forum top

× Versenyek

emo XVI. Heroes Tábor (2016.)

Több
2016 máj. 27 19:16 #1420

Örülök hogy néhány embernek elnyerte a tetszését a HD, valóban csak arra kell figyelni hogy majd legyen 1 fix verzió ami mindenkinek lesz a táborban.A cartographer,hill fort,obelisk, keymaster tent objektumokat egy kattintással ki lehet szedni a randommap generálása előtt,így csak az utakat kell letakarítani,és a blokkokat úgy tenni hogy egy leverése után be lehessen férni (ha jól emlékszem tavaly ez volt a szabály). Személyszerint azt nem támogatom hogy a sivatagban is szabad legyen az út,de ha ez javítja a játékélményt akkor nem fogom nagyon ellenezni.
Nem tudom Vologya milyen arányban tervezi az 1vs1 mapok megosztását, ha lesz egy listánk a résztvevő játékosokról akkor akár ki lehetne írni egy szavazást hogy kinek mely mapok jöttek be (most OB-n a random mapok közül,valamint a tavalyi native+balance/panic+fix kombó mely részei),így kaphatnánk egy képet a többség igényeiről.Tudom hogy az a cél,hogy mindenkinek jó legyen,így amiket néhányan kifejezetten elleneznek,azokat hanyagolhatjuk.
Btw ez jelenleg nem közérdekű hír,de a Horn of the Abyss kiegészítőben már 4 játékos is nyomhatja egyszerre szimultánban a meccset,bugok és kifagyások nélkül. Remélem ezt implementálják majd sima h3-ra is,mindenképpen hasznát vennénk :D A HotA-ra való áttérés nem lenne megoldható, mert legalább annyi változtatás van benne mint a WT-ben,és képtelenség fejben tartani őket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 29 10:07 #1424

Az Igazgató úrnak gyors felépülést, javaslom, hogy a Táborig ne csináljon semmit, csak pihenjen.

A HD verzió tényleg jó, én is támogatom, hogy abban toljuk le a versenyszámokat, remélhetőleg 2vs2 ben is működik.
A térképekről, minden Táborban beszéltük, hogy egyszer kell egy olyan, ahol full random mappok szerepelnek csak, ezt megvalósíthatnánk.

A szakértők megmondják melyik verzió kell, s azt mindenki feltelepíti a Táborra vagy a helyszínen, tehát kell majd egy install verzió is, ismerve Károlyt, akinek MIT gépen valószínűleg nem sikerül felrakni az eseményre:)


Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 31 18:48 #1440

MIT gép :D

Dave ötlete tetszik, miszerint mérjük fel a brigád igényét. Ha Vogyi is támogatja az elképzelést június második felében elkezdhetjük a térképek átnézését. Addig összedobok egy ellenőrzési tervet, kiindulásnak, majd kiegészítitek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 03 08:56 #1456

Tiszteletem a Társaságnak!

Sajnos úgy fest, hogy ezt a tábort ki kell hagynom. Nem sikerült oly módon szerveznem az életemet és a munkát, hogy kellő összhangban legyen a kettő. Úgy alakult a dolog, hogy július 1-én tudnám megmondani biztosra, hogy tudok-e menni, ráadásul akkor is csak a támadás hétvége férne bele. Tisztában vagyok vele, hogy ez természetesen semmilyen körülmények között nem vállalható elsősorban Vologyával szemben, de a többi játékostárssal szemben sem.

Sajnálom a dolgot, mert 2014 tavasza óta minden Budapest Bajnokságon és Táborban ott voltam, ráadásul a táborokban minden versenyszámban elindultam, remélem az, hogy nem tudok menni nem okoz majd létszámbeli problémát egyik versenyszámban sem.

Elnézést kérek mindenkitől aki a fentiek miatt számított a megjelenésemre, nem tudom mennyire elfogadható magyarázat bárki számára is, hogy a munka miatt nem tudok menni, mert mindenki más is dolgozik, de ez a helyzet.

