forum top

× Versenyek

emo XVI. Heroes Tábor (2016.)

Több
2016 aug. 03 10:39 #1710

Csizu beküldte:

Összességében úgy érzem, hogy sok volt a 15 meccs, nekem személy szerint már csömöröm volt a végére és azt vártam, hogy menjünk röpizni vagy úszni :) Nem voltam egyedül ezzel az érzéssel, ezért azzal a javaslattal élnék, hogy legközelebb picit változtassunk az arányokon, kapjon több szerepet a szabad program (röpi, foci, úszás, póker stb), persze a főszerep továbbra is a heroesé. A ~13 órányi napi játék nem kevés, kint tombol a jó idő, nyár van, szóval értitek :)

Én egyszer vettem részt egyéni versenyen (2010), de ugyanez volt a bajom :)
Csizu beküldte:
Gratula Dave-nek az teljesítményéért, sokkal előttünk jár. Úgy érzem megtanulhatnánk végre játszani, mert sok minden rosszul tudunk vagy egyáltalán nem és a berögzült technikáink nem hatékonyak.

Egy ilyen szakkörre én is bejelentkeznék :-D én már a Dave előtti érában sem tudtam játszani, de érdekel minden fortély, tanács, trükk :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 03 15:34 #1713

Strandröpi??? Én meg nem tudtam menni.... :( Hjajjj.... Bár, ha belegondolok, hogy 6 éve strandröpi közben szaggattam szét a térdem, talán jobb is. Bár az is igaz, hogy valsz felugrás nélkül sem lett volna olyan nagyon rossz. Azt persze azért be kell, hogy valljam, nem vagyok sokkal jobb mint vízilabdában... ;)

Gratula a nyerteseknek! Igen neked is Dave! ;)
Továbbá Gratula az örökifjú Vologyának, hogy még mindig van ereje és kitartása a szervezéshez! :)


*HAVE FUN!*
Nimbus
Utolsó szerkesztés: 2016 aug. 03 15:37 Írta: Nimbus.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 04 09:10 #1714

