forum top

× Versenyek

emo Online Bajnokság 2015

Több
2015 okt. 30 21:04 #15

Üdv Bátor Harcosok!

Itt folytathatjátok a régi fórumról az Online Bajnoksággal kapcsolatos megbeszéléseket. További jó szórakozást! Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 05 22:16 Írta: hommm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 09 13:54 #48

Sziasztok!

Reméljük lassan mindenkinek lesz ide regisztrációja. Elindult az új forduló a párosítások:
3. Forduló
mir_h3dm1 (random)
2015-11-09 2015-12-06
Teki1986-Dave
Bogpista-Dreegar
Jou-Ssth
Embertervez-Csizu
Bobibubi-Nimbus
Adler-Bozso
Kiki-Merlin
Dragon-Karesz
Alyr-Edem
Juukey-Norbakk
Zodmund-Hungarian

Jó játékot!


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 09 14:11 #49

Teki: a második meccsemet elvesztettem, rossz az eredménytábla.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 09 14:37 #51

Valóban, nem tökéletesen írtam meg a képleteket. :) Hamarosan javítom.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport
Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 09 14:37 Írta: Teki1986.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 09 23:34 #58

Aki tudja az már az új fórumot használja!

Juukey kap 1 hét haladékot a fórum eltűnése miatt, ha addig nem jelentkezik tiéd a 3 pont.

Frissítettem a tabellát!


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 10 13:53 #65

Sziasztok! Ha lehet, akkor hogyan lehet csatlakozni a versenyhez?


"A káosz mindig győzedelmeskedik a rend felett, mert sokkal szervezettebb"

Terry Prachett

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 10 23:56 #67

Sziasztok!
Mindkét fórumra elküldöm ezt a posztot hogy lássa mindenki,idővel majd átszokunk ide.
Szóval mirror template következik,emlékeztetőül:

"mir_h3dm1:
Ez úgynevezett tükör template,ami azt jelenti hogy a felvilág és alvilág tök ugyanaz,csak a hősök különböznek a két játékosnál,illetve a prisonokban is más hősök lesznek.Ezt leszámítva minden megegyezik,ha te 1500 goldot kapsz egy dobozból az ellenfeled is annyit fog kapni,ha te oldaladon egy hive 4 wyvernt ad,a másik oldalon is (és igen,az utópiák meg stb. is ugyanazokat adják).Zónák így néznek ki:

Mirror template zónák

Bármely 2 zóna között 6k erősségű blokk van.A kezdőterületedről 3 zónába mehetsz tovább,és mindig út vezet.A 3 környező zónában van 1-1-1 vár,amelyekben van építve fort,így duplavár építése is opció lehet.Ebből a 3 zónából nyílik 2-2-2 új zóna,ahol lehetnek nagy értékű objektumok mint utópia,relikek,nagy jutalmat adó pandora boxok.Ebből a 6 zóna mindegyikéből át lehet menni az ellenfél oldalára,adott esetben ha találtál földkönyvet valahol akkor érdemes az ellenfél oldalán is kiszedni,ezzel előnyhöz jutva.Érdemes minél több zónát felderíteni mert gyengék a blokkok és nagy lehet a jutalom. :) A várválasztás folyamata le van írva a szabályzatban, a beállítások:

Beállítások képhez katt ide "

Itt van pár kép,hogy legyen valami fogalmatok hogyan is néz ki egy ilyen map.A teleportkapuk egyirányúak,DE ITT úgy működnek mintha kétirányúak lennének, ugyanúgy működik a space. Ahogy a zónatérképből látható, a saját kincses zónáidból átjutsz az ellenfél kincses zónáiba.

Zónatérkép

Generálás előtti beállítások a hostnak:

Generálás előtti beállítások

Újabb hd verziókban másképp néz ki de ugyanazokat kell bepipálni.Ha valaki újabb HD verzióval rendelkezik mint amit anno kiírtam, az nembaj, a lényeg hogy ugyanolyan verzió legyen mint az ellenfélnek különben kifagyhat a játék!

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 11 08:03 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 13 10:55 #95

