forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Might and Magic: Heroes VII

Több
2016 aug. 22 08:59 #1795

Van egy lista róla de csak mini patchként kezelik. :D Törp kampánnyal talán hamarosan végzek 6. pálya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 22 15:50 #1904

Megérkezett a 2.2-es patch, rengeteg javítással és egy komolyabb balanceolással.

Amik fontosabbak (számomra):
- okosabb ai ( harcban és térképen egyaránt)
- A RMG térképeken végre keverten jelennek meg a szörnyek, és mintha az épületeket és díszelemeket is logikusabban helyezné el a generátor.
- Az épületek nevei a városképen végre megfelelő helyen kerülnek kiírásra, amikor felé viszed az egeret.
- Szerintem, javult a grafika is. A színek valahogy tónusosabbak, nem olyan fakók.( tipp: kapcsoljátok ki az élsimítást. Sokkal szebb úgy a grafika,)
- Rengeteg balance
- rengeteg fix

a részletes patch info:
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/patch-2-2-now-available

Utolsó szerkesztés: 2016 szept. 22 15:50 Írta: fedaykin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 16 18:39 #1981

Én gondoltam most, hogy sajnos vége a patchelgetéseknek és a H7 fejlesztésnek hivatalosan is, (Mivel menesztették a fejlesztő csapatot.) csinálhatnánk egy 1v1 online H7 versenyt!

Már egész jó a Random map generator is megnéztem most.

Úgy lenne, hogy lenne egy sima normál mapes 1v1 és 1 random mapes 1v1 meccs mindenkivel. S akkor ebben így a visszavágó is benne van. A pontos map választások még később lesznek a random meg éretelmszerű.

A szabályok :

3 perc a térkép
és 1-2 perc a csatában az egységeknél a gondolkodási idő.

Szimultán körök lesznek lecsökkentve ezzel a játékidőt.
Nehézség : Nehéz lesz a lényeknél.
A nyersanyagoknál aranynál nem tudom mi legyen normal vagy eggyel feljebb?
Hősfejlődés szerintem marad normál mert most már nincs szintkorlát hősöknél multiban és skirmishben.

Mindenki egyszer lehet az adott néppel. Ha lement a 7 féle lehetőség akkor újrakezdődik.

Ja s lesznek nyeremények is!

Van pár játék kulcsom és talán Vologya mesternek is lesz majd valami puttonyában!

Mit gondoltok?

Utolsó szerkesztés: 2016 okt. 17 08:45 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 16 21:19 #1986

Szerbusztok!

Még csak most kóstolgatom a játékot, alig egy órám van benne, de eddig tetszik amiut látok. Legalábbis nekem jobban tetszik, mint az 5 és a 6. De eléggé aggasztó, hogy déja vu alapon ugyanazokkal a cikkekkel találkozok, amikkel az előző két rész kapcsán. Az Ubi túlságosan kapzsin kezeli a témakört, így bármilyen lelkes és kreatív a fejlesztőcsapat, a játék mindig katyvasz lesz. Ezen az epizódon is azt érzem, hogy több potenciál volt benne, mint ami lett belőle.

Talán vissza kellene térni az alapokhoz. 2D-s retro környezet a háromra hajazva. Bilibe lóg a kezem. :D Szóval elsőre tetszik a játék, de megint azt érzem, amit azóta érzek, mióta Ubiék a tulajok: elmaradt a varázs.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 17 08:45 #1987

A 2D vagy a izometrikus 3D )H4) féle útvonal jobb lenne való igaz szerintem is a térképen. Harcban tőlem lehet 3Ds is csak ne 4 helyet foglaljon el egy nagy lény a kisebb csatamezőn.

Multiban szerintem a H3 óta most a 2.2.1-es patchell már a legjobb. H5-6 nál is jobb mert sokkal jobban hasonlít a H3 ra . A Random map generator is hasonlóan kreálja a pályákat.
A javított Szimuétán kör is sokat dob rajta. A választható skillfejlődés hogy random vagy aktív.