Hát sajnos ez a tábor is véget ért,örülök hogy ismét része lehettem a társaságnak.A szabad programok kellően változatossá tették a tábort,és valóban kicsit soknak érződött a 15 meccs 1vs1-ben,de én úgy vagyok vele hogy ha ezt beszéltük meg akkor töretlenül játsszuk végig. Persze megértem azokat is akik már nem bírták úgy a végén.A 2vs2 nagyjából terv szerint ment végig,befutott pár nem várt probléma és néha restartolni kellett de ez előfordul és csak azt mutatja hogy emberek vagyunk, akár 1,akár 3 ember nézi át.
h3 támadás:
Előzetesen nem teszteltem semennyit,és fogalmam se volt mire képes a csapatom.A 2.körös pedig nem volt túl kreatív,de gondoltam sokat úgysem tudnék pozitív irányba változtatni rajta.Végül pozitív meglepetésként ért hogy akár a 2.helyet is megcsíphetem,de ehhez már tényleg a csillagoknak az égen is úgy kellett volna állnia.Így 3.lettem,volt 1-2 pont ami elhullott mert mákja volt az ellenfélnek,de nekem is voltak amikor lemákoltam az ellenfelet szóval ezúttal nem panaszkodom. Az is jól jött hogy Zsee nem vett könyvet senki ellen,mert engem 100%osan vert volna.Gratula Vologyának az 1.helyért, jó érzékkel választott csapatot ebbe a mezőnybe,esélytelen volt leverni a legtöbbünknek.Csizunak is gratula a 2.helyért,nem hittem volna hogy a törpék ilyen erősek lesznek.
2vs2:
1. Bogpista (stronghold-CH) & Pumpás (fortress-malekith) vs Adler(rampart-Damacon) & dave(fortress-tazar)
Az én területem nem volt nagy,de volt hidra dwell meg pár hive és 1 cons,boots of speed.Két utópiám is volt, szóval jó terepnek számított,de amikor ezt a 2 utópiát bevertem és 0-val nőtt a skillem kicsit lehangolódtam...Nembaj 124en így is beértem középre,ahol abszolút semmi nem volt.Ment az út, ment ment és ment, egészen Pista zónájának irányába,ahol ő bejött középre 126on,és talált földkönyvet,dragon páncélt,meg kitudja mit egy ökölnyi területen amit én max angel wings-el érek el 3.hét előtt :D Még a pyramidba is bementem de fire elementalt adott,szóval a legerősebb spellem a magic arrow volt,a resu+imploval szemben.Ráadásul még shackles is volt CH-nál így nem támadtam meg először,gondoltam hátha találok még valamit a sivatag sarkában amíg Pista utánpótlásért megy vissza.Csak egy +3all és egy cons lett a jutalmam,pedig levertem 26 giantot 13 titánnal, 30 devilt 8 archdevillel dobozokért amik adtak 20k goldot meg 25 démont :D Végül Bogpista elindult Adler területe felé,így muszáj volt megütni mert Adlert veszteség nélkül verte volna le a földkönyvvel.Reménykedtem hogy nincs mass hasteja,így 2.körben valahogy le tudom rohanni,volt 10 chaos hidra 78 wyvern,kb 20 mighty gorgon,110 lizard warrior meg egyebek az én oldalamon,túloldalt 10 ancient meg a stronghold sereg,mennyiségekre nem emlékszek.Persze volt nála masshaste így hiába slowoltam,nekem 1 szintlépés hiányzott az expert air magichez így csak a wyverneket tudtam előreküldeni 2,körben,de kaptak implót meg macit resurrectelték közben,esélytelen csata volt teljesen.Egyetlen remény maradt hogy nem tud elég lényt resurrectelni így dobáltam a 450es magic arrowokat, és csata végén meg akartam öletni a maradék lizardokat,de nyilván 1 db túlélte 5 hpval,így 4 maci még visszajött a halálból (csúcs).Majdnem felálltam a géptől és mentem volna kezet nyújtani,de gondoltam még becsületből lejátsszuk.Adlert beültettük a várba miután kiütöttük az egyetlen,fullos utópiáját,ahonnan jött +5all kard és piros gömb.Bíztam benne hogy megtámadják még 3.héten a megtépázott sereggel,és valahogy túléljük a csatát.Ez nem jött be,mert végül eljött a 4.hét és CH már 12 ancienttel jött vissza.Magabiztosan beütötte Damacont a fővárban, CHnak volt 45ös attack,majdnem 30as defense,Damaconnak mindössze 16 körüli skillek,viszont