forum top

× Versenyek

emo XVII. Heroes Tábor (2017.)

Több
2017 jún. 21 19:16 #2750

Amennyiben ilyen kevesen leszünk H5-re megtartjuk? Ha igen akkor elég lesz rá a délután? A lejutás miatt.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 22 10:04 #2755

1vs1 két fordulós volt tavaly is, ha jól emlékszem, volt lehetőség a visszavágásra.
Ha belefér lehetne most is úgy.

Multi?
Hát ez jó kérdés, viszünk egy csomó régebbi játékot, aztán majd kitaláljuk, ha nincs konkrét javaslat.


Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 22 11:19 #2756

Üdv Bátor Harcosok!

Teki1986: Persze, megtartjuk a H5 támadást. 6 fővel számolva 10 meccs, kb. 5 óra alatt lemegy. Nem csütörtök este érkezel? Nincs aki lehozzon? Biztos van, aki kicsit később érkezik csütörtök este és rengetegen jövünk kocsival, szerintem biztosan lesz, aki lehoz...

Csizu, Adler: Olvassatok vissza a tavalyi évi tábor után pont asszem Csizu írta, hogy kicsit lazítani kellene a meccsek számán... Ezért gondoltam, hogy az 1vs1 verseny 1 fordulós legyen és ne 2, mert tavaly is így volt... Persze, ha a többség ezt szeretné, én nem bánom, de gondoljatok vissza, nem lesz a 2 forduló kicsit sok 3 és fél napra??? (14 forduló!!!) Mégha a Csizu által felvetett alsó-felsőház elvet is követjük, akkor is napi 3 meccs + vasárnap délelőtt a 10., ez semmivel sem lesz másmilyenebb, mint a tavalyi, csak annyi lenne a könnyítés így, hogy a támadások és a 2vs2 1 meccses napjain esténként nem kellene 1vs1-et tolni...

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 jún. 22 11:24 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 22 12:59 #2757

Sziasztok,

mivel ha jól olvasom a dolgokat az 1vs1 az 27-30-ig lenne (Vagy csak 29-ig) Ezért én azt javaslom, hogy legyen 1 teljes forduló, ahol mindenki játszik mindenkivel, majd ezután az 1-4 , 2-3 -al utána ezek győztese és vesztese egymás ellen, illetve alul az 5-8 , 6-7 utána ezek győztese és vesztese egymás ellen. Ez ha jól számolom 9 meccs. Az bőven elég szerintem. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 22 15:09 #2758

Vogyi: valóban én szólaltam fel tavaly a túl sok meccs szám miatt és a véleményem továbbra sem változott ezen a téren :) Azt azonban szeretném hangsúlyozni, hogy tavaly 15db 1v1 mérkőzést játszottunk, most pedig arról ötletelünk, hogy 9 vagy 10 meccs legyen. Ez 50%-kal kevesebb, mint a tavalyi évben, ami igen jelentős változás.

Nekem tetszik Bogpista koncepciója is, 9 meccs is bőven belefér. Emellett juthat elég idő a "barlangon" kívüli programokra, mint a vízilabda vagy a röpi. Ehhez jó lenne, ha senki se vonná ki magát a brigádból :)

Utolsó szerkesztés: 2017 jún. 22 15:10 Írta: Csizu.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jún. 22 20:10 #2760

Ki az aki Pestről megy le kocsival csütörtökön vagy péntek reggel és beférnék mellé?

Vogyi: Ha vonattal kell lemenni akkor a péntek reggelt támogatom a csütörtök este helyett.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 júl. 02 07:40 #2769

Vogyi feltette a kérdést, hogy legyenek-e fix térképek. Mit szóltok az 1/3 fix és 2/3 random arányhoz? A lebonyolítást illetően van egy 9 fordulós (Bogpista) és egy 10 fordulós (Csizu) javaslat. Melyik opcióval szimpatizáltok?

Multira javaslom a Far Cry valamelyik részét, kérdés kinek lesz hozzá vasa (Pumpásnak és nekem biztos).
Póker szettet viszek.

H5 támadásban ?-es vagyok, de tuti nem indulok :)

Utolsó szerkesztés: 2017 júl. 02 07:42 Írta: Csizu.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 júl. 04 08:50 #2772

2vs2-nél conflux és necropolis játszik?
Valamint ha kell segítség a legenerálasban/ellenőrzésben szívesen segítek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 júl. 05 06:08 #2773

9 vagy 10 meccs az már mindegy
A map kérdés elfogadható, kérdés milyen mappok és milyen template:)
Call of Duty az elfutott, a régi F1 is, hát a Far Cry 1-2 is elfut, olyan gépben ahol van rendes vga kártya.

vagy esetleg:
http://www.gemklub.hu/fedonevek.html


Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 júl. 06 09:22 #2774

A CoD win10 alatt tavaly nálam nem futott... El se indult.
Mindenki hozzon amit tud, azt majd válogatunk :)

Fix mapokról annyit, hogy lehet, de jól átgondolt, átnézett érdekes map legyen. Ne az agyonjáratott ÉszakvsDél, vagy Ellenséges szomszédok...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 júl. 09 20:01 #2775

Tiszteltem a Társaságnak!

Támadás csapatok beküldve.

Kicsit sajnálom, hogy a H5 Támadás Torna mostohagyerek lett, legalábbis ami a tábort illeti, mert a Budapest Bajnokságokon azért népesebb társaság szokott összegyűlni rá. Bár semennyire nem értek a H5-höz, kifejezetten azért szoktam indulni a táborban ezen a viadalon, hogy a létszám ne legyen akadálya a megtartásának egy hosszú múltra visszatekintő tornának.
:(


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 júl. 13 16:36 #2782

Én a 10 meccses változatot támogatom az simán belefér.
Idén,Dani miatt megint főzni fogok,aki akar csatlakozhat Karesz menzájához :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 júl. 14 08:27 #2783

Én beszállok a 2vs2 térképjavításba, mint eddig. A 10 meccset támogatom, ha lesznek fixek akkor olyan legyen ami nem lett agyonjátszva, Teki egész jókat választott a legutóbbi OB-ra és Online Kupára, onnan lehet akár válogatni. Ha jól értem, lesz 3 teljes nap + az utolsó nap délelőtt az 1vs1-re, ha napi 3 db 4 órás meccsel számolunk + 1 órás szünetek, az reggel 8tól este 10ig tart. Ha lesz skirmish akkor felszabadul még +1 óra, szerintem így marad idő másra is. Pár lehetséges lebonyolítás:
3 skirmish (~2,5-3 óra), 3 panic/balance/jebus akár eliminációval (~4-4,5 óra), 3 fix (~4 óra), +1 mirror (~4-4,5 óra).
7 random (skirmish/panic/balance/jebus/mirror/kutyafüle eliminációval) + 3 fix , ezesetben esélyes hogy néhány páros hosszabb meccseket tol mint a többi, így eltolódunk az idővel, de tekintve hogy ez azonos templateken is így szokott lenni, ez nem feltétlen lesz probléma.
Ezek csak javaslatok, nekem az sem baj ha kevesebb vagy több fix lesz.

Utolsó szerkesztés: 2017 júl. 14 08:27 Írta: Dave.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 júl. 14 13:31 #2785

Eliminalas eseten ugrik a regi szabaly, hogy minden varral lenni kell.
Ez lehet nem baj, viszont a main hero egyszer szabaly azert maradjon meg.


Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!