Törttel játszassz? Mert abban sok hiba van. Eredeti van fel patchelve már eléggé.

Ja s lesznek nyeremények is!

Van pár játék kulcsom és talán Vologya mesternek is lesz majd valami puttonyában!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 17 11:35 #1988

Kicsit pirongva bevallom de igen, úgy voltam vele, hogy az öt és hat után csinálok vele egy próbarepülést, főleg most, hogy egy igen csak anyagiakat igénybe vevő projektben vagyok benne.
De a törpös kiegészítőt mindenképp magamévá teszem, mert egész kis pofás darab lett.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 17 18:32 #1989

A Törpös kieget én is tervezném beszerezni, de egyelőre baromira sokallom érte azt a 30 eurót

Utolsó szerkesztés: 2016 okt. 18 03:05 Írta: fedaykin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 18 09:25 #1991

https://www.greenmangaming.com/games/might-magic-heroes-vii-complete-edition/

Itt volt a komplett csomag 16.5 font az a kb 5500 ft DLC:kkel törpös kieggel együtt. A törpös kieg csak kb 1900 ft!! De tegnap óta lejárt sajnos. Biztos lesz még majd.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 19 14:58 #2001

Hali! A kiegészítő engem is érdekelne, sajnálom, hogy vége a fejlesztésnek, hirtelen nem is tudtam mit írjak ezzel kapcsolatban, vegyesek az érzéseim! A második rész óta játszom vele, remélem olyan csapathoz kerül a 8. rész ( ha lesz egyáltalán ) akik elég anyagi hozzájárulást kapnak és rendelkeznek elég kreativitással, hogy hasonlót tegyenek le az asztalra mint a 3 v 4 rész volt. Grafika, illetve hangulat terén örülnék ha visszakanyarodnának a negyedik részhez, az age of axeothban amikor meghallottam a 4 részben felcsendülő dallamokat könnybe lábadt a szemem a nosztalgia miatt :D BTW. az 5. rész is jóra sikeredett, csak a hűha faktor nálam elmaradt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 20 07:35 #2006

Nem fejlesztik tovább a VII-et?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 20 09:00 #2007

Nem sajnos, de most már egész jó állapotban van mert még utolsónak kiadtak egy 3 gigás patchet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 23 16:37 #2011

Sajnálom,hogy befejeztèk a munkát.Vagy inkább,hogy így alakult az egész.Ebben a játékban sokkal sokkal több van!Főleg így, hogy már 7részt megélt!Kár,hogy minden a pénzről és a huuhh látványról szól méghozzá minnél hamarabb.Gondolom a franciák nem ismerik azt a kifejezést, hogy a türelem rózsát teremt.Kedvenc játékunknak is erre van szüksége.Remélem lesz nyolcadik de nem mint utas a halál!!!
Én nem cicomáznám túl,egy régebbi random mappos generátoros motorra az összes eddigi frakciókkal,a több száz lénynek hála minden várnak lenne a-b változata.Hadviselést meg a mágiát egy kicsit megreformálva.De ezek csak álmok...Örültem amikor az ubi kikérte a nép véleményét és fogadott is meg belőle valamit.Most csak annyit kérnék fordítsanak rá elég időt és pénzt.A jó munka mindig kifizetődő!



Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 23 18:36 #2012

Akkor gyere erre az online versenyre! :)

A sok patch után már egész jó és a random map generator is. 7 nép a törpével az 5.-ben volt utoljára most itt újra 7 van. Nemrég 5500 ft ért lehetett megvenni a játékot a kieggel és DLC-kel együtt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 23 19:30 #2013

Karácsonyra meglep vele az asszony :D
Család és munka mellett kb annyit gépezek,hogy megnézek rajta egy filmet pár naponta.Még a H5 idejében volt mikor reggeltől hajnalig ment Heroes. :) .Kösz a meghívást!



Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!
Utolsó szerkesztés: 2016 okt. 23 19:34 Írta: Glacius Van Thomas.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!