fullos rampart sereg,34 war unicorn,100 grand elf,sok fa,kentaur,angyalok.CH-nak az 50+ ogre magi és 12 ancient volt ütőegységként,a többi inkább sallang volt, köztük néhány küklopsz akik egyből bedobták a főkaput.A maci be is robotolt egyből,és a kentaur blokknak lőttek.Ezután jött az unikornis,imádkoztunk egy vakításért,de nem jött.2.körben viszont igen,a grand elfek pedig szétlőttek mindenki mást.3 kör után viszont lejött a vakítás,de nem sokkal utána jött mégegy,így az ogre magik is elhullottak,és csak a macik néztek szembe a rampart sereggel.Furcsálltam hogy Crag nem surrenderel, mint kiderült fennmaradt a shackles,így Damacon megkapta Tazar és CH összes artiját,6 slot híján betelt a backpack :D Nem maradt sok seregünk,de ekkora skillekkel nem volt kérdés hogy Pumpást elintézi a 100+ earth elementál+resurrect. Első meccset így a halálból megnyertük,de ehhez kellett a kapitális hiba Crag Hack részéről,különben esély nincsen (na meg a jókor jött vakítások és morálok).
2.Csizu (rampart-tyraxor) & Karesz (castle-tazar) vs Adler(castle-arlach) & Dave (rampart-CH)
Itt kaptam nagy,de kb üres területet,volt egy dragon dwelling a várhoz közel,de horde royal griff (92) őrizte,így kb esélytelen volt hogy 1.héten el is foglalom.Ezen kívül volt még 3 hiveom,és egy Crag Hack aki kapott earth magicet,és fel tudtam tolni neki expertre,slow is jött inferno várból,így 6.nap bevertem 2 hiveot amik adtak 10 wyvernt,és le tudtam verni a dragon dwell őrzőjét is.Nem volt más hátra,mint középre,de azért még benéztem egy libraryba ami messze volt a vártól.Itt droiddal véletlen felfedeztem egy földkönyvet,ami meggyorsította a dolgokat.124en bementem középre,levertem mindent ami útbaesett,Karesz területe pont az enyém mellett volt így elvettem egy várát,nem sokkal utána előjött Tazar és skillek hiányában nem tudott ellenállást tanúsítani.3.héten Csizu még próbálkozott 1 pontot szerezni de őt is elkaptam és CH nem kegyelmezett aznap senkinek.Arlach nem jutott szóhoz pedig ő is nagyon erős volt már.
3.Adler (dungeon-CH) & dave(castle-dace) vs Teki(rampart-tazar) & Jou(castle-monere)
Jó terepet kaptam, jött +5all kard út mellé,meg angyal dwellinget is felfedeztem 5.nap,így még pont beértem,a 90 serpent fly block nem volt akadály Dace-nek.Adlertől kértem rohadt sok pénzt így tudtam arkot építeni és kiszedni mindent időben,így 123on bementem középre.Egy doboz megdobott minden varázslattal,bár csak adv wisdomom volt de town portal segítségével így Adler blokkját is levertem hogy bejöhessen középre.Teki is bejött középre 126on,egy nagyon erős sereggel,és skillekben se volt gyenge.Gondoltam ha van nála impló akkor el is intéz engem,gyorsan kiszedtem mindent amit Tazar elérhet,köztük egy utópiát lvl1es gemmel :D Az utópia adott földkönyvet így kritikus volt hogy nem hagyom meg az ellenfélnek,főhős ugyanis nem érte el aznap és Tazar már közel járt.131en visszaindult a saját területe felé de még nem volt nála a 3.heti sereg,így 10 arkkal,anti magiccel és implóval elkaptam.Nem volt Tazarnak erős spellje így egyoldalú csata lett.View airral láttam hogy Jou is a sivatagban mászkál valahol nem messze,így óvatosan játszottam.3.hét közepe-vége felé megláttam a hősét félárnyékban,és meg is támadtam egyből,skillekben erősebb voltam.Csata legelején jött egy expert berserk,ami megijesztett de utána felraktam az antimagicet az arkra és armával párosítva mindenkit levertek.Crag Hack nem jutott szóhoz a 11 black dragonnal,jobbnak láttuk ha biztosra megyünk és Dace támad először.
Így ismét sikerült nyernünk 2vs2ben, remek csapattárssal, persze Sir Mullich és Poirot is támogatott bennünket.
1vs1ről kicsit később.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 05 12:39 #1728

