forum top

× Versenyek

emo 12. Heroes Mugger Emlékverseny (24. HBB)

Több
2016 márc. 02 20:54 #892

Sziasztok na írok egy teljesen értelmetlen h5 elemzést. Azt tudjuk hogy nem értek a játékhoz úgyhogy nem kell komolyan venni.
(A saját szemszögömből nézve írom, hogy ellenem hogy fog muzsikálni, az életet vitalty nélkül számoltam)
Alyr: A saját csapatomról annyit, hogy nem volt sok időm ezt még tavaly csináltam most csak az árlistához igazítottam. Semmi extra sok pénzért lény és kész. 4360 az össz. életem ami nem túl sok. Nem hiszem hogy jó helyen leszek középmezőnyt jósolok. (van pár tuti pont de tuti bukta is)
Coradiel: Érdekes csapat hasonlót anno néztem én is csak confusion a slow helyett és blood maden a furry helyett. A haste+ slow kombó egész jónak néz ki. Itt már több az élet 6756 (majd meglátjuk menyire fogynak) De így elsőre a vége fele sorolnám ezt a csapatot.
Dragon: A 2 macis csapatból az egyik. Pár versenyel ezelőtt Pukkandur ment valami hasonlóval de nem emlékszem hogy nagyot alkotott volna. (persze minden verseny más) Elvileg 3om támasztás lesz és nem tűnik rossznak a csapat. A Patriarch nálam az első áldozat lesz nem kell az a deflect missle :D 6291 össz élet és a mezőny első felébe várom.
HUNLorcs:Jó sok gólem némi + speed-el. (Gólemes gyorsítás +haste) Sajna van deflect missle nem tudom menyiket fogok így lövöldözni rá de itt szerintem bukta leszek. Ráadásul sok élet:8070 + a hősnek alapból van vitality... Nem tudom más ellen hogy fog működni de a mezőny első felére várnám a gólemeket.
Jou: Nála soha nem lehet tudni mit is akar pontosan a csapatával. Az archlich majd osztja az átkokat+ itt is le leszünk lassítva. Az alap1-2 sebzéshez ad+1et + a battle frenzyvel még 1et és amugy is sokan vannak. Az 5427 össz élet viszont nem sok de a +2 lényenként sokat dob rajta. Inkább a mezőny elejére várnám (harcol majd a dobogóért).
LordShaba: A jó öreg főnixek újragondolva. Én az egyetlen trófeámat köszönhetem nekik. Nincsenek sokan de a Phantom force érdekes lehet mellé majd meglátjuk menyi ütés nem talál be rájuk. Az 1890 élet nagyon nagyon kevésnek tűnik de ugy ezek fel is fognak támadni... Ettől függetlenül a mezőny második felére jósolom.
Magix: sok sok elementál 6900 össz élettel. És ezek a mocskos is lőnek (így 3 lövős csapat van) Most semmi nagy extrát nem látok benne és mégis erősebbnek tűnik az enyémnél... Remélem az az 1 luck ellenem nem fog jönni. Kíváncsian várom ezt a csatát. A csapatot pedig e mezőny elejére várom (talán megnyeri a tornát de a top3 az meglesz)
Pukkandur:jó sok footman és egy pár rögtön halálra ítélt inquisitor. Jó nagy védelem lessz + erre a lényre kár lőni. Van itt más okosság is elfelejteti az ellenel hogy tud lőni és a visszatámadást is elveszi+ a nagy védelem mellé az attackot is csökkenti. Mondjuk rám ezek nem hatnak így ezt is tuti behuzom majd a sok élet ellenére is (8578 + a vitality itt is sokat ad) A mezőny első felére várom őket.
Trunks: A leggyengébnek ítélt csapat a gateing ellenére is. 4920 össz élet + gating + elég sokat ad a vitality is. Viszont van haste a 2 slowos ellen jól fog jönni de túl nagy sikert nem jósolok a kutyusoknak... (Megjegyzem maradt pénze +1 kutyára!) Kiváncsi vagyok menyit fog gatelni. A rangsor végére várom.
Vologya: A másik macis csapat. A 2 macis jó kis harcot fog tolni támaszgatnak meg taktikáznak majd( Mint mi anno amikor a főnixekkel mentünk) Ellenem is érdekes lesz mivel itt is 3om támasztás lesz + itt a balista is ölöget majd. 5160 össz élettel és a 3om támasztással szerintem ők is inkább a mezőny első felébe végeznek majd.

