forum top

× Versenyek

emo Online Bajnokság 2015

Több
2015 nov. 15 09:31 #110

Igen, rákattintottam a közvetítésre én is, aztán rájöttem, hogy egyszerűbb lesz másnap belepörgetve visszanézni. Nem semmi volt. Szegény Tekit sajnáltam a végén, beleképzeltem magam a helyzetébe, mikor 12 angyallal 1.2.7-nél beülnek a váramba... Pfff. Én annyira nem vágom ezen a template-en mi számít jó vagy rossz terepnek, de nekem azért ez elég jónak tűnt, illetve Damacon szinte manuálisan kapta a skilleket. Persze egyrészt itt aztán tényleg ugyanazok a lehetőségei az ellenfélnek gyakorlatilag, másrészt a a körülményekből így adódó lehetőségeket ilyen félelmetesen kimaxolni... Vérprofi játék volt. Hiába van itt a tutorial videó, nem sokan csinálják utánad, az biztos.

HD: Érdemes letölteni azt a verziót, amit linkeltél, aztán csak ki kell venni a pipát a "Check for updates every time when lauch the game" rubrikából.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 15 10:47 #111

Nah ez királyság, kérdés hogy Th mikor talál majd ide :D

1 apró kérdés: HD-ben is az alvilági rész ugyanúgy működik, mint alap verzió esetén? ( pontosítva: tökmindegy milyen a terep a csata akkor is Subterran-on zajlik... )


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 15 12:38 #113

Jó a kérdés :D
Minden random templaten igen,de mirror esetén nem (mintha 2 felvilág lenne)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 15 20:15 #114

Sziasztok!
Lejátszottuk mi is a meccset Hungariannal.Elimináció során nem egyezett egy vár sem, majd Hungarian a castlet választotta.
Első nap betörtem egy stronghold zónába majd ott második nap bevettem a várat. 3.nap-ra felhúztam a macit és azzal írtottam. Közben castle+lovast húztam a kezdő várban. Második héten kiszedtem egy consot(2angyal),hive(8wyrm),meduza bank, meg pár tárgy aztán retreat és irány a másik oldal. Útközben szereztem még 8 wyrm-t, meg pár pandorát és egy +2allt. Majd az ellenfelem rám támadott a seregével, ami jelentősen kisebb volt, ezért hamar vége lett. Köszi a játékot.
ui: Yukeey-ról semmi hír.

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 15 21:08 Írta: zodmund21.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 18 12:18 #127

A random meccsen milyen varázslatok használhatóak?
Egy próba meccsen nem engedte a játék használni az elementál idézést.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 18 12:32 #128

Szerintem csak ez volt érvényben, ami a szabályzatban is megtalálható:
5. scrollokból kapott level 4 és 5 varázslatok csak akkor használhatók, ha legalább az egyik várban meg van építve egy azonos szintű Mage Guild

HW rules ha bekapcsolva van akkor a játék automatikusan blokkolja ezt.
Érdemes megnézni a kiírást, ha valamit nem enged a játék. Mindig megindokolja valahol.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 20 17:00 #141

Egy apró megjegyzés.... Amennyiben mirroron nekróval játszotok,akkor vegyétek ki a pipát a "Hw rules" mellől a játék elindítása előtt.Ha bekapcsolva marad az sem gáz,csak Isra és Vidomina korlátozva van (nem választhatod meg a skilljeiket,és csak utolsó lehetőségként lehet megkapni az expert nekrót,ez olyan lvl23).A többi hős ugyanúgy működik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 22 13:15 #150

Jukeey-ról esetleg tud valaki valamit? Zodmunddal sem játszott az előző körben és nekem sem sikerült felvenni vele a kapcsolatot:(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 22 21:58 #154

Hello,

A mirror randomnál leírnátok hogy megy a várválasztás? A szabályzatban megfogalmazott leírást nem sikerült Bozsoval értelmeznünk, amikor teszteltük a templatet..
Előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 23 08:17 #157

Leírtok 3-3 várat amivel játszani szeretnétek. Ha van közte közös akkor azzal játszotok, ha nincs akkor pedig elimináció és az első választott várral lesztek mind a ketten.

