni". Utóbbiak végre sikeresen belátták ezt, a Heroes azonban még várat magára.

Utolsó szerkesztés: 2016 aug. 08 15:24 Írta: fedaykin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 09 05:49 #1742

Tegnap este csináltam egy részletes majd 40 perces videót a kiegészítőről és az eddig (nagyon jó pozitív csalódás) ) tapasztalatok azok hogy most már sokkal jobbna hasonlít a H3 és H5 re játék ! Random map generator elve kb ugyanaz ahogy megoldották mint ott, blokkok, kerületek stb. A random skillek kiszélesítése korlátok eltörlése és a szintkorlát 99es szintre emelése multiban és skirmishben is H3 H5 ös változtatás. A multiplayer is stabilabb lenyomtunk madj egy teljes 1v1 et! Szimultán körök a H5-re hasonlóak sőt még jobbsk mert látod mikor harcol az ellenfél a jobb sarokban pl. Már nem kell viszont végignézni az ellenfél csatáit mint az alapjátéknál.
A törpék szerintem jobban átgondoltak még mint A h5-ben pedig ott se voltak rosszak.

2D-re én is örülnék ha visszatérnének főleg, ha ilyen izometrikus 2-3d fajtára mint a H4-ben csak nem azzal a túl színes változattal hanem H3as palettával! :)
Sima 2D már nem biztos hogy elég lenne, hogy vegyék plusz mondták a Heroes fejlesztők hogy ma már a 2D a túl drága elkészítéskor mert kevés már a 2D-s artist meg programozó meg pályatervező mivel mindenki 3D-re hajt 10 éve.Hát érdekes és fájó dolog ez!

Utolsó szerkesztés: 2016 aug. 09 05:52 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 09 09:49 #1744

Ma majd felrakom a videót is ezt lefelejtettem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 09 17:20 #1745

Most fedeztem fel, hogy végre ki lehet kapcsolni a pályán elszórt lények feletti fehér zászlót. Apróság, de engem eléggé bosszantott, hogy folyton ott lebegett a fejük felett.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 09 17:34 #1747



JátékTár 198. adás - Might & Magic Heroes 7 - Trial by Fire kiegészítő bemutató
Visszatért a Random map generator H3 módra, a random skilleket is feljavították aki a régi módon akar fejlődni, a törpék is jók! Stabilabb a LAN-os, netes, és hot seat multi!

Arra én nem emlékszek. HOl lehet és milyen fehér zászlóra gondolsz? Egy fehér kör alakú jel van az ellenséges lényeknél a térképen. Arra gondolsz?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 09 18:51 #1748

hahakocka beküldte:

Arra én nem emlékszek. HOl lehet és milyen fehér zászlóra gondolsz? Egy fehér kör alakú jel van az ellenséges lényeknél a térképen. Arra gondolsz?

Pl Ami a tűzmadár felett van zászló( az a fehér, és benne zöld csillag):

Utolsó szerkesztés: 2016 aug. 09 18:56 Írta: fedaykin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 10 08:36 #1750

Köszi. Aha hát engem annyira nem zavart eddig. A Tűzmadár egyébként elég erős miért írta szerénynek a nehézséget nem tudom és még újra is éled 50% os HP-val.

Utolsó szerkesztés: 2016 aug. 10 08:36 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 17 15:16 #1784

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy most láttam, hogy már augusztus 4-én jött az új kieg (Trial by Fire); viszont nem futottam még bele a webshopokban (576kbyte; CDGalaxis; + Google kereső alapján...). Megvásárolható lesz fizikai formájában is vagy csak steamen keresztül?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 18 13:40 #1787

Külföldön is csak 1-2 helyen jelent meg dobozosban ha jól tudom

Ma megjelent egy 3 gb os 2.1 es hotfix patch!

Utolsó szerkesztés: 2016 aug. 18 13:44 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 19 12:54 #1790

Köszönöm a választ!
Akkor még várok vele, most úgyis kevés időm lenne játszani. Uplay shopban is azt írja, hogy kiszállít bárhova, na most abban nem vagyok biztos, hogy ez így dobozos verzió lenne, mert platformra meg PC (downloadable)-t ír. De majd még elválik a dolog...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 19 20:28 #1791

3.32 GB. Most töltőtik lefelé... OMG! Mit tartalmaz? És miért volt rá szükség egy 7,6 GB-os giga patch után?


Congratulations! All your enemies have been defeated! Victory is yours!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!