forum top

× Versenyek

emo H3 támadás verseny

Több
2016 febr. 23 17:33 #805

Tiszteltetem a Társaságnak!

Ami a Főnixet illeti, Én meg voltam győződve róla, hogy azért ilyen borsos az ára, hogy bárki bármilyen csapathoz megvehesse, ha akarja, és ezzel a kezdés jogát is megszerezze, ha kifizeti a madárkát. Most már, főleg, hogy a csapatok is nyilvánosságra kerültek nincs mit tenni, így kell letudni ezt a versenyt. Egyébként velem simán lehet alkudni, szóval, ha visszakaptam, volna a csapatomat azzal, hogy a Főnix csillagos lény csak véletlenül lemaradt róla, és még nem hozták nyilvánosságra a többiek bandáit, akkor egyáltalán nem méltatlankodtam volna…

Ami pedig a csapatomat illeti, sajnos a rendelkezésre álló 1 hónapot semennyire nem sikerült kihasználnom, hogy valami normálisat kitaláljak, így a H2 támadás csapatomat ötvöztem a legutóbbi HME-s H3 támadás csapatommal. A fekete gömbbel próbáltam volna váratlant húzni, ami olyan szinten nem jött be, hogy 1 csapat ellen van minimális értelme, egyébként iszonyatos pénzkidobás volt. De sebaj, ebből kell főzni, biztos finom lesz...


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 23 21:01 #806

Ricsepi beküldte:

Ami a Főnixet illeti, Én meg voltam győződve róla, hogy azért ilyen borsos az ára, hogy bárki bármilyen csapathoz megvehesse, ha akarja, és ezzel a kezdés jogát is megszerezze, ha kifizeti a madárkát. Most már, főleg, hogy a csapatok is nyilvánosságra kerültek nincs mit tenni, így kell letudni ezt a versenyt. Egyébként velem simán lehet alkudni, szóval, ha visszakaptam, volna a csapatomat azzal, hogy a Főnix csillagos lény csak véletlenül lemaradt róla, és még nem hozták nyilvánosságra a többiek bandáit, akkor egyáltalán nem méltatlankodtam volna…

Ne vedd támadásnak amit írtam, egyszerűen csak annyit mondtam, hogy figyelmetlen voltam az árlista kitételekor ezzel kapcsolatban, bár nem tudom valamiért úgy vettem, hogy teljesen természetes, hogy a főnix egyedi lény, mondván minden vár lvl 7 upg lénye az... Éppen ezért nem értettem a logikát, hogy miért nem volt az ez a lény, ha az árlista többi ilyen lénye kiemelt, de ezt szerintem az előző szervezők se tudnák megmondani :D Egyszerű figyelmetlenség, Te és Teki pedig ezt észrevettétek, amiért a jutalom nem marad majd el asszem :)
Főnix árához gondolat: Valóban elég drága, de garantált kezdés a jutalmad, ami egy kombós sereggel azt is jelentheti nagy valószínűséggel, hogy te ütsz / castolsz először, ami komoly előny, akárhogy is vesszük, ezért ennyire drága a főnix. Gondolkodtam is ilyen főnix által hastezott Brissával egybekötött seregen, de úgy véltem ez messze túl drága a lista áraihoz képest és hála a jó égnek, hogy ezt mondhatom, mert ez is egy olyan kombináció, ami ha nem lenne elég drága, akkor mindenki közkedvelt seregalapja lenne :)


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 23 21:11 #807

Szerintem én amúgyis megvehettem volna, amennyiben az Enchanter kitételt nézzük a főnixre is.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 24 09:30 #808

Szia Dragon!

Egyáltalán nem éreztem offenzívnak a korábbi hozzászólásodat, ami a csapat visszapattintását illeti, sőt teljesen korrektnek tartom a hozzáállásodat az egész problémához, amit pedig a Főnix áráról írtam nem szemrehányásnak szántam, csak magyaráztam a bizonyítványomat, hogy milyen logika mentén jutottam el arra a következtetésre, hogy a madárka teljesen jogosan nem csillagos lény, és nekem azonnal vennem kell belőle. A mohóság bűn.

És hogy ilyen szépen sikerült befejeznem (legalábbis ami engem illet) a Főnix témát, pár szó (szigorúan csak ránézésre) a csapatokról. Mivel Offline támadásban meglehetősen tapasztalatlan vagyok, eddig csak egy versenyen indultam és az is Heroes 2-ből volt, nem lenne szerencsés részemről különösebben részletes, mélyenszántó gondolatokat megosztanom (leginkább, azért mert nem is tudnék), de a bajnokra, illetve a top okozott kárra van egy-egy tippem.