Az őszi Budapest Bajnokságon mindenképpen ott akarok lenni, és akkor már minden versenyszámban elindulok majd.

Jó szórakozást!


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 08 09:52 #1482

Ricsepi beküldte:

Tiszteletem a Társaságnak!

Sajnos úgy fest, hogy ezt a tábort ki kell hagynom. Nem sikerült oly módon szerveznem az életemet és a munkát, hogy kellő összhangban legyen a kettő. Úgy alakult a dolog, hogy július 1-én tudnám megmondani biztosra, hogy tudok-e menni, ráadásul akkor is csak a támadás hétvége férne bele. Tisztában vagyok vele, hogy ez természetesen semmilyen körülmények között nem vállalható elsősorban Vologyával szemben, de a többi játékostárssal szemben sem.

Sajnálom a dolgot, mert 2014 tavasza óta minden Budapest Bajnokságon és Táborban ott voltam, ráadásul a táborokban minden versenyszámban elindultam, remélem az, hogy nem tudok menni nem okoz majd létszámbeli problémát egyik versenyszámban sem.

Elnézést kérek mindenkitől aki a fentiek miatt számított a megjelenésemre, nem tudom mennyire elfogadható magyarázat bárki számára is, hogy a munka miatt nem tudok menni, mert mindenki más is dolgozik, de ez a helyzet.

Az őszi Budapest Bajnokságon mindenképpen ott akarok lenni, és akkor már minden versenyszámban elindulok majd.

Jó szórakozást!

Nagy kár, pedig egy vidám ügyvéd bőven elférne a csapatban :D Próbáld meg a július 1-et előrébb hozni vagy beszélj Vologyával, nem hiszem, hogy nem lehet megoldani, valamekkora rugalmasság van a rendszerben.

Ha pedig nem lehet, hozzál sátrat / hálózsákot és megoldjuk másképp :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 12 10:43 #1496

Hello,

Lehet tudni hogy áll a jelentkezők névsora? Ha tudok valamiben segíteni Vogyi, szólj nyugodtan!
Még 5 nap van a jelentkezés lezárásáig és túl sokan nem jelezték részvételi szándékukat a fórumon :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 15 06:37 #1509

Üdv Bátor Harcosok!

Bocsánat a hosszú hallgatásért, de a műtét utáni felépülés lassabban megy, mint számítottam rá...

Közkívánatra a tábor jelentkezési határidejét június végéig kitolom!!! A támadás csapatok várható beküldési határideje július 2.-a 20:00 óra, az árlistákat a hétvégén közkinccsé teszem.

Az eddigi jelentkezések (Akinek az előlege beérkezett, azt színessel jelöltem):

H3 1vs1 torna:

1. Jou
2. Pumpás
3. Adler
4. Bogpista
5. Csizu
6. Teki1986
7. Karesz
8. Dave

H3 2vs2:

1. Jou
2. Pumpás
3. Adler
4. Bogpista
5. Csizu
6. Teki1986
7. Karesz
8. Dave

H3 támadás:

1. Jou
2. Csizu
3. Teki1986
4. Karesz
5. Dani
6. Dave
7. Vologya Mester
8. Zsee
9. Ricsepi (?)
10. Coradiel (?)
11. Hahakocka (?)

