forum top

× Versenyek

emo XVI. Heroes Tábor (2016.)

Több
2016 ápr. 28 13:11 #1233

Üdv Bátor Harcosok és Harcosnők!

Ezúton meghirdetem a XVI. Heroes Tábort (főként azért, hogy a szabadságaitokat ki tudjátok íratni illetve mert megérkezett a visszajelzés a szállásfoglalásra). Természetesen a helyszín ismét Kiskundorozsma-Sziksósfürdő és a szokásos faházak TISZA és MAROS. Akik a támadás napokra jönnek, azok a szokásos étterem melletti kőházban 2 ágyas szobákban kapnak majd szállást. (Remélhetőleg idén is elkerüljük az őrült motoros/autós/kamionos bagázsokat és gólyatáborokat... Erre törekedtünk a tábor vezetőségével a korábbi évek incidensei után... Majd kiderül, hogy hogyan sikerült...)

A tábor megrendezésének időpontja: 2016. július 21. - július 31. (11 nap/10 éjszaka!!!)


Az árak a tavalyihoz képest MINIMÁLIS MÉRTÉKBEN VÁLTOZNAK!!! (Az áramköltség és az idegenforgalmi adó mértéke változott...)

Íme a részletek:

A tábor teljes időszakára maximum 16 főt tudunk fogadni (16-70 év között), az 1vs1 és 2vs2 versenyekre 16 fő, az egyes támadás versenyekre 24 fő a limit és lehetőség szerint mindenki aki szeretne jönni, hozzon gépet! A szállítás szerintem idén is megoldható lesz valahogy! A busz- és vonatállomásról történő szállítást is megoldjuk külön térítés ellenében, ahogyan az előző években is. Lehetőség szerint a tábor teljes időszakára jelentkezzetek, kivételes esetben tudunk csak hétvégére vagy pár napra jelentkezéseket elfogadni! (Ekkor e-mailben személyre szólóan kalkulálok árakat!) Akkor jöjjenek az árak:

Akkor jöjjenek az árak:

Szállás+közösségi épület(áram): 3000(2300+700) Ft/fő/éj x 10 = 30000 HUF
Idegenforg. adó: 500 Ft/fő x 11 = 5500 HUF
Díjak, érmek: 7500 Ft/fő = 7500 HUF
Póló: 5000 HUF/db (Elején Heroes kép és mindenki saját nickneve, hátul szintén a nickneved!)
Autóparkolás (aki kocsival jön): 300 Ft/autó x 11 = 3300 HUF

ÖSSZESEN pólóval: 48.000 HUF + autó parkolás! (3300 HUF)
ÖSSZESEN póló nélkül: 43.000 HUF + autó parkolás! (3300 HUF)

Az első hétvégére lejövőknek július 21-24-ig (csütörtöktől vasárnapig): -> (Ebben az esetben a H3 és H5 támadás versenyben tudsz részt venni! Ezek pénteki és szombati napokon kerülnek megrendezésre!)

Szállás+közösségi épület(áram): 3000(2300+700) Ft/fő/éj x 3 = 9000 HUF
Idegenforg. adó: 500 Ft/fő x 4 = 2000 HUF
Díjak, érmek: 3500 Ft/fő = 3500 HUF
Póló: 5000 HUF/db (Elején Heroes kép és mindenki saját nickneve, hátul szintén a nickneved!)
Autóparkolás (aki kocsival jön): 300 Ft/autó x 4 = 1200 HUF

ÖSSZESEN pólóval: 19.500 HUF + autó parkolás (1200 HUF)
ÖSSZESEN póló nélkül: 14.500 HUF + autó parkolás (1200 HUF)

Az étkezésről mindenkinek magának kell gondoskodnia! Bolt, étkezési lehetőség a tábor területén és a közelben található! A közös ebéd lehetősége adott, de ehhez minden nap ott kell étkezni (legalább 5 főnek) és naponta előre le kell adni a rendelést... (Ez esetben 10-15% kedvezményt kaphatunk a listaárakból...) Természetesen a 3-4 naponkénti bevásárlás is megoldható (Penny, Auchan) külön üzemanyagköltség összedobása fejében.

A díjakról és különdíjakról a későbbiekben tájékoztatlak benneteket.

SZÉP kártya fizetési lehetőség van, az előleg kivételével a maradék teljes összegre el tudják fogadni!!! Kérem, aki ezzel a lehetőséggel élne, az előre jelezze majd. Köszönöm!


Jelentkezési és előleg befizetési határidő: 2016. június 17. éjfél

Jelentkezni OTP-s átutalással vagy személyesen lehet a tábor teljes idejére jelentkezőknek póló kérése esetén 23.000 HUF, póló nélkül 18.000 HUF, előleg befizetésével. Amennyiben csak a támadásos és fun hétvégére jönnél, kérlek, hogy a teljes összeget fizesd be, kivéve ha SZÉP kártyával fizetnél. Ebben az esetben 9.500 HUF-ot (+autó parkolás 1200Ft) fizess készpénzben és a többit lehet SZÉP kártyával. (A jelentkezést jól gondoljátok meg, mert előleget visszafizetni nem áll módunkban, csak akkor, ha a tábor a mi hibánkból marad el!!!)