1vs1:
1.Karesz (rampart-ivor) vs dave(inferno-straker) Panic
Rengeteg blokk állt már rögtön a váram előtt,de valahogy le tudtam őket verni tűrhető veszteséggel.Volt több nekró hősöm,de ez még önmagában kevés volt ahhoz hogy ne restartoljak. Nap végén megláttam a boots of speedet,így nem lett restart.Térkapus blokkom volt,iron golem volt egyik oldalt,zealot a másikon (fúj).Őket így nem tudtam leverni 1.héten,hét végére efreeti lett citadel nélkül.121en végre levertem a zealotokat és tudtam csontikat gyűjteni.Straker kapott earth magicet,slow is jött egy shrineban és scholaros hős átadta neki.Haladtam előre hogy terjeszkedjek és legyen pénzem.Véletlenül 124en kikötöttem az ellenfél nekró zónájában és pont elértem a másodlagos hőst akinél a fél sereg volt.Nálam csak a 190 csontváz volt számottevő ütőegység,de ha fősereg van Ivornál valószínüleg akkor is nyerek.
2.Pumpás (rampart-mephala (először :D )) vs dave(tower-CH) Balance
Kevés pénzem volt nagyon,de jött CH és 3 native hős az elején,és 1.héten kitörtem egy flux zónába is.Volt egy conservatorym amit bevertem 122-3 körül,2 angyalt kaptam asszem.2.hét végén körbeértem a sivatagba és levertem Pumpás blokkját,elvettem a várát is ahol még a sereg dekkolt így feladta.
3.Teki (castle-tyris) vs dave(fortress-alkin) Jebus
Dwellingekből volt mindenféle,pénz már annál kevesebb, és a blokkom is nagyon rossz (faery dragon).A terv az volt hogy beverem a 2 utópiát és aztán útról letérve a pit lord blokkon megyek be,ami nagy időveszteség lett volna de nem volt más választásom.Alkin nem kapott logot így lassú voltam,első utópia adott boots of levitationt,második utópia red orbot meg még vmi gyengét,viszont red orbbal már le tudtam verni a faery dragonokat, és kiszedtem a közepét,3.hét közepe felé Teki feladta rossz terep miatt.
4.Jou(tower-terek) vs dave(rampart-ivor) Panic
Kaptam jó hőst,jó terepet, sajnos 4 grand elf meghalt a crusader blokkon 2.nap mert rosszul harcoltam,de kiszedtem az összes pénzt amit tudtam,pegasi+fa+kentaur dwellem volt,2es cons, 2 nagabank, 1 medusa stores,2 kripta.Tudtam eleget fejlődni hogy legyen expert air magic így 44 küklopszot is levertem kincses zónába ami adott +4 buzogányt és 2 hiveot.Jou elbukta a master gremlineket valahol és közel merészkedett én meg megtámadtam még 127en.Mass haste és seregtöbblet elég volt.
5.Bogpista (tower-?) vs dave(castle-jabarkas) Balance
Pista 2.várát blokkolta lots cerberi, akiket megütött és morált kaptak első körben így búcsút intett a seregnek sajnos, legalább tudtam egyet aludni délelőtt :D
6.Csizu (stronghold-gurnisson) vs dave(dungeon-malekith) skirmish
Pénzben nagyon gazdag mapom volt (dungeonnal még soha nem volt ilyen) így manticore+citadel lett,castle is lehetett volna de fontosabb volt a mage guild hogy 121en már a lvl2est tudjam építeni.Volt pár +1power a területemen,jött lightning bolt ahogy az kell,így rusholtam Csizu területére,125-6 körül oda is értem,Malekith dobálta a 280as villámokat 80 manával így hamar eldőlt a csata kimenetele.
7.Adler(dungeon-Shakti) vs dave(stronghold-krellion) Jebus
2.nap bevertem lots hell houndot dobozért,35 wolf raider volt a jutalmam,így már volt seregem hogy beverjek egy 2es consot 5.nap, valamint pénzem is volt hogy ancientet építsek már 1.héten.Ennek ellenére csak 124kor értem be középre mert kiszedtem egy utópiát ahol csak a töltelék lényeimet hagytam ott a semmiért.Majd a pit lord blokk szarrá morálozott és elbuktam az összes wolf raidert.A sivatag elég szegényes volt de elég volt ahhoz hogy Shaktinál erősebb legyek a végén.
8.Karesz(rampart-thorgrim) vs dave(tower-nymus) Panic
Ismételten nagyon kevés pénzem volt, kaptam 2 magi és 1 naga dwellinget de arra se volt pénzem hogy nagát építsek 1.héten,legalább a dwellingből ki tudtam venni azt a 2 db-ot.Az utam is nagyon hosszú volt és 94 lizard várt a végén,amit 2.héten lehetett csak leverni.125 körül ki is értem a labirintusból, és találtam 2 nagabankot amiből az egyik fullos volt és a naga morált kapott az első körben. Ha kapnak még 1-2 morált akkor ott meg is halok,de szerencsére túléltem 40 gremlin veszteséggel.Lett sok pénzem,ami 131en el is ment mind a naga upgrade-re meg a többire.3.hét közepe felé találkoztam Thorgrimmal aki nem volt elég erős a tower armada ellen.
9.Pumpás (tower-neela) vs dave(inferno-XSI) skirmish
Viszonylag jó mapot kaptam,jött nekrós hős és volt 4 imp dwellem+1 pit.Bár utóbbit elfoglaltam de nem volt pénzem arra hogy kamatoztatni tudjam a várral együtt.Impeket upgradeltem de hullottak mint a szemét, szerencsére a csontik viszont gyűltek hála a sok lvl1es lénynek a másodlagos zónában.Mikor Pumpással találkoztam 3.héten már 280 volt, plusz erős villám, míg nála csak magi+gremlin volt erős spell nélkül.
10.Teki(fortress-grindan) vs dave(rampart-monere) jebus