Melyik része nem érthető a szabályzatban? (Ha zavaros akkor átírom)


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 23 16:42 #163

Teki1986 beküldte:

Leírtok 3-3 várat amivel játszani szeretnétek. Ha van közte közös akkor azzal játszotok, ha nincs akkor pedig elimináció és az első választott várral lesztek mind a ketten.

Melyik része nem érthető a szabályzatban? (Ha zavaros akkor átírom)
"Random mirror pálya esetén a várválasztás:
- Mind a két játékos mond 3 várat
- Ha egy közös van akkor azzal játszanak
- Ha több mint 1 közös vár van akkor az első játékos választ belőle
- Ha nincs közös vár akkor elimináció során a második játékos választ egyet a megmaradt 3 várból"
Szerintem ez alapján érthető, bár egy kérdésem nekem is lenne a negyedik ponttal kapcsolatban: Ha mind a ketten 3-3 különböző várat mondtunk, akkor 8-3-3= 2, vagyis 2 megmaradt vár közül választ a kék. A szabályzatban írt 3 csak elírás, vagy itt lenne Conflux? :ohmy:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 23 16:46 #164

Az nem világos, hogy úgy írjuk a várakat, mint fix várak esetében, tehát egymás után ott a játékon belüli chatben (piros-kék-piros-kék-piros-kék), vagy pedig beírjuk mind a 3 várat egyszerre mondjuk skype-on és egyszerre küldjük el egymásnak? Azért érdekes a "hogyan", mert ha én vagyok a kék, és pl. piros beírja nekem a 3 várát, akkor én tudom irányítani 100%-osan a várválasztást. Hiszen ha van olyan a 3 vár közt, amelyiket szeretném, miközben az ellenfelem eliminálta azt, akkor én simán beírom, és akkor azzal játszunk. Szóval akkor hogy legyen a korrekt eljárás?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 23 16:59 #165

Bozso84 beküldte:

Az nem világos, hogy úgy írjuk a várakat, mint fix várak esetében, tehát egymás után ott a játékon belüli chatben (piros-kék-piros-kék-piros-kék), vagy pedig beírjuk mind a 3 várat egyszerre mondjuk skype-on és egyszerre küldjük el egymásnak? Azért érdekes a "hogyan", mert ha én vagyok a kék, és pl. piros beírja nekem a 3 várát, akkor én tudom irányítani 100%-osan a várválasztást. Hiszen ha van olyan a 3 vár közt, amelyiket szeretném, miközben az ellenfelem eliminálta azt, akkor én simán beírom, és akkor azzal játszunk. Szóval akkor hogy legyen a korrekt eljárás?
Jogos, így már értem. Bár én nem játszottam még így, szerintem az lenne a lényege, hogy 3...2...1....re egyszerre bekopiztok 3 várat valamilyen chat felületen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 23 17:58 #166

Először is ugye 3 olyat várat mondasz amivel szívesen játszanál randomon. Ha közel egyszerre írjátok be akkor fair és tiszta mindkettőnek, hogy mivel szeretne a másik lenni. Mit számít, hogy ha egyikőtök irányítja a várválasztást? Ha 3 olyan várat mondtok amivel erősnek érzed magad, akkor milyen hátrányod van belőle, ha a másik abból választ egyet?
Elimináció pedig 8 várról kezdődik, ekkor megvan a lehetőség, hogy a piros kizárja kék 3 várát, így kék biztos olyat választ ami se neki se a pirosnak nem jó. Természetesen elimináció esetén nem kötelező kizárni a másik fél által mondott várakat.

Ez a szabály ugye csak mirror-ra vonatkozik és itt azonos várral vagytok szóval a várválasztás nem feltétlen juttatja előnyhöz az egyik vagy másik felet.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport
Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 23 17:59 Írta: Teki1986.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!