forum top

× Versenyek

emo Online Bajnokság 2015

Több
2015 nov. 23 20:10 #168

Mi csupán a dolgok menetére voltunk kíváncsiak Csizuval, nem akartunk elméleteket felállítani. Csak ott álltunk kezdés előtt, hogy akkor most hogy is kell ezt :) Szerintem az a legtisztább, ha egyszerre elküldik egymásnak a felek, vagy mindenki csinálja úgy, ahogy szeretné.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 24 11:39 #175

Sziasztok!

Szerintem az lehetne a menete, hogy először a piros mond 3 várat, amiből a kék választhat egyet. Ha nem tetszik neki, akkor ő is mond 2-őt. A Piros ebből választhat. Ha ez sem szimpatikus, akkor a maradék 3-ból egyet eliminál a piros és az utolsó kettőből választ a kék.
Na?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 24 21:06 #182

Lejátszottuk a meccsünket mi is Karesszal, íme a beszámoló:

Dragon vs Karesz 3:0
Castle mirror
Ivor vs Gurnisson
mir_h3dm1
3. forduló

Az elején Fortress, Rampart, Dungeon triót mondtam, Karesz Inferno, Necro, Strongholdot, így mivel ő volt a kék totál random választásként bemondta a Castlet. Sejtettem, hogy csöveskedésbe fog torkolni a dolog, így is lett :D 1. meccsen a várunkat mindkét oldalon impossible blokkok állták el, pack cerberi és horde evil eye, én a cerberiken átmentem, mert Neelám volt (ezért nem akaróztam restartot kérni) és veszteségekkel bár, de cirka 20 íjásszal meg a sallanggal kitudtam menni rajtuk. Karesz azonban restartot kért inkább.
Restart után kaptunk egy teljesen játszható mappot, melyen lehetőség nem volt sok, de nem szorultunk be sem. A startnál vaciláltam, hogy Ivor vagy Vokial legyen a main, de Ivort jobbnak találtam az Archery miatt. Mint később kiderült, erre pont nem tudtam építeni, de ne rohanjunk előre :) Szóval a terepem kicsi volt és csöves, az elején fosztottam 2 kriptát, az 1. kriptában speed nyaklánc volt, aminek nagyon örültem :D Láttam, hogy mocsár, Str terep és dirt vesz körül, azonban a Str terepnél pack gold golem állt, amit nem mertem 3. nap megütni, mocsárra meg nem megyek fütyülni, így kizárásos alapon maradt a dirt terep, ahol lots battle dwarf után találtam stablest és Necro várat. Észrevettem, hogy a necro vártól nem messze van egy vámpír dwell, beindultak a kerekek, hogy vámpírokat húzok. Így is lett, 7. napra állt a necro várban a castle vámpírokkal + bevettem a dwellt különösebb gondok nélkül. Ez a pár nap azonban nagyon nehéz volt, 2x-3x átdobtam a váraim között a főhőst menekvésekkel a gyors és effektív tereptisztítás érdekében + rengeteg időm elment a csaták minél jobb kihozásával, marksmanok ide vagy oda, eléggé daráltak a neutralok...

Mivel folyamatosan nyersanyaghiány volt, ezért a castle fővár húzása egy idő után abbamaradt, effektív volt szerencsétlenben fort meg kardos az új hét elejére, pedig ekkor már 3 váram volt és 2 terepet is kiszedtem... Ivor viszont jól fejlődött, kapott Slow scrollt a térképről, a mage guild megszórt Shielddel és Stoneskinnel + kaptam earthot tactics, leadership (vegyes seregek miatt muszáj volt), wisdom, archery, offense skillekhez. Húztam nagy nehezen V. lordokat, akikkel elkezdtem a kincstárakat fosztogatni + átmentem a necroból nyíló újabb Str területre, ahol a zónaszörny után lots thunderbird mellett nem fértem el, mert túl dagadtak voltak és pandorát őriztek. Itt mély levegőt vettem, a teljes addig szerzett castle sereggel (pika, marx, kardos + lordok (18 asszem) + csontik) nekik mentem, 40 körül voltak, ami baromira fájt, minden hullott ahogy annak lennie kell, a vámpírok teljes létszámmal azonban túlélték, mert itt még nem volt expert earthom + mana is kevés. Innentől lordok + csontik kombóval mentem tovább, a pandora meg adott 15k goldot, amit beletettem a necro vár fejlesztésébe, mivel ott legalább volt castle, a főváramnál már ekkor fejlettebb volt a necro :D Kifosztottam még 1 pandorát itt several hydra mögött, kaptam 10k XP-t, Ivor meg fejlődött. Ezután lots scorpin elmenekültem a necro várba 2.7-nél, kiszedtem a v. lordokat az új héten és max manával törtem be a sivatagba, ahol újfent egy 10k XP pandorán és egy kesztyűn kívül más nem volt, bementem még a consba ADJ MÁR VALAMIT B@SZDMEG megnyilvánulással, de a balf.sz griffeket fogtam ki, mert csak 1 angyalt ejtettek fogjul odabenn. Mindent megelégelve 28 lord - 6 dread knight - 9 power lich - 1 angel sereggel átbaktattam 1.3.5-nél a sivatagos portálon, odaát ismerős terep várt, a főváram szomszédságában lévő Str. terület melletti Dirtre tett ki a portál, ahol már tudtam merre kell menni a terepem nézegetésével. Karesz azonban ezt a 2 terepet nem vette ki, így a sötétség leple alatt megálltam megfelelő (látótávon kívüli) távolságra a beszámoló elején említett gold golem blokk másik oldalán, majd 7. nap áttörtem és besétáltam az ellenség fővárába, ahol még egy free angyalt is recruitoltam, Karesz ekkor feladta a gamet.

