forum top

× Versenyek

emo H3 támadás verseny

Több
2016 márc. 19 14:33 #1005

Ellenem ugyanúgy nem varázsolnak a hősök.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 20 17:33 #1008

Sziasztok!

Egyszer vittem végig de akkor még nem tünt fel hogy nem varázsol az ai (nem mintha zavart volna :D), viszont így utólag hogy említette Jou. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 22 18:57 #1022

Én is kipróbáltam az új térképeket. A helyzet hasonló, mint Tekinél: továbbra sem varázsolnak ellenem a hősök. Javítani kell a mentéseket, mivel ugyanaz a helyzet, mint korábban volt...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 23 16:41 #1028

Üdv!

Ok, átnéztem mindent és nem találtam a hibát, mert elvileg mindennek jónak kellett volna lennie... Nem értettem mi lehet a baj, mert nekem működött minden, castoltak az ellenfelek. Aztán eszembe jutott, hogy 2 mappa van a gépemen ami H3 mentéseket tartalmaz és sikerült a rossz mentéseket összecsomagolnom még1x... A végleges verzió, amiben a veszteségi táblázatom is garantálja, hogy varázsolnak az ellenfelek:
https://drive.google.com/file/d/0B3Qdh-0KRdV3X0RGSDk1R3gtQjg/view?usp=sharing

Elnézést ismét a malőrért, ez már megérdemel egy határidő tolást, így a beküldési határidőt 2016.04.23-ra módosítom.

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 23 18:10 #1029

Szia Dragon!

Még korábban kínomban megküldtem a mentéseimet még a rossz verzióval, így azokat kérlek, értelemszerűen hagyd figyelmen kívül. Azért küldtem be őket, mert féltem, hogy nem lesz időm lejátszani a meccseket és beküldeni a mentéseket ha tovább várok, és mivel az akkor javított verzió volt az aktuálisan elfogadott…

De így hogy toltál a beküldési határidőn biztosan nem lesz gond.

Köszi!


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 23 18:30 #1030

Ricsepi beküldte:

Még korábban kínomban megküldtem a mentéseimet még a rossz verzióval, így azokat kérlek, értelemszerűen hagyd figyelmen kívül.

Ez csak természetes :)


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 31 06:20 #1061

Sziasztok!

Beküldtem a javított térképes eredményeimet. Számomra meglepő módon voltak olyan csatáim, amelyek jobban sikerültek, mint a varázslás nélküliek. A legkevesebb veszteséget Teki okozta, a legjobban Dragon ellen izzadtam meg, aki a teleportos gólemeivel eleinte megoldhatatlannak tűnő perceket okozott, de szerencsére vett master genie-ket...

kiki

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 ápr. 05 11:02 #1088

Tiszteletem a Társaságnak!

Kis helyzetjelentés: Még nem sikerült minden ellenfél ellen kihozni a maximumot ez nem is biztos, hogy összejön, mert elég sok mindennek kellene összeállnia, hogy ez megtörténjen.
Ami az eredményességet illeti, miután már varázsolnak a csapatok jóval nehezebb dolgom lett, varázslás nélkül majdnem 0 % veszteséggel sikerült volna lehozni a meccseket. Most viszont Jou csapata kapásból megduplázta a veszteséget és nem is fogok tudni ezen javítani, de ez még a fájdalomküszöb alatt van. Ami viszont bőséggel felette az Dragon csapata, első nekifutásra meg sem tudtam verni, aztán relatíve hamar rájöttem, hogy bizony itt az ellenfél segítségét kell igénybe vennem ahhoz, hogy egyáltalán le tudjam győzni (ezt csak azért mertem leírni, mert Kiki már említette korábban, hogy szerencse, hogy Dragon vett Master Genie-ket, hát részemről akkora, hogy ha ezt nem teszi meg akkor nem tudom megverni). A többi csapat esetében ha nehezen is (kivéve Teki csapatát, mert az a banda az első pofon után elszalad), de sikerült lehozni a varázslásmentes eredményt. Dragon erős csapata mellett a másik nagy problémám, hogy csak KTibsza csapat ellen volt értelme a Fekete Gömbnek, a többiek ellen teljesen feleslegesnek bizonyult, és sajnos ehhez túl drága, hogy mindössze 1 csapat méregfogát húzzam ki vele, nyilván kevesen is vagyunk és a mezőny sem kedvezett nekem, de úgy érzem kicsit feleslegesen kockáztattam sokat.

Nem tudom a többiek, hogy állnak a végigjátszással remélem nem csak rám várunk már, igyekszem hétvégén megküldeni a mentéseimet.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 ápr. 24 10:48 #1200

Üdv!

Eddigi beküldők listája:
1. Kiki
2. Ricsepi
3. Jou
4. KTibsza
5. Dragon

Hiányoznak még Doom3d és Teki mentései, remélem a mai nap tőlük is megkapom a csomagot!

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 ápr. 29 07:47 #1241

Üdv!

Doom3d kivételével mindenki beküldte a mentéseket, azt hiszem majdnem egy fél hét bónusz volt a beküldésre, így ezt már nem fogadom el. A kiértékelést hamarosan megejtem! :)

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 11 07:13 #1314

Dragon, mikor lesznek eredmények?

kiki

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 11 14:42 #1317

Nagyon elvagyok havazva a vizsgaidőszak miatt, megpróbálok rá sort keríteni a napokban, bár nem ígérhetek egyelőre semmit, de a héten kifutnak a zh-k és jövő hét elejére maximum biztosan meglesznek. Sajnálom, hogy eddig nem jutott időm, de vagy tanulok állandó jelleggel vagy nem vagyok internet- és gépközelben (otthon). Igyekszem, ahogy tudok.

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2016 máj. 11 14:43 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 11 16:44 #1318

Ezek szerint rosszul emlékeztem, nem május 23. a határidő.. Elnézést kérek, amiért nem küldtem. Egy körből kimaradok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 05 10:53 #1461

Lassan a vizsgaidőszaknak is vége. :)


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!