Szerintem Teki csapata lesz az, aki a legkevesebb veszteséggel lehozza ezt a versenyt, a 100 Sharpshooter nem nevezhető soknak, azonban a Heroes 2 Támadás versenyen Shan csapata is a jól felépített taktikának köszönhette a kiemelkedő eredményt, nem pedig a hordaszellemnek.

Aki pedig, mint mesterséges intelligencia fogja a legtöbb kárt okozni az szerintem ezúttal is Jou lesz, és most elsősorban a genya felállásának köszönhetően, nem pedig azért mert oda kell menni hozzá és melee penalty-val leboxolni a meccset.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 07 17:18 #939

Üdv!

Jelezni szeretném, hogy nem felejtettem el a mentések legyártását és kitételét, mindösszesen meglehetősen elvagyok havazva, azonban a BB előtt (ami most hétvégén esedékes) legyártom és kiteszem majd őket ide.

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 10 19:19 #959

Üdv!

A mentések az alábbi linken találhatóak meg:
https://drive.google.com/file/d/0B3Qdh-0KRdV3Y2QxTHlkSEJTWUU/view?usp=sharing

A beküldési határidő: 2016.04.17

Remélem ez a bő 1 hónap mindenkinek elég lesz arra, hogy visszaküldje a csapatából kihozott maximumot az e-mailemre :) A mentéseket továbbra is a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre várom.
Amennyiben bárkinek észrevétele van a mentésekkel vagy a játékkal kapcsolatban, az ne habozzon megkeresni!

Jó játékot és sok szerencsét kívánok mindenkinek!
Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 15 08:35 #975

Dragon most te szervezed a H3 támadást?
Ez mennyiben más az online mint a BB vagy Táboros szabályzatilag?

Mi Vogyival Dueleztünk nemrég.


Helyzetjelentés 144. - Heroes 7 Duel Online multi Vologya mesterrel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 15 18:54 #982

Megnéztem a mentéseket. Eléggé jól megy a csapatnak. Jou ellen kell majd a legtöbbet visszatöltenem, hogy a megfelelő spell jöjjön az enchantertől és a phoenix is túl élje. Hypnozis az nagyon szemét dolog. :)


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 16 19:50 #990

Akkor mielőtt mindenki beleélné magát a dolgokba, ki vette észre azt amit én? Senki?
Nem tűnt fel senkinek hogy nem varázsol a gép, csak ami alapból van( nekem hipno, KTibszának stone skin )? ( És én tudom is hogy miért lehet sajnos :( )


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 16 19:51 Írta: Jou.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KTibsza

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 16 20:03 #991

Jou beküldte:

Akkor mielőtt mindenki beleélné magát a dolgokba, ki vette észre azt amit én? Senki?
Nem tűnt fel senkinek hogy nem varázsol a gép, csak ami alapból van( nekem hipno, KTibszának stone skin )? ( És én tudom is hogy miért lehet sajnos :( )

Utánanéztem, már én is tudom........... Lemaradt egy hülye pipa az alapmap összerakásánál... Pénteken délután lesz időm, akkor mindenki megkapja az új mentéseket, aki még nem kezdte el lejátszani, az NE tegye... Boccs mindenkinek a malőrért, én hülye azt hittem, hogy az eventeket a gép is rendesen felszedi mint player 2, de mégse...

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 16 20:03 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 16 20:35 #992

Nekem fogalmam sincs ki milyen spelleket vett, ezért fel sem tűnt. :) Mondjuk nem is volt olyan sok varázslási lehetőségük.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 16 21:12 #993

Remek, én tegnap beküldtem a mentéseket...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 17 11:46 #996

Ezer ördög és pokol... Tegnap letoltam az utolsó meccsemet is és ma akartam beküldeni a mentéseimet, de így kuka mind... Na nem baj, akkor várom a jó pályákat, sajnos nekem sem tűnt fel, hogy nem varázsol megfelelően a gép, mert vagy idejekorán elrohant vagy varázsolta az alapokat, és azzal meg izzadnom kellett...


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 18 16:42 #1003

Üdv!

Az új mentések itt találhatóak meg:
https://drive.google.com/file/d/0B3Qdh-0KRdV3cUMxVUtaTFhZNk0/view?usp=sharing

Köszönöm Jounak az észrevételt, azt hiszem ez "kissé" megfogja nehezíteni a mentéseket. Bocsánat mindenkitől a hibáért (főleg azoktól, akik már lejátszották...), emberből vagyok én is, sajnos néha hibázok. Ha van további probléma, ne habozzatok kérdezni!

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!