Köszönöm a meccset, úgy gondolom, hogy nehéz game lehetett volna, ha nem jön be a tervem, a hősök együtt mozogtak skillekben, bár Ivor jóval erősebb volt magic skillekben (nem meglepő) és Karesz is sok sereget bukott (ugyanúgy a thunderbirdeken, ahol én), így egy közel egál meccsben a vámpír lordok és a késői rush, valamint hogy Karesz nem derítette fel a szomszéd terepet végül meghozta a győzelmet, de végig izgultam amiatt, hogy mire kell majd számítanom :D Nagyon örülök hogy nyertem, asszem egy rangadón vagyok túl a 2. csoportban :)


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 24 21:10 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 27 19:11 #218

A DIMENSION DOOR és a repülés varázslat használható a mirror pályán, ha meg van építve az egyik várunkban a hozzá tartozó erősségű mage guild?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 27 20:37 #219

Tudtommal mirror-on a kapott varázslatok is megegyeznek így minden artifact és spelll használható, mivel a másik fél számára is elérhető lehet.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 28 23:22 #222

Sziasztok,

Embertervezt nem tudom elérni, tudtok róla valamit? E-mail címet tudtok adni?

Köszi a választ!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 29 10:51 #224

3. forduló
Kiki (Dungeon, Dace) vs. Merlin (Dungeon, Grindan) 3-0

A hármas várválasztásnál 2 közös volt, a Dungeon lett a befutó. Csigalassúsággal haladtam, Merlin végig előttem volt várak számában, később hősökben és aranyban is. A medúza és griff blokktól megriadtam, a keleti démontól nem, így arra törtem át. Pandórát alig vettem ki, bankokat semmit sem. A sárkányt 2. héten felhúztam, capitolt a 3.-on. Közben folyamatosan csökkent az időm, szinte alig maradt a körök végén. El is ment a kedvem az egésztől, az első játéknap végén éjfélkor reménytelennek láttam a helyzetet, közben futott a racketlon EB, inkább arra koncentráltam. Második játéknap lesz, ami lesz alapon felállítottam a csatárláncot, átmentem a térkapun, északról közelítettem Merlin fővárát, és ugrásra készen vártam a hónap elejét. PLAGUE... Közben Sákovics Péter és Nándori Levente is Európa Bajnok lett, így nem tört le a pestis, rátörtem a fővárra, Merlin főserege sehol. Becsücsültem, a sárkányt elfelejtettem felfejleszteni, helyette mana vortex. Másnap megjelent Grindan, meglepetésemre nem sokkal erősebb csapattal.
Főcsata 216nál.
Dace: 13 (9,10,5,5), 27 f.hárpia, 35 f.szem, 24 f.medúza, 18 f.minó, 9 f.mantikór, 5 red, 20 zealot
Grindan: 17 (6,9,12,7), 69 f.hárpia, 53 f.szem, 28 f.medúza, 10 minó, 7 f.mantikór, 1 red, 192 f.trogi
A sárkánytöbblet, blind, mass slow elegendő volt a mass haste, villám ellen.
Mázlista győzelem volt, Merlin valószínűleg nem jó irányokba indulhatott el.

kiki

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 29 13:27 #225

Az alap adatokat Kiki már leírta.
Többet kellene játszanom, mert nagyon sok hibával játszom. :(
A főváramat meg tudtam volna védeni, ha elfutok a főegységemmel és a lényeket csatárlánccal beviszem neki. Sárkányt csak a 3. héten húztam. A 4. héten azért volt plague, mert nem vettem meg a lényeimet a váramban, pedig lett volna rá pénzem.
A Dungeon nem akar a szívem csücske lenni. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 29 17:08 #227

Sziasztok!

