forum top

× Versenyek

emo H3 támadás verseny

Több
2016 jan. 05 21:32 #540

Következőt ki ,mikor szeretné szervezni? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 06 13:53 #544

Üdv!

Pont a napokban gondoltam rá, hogy a H2 támadás végeztével lassan meg kellene hirdetni a H3-at is. Egyelőre azonban szeretnék igényfelmérést végezni, hogy kik azok, akiket érdekelne-e egy ilyen esemény. 1 körösre terveztem a versenyt és február környékén szeretném kitenni az adatlapot és az árlistát, durván február közepéig lehetne jelentkezni, utána pedig legyártom a mentéseket és febr végén / márc elején kezdhetnénk.

Egyelőre gondolkodom a változtatásokon, ami biztos, hogy föld könyv nem lesz. Valószínűleg tűz sem.
Várom az érdeklődőket, kíváncsi vagyok mennyien lennénk :)

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 06 17:50 #546

Jelen!


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 06 21:06 #549

Én is hoznék egy teleportos hidrás, vagy hasonló csapatot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 06 22:12 #550

Én is jelentkeznék.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 08 10:29 #557

+1


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 09 13:36 #564

Én is jönnék

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 22 17:43 #629

Egy kis ötletelés: ha ki lesz tiltva a summon + a könyvek, akkor
- emelhetjük a rendelkezésre álló pénzkeretet
- kombinációs varázstárgyakat adhatnánk az árlistához

Ez utóbbi úgy működne, hogy továbbra sem lehetne külön megvenni az összes hozzávalót, hanem a kész, összerakott kegytárgyat egyben meg lehetne venni. Nyilván drágábban, mint amennyibe a darabjai kerülnének összesen. És persze egy-két kényes darab tiltólistán maradna. Ezekhez az extrém varázstárgyakhoz viszont emelni kellene a keretet.
Szerintetek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 23 18:37 #634

Sziasztok!

Helyzetjelentés: Elkezdtem ma az új árlista elkészítését és mit ne mondjak, lesz benne változtatás bőven. Az előző verseny tapasztalatai alapján jó pár item ára feljebb ment és a hősökben is történtek változtatások. Még nem vagyok készen a listával, nagyjából 50% a mai nap után, holnap még folytatom és ha minden jól megy holnap vagy hétfőn kikerül az árlista a fórumra.
Történt design váltás, szabályzatban kisebb változtatások (ami NAGYON fontos pl: eddig 8k-t kellett kötelezően lényekre költeni, ezt felemeltem 10k-ra), a Resurrection, Animate Dead és ezen spellek hősei tiltólistára kerültek, valamint ki lett tiltva a földkönyv is, a többi könyv ára emelve. 2x egymás után spelles csapat nyert, méghozzá ugyanazzal a koncepcióval (ráadásul az utóbbi tornán 2 resus / animates sereg is a top 1-2-be került), így gondoskodtam róla, hogy ez ne történjen meg ismét.
További részletekkel és az árlistával hamarosan jelentkezem! :)

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 24 18:46 #640

Ha wisdom nélküli hőst veszek lvl3 varázslattal (pl. Crag Hack + fireball), és szintlépéssel szerez wisdom-ot, akkor meglesz neki a spell?
A hősök csata előtti szintjét lehetne 20-ig emelni? Epikus csatákat szeretnék erős hősökkel, sok varázstárggyal és nagy seregekkel. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 25 19:35 #649

Üdv Mindenkinek!

Hosszú készülődés és még hosszabb változtatásokkal, javításokkal teli órák után hivatalosan is meghirdetem a 2016-os H3 Offline Támadás versenyt! :)

Először is: mindenkit nyomatékosan megkérek arra, hogy olvassa el az új szabályzatot, minden újítást megtaláltok benne, van azért egy jó pár! :) Amik a legfontosabbak:
- Mint már korábban említettem a kötelezően lényekre költendő arany keret 8.000 goldról 10.000-re emelkedett!
- Kitiltásra került Alamar, Jeddite és Thant, varázstárgyak közül pedig a Tome of Earth!
- Az Enchanter lényt megváltoztattam, az áremelkedésen kívül speciális lény lett csillaggal ellátva, mostantól csakis többségében neutral vagy Conflux seregekkel lehet megvenni!

