forum top

× Versenyek

emo 12. Heroes Mugger Emlékverseny (24. HBB)

Több
2016 márc. 17 10:32 #995

2 napja írtam egy baromi hosszú posztot ami elszállt mert véletlen nyomtam egy vissza-t és a fórum kiléptetett közben -.-" ,na akkor ugorjunk neki mégegyszer.
Szóval szeretném megköszönni a szervezést,hálás vagyok hogy újra és újra remek társaságban tölthetek néhány napot,nagyon jól éreztem magam.Remélem a táborban is minél több emberrel találkozok :)
1vs1:
Nem örültem hogy rögtön a legerősebb ellenféllel kezdek,főleg hogy nem kaphatok ki egyszer sem a toplista szabály miatt :D letörte volna a morálom ha első meccsen kikapok,szerencsémre nem így történt.
NG / inferno / zydar vs Dave / necro / tazar
Relikvia őrző
Benézett a bohóc,nagyon örültem neki,második várat bevertem hamar,és rájöttem hogy tök feleslegesen választottam olcsó várat a rengeteg pénz és nyersanyag plusz miatt,még town hallt is építettem 2.nap :D 4.nap aranybánya,utána skillnövelőket látogattam,+1ek,aréna,lvl3as arti,117en stables.Nem gondolkoztam hogy tök feleslegesen veszem fel a stablest mert 121en már lehetett volna ütni a blokkot,mint azt Zodmund tette,de végül nem számított,123kor kezdtem kiszedni a relikeket és mind a 4 az enyém lett (5all,gladius,2all,titan cuirass).WT megszivatott cursed talajon nem engedett slowolni se cureolni,-4 vámpír,itt anyáztam egyet :D 3.héten kiszedtem az utópiámat,ami megdobott egy piros gömbbel,itt már tarsolyban éreztem a győzelmet.Majd megláttam Zydar skilljeit,egy fullextrás utópiának (meg resunak) köszönhetően megelőzött skillekben,és átjött full sereggel.Nálam még nem volt minden upgradelve,így húztam kicsit az időt,de nem lehetett sokáig,főleg hogy elvette a librarymat is már.Két lvl4 guild dobott egy animatet,de egyértelmű volt a piros gömb használata.
http://imgur.com/l6I2qp0
Attack /defense-ben megelőzött vagy 4-4 ponttal,de nem volt armor / offense,nálam armor spec és basic offense.Elég hosszú csata lett,mert mindketten baromi kicsit sebeztünk (6 ghost dragon az archdevilbe 49-89),nálam volt még golden bow,előreküldtem a ghostot és dreadet miközben lövöldöztem hátulról és bevédtem a lövészt,meg tudatosan a vámpírt is a csata végére tartogattam.A csontvázak is előrementek mészárolni,és az inferno sereg gyorsabban fogyott mint az enyém,így sikerült nyerni.Piros gömb nélkül esélytelen lett volna a 90 földelementál ellen,de ehhez nyilván kellett olyan mage guild és utópia ami mindent megadott :)
Dave / stronghold / tazar vs Dragon / fortress / tyraxor
Földalatti (M4) háború
Kezdőhősnek Shiva jött,majd 8.hősnek tazar is,így jött a dilemma,főleg hogy shiva már felvett 2 dobozt és kapott tacticsot + archeryt.Végül tazar mellett döntöttem mert kapott tacticsot meg universityben volt learning,így a tervem az volt hogy feltolom 20+ szintre és sebezhetetlen leszek.Refugee dobott magic elementált meg devilt,így le tudtam verni a 13 küklopsz guardot az aranybányáért úgy,hogy nem buktam várbeli lényt.2.hét elején learning expert lett,összes dobozból xp-t szedtem ami útbaesett,skillnövelőket felvettem,125-6nál fix reliket kivettem,és elindultam középre,de log nélkül túl lassú voltam és Dragon megelőzött 1 nappal a +4allért.Viszont ebből jól jöttem ki mert bukott egy csomó lényt és nem mert átjönni,így mivel eleve hosszútávra rendezkedtem be (shiva még első héten lvl7 lett,kükihez volt légiós arti,capitol 2.hét közepén),ez jól jött.Rampartos lények segítségével bevertem a titánokat 132-n,így itt sem buktam semmit,és még aznap felvettem a felvilági reliket (+3all).A középső vár stronghold volt,de vártam még a bevételével mert nem akartam hogy megtámadjon.Guildben megtanultam chaint meg slowot,és visszavettem a középső várban tazart.136on átmentem a full sereggel,Dragon még nem akart csatázni így elvettem a tower várát,láttam hogy lvl2es guild van így a recanter egyértelmű volt.
http://imgur.com/gPZRU9U
A nagy lénytöbblet miatt Dragon nem látta értelmét folytatni,így lassú de biztos győzelem lett belőle.Akkor nyerhetett volna ha 3.hét elején átrushol mert még aligha tudtam pár lényemet kivenni,és nyomást gyakorolt volna rám,és wisdomom se volt még a chainhez.
Ricsepi / necro / stráker vs Dave / tower / jabarkas
Jebus