H5 támadás:

1. Jou
2. Teki1986
3. Zsee
4. Vologya Mester
5. Ricsepi (?)
6. Coradiel (?)
7. Dani (?)
8. Hahakocka (?)

Kérdés esetén keressetek bátran, igyekszem többet a gépre nézni és mihamarabb válaszolni... Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2016 jún. 27 14:47 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 23 22:52 #1559

Bár hivatalosan nem mondtam, de most jelzem hogy a tábor teljes idejére megyek. Remélem jelentkezik valaki, aki tud fuvarozni engem csütörtökön és vasárnap. :)

Beszéljünk meg egy időpontot ami mindenkinek jó és mondjuk a Skype-on megbeszélünk minden fontos dolgot a táborral kapcsolatban.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 25 07:03 #1567

Teki: le tudlak vinni, privátban megbeszéljük ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 26 09:32 #1568

Vogyi: javasolnám, hogy a fix térképeket tegyük közzé és kezdjük el átnézni. Legyen egy meghatározott 'javítási metódus', amiben a többség egyetért. Itt a fórumon megvitathatnánk a részleteket, minden érintett hozzászólhat. Pálya típusok (1 hősös, Open, native, hagyományos stb) meghatározása és térképek kiválasztása. Szívesen segítek a lebonyolításban..

Amennyiben a létszám 8 marad az 1v1-re, érdemes volna átgondolni a lebonyolítási rendszert. Lehetne akár 2 fordulós, tehát mindenki mindenkivel 2x játszik + helyosztó, az 15 mérkőzés, 5 nap.

Több lehetőség is elképzelhető, a lényeg, hogy töltsük el az időt hasznosan ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 26 14:34 #1569

Csak Nativét ne! Tőlem lehet minden map random HD verzióban. Jebus, Panic, Balance. 1 hősösre sincs szükség. Ha akarunk fix mapot, akkor jöjjenek a javaslatok rá! Ne az utolsó pillanatban berakott valami legyen, akkor inkább random. Tőlem lehet új template is, Dave biztos tud olyat amin játszanak és használható. Ha nem az se baj :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 26 15:04 #1570

Az OB-n bevetett skirmish / h3dm1 / diamond közül nemtudom melyik mennyire nyerte el az emberek tetszését,tekintve hogy sok meccs le sem lett játszva, ezért jó lenne ha mindenki hangoztatná a véleményét ebben a témában, trollkodás nélkül. Ezek közül a skirmish olyan ami simán belefér a 3 órába, a másik 2 inkább 4 óra plusz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 26 16:25 #1571

A mirrorost azért nem támogatom, mert a táborban nem elimináció van és az is a taktika része, hogy ki hogy használja a várait. A másik kettő 1-1 meccs elejéig beférhet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 27 14:57 #1577

Üdv Bátor Harcosok!

Mivel családias lesz idén a hangulat (ez a minimum létszám, ami mellett még megcsinálom a tábort), ezért azt gondolom, hogy annak a 8 embernek kell megbeszélnie, hogy milyen térképek legyenek. Én nem bánom, ha csak random lesz, de persze ha szeretnétek lehet vegyesen fix és random is. A fix térképek elég jól le vannak javítva, azon szerintem nem nagyon kell változtatni, csak ki kell választani, hogy melyikek legyenek. HD-ban pedig a templatek lehetnek csak kérdésesek.

A HD verzióban már megállapodtunk, ez lesz az alapja mind az 1vs1 és mind a 2vs2 küzdelmeinek. Mivel csak 8-an vagytok, ezért támogatom a 2 fordulós lebonyolítást is 1vs1-ben, ez 14 mérkőzés (esetleg ráadással 15), ami 5 nap alatt lejátszható, illetve a 2vs2 is lemegy 3 nap alatt 1-1-1 mérkőzéssel, a maradék esti időben is belefér 1-1-1 1vs1 mérkőzés. Mindenki szavazzon, hogy milyen térképeken játszana és milyen templatekat támogatna. Azért jó lenne minden nap napközben 1-1 rövidebb meccs/template, hogy a focira/lábtengóra/vizilabdára is maradjon elég idő.

Aki még nem fizette be az előleget, az kérem, hogy legkésőbb július 3-áig tegye meg. És jelezze, ha SZÉP kártyával fizetné a fennmaradó összeget. Kérdés esetén keressetek bátran! Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2016 jún. 27 15:10 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!