1.nap rögtön blokkolt pack monk,szinte tuti restart volt,de azért megpróbáltam leverni őket.Jött aislinn így 6 monkot eltüntettem vele,majd monere leverte a maradékot a kentaur stackkel.Felfedeztem 2 consot meg 2-3 hiveot így nem restartoltam.Később láttam még 1 consot és unikorn dwellem is volt.Lett 6 angyalom,124en bementem középre és kiszedtem mindent ami ott volt,3.hét végén 98 wyvernnel és nagy skillekkel átmentem Teki területére, grindan sajnos nem volt erős boxolásban így nem lett szoros sem a csata.
11.Jou(inferno-pyre) vs dave(stronghold-shiva) Balance
Kaptam jópár arénát meg skillnövelőt,crag hack is jött de mivel ő már szerepelt így Shiva kapta a főhős szerepet erre a meccsre.Hét végére lett behemót+castle,és egy 3as consot ki is szedtem 122-n minimális veszteségekkel.Jópár napi séta volt az egyik dirt másodlagos zóna,ami viszont tökéletes volt,2 cons, jó artik, naga bank (maxos) ,törpe kincstár (maxos), kripta,meg még egy törpekincstár.1500 napi golddal azt sem vártam hogy ki tudom venni a 3.heti sereget,így viszont lett annyi pénzem hogy ancientet is építsek és kivegyek majdnem mindent.Asszem 132-n vertem le a fő blokkot a sivatag felé,és bementem a hive zónába is,ami adott 10 wyvernt (nem,ez nem átlagos :D ).Ezután jött sok droidcsata és sikerült elvágnom Jou 4.heti utánpótlását,míg én hoztam az enyémet és 7 ancient, 6 angyal meg a többi sereg nagyon erős volt,hiába volt Pyrének 9 angyalja.Shiva is 18/16 skillekkel bírt ami nagyon ritka ezen a templaten.
12.Bogpista(inferno-ignatius) vs dave(castle-gelare) skirmish
Megkaptam a tökéletes hőst a castle várhoz,mivel water magiccel kezd a csávó és castle javarészt ad bless,ice bolt, dispel, cure varázslatokat.Pénzem is volt elég,meg +1 power és knowledge helyek,boots of speed 2.zónában,124-5 körül átértem az elllenfélhez és a 300 körüli ice bolt túl erős volt.
13.Csizu(fortress-mephala) vs dave(dungeon-pasis) Jebus
Pályázik a legrosszabb terepem díjra ez a map, be voltam blokkolva már rögtön a legelején de a hősök hoztak elég sereget hogy leverjem őket és egy hiveba is benéztem ami adott 8 wyvernt első nap,így gondoltam játsszuk le (láttam mino dwellt is vár mögött).Azonban volt még egy blokk az úton felfelé ,mégpedig 35 vámpír lord amit 6.nap éppen le tudtam verni a wyvernekkel+hastéval.Tervem a mino dwell bevétele volt de keresztülhúzta a számításaimat hogy nem 3 napra volt a vártól,hanem 2 hétre.Így bevettem az egyetlen beholder dwellingemet ehelyett, sétáltam 1 hetet egy conservatoryért ami adott 1 angyalt.Pasis még felvette a libraryt,majd 126on menni kellett középre lots behemóton keresztül.30 wyvern és 45 evil eye volt a seregem,de implóval + töltelék lényekkel bevertem 2 utópiát,egyik adott földkönyvet így az egész sivatagot könnyedén kiszedtem, még egy másik játékos területre is benéztem.3.hét közepe-vége felé csatáztunk,Pasis 46os attack,seregre már nem is emlékszek,a lényeg hogy Mephala nem érte utol skillekben így nyertem.
14.Adler(stronghold-tyraxor) vs dave(fortress-bron) Panic
Egész jó mapot kaptam, basilisk dwell,2 törpe kincstár 1 kripta.Hét végére gorgon+wyvern+castle lett.2.héten törtem fokozatosan előre, 126 körül átértem az ellenfél területére ahol a full seregem (24 greater basilisk pl.) erősebb volt mint tyraxor serege.
14+1.dave(dungeon-arlach) vs Jou(dungeon-luna) h3dm1
Elég szegényes volt a map, sehol egy cons, kezdőterületen kevés mozgásterület,1 törpekincstár volt de 100as így 2.nap nem volt esély beverni.Levertem pack pegasi blokkot fort zóna irányába, itt szedegettem pénzt, elfoglaltam egy lizard dwellet, és portállal lett 27 lizard warrior,ezzel már bevettem a törpekincstárat és Arlach is jól fejlődött,meglett mind a 3 környező vár hét végére.121en stables bónusz, bementem egy kincses zónába ami üres volt, átmentem Jou oldalára onnan és találtam egy 3as consot amit kiszedtem a szedett-vedett seregemmel.Más üthető dolog nem volt a közelben így gyorsan átmentem a másik oldalra ugyanitt kiszedni a conservatoryt és 6 angyallal már volt ütőképes seregem.127-131 környékén rusholtam és Lunának nem voltak angyalai így sikerült nyernem.
Pár évvel ezelőtt nem gondoltam volna hogy én leszek az aki 4 évben egymás után megnyeri az 1vs1-et,köszönöm a gratulációkat mégegyszer.Nagyon örülök hogy ezt átélhetem. Ha minden jól megy találkozunk a XVII. táborban, illetve az évközbeni versenyeken. Hatalmas köszönet Vologya Mesternek a kitartó türelméért és munkájáért. Gratula Jou-nak a 2.helyhez, figyeltem mindenki játékát és ő most abszolút megérdemelte, látom rajta hogy már jobban érti a random mapok koncepcióját, panic / balance / skirmish mapokon mindig erős játékot mutatott.Teki is jól játszott a rossz kezdés ellenére, neki is gratula a 3.helyhez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 08 09:58 #1732

