forum top

× Versenyek

emo Online Bajnokság 2015

Több
2015 dec. 06 13:37 #289

Dave beküldte:

Nekem ebből a posztból nemigazán derül ki mi volt a problémád... Azt mondod nem találtad a kristály bányát,meg a 2.stronghold várat...ez tényleg a template hibája szerinted? Én játszottam párszor h3dm1-et az orosz mirror versenyen,és szinte minden esetben az nyert aki jobban is játszott,mert jobban felderített (sereg szétosztása,lánc,8hős,egyebek),és jobban használta ki a lehetőségeket.Komolyan nem értem hogy lehet randomon döntő faktor a kristálybánya elfoglalása o.O

Heyho!

Tudtam, hogy ha valaki, hát Te kedves Dave majd sértve érzi magát picit.
Nos, pedig leírtam mi a problémám a template-el és azt is, hogy ez csak egyetlen generálást követő vélemény (bár általános érvényűnek tűntek a megállapításaim). Nem írom le újra, talán olvasd el ismét amit írtam. Azt is hozzátettem, hogy a mirror önmagában nagyon jó dolog és éppen ezért szeretem a fix mapokat, mert ott is kb. azonos feltételek mellett játszik az ember (míg pl. egy random jebuson sokszor köszönő viszonyban nincs a két oldal lehetőségei). Szóval a mirror rendben van, de nem ebben a kivitelezésben, hanem pl. olyan rendszerű map formájában mint egy jebus (talán az lehetne a multimapok királya).
Tudom, hogy most messze kimagaslasz a mezőnyből a játékismeret és gyakorlat terén és minden elismerésem a tiéd, de komolyan. Azonban ez véletlenül se szálljon a fejedbe és próbáld elfogadni, hogy lehet másnak más a véleménye egy pályáról mint a Tiéd. Vedd észre, hogy az első csoportban jelenleg szerintem kb. Te vagy a legfiatalabb és mindenki más emberke, korábbi (többnyire szintén a főiskolás/egyetemi évek alatt) időszakok meghatározóan erős játékosai. Azt is érdemes fontolóra venni, hogy jó páran (így jómagam is), már akkor heroessal játszottak multiplayert, amikor Te még pelenkába rotyizva csoszogtál a mama után. Sejtem, hogy rengeteg olyan mapot és templatet láttál és játszottál, amiről pl. én még hallani sem hallottam, de hidd el ez fordítva is igaz!
No és végül, hogy miért adtam fel? Hát nem a bánya miatt, és nem is csak a stronghold miatt, hanem mindent egybevéve, amiből jelentős hányad volt maga a térkép, amin semmi kedvem és erőm nem volt játszani egy 70-80 órás munkahetet követően. Ezzel együtt, aki ismer tudja, hogy nem szokásom csakúgy feladni... arra nyomós okom szokott lenni. A legegyszerűbben sajnálom az időt ilyen térképen játszani... mert nem kikapcsolódás, hanem egyfajta kötelezettség érzés, amiből így is van éppen elég... Majd, amikor elkezdessz dolgozni, lesz feleséged és családod mások lesznek a prioritásaid hidd el és majd jön egy fiatal suhanc egyetemista, aki 2-3 nap alatt többet játszik, mint Te egy egész évben...

ui.: Mostanában már nem divat a posztok elején valamiféle köszönés?:unsure:


*HAVE FUN!*
Nimbus
Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 06 13:58 Írta: Nimbus.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 06 14:31 #291

Hali,

Én csupán tényekről beszéltem.Tény 1:először játszottál mirrort,tehát túl sok alapod nincs fikázni.Tény 2:Vannak akik energiát fektettek ebbe az egész bajnokságba,hogy fejlődjön a magyar online versenyzés,új dolgokat próbáljunk ki amiket nem véletlen játszanak külföldön.Személyszerint Tekire és magamra gondolok,időbe telt leírást összedolgozni az új modok és templatekhez,mindent letesztelni, és akármikor volt csatlakozási probléma,én segítettem mindenkinek aki rámírt,legtöbbször sikeresen,még akkor is segítettem mikor épp teljesen más dolgom volt.Épp ezért értékelnék egy kis türelmet,nekem az nem számít türelemnek hogy feladod 1,5 hét után (vagy nemtudom mennyi) a játékot mert nincs hozzá kedved.Jól tudtad mikor jelentkeztél hogy 3-4 hetente rá kell szánni 3-4 órát egy meccsre.

És még valami,az hogy te felhozod a fiatalságomat és személyeskedsz,meg úgy veszed hogy elszálltam (ezt nemtudom honnan),kicsit üldözési mániára utal,én egyszer sem mondtam magamról dicsőítő dolgokat,vagy kérkedtem az eredményeimmel.

Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 06 14:32 Írta: Dave.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 06 15:07 #293

Hali!
Tény1: Először játszottam, és ezzel máris van, nem is értem, hogy miért gondolod, hogy nincs.
Tény2: Le a kalappal előttetek és mindenki előtt, aki a közért áldoz a maga idejéből! Ezt egy percig nem becsültem le, DE engedtessék már meg a véleménynyilvánítás! A fáradtság ellenére is volt kedvem a játékhoz (különben nem kezdek hozzá), ami azonban a térkép miatt gyorsan elillant.
Tény3: Bocs, tényleg kicsit személyeskedem, de ezzel együtt nem Te vagy az első fiatal menő-manó, aki egy kicsit többnek gondolja magát (nem kell ehhez "öndicsőítés", elég a stílus) a többieknél és akinek ezt én meg is mondom... ;) Vagy feldolgozod vagy nem... de szerintem az előbbi a javadra válna, az utóbbi pedig csak ahhoz vezet, hogy megsértődsz, ami engem viszont baromira hidegen hagyna...


*HAVE FUN!*
Nimbus
Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 06 15:12 Írta: Nimbus.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 06 15:55 #295

Üdv ismét.

Nekem nincs mit feldolgoznom...Tisztában vagyok a képességeimmel,engem az hagy hidegen hogy mások mit gondolnak rólam.Mellesleg te vagy az aki piszkál már egy ideje,nem fordítva,szóval még mindig nem értem miért én vagyok az aki "kicsit többnek gondolja magát".

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 06 16:15 #296

Dave,
Látom akkor marad a sértődés... talán majd idővel. :) Elvégre, ha Kisdacideből Dave lettél, akkor talán van tovább is! ;) No de maradjunk a tényeknél: Én nem piszkáltalak. Te vagy az aki felvette a kesztyűt, aztán már csak reagáltam. ;)


*HAVE FUN!*
Nimbus
Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 06 19:07 Írta: Nimbus.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 07 20:36 #309

Sziasztok!

Frissült a táblázat! Elkezdődött az új forduló. Ha pár napon belül nem kapok semmi infót az Alyr-Edem meccsről akkor 0-0 lesz az eredmény.

4.Forduló Boomerang
2015-12-07 - 2016-01-03
Bogpista - Dave
Jou - Dreegar
Embertervez - Ssth
Bobibubi - Csizu
Bozso - Nimbus
Teki1986 - Merlin
Dragon - Kiki
Karesz - Edem
Juukey - Alyr
Norbakk - Hungarian
Adler - Zodmund

Jó játékot kívánok!


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 07 20:49 #313

Boomerang: Open Map, tehát az ellenfél váráig elérhetsz anélkül, hogy bármilyen szörnnyel harcolnod kellene. Fixen megtalálható a Haste és Slow varázslat a pályán. A vízen, a szigeten és a sivatagon keresztül lehet megközelíteni az ellenfelet. Nimbus szavaival élve nulla élvezet, nulla kihívás. :D Gyors egyszerű pálya.

Jó játékot kívánok!

U.i. Rohadt idegesítő, hogy kidob a fórum üzenet írás közben. :(


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 08 08:01 #316

Bogpistának akad valami elérhetősége? Ha szeretnél egyeztetni írj privit vagy facebookon / e-mailt (deco1996 kukac mailbox pont hu)!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 08 18:22 #325

Sziasztok!!! Én buktam Edem ellen a meccset semmi időm nincs írni és azt hittem a győztes majd jelzi :D
Igazából a többi meccsemet is bukni fogom nincs időm h3-ra mostanság :D De azért lejátszom minden meccsem!


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 13 07:24 #364

Embertervez írj majd légy kedves, hogy mikor tudnánk lejátszani az OB meccsünket!


Üdv,
Th

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 14 19:19 #373

Juukey írd majd meg légyszi neked mikor lenne jó! Köszi


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 19 10:14 #421

Dreegar jelentkezz majd, ha akarsz meccselni, ha nem akkor meg majd... :D


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 20 10:53 #428

Sziasztok!

Hungarian jelentkezz légyszi, nem szeretnék ebből a fordulóból is kimaradni:(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 21 17:49 #435

Embertervez vs Ssth 0:3
Dungeon - Shakti vs Fortress - Tamika
Boomerang

Sajnos félúton feladta Embertervez a meccset így nem sikerült csatával befejezni.
Egyébként egész jól haladt Tamika. Már majdnem 200 csontvázam volt második hét első felére. Mellette a 3 hidra, a csizma és a log segítségével jól sikerült haladnom. Így bizakodó voltam és mentem volna a tengerre az earth és a slow kombóval, de sajnos hamarabb véget ért a meccs.
Thx azért a gaméért!


Üdv,
Th
Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 21 17:51 Írta: ssth.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!