Towerrel toltam hogy fun legyen,kaptam giant dwellinget így nem restartoltam,pedig elég rossz mapot kaptam,horribilisen hosszú utak és hegyek korlátozták a mozgást mindenhol,a blokkok is nehezek voltak (horde küki king,lots devil,mindkettőt le kellett verni).Lots Rocs őrizte a dwellet de levertem őket,2.héten kiszedtem 2 consot meg 2-3 hivet,2.hét végén a sarokban 2 utópiát,132kor középre.Találtam ott minden jót,skillek,golden bow,archery artik.Így a 4.heti csata mészárlás lett 14 titánnal,piros gömbbel és 80% archeryvel.
döntő:
Norbakk / stronghold / gurnisson vs Dave / castle / tyraxor
Jebus
Első mapom úgy nézett ki,hogy 1 utam volt,ez kettévált,egyik irányba pack champion blokkolt,másik irányba sivatag.Annyi jó volt benne,hogy CH volt a main jelölt és földkönyvet őrzött a pack champion,meg messze a vártól volt egy minimumos cons,de bementem fullos imp cacheba 3.nap így a 99%os restartból 100% lett :D
Persze kaptam egy még rosszabb mapot,2 irányba blokkolva voltam,vártól 5 lépésre 80 battle dwarf,másik irányban íjász blokkok,sikerült levernem őket,de kb 5 napig semmi értelmeset nem fedeztem fel (1 hive volt egy heti járásra a vártól).Így 5.nap egy lots horned demonos pandorát ütöttem be,adott 25 griffet,aminek örültem mert így volt kicsivel több lényem.Dwellingből 2 volt,egy swordsman a vár mellett ingyen,meg kicsit messzebb mégegy amit lots pit fiend őrzött.A messzi hiveot ki tudtam venni 2ndary hőssel mert lots fly volt,kaptam 6 wyvernt,így már be tudtam verni a pit fiendeket.Volt még egy cons,és 2 hive a területemen,meg egy +4 buzogány,ebből kellett gazdálkodni.Felupgradeltem a 28 swordsmant,stables bónuszt felvettem a várban,droidokkal kiszedtem a maradék 2 hiveot és +4 buzogányt,tyraxor beverte a const (+3angyal),majd 124 középre lots hydra és 85 scorpicoren keresztül,csak griffeket buktam meg 1-2 wyvernt.A sivatag gazdag volt hiveokban,így 20ról felugrott a wyvernek száma 70-re pár nap alatt,kivettem 2 utópiát meg 1-2 reliket (4all,piros gömb,+2speed).3.hét elején bejött gurnisson én meg 180 mp alatt felupgradeltem az 5 angyalt,adtam droidnak 1 arkot titan cuirasst tűzkönyvet meg +4allt és armáztam egyet,majd jött a fősereg piros gömbbel így a főcsata elmaradt,tyraxor győzött.
Végig féltem hogy ki fogok kapni,főleg hogy örültem,hogy túléltem az első hetet a sok blokkal és szegényes tereppel.Szerencsémre Norbakk nem használta ki úgy a lehetőségeit.A mentéseket megnézve a következőket tudom tanácsolni.3.nap megtámadtad a several efreetit,ami alapjában véve nem volt hülyeség,de előtte nem fejlesztetted a hősödet semennyire,ilyenkor érdemes xp-t felvenni dobozokból,és egyébként jobb lett volna ha beveszed a küklopsz dwellinget (3 roc és 1 behemót elég,ha kell küldök videót róla :D ),a küklopszokkal meg fejlettebb gurnissonnal nem veszítesz semmit.A hiveokat érdemes lett volna kiszedned amik közel voltak az úthoz,és 2.hét elején a stablest felvenni meg a conservatoryt beütni (volt 2 wolf rideres dobozod,így aligha vesztettél volna valamit).Asszem volt még egy küki dwelling is,így érdemes lett volna felépíteni őket is,és szép sereged lett volna.És ha emódon meg tudsz előzni középen akkor simán kikapok.Viszont gratulálok a veretlen csoportkörödhöz,rengeteget fejlődtetek az utóbbi időkben,csak így tovább. :)
Nagyon örülök hogy ismét nyerhettem,számomra ugyanolyan értékes ez a cím,annak is örülök ha tudok valakit motiválni,valamilyen szinten a szívemen viselem a magyar h3 versenyzés sorsát,még ha ténylegesen nem is teszek érte sokat.
Támadásban megint voltak fun meccseim,4 pontot buktam el úgy hogy ellenfél jött a főstackkel,és morált kapott első körben mikor full stackek voltak :D úgy,hogy egyébként 90% win lett volna,na mindegy ez bennevan,így is sikerült olyan csapatokat elvernem amiket teljesen esélytelennek gondoltam (Jou és Ricsepivel 1-1eztem,bár unik ellen csak azért mert sikerült beállni egy szikla mellé és körbeálltam az unikat amíg levadásztam a többit).Ahogy várható volt a skillfa is megszivatott párszor,előfordult hogy semmi skill nem jött ami jó lett volna bármennyire is.De még így is befértem a 6.helyre,ami számomra elég hihetetlen,de azért örülök neki :D Legközelebb szeretnék kicsit előrébb férni,újabban nem volt igazán jó csapatötletem,de majd kitalálok vmit :D
Gratula Jounak az első helyért,Zodmundnak és excelmentes Ricsepinek a 2./3. helyért,teljesen megérdemelték,jó csapatokat hoztak.