Üdv Bátor Harcosok!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Igaz én nem játszottam, de próbáltam korábban is kevesebb meccset berakni 1vs1-re, viszont ti szerettetek volna 2 fordulót, no majd ezen jövőre változtatunk, hogy több legyen a lábtengó, cicázás, vizilabda és röplabda... :) Majd átmegyünk sporttáborba... :D

Most pedig következzen a XVI. Heroes Tábor hivatalos végeredménye:

Heroes5 Támadás:

BAJNOK: TEKI1986 19 pont
2. Coradiel 19 pont
3. Vologya Mester 18 pont
4. Zsee 16 pont
5. Jou 14 pont
6. Ricsepi 13 pont
7. Pumpás 13 pont

Heroes3 Támadás:

BAJNOK: VOLOGYA MESTER 28 pont
2. Csizu 22 pont
3. Dave 21 pont
4. Ricsepi 19 pont
5. Teki1986 14 pont
6. Karesz 14 pont

Alsóház:
7. Jou
8. Bogpista
9. Coradiel
10. Zsee
11. Sir Dani
12. Pumpás

Heroes3 2vs2 Torna:

BAJNOK: DAVE - ADLER
2. Csizu - Karesz
3. Teki1986 - Jou
4. Bogpista - Pumpás

Heroes3 1vs1 Torna:

BAJNOK: DAVE
2. Jou
3. Teki1986
4. Csizu
5. Karesz
6. Bogpista
7. Adler
8. Pumpás

Mr. Lucky: JOU

Mr. Unlucky: BOGPISTA

A versenyeimről: Csupán H3 és H5 támadásban indultam idén. Mindkét verseny 2 fordulósra lett tervezve, de az 1vs1 esti mérkőzése miatt a H3 támadást ALSÓ és FELSŐ házra kellett bontani az első forduló alapján, mert nem tudtuk volna az 1vs1 kezdetéig befejezni.

H5 támadás: Itt egy varázslós Water elemental + Phoenix kombós csapattal indultam DELEB ballistájának támogatásával. Az első körben jól szerepeltem, a másodikban viszont nem volt túl szerencsés a csak több lényt vegyünk taktika (persze ez az 1 perces időhiányos csapatösszeállításnak köszönhető), de így is elég lett a pontom a 3. helyhez, aminek nagyon örülök. Gratulálok a BAJNOK Teki1986-nak és a 2. Coradielnek, aki a k*rvákkal csak felkapaszkodott a dobogóra... :)

H3 támadás: Itt nem készültem semmit, rt egy korábbi csapatára alapoztam a csapatot. A meccsek során derült ki, hogy nem is rossz ez a csapat a mostani mezőnyben, így a végén nagy fölénnyel sikerült megnyernem a 2. H3 támadás kupámat, azt hiszem nem érdemtelenül. Gratulálok Csizunak, aki egyedüliként tudott elverni a többi csapat közül 3x is, és Davenek is, aki mindig jó csapatokat hoz a támadásokra.

Köszönöm Cimbi elismerő szavait, még nem fáraszt a versenyszervezés (a verseny inkább), szóval ameddig lesz még erőm és legalább 8 ember, aki versenyezne és találkozna a másikkal, addig megszervezem mind a tábort, mind a Mugger Emlékversenyeket. :)

Nemsokára meghírdetem a jubileumi 25. BUDAPEST BAJNOKSÁGOT ( 13. Mugger Emlékverseyt), de előtte még találkozunk a Norbakk és Zodmund szervezte Balaton kupán...

Képek, videók, amint lesz erőm kitenni... (Még az előző Mugger Emlékverseny képeivel is adós vagyok...)

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2016 aug. 08 10:03 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!