A seregeket a kitöltött adatlapokkal a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre várom, itt is történt változás, a régi levelezési címem már nem él!
Beküldési határidő: 2016.02.21., tehát szűk 1 hónapotok van az ötletelésre és a beküldésre!

Azt hiszem mindent leírtam volna, amit tudnotok kell, minden mást a Tudnivalók részben megtaláltok, illetve kérdés esetén nyugodtan kereshettek. Az adatlapot és az árlistát egyben megtaláljátok a poszt végén lévő mellékletben!

Jó felkészülést mindenkinek!
Üdv! Dragon

Ui: Doom: Ha beveszed a hősnek a wisdomot szintlépésnél, akkor használhatod a megvett spelledet, mert szintlépés után kapja meg a hős.

Mellékletek:

Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 25 19:39 Írta: Dragon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: doom3d, KTibsza

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 20 18:56 #781

Ne feledjétek, holnap lejár a jelentkezési határidő! Amennyiben szükséges tolok a határidőn, de ha lehet ne hagyjátok az utolsó pillanatra!

Köszönöm, üdv!


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 22 06:16 #795

Üdv Mindenkinek!

Az eddig beérkezett csapatok érkezési sorrendben:
1. KTibsza
2. Teki1986
3. Kiki
4. Ricsepi
5. Doom3d
6. Jou
7. Dragon

Egyelőre ennyi adatlap érkezett be, ha valaki nem látná a nevét a listában az jelezze, illetve aki szeretne még csapatot küldeni az ma még megteheti, mivel ma átnézem majd a beérkezett csapatokat és holnap közzéteszem őket a reggel folyamán.
A mentések hétvégéig elkészülnek.

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 23 16:11 #804

Üdv Mindenkinek!

A csapatokat a poszt alján megtaláljátok a mellékletben.
Az árlista alapvetően jó irányba mozdult el, alapvetően a might van túlsúlyban, bár vannak még mindig, akik varázslattal jöttek, annak ellenére, hogy igen nagy handicappet sóztam rá :D Kíváncsi vagyok, hogy az illetékesek serege hol végez a mezőnyben.
Sajnos nem érkezett több adatlap annak ellenére, hogy eleinte több jelentkező volt és volt idő bőven ötletelni, így 7-en vágunk neki a Támadásnak. Ilyen létszámmal úgy érzem mindenki könnyedén betudja osztani a határidőig az idejét a mentésekre és remélhetőleg mindenki a lehető legjobbat hozza majd ki a seregéből! :)
Nemsokára érkeznek a mentések és a beküldési határidő is vele együtt, addig is lehet csemegézni a csapatokat!

Jómagam azon lepődtem meg a leginkább, hogy a Főnix nem *os lény, vissza is akartam dobni a 2 főnixt használó csapatnak az adatlapot javításra, de valamiért ez úgy maradt a listában, így természetesen ez figyelmetlenség a részemről és szemfülesség részükről.
Személy szerint Doom3d serege tetszik a legjobban :D Emlékeztet az én parasztfelkeléseimre a BB-ken :) Több reinkarnációt is láthatunk egyébként, az én seregem is ilyen, egy korábbi Titi sereg adaptációja :)

Üdv! Dragon

Csapatok: https://drive.google.com/file/d/0B3Qdh-0KRdV3eFZwWFdYY2Qta1k/view?usp=sharing
(Remélem jól sikerült feltölteni és megnézhető, nem használtam még eddig ezt a feltöltést)


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 23 16:13 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!