Ugyse találtam el semmit de azért remélem senkit nem bántottam meg. (az életeket azért számoltam ki mert anno nem akartam ezzel jönni a tavalyira mert nagyon kvésnek nézett ki az össz élet) Ha lesz időm kreálok valami h3at is majd :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 06 07:10 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 07:08 #914

Semmi elemzés? h3at nem merem bevállalni... Ahogy nézegettem a csapatokat van több nagyon erősnek tűnő.
A sajátomról is csak annyit tudok mondani hogy van akit simán verek majd és van akitől simán kikapok de már most látok 1-2 mecset amit mázlival behúzhatok! (pl a varázslók ellen mit rak rám a dzsinn) :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 12:04 #915

Izé... én már írtam egy elemzést, akkor ezek szerint nem rakta ki, de akk megírom mégegyszer. :D Természetesen ugyanúgy nem készpénznek veendő, csak tippek.;)

H5:

Alyr:
Szerintem Alyrnak nincs szégyenkezni valója, a titános csapatok sosem tartoztak a gyengén teljesítők közé, ráadásul sandro köpenyes híján az agyi spellektől sem kell tartania. Emellett jóféle ballistája és sátra is van, + dzsinnekkel felszerelve ez a csapat minden, csak nem gyenge. TOP 6.
Coradiel: A zord lovagok igen acélosat sebeznek, jómagam is nyomultam már velük, valahogy azonban mégis nehéz velük igazán jól játszani, plusz sajnos van a csapatnak szvsz néhány hibája. A vérfúriák megvételét egyáltalán nem értem, mert előütni sem tudnak, plusz a dragon scale shield helyett én armort vettem volna. Ettől függetlenül lehet rámcáfolnak majd és elkalapálják a nagyérdeműt. :D
Dragon: A rúnásokhoz kevéssé értek, így elsőre ez a 202 maci kevésnek tűnik, de a feltámasztás rúna azért nem gyenge dolog, és deflect missile is lesz, egy TOP 6-ot azért megelőlegezek neki.
HUNLorcs: Így elsőre ebben a versenyszámban érzem magam esélyesebbnek, aztán lehet elkalapálnak majd, de egyelőre nem tűnik elveszettnek ez a gólemes csapat. A mágiavédelemre talán nagyobb gondot fordítottam a kelleténél is.
Jou: Sok csontiíjász, nagy sebzés, szemét spellek, rutinos hadvezér. Nincs mit részletezni rajta, TOP 3.
LordShaba: Így elsőre ezt a 12 főnixet még feltámadással is kevésnek érzem, bár a fantom erő azért befigyel, szóval lehet nem lesz igazam. Lövősök nem fogják szeretni.
Magix: Magix ezúttal sem nyúlt mellé, aránylag egyszerű csapat, némi luckkal és jóféle lávás tereppel, valamint ballisztával kisegített tűzelementálok, ebben a mezőnyben mindenképp jól fognak szerepelni szerintem, TOP 6.
Pukkandur: Az a 6 inkvizítor kulcsfontosságú része a csapatnak, lévén a footmanek egyébként elég lassúak. Mivel nincs sandro köpeny, sajnos pont a lövősök ellen vajmi keveset fog érni a Confusion.
Trunks: A kutyusok gyorsak és luckkal nagyot odacsapnak, plusz erős ballista is van, de valahogy mégis hiányosnak érzem őket, lehet a kevés életpontjuk miatt. Persze ha hamar lecsapják az ellent, akkor nincs gond.
Vologya Mester: A másik macis csapat, ballisztával kiegészítve. Hasonlóan sötét ló nekem, mint Dragoné. TOP 6-ot azért itt is megelőlegezem.

H3:

Alyr:
Úgy látszik a tavaly előtti akciós maci + Implosion kombóm után mások is kedvet kaptak a hibrid-csapatokhoz. :D Alyr barátunk egy kevésbé erős meteorzápor mellett itt is a dzsinnekre bízta magát, sajnos itt van néhány kötelező spell, amit szvsz a győzelemhez le kell varázsoljanak neki, mint pl. a haste/prayer. Ettől függetlenül nem rossz alakulat ez a nagás sem, bár nagyon nagy a szerencsefaktor.
Coradiel: Sasszemű minotauroszok, mennek és ütnek, jó nagyot. Sajnos lassúak, így kis odafigyeléssel kijátszhatók, mindazonáltal ha hamar odaérnek a bunyóba, nagyot tudnak alkotni.
Dave: Dave angyalkáival már a tavalyi Heroes Táborban is találkozhattunk, akkor nagy nehezen sikerült legyűrnöm a gorgonokkal, most azonban ez biztosan nem így lesz, tökéletesen ki lett választva az a csapat, ami ellen vajmi kevés esélyem van. Anti magiccel megspékelve ez az alakulat igen-igen acélosnak tűnik, plusz a mezőny többsége ellen kétszer is biztosan támadni fog, mielőtt azok egyszer ütnének. Dave pedig nemigen szokott hibát véteni a csaták alkalmával (nem úgy, mint az adatlap készítésénél, a familiarokra ugyanis felárat kellett volna fizetni :D ) így TOP 3.
Dragon: Mert egy ordenáré, szar szemét summon elementálos csapat mindig kell a mezőnybe. :D Nincs mit részletezni rajta, TOP 6.
Edem mester: Ütőerőre és mágiavédelemre építő masszív csapat, sajnos azonban lassúak. Azért nem kell őket félteni, némi morál és sok kérdéses pontot is be fog húzni. Mindazonáltal sok függ a hadvezér teljesítményétől is.
HUNLorcs: Sajnos néhány pontot fixen bukni fogok, de hát ez van, lövős csapatoknál ez benne van a pakliban. Lesz ugyan pár fixen megszerezhető pontom is, de a két csapat közül ezt érzem a kevésbé esélyesnek.
Jou: Jou-tól szokatlanul egyszerű, faék csapat, semmi trükk, semmi szemét spell. Az unikornisok azért így is erősek lesznek, és nem is lassú fajták, TOP 6.
LordShaba: A jó öreg Efret Zoltánok, ellenem, ill. varázslósok ellen tökéletes csapat. Jópár fix pontja lesz, ám a faék alakulatok igen nagy valószínűséggel elkalapálják a zolikat, mivel nincsenek túl sokan.
Magix: Még egy unikornisos csapat, némi hasznos spellel, pl. a jóféle klasszikus, 60%-os fire shield-del megfűszerezve. Más megközelítés, de hasonlóan erős, mint Jou-é, TOP 6-ot jósolok itt is.
NG: Ezt a 8 fekete sárkányt valahogy még tápolva és meteor shower mellett is kevésnek érzem. Aztán lehet rám cáfolnak majd, de valahogy ebben a mezőnyben nem érzem őket elég erősnek. A tölteléklényekre itt is felárat kellett volna fizetni.
Norbakk: Hasonló érzésem van ennél a csapatnál, mint Coradiel esetében, ha odaérnek akkor jó, de sajnos lassúak és könnyen kicselezhetők. Azért nem kell őket sem félteni.
Ricsepi: Titi egyszer már bucira verte a mezőnyt a beholderekkel, s mivel Ricsepit szintén tehetséges hadvezérnek ismerem, ez ezúttal sem lesz másképp. TOP 3.
Trunks: H5-höz hasonlóan Trunks itt is alaposan feltápolt kutyusokkal próbálkozik, azonban a hősválasztás előtt értetlenül állok. Egy ilyen alakulathoz egyértelműen Fiona dukált volna, több cerberust is vehetett volna.
Vologya Mester: A jó öreg Solmyr sokadik felvonása. Ezúttal is jópár fix pontja lesz, az anti magiceseket viszont nem fogja szeretni. Azért még így is az élbolyba várom.
Zodmund: Egy újabb hibrid-alakulat. Ügyes megoldásokat tartalmazó csapat, sok függ attól, hogyan játszik vele a hadvezér. Egy TOP 6-ot azért megelőlegezek neki.

Remélem nem hagytam ki senkit, várom a ti elemzéseiteket is!;)


HL
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 06 12:35 Írta: HUNLorcs.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 12:21 #916

HUNLorcs beküldte:

Coradiel: A zord lovagok igen acélosat sebeznek, jómagam is nyomultam már velük, valahogy azonban mégis nehéz velük igazán jól játszani, plusz sajnos van a csapatnak szvsz néhány hibája. A vérfúriák megvételét egyáltalán nem értem, mert előütni sem tudnak, plusz a dragon scale shield helyett én armort vettem volna. Ettől függetlenül lehet rámcáfolnak majd és elkalapálják a nagyérdeműt. :D

A gyíklovasnak az a speckója ha megütik a mellette álló ellenséges lényt ő is rácsap 1et.. a fúria megüti nem ütnek neki vissza majd a gyíklovas is rácsap és annak se ütnek vissza... a fúria elrohan onnan és van hely a másik fúriának is ütni... a lovassal nem is kell ütnie csak ha elfogytak a fúriák és mellé jön a haste rájuk a slow ránk... sokat jönnek majd mire elfogynak...(Főleg hogy a pajzs is ad nekik initiatívát.. ezért vette gondolom)
A másik h5ös észrevétel hogy Pukkandur pajzsosaira csak 50%ot sebeznek a lövések....

A h3as feláras lényekkel mi lesz majd?


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 06 12:41 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 12:34 #917

Azért a gyíkharapás tudtommal nem sebez olyan nagyot, hogy megérje az előütést feladni... de akk persze lehet, hogy neked lesz igazad, nem vagyok én valami nagy maestro e téren. :D


HL

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 12:35 #918

Elvileg ugyanakkorát üt mintha magától ütné... de ettől függetlenül be fogja a többség darálni a gyíkokat szerintem is... Legalábbis én igen megnéztem :D ha 1et lövök teljes nyíllal el is dőlt a csata :dry: de pl a footmanokat vagy a macikat megfoghatja


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 06 13:27 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 12:56 #919

Hm, azért akkor mégiscsak elég kemények lesznek. Apropó, a térképek mikorra várhatók?
A feláras lényekkel nem tudom mi lesz, de általában ilyenkor arányosan le szokták őket redukálni utólag.
A footmanekhez még annyit, hogy nem is a védelmüket vontam kétségbe, de ettől még a confusion most elég szerencsétlenül jött ki szerintem. :P


HL
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 06 12:59 Írta: HUNLorcs.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 13:03 #920

Én h3 elemzésem:
Alyr:Ez a csapat most nem jött be,néha elkaphat pár pontot de úgy érzem a meteor túl gyengét sebez.A genie spellek meglephetnek néhány csapatot,így