Teki vs Dreegar

Elliminálásnál csak a szar várakat lőttem ki mert kéket dobott a gép, így az enyém is lett a Stronghold. A főnök a remek Caitlin lett mert iqval kezd és igazából ennyi az érvem. 3. nap vár 4. nap dread és az összes ládából xpt vettem ki mert kellett a level 10. Funfact, az első nap megjött alamar, így ki kellett gyúrni lvl5re hogy megtaníthassa a resut, na a nyomorult ezt 2 csatával és fuckin 5 db 500as ládával volt képes abszolválni, így meglehetősen csöves voltam anyagiak terén. 1-1-6nál értem a föld alá, itt a refu adott egy gold dragont, mondom jobb későn mint soha, legalább nem hat majd rám az exp slow. 1-1-7nél váltottam a questet, lett exp earth, másnap library, a csirkék meg kiütötték a nyakláncot a sisakot meg a vértet. Itt jegyezném meg hogy bár úgy tűnhet, hogy az Archdevilek bőrszíne vörös, azonban a valóság az h fekete n***** mind, és konkrétan 6 morállal megaláztak egy medvét. Így megtörve bár, de azért lendületesen manaduplázva kivettem 1.2.3nál a pajzsot, és negyven év alatt átbotladoztam a sivatagon is. Ez olyan jól sikerült hogy sikerült is elkapni egy droidot 20 db horned demonnal, akik meg is kapták a nekik járó répát. Másnap főcsata: mindketten exp slow és basic haste ott, 700as villám itt. A komoly skilldifferencia és a resu eldöntötte a csatát, GG!

Csatakép

Vologya Mester kommentje: Legközelebb, ha gondod van, akkor írj nekem egy e-mailt és ne egyből panaszkodj... Mint láthatod sok minden megoldható... Kösz!

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 13 10:56 Írta: Dreegar.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 13 12:19 #97

Hello,

Nem lehet már csatlakozni a versenyhez, mivel ez egy több fordulós bajnokság és nem most kezdtük el.
Örömmel várunk majd a következő versenyen.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 13 12:25 #98

Mivel a privát üzenetek még támogatottak az új helyen szeretnék minden játékost megkérni, hogy a profiljába írja ki az aktív e-mail címét vagy valamilyen elérhetőséget. Kerüljétek a címek konkrét kiírását, hogy a spamek elkerüljenek titeket. Pl. online(kukac)hommm.hu

Vologya: Ki lehet tűzni egy posztot előre, amiben minden fontos információt beleírhatnék?


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 13 13:30 #99

Teki1986 beküldte:

Vologya: Ki lehet tűzni egy posztot előre, amiben minden fontos információt beleírhatnék?

Üdv Bátor Harcosok!

A kezdő kommentembe bele tudok szerkeszteni minden fontos infót, ha elküldöd e-mailben, hogy pontosan mit is írjak bele. Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 13 19:51 #100

Élő közvetítés a mai meccsemről:
twitch.tv/dave_hun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 14 00:21 #103

Éjfél után láttam a meccset. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 15 01:23 #109

Örülök ha volt valaki aki belenézett :)
A felvétel még kb 2 hétig elérhető itt (utána törli a twitch):
http://www.twitch.tv/dave_hun/v/25611012
Akinek nincs 1,5 órája (beletekergetve kb annyi :D ),annak leírom:
Teki (red) vs Dave (blue)
Rampart
CH vs Damacon
mirror h3dm1
A legújabb HD-vel vannak gondok (timer beállítás abszolút meghülyül 1.kör után,ezért javaslom NE FRISSÍTSÉTEK! inkább használjatok egy régebbi verziót (amit linkeltem pl) ami megegyezik mindkét félnek),de kis idő után sikerült elindítani a gamet.Rampartot Fortresst meg még valamit ajánlott Teki,én elfogadtam a rampartot.A kezdőterület átlagos volt igazából,tudtam venni vagy 7 hőst meg volt boots of speed rögtön vár mellett,meg stables kicsit messzebb.Damacon lett a jelölt,volt még gretchin de gondoltam pathfindinggal nem érek sokat,és reméltem az overlord nem fejlődik rosszul.Nem is kellett csalódnom,jött tactics,earth,log.Elvest nem hoztak a csöves hősök,így nem voltak könnyű csatáim de sikerült lehozni 46 battle dwarfot 3.nap,4.nap elfoglaltam egy rampart várat ami hasznomra vált,mert felhúztam az elfet és kivettem a kentaurokkal együtt,aztán 14 grand elffel meg a maradékkal levertem lots nomádot egy másik zónába (necro).Majd láncon vissza a sereg,lots swordsman se volt akadály castle zóna felé.Már elég sok mindent felfedeztem ekkorra,vagy 5 conservatory volt elszórva mindenfelé.Hét végére castle+unicorn lett fővárban,meg mellékvárban citadel+pegasi.121en bementem egy nagabankba ami fullos volt,de advanced slow megkönnyítette a dolgom és csak 3 elfet 8 kentaurt buktam.122-n első conservatory,2es volt,123 következő már fullos,de mass slowwal meg full sereggel nem volt akadály.124-en még 2-t kiszedtem (mindkettő 3as),így lett 12 angyalom,125ön be is vertem velük meg ágyútöltelékkel a minimumos utópiát,de 0 skillt adott.Majd átrusholtam Teki oldalára,kiszedtem egy all lvl4 magic dobozt,elvettem a fővárát,majd megjött CH de nála nem voltak angyalok így egyoldalú csata lett.Köszi a meccset!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!