Emberterveztől kérdezném, hogy vette fel anno a kapcsolatot Jukeey-val az első fordulóban...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 30 09:22 #233

Embertervez és Juukey jelenleg semmilyen formában sem elérhetőek, amennyiben ez nem változik akkor minden meccsük default győzelem lesz amíg vissza nem térnek.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 05 10:25 #279

Mi próbálunk Adlerral időpontot egyeztetni, de kérnénk egy kis időt még, mert elég nehéz megtalálni a közös nevezőt.

Köszi

Bozso

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 05 20:00 #282

Halihó,

Hosszas időpont egyeztetést követően, tegnap végül mondhatni lejátszottuk KoviUbival a meccsünket.
Az alig több mint másfél órásra sikeredett meccset végül feladtam, aminek számos oka volt, de fontosabbakat lásd alább:

KoviUbi vs Nimbus
Stronghold
Kukás vs Dace
3 : 0

Előljáróban pár szóban a mapról. Értem én, hogy mirror meg minden, de bárki bámit mond ez egy írtó béna template... A mirror nagy ötlet, de nem így! Nulla kihívás, nulla élvezet. A nagyon gyenge blokkok miatt már az első héten is csak az a kérdés, hogy merre menjen az ember ezen a rohadt nagy, de nagyon felszabdalt mapon. Ha szerencséd van (persze ezt némi tapasztalattal gondolom lehet javítani), akkor jó irányba törsz tovább a 2. területek egyikéről, mert ugye mindent lehetetlen felderíteni. Ez persze a mindössze egy játék után kialakult vélemény, de ha rajtam múlik nem is lesz több játék részemről ezen a templaten. Mondhatnám öreg vagyok én már ahhoz, hogy ilyenekre pocsékoljam az időm... Bocs, ha bárkit megbántok a véleményemmel.

A játék ezzel együtt nem volt olyan rossz, mivel megkaptam Dace-t, aki azért méltó ellenpólusa lehetett volna a Kukásnak, pláne, hogy jött earth meg log rögtön az első pár szintlépésre. Az utakon elindulva kb. egy időben foglaltam el KoviUbival a környező várakat és maci is lett kastéllyal az első héten, miközben Dace is szépen fejlődött. Dave biztos írta korábban (rémlik), hogy mi hogy van ezen a templaten, de mivel nem láttam meg egyik útról sem a kristálybányát és más területeken is csak fa- és kőbányákat találtam, azthittem nincs is (amit mondjuk furcsáltam). Így a kristály bányát csak a 2. hét első napon foglaltam el, de ez csak az egyik volt amin nagyon felhúztam magam. A másik, hogy rutintalanságomból kifolyólag nem jöttem rá időben, hogy bizony a terep elárulja, hogy a szomszédos terepen milyen vár van. Így a 3 szomszédos terep közül utoljára mentem a második stronghold vár felé és így az csak a 2. héten lett volna meg, de azt már nem is foglaltam el, hanem feladtam a meccset. Ugyan KoviUbi is csak a 7. napon foglalta el a 2. strongholdot (mondjuk az azért nyilván nem mind1), és ha nem péntek este negyed 12 van egy húzós hét után, akkor valsz továbbjátszom, de egy ilyen mapot ilyen előzmények után mentett állásból folytatni semmi kedvem nem volt (és most se lenne), így megköszöntem a meccset és elmentem aludni...

Ezúton is elnézést KoviUbi, hogy elrontottam a meccsedet...


*HAVE FUN!*
Nimbus
Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 05 20:01 Írta: Nimbus.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 06 01:58 #285

Nekem ebből a posztból nemigazán derül ki mi volt a problémád... Azt mondod nem találtad a kristály bányát,meg a 2.stronghold várat...ez tényleg a template hibája szerinted? Én játszottam párszor h3dm1-et az orosz mirror versenyen,és szinte minden esetben az nyert aki jobban is játszott,mert jobban felderített (sereg szétosztása,lánc,8hős,egyebek),és jobban használta ki a lehetőségeket.Komolyan nem értem hogy lehet randomon döntő faktor a kristálybánya elfoglalása o.O

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 06 07:50 #287

Mikor kerülnek ki az eredmények az oldalra?


Üdv,
Th

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!