1vs1 mentéseimet majd vmikor felrakom,ha van aki kiváncsi rá.

Szerk:2.képhez rossz linket csatoltam,javítva

Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 17 23:41 Írta: Dave.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 17 23:03 #1001

Dave beküldte:

Nagyon örülök hogy ismét nyerhettem,számomra ugyanolyan értékes ez a cím,annak is örülök ha tudok valakit motiválni,valamilyen szinten a szívemen viselem a magyar h3 versenyzés sorsát,még ha ténylegesen nem is teszek érte sokat.

Ezt jó olvasni :) én most már megtartottam a mentéseket, amit ellenem produkáltál és át fogom nézni, amint lesz rá időm :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 25 08:30 #1038

Zodmund, még múlt szombaton írtam Neked privát üzenetet, tudom, sehogy nem lehet észrevenni, ha nem nézed meg célirányosan (ezt valahogyan lehetne finomítani), majd próbáljunk egyeztetni a bronzmeccs végett, köszi!

NG


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 30 06:09 #1054

Ng-vel lejátszottuk a bronzmeccset.
NG vs Zodmund
Stronghold vs dungeon
0:3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 30 13:18 #1057
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 30 13:18 Írta: Dave.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 08 10:23 #1733

Üdv Bátor Harcosok!

A 12. Mugger Emlékverseny (24. Budapest Bajnokság) hivatalos végeredménye:

Heroes5 Támadás:

BAJNOK: VOLOGYA MESTER 15 pont
2. Dragon 14 pont
3. Jou 14 pont
4. Alyr 12 pont
5. Magix 9 pont
6. HUNLorcs 8 pont
7. Pukkandur 8 pont
8. Coradiel 6 pont
9. Lord Shaba 4 pont
10. Trunks 0 pont

Heroes3 Támadás:

BAJNOK: JOU 22 pont
2. Zodmund 20 pont
3. Ricsepi 20 pont
4. NG 18 pont
5. HUNLorcs 18 pont
6. Dave 17 pont
7. Norbakk 16 pont
8. Vologya Mester 15 pont
9. Coradiel 14 pont
10. Lord Shaba 13 pont
11. Alyr 12 pont
12. Magix 12 pont
13. Edem Mester 8 pont
14. Trunks 5 pont
15. Dragon 0 pont

Heroes3 1vs1 torna:

BAJNOK: DAVE
2. Norbakk
3. Zodmund
4. NG
5.-6.-7.-8. Ricsepi, Dragon, Pumpás, Karesz

Mr. Lucky: Nem lett kiosztva szavazatok hiányában...

Mr. Unlucky: Nem lett kiosztva szavazatok hiányában...

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2016 aug. 08 10:24 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!