A program várhatóan a következők szerint alakul:

július 21. Megérkezés, berendezkedés, gépek bekötése, 2vs2 sorsolás
július 22. Heroes5 Támadás
július 23. Heroes3 Támadás
július 24-27. Heroes3 2vs2 Torna (és Heroes3 1vs1 Torna - csak nagyobb számú jelentkezés esetén)
július 28-31. Heroes3 1vs1 Torna, 31.-én délután/este: pakolás, hazautazás

Személyes találkozásra Budapesten előre egyeztetett időpontban van lehetőség, akinek így jó. Telefonszámom: 20/314-53-75

Remélem a régi táborozókkal és új arcokkal is találkozhatom az idei XVI. Heroes Táborban! :)

Helyszín: Kiskundorozsma-Sziksósfürdő (Szeged mellett) - Gyönyörű erdei környezet, 75x75m-es úszómedence, zuhanyzó, étkezde, focipálya, kosárpálya, röplabdapálya és természetesen a közösségi épületben Heroes... (Hasonló lebonyolítás szerint, mint az elmúlt években! Várható versenyszámok: 1vs1, 2vs2, H3, H5 támadás!)

Mostantól várom a jelentkezéseket! Örülnék neki, ha az előleg befizetését nem az utolsó pillanatra hagynátok! Ha kérdésetek van keressetek bátran vagy itt a fórumon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címemen. Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2016 ápr. 28 13:15 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 ápr. 29 15:39 #1245

Én megyek a szokásos versenyszámokra nevezek..felkészülési mérkőzés(ek) h3 tám.2vs2,1vs1
Úgy néz ki Dani is jön

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 03 18:33 #1263

Sziasztok!

Sajnos nekem ez az időpont nem lesz jó. Pont ekkora van lefoglalva már a nyaralási időpontom. :(
Pedig reméltem, hogy Vogyi egy héttel későbbi időpontot ad meg, akkor csatlakozhattam volna.
Akkor viszont ősszel igyekszem úgy jönni, hogy egy BB-n ismét megjelenjek.


Üdv,
Th

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 04 14:30 #1268

Én ott leszek.
Szombattól tudok jönni, tehát a támadás nekem kimarad, felkészülési meccs belefér.
1vs1, 2vs2 neveznék, focira is.
Ivászat szintén belefér:)


Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 04 20:56 #1272

ssth beküldte:

Akkor viszont ősszel igyekszem úgy jönni, hogy egy BB-n ismét megjelenjek.

Ideje lenne már ;)
Én legfeljebb a H3 támadásra megyek, de most még nem tudom biztosra megmondani.
Foci és ivászat mellé én pókerre is neveznék :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 15 16:11 #1330

Tervezek menni h3támadás, 2vs2-re. Az 1vs1-et még megfontolom,oda kérdőjelet kérek . :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 16 13:48 #1337

Sziasztok!

2vs2 és 1vs1-re biztos nevezek, a H3 támadás még bizonytalan, mert lehet csak szombaton tudok menni. Ezt majd csak pár héttel a tábor előtt tudom majd megmondani. Egyenlőre kérdőjel :)

Utolsó szerkesztés: 2016 máj. 16 13:52 Írta: bogpista.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 22 10:13 #1376

Remélem idén is szép számmal összegyűlünk. Reményeim szerint ott tudok lenni H3 támadás, 1v1 és 2v2 versenyeken.

Vogyi: szeretnék biztosítékot kérni a 2v2 versenyszámban. Tavalyi kellemetlen élményeket szeretném idén kellemesebbre cserélni ;-)

A versenypályák kiválasztását / átnézését / legenerálását és átnézését javaslom elkezdeni, nagyon szívesen segítek benne, beszéljünk a részletekről.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 23 17:40 #1381

nem értem, egyedül is majdnem sikeresebb voltál, mint Károly és én.
Másrészt azt enyhén telt csajnak simán bejöttél, ugyan már:)

Egyébként igazad van, viszont generalni s javítani csak ott lehet, tudva, hogy ki milyen várral van, vagy tényleg rábízni a total randomra.


Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 23 20:32 #1383

Sziasztok!

Az OB tapasztalait figyelembe véve én javaslom a H3 HD verziót a 2vs2 küzdelmekre beiktatni. Mivel ennél nem kell átnézni, hogy van-e hillfort vagy cartographer, mivel alapból bele se generálja. Ergo gyorsabban át lehet nézni. Viszont azt le kell előre szabályozni, hogy mik azok a kritériumok, amiket az átnézésnél mindenkinek figyelembe kell majd venni, hogy az átnézés egy kaptafára történjen majd!
Azt se bánnám, ha az 1vs1-nél lecserélnénk a WT-t erre a HD-re, mégiscsak ez az eredeti H3 és ugyanúgy lehet benne időt és mindenféle mást is állítgatni!
A jebus nativet-t nem támogatom az 1vs1 küzdelmeknél!!!

Utolsó szerkesztés: 2016 máj. 23 20:33 Írta: bogpista.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 25 20:59 #1400

Csatlakozom Pistához, a HD megállta a helyét az OB-n, ha nincs technikai akadálya, kipróbálhatnánk a versenyen is. A random térképek átnézése tavaly nem sikerült, idén másképp kell eljárnunk :)
A támadás versenyek ideje alatt lesz idő átnézni a térképeket, nem mindenki indul H5-ben :)

A random térképeknél személyes véleményem, hogy elegendő a balance és legfeljebb még a panic. A többségnek nincs és nem is lesz tapasztalata a többi templaten, így a játékélmény rovására mehet.

Adler: az ellenetek szerzett 1 pont nagyobb elismerés, mint a Jaffa szimpátiája :) Még a mazochizmusom is kevés ahhoz, hogy egyedül játsszak kettő ellen 1 meccsnél többet, akkor már inkább a Jaffat választom.. hamarabb vége a szenvedésnek :D

A fix térképek felépítésére/típusára is kitalálhatnánk egy szabályrendszert, milyen legyen. Most még van szűk 2 hónap felkészülni, erről egyeztethetnénk a közeljövőben.

Utolsó szerkesztés: 2016 máj. 25 21:02 Írta: Csizu.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 25 21:37 #1401

Ha esetleg félreérthető lettem volna, akkor kiegészíteném, hogy a jebus template jöhet, csak nem a tavaly alkalmazott native módban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 26 12:34 #1410

Sziasztok!

Próbáltam az OB-t úgy alakítani ugye, hogy segítséget adjon a későbbi versenyeknek. Mind pálya mind template mind HD tekintetében.
Szerintem a HD bizonyította a létjogosultságát, szerencsére belerakták a WT beállításait, de a játékot meghagyták a réginek. Valamint ez a verzió folyamatosan kap frissítést a WT-el ellentétben. Egy dologra kell nagyon odafigyelni, hogy mindenkinek ugyanaz a verzió legyen fent a gépén. HD a sima alapjátékkal vagy korábbi verziókkal problémát okozhat.

Template-k tekintetében én erősen ajánlanám a mirror templatek használatát, valamint fixen írjunk egy listát, hogy hogyan javítsuk le a mappot. Bár szerintem a HD által generáltnál, csak azt fontos nézni, hogy ne legyen blokkolva az út. Esetleg ha a többség azt akarja akkor brutálisan belenyúlhatunk és kivesszük a lvl 7 dwellingeket vagy az utópiákat, relikeket a saját területről stb. Esetleg fix slow,haste a pályára.
Csütörtökön a párok kihirdetése után mondjuk mindenkinek el kell dönteni-e milyen várakkal lesz, így lesz 2 nap a pályák generálására és átnézésére, természetesen egy fix lista alapján.

Fix pályák esetén szerintem a OB-s pálya javítás az egész jó volt, de egy dologgal mindenképp kiegészíteném, mégpedig a fix slow és haste. Több meccsen is bebizonyosodott, hogy ezen varázslatok megléte/hiánya olyan különbségeket okozhat a meccsen, hogy akár két azonos tudású játékosból az egyik előnybe kerül emiatt. Ha csak az egyik félnél van slow akkor jóval nagyobb százalékban nyerte meg a meccset.

Táborba biztos, hogy megyek, de az hogy melyik versenyszámokra még nem tudom.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 27 08:02 #1413

Üdv Bátor Harcosok!

Elnézést, hogy csak ilyen későn reagálok, de kórházban voltam, megműtöttek, tegnap jöhettem haza.

A H3 HD verzió bevezetése a versenyekre részemről rendben, ha a többség ezt támogatja, nem látom akadályát.

Úgy gondolom, hogy a 2vs2-t csak úgy lehet korrekten megcsinálni, ha egyértelműen le vannak írva a javítás szabályai és a múltkorinál sokkal komolyabban veszik a javítást (nem csak a felkészülési meccseket) az abban résztvevők. Nem szeretnék olyan térképeket látni, ami mind javításban, mind balance-ban eltér az egyes játékosok között, mint volt tavaly. Ha ezt megvalósíthatónak találjátok, akkor legyen, ahogy szeretnétek. A lényeg, hogy a 2vs2 végén se legyen senkinek keserű a szája íze azért, mert kedvezőtlen volt számára a térkép és nem volt egyformán javítva mindenkié.

Most még pár napig pihenek, aztán az eddig jelentkezettek névsorát is kiírom, kösz a türelmeteket.

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2016 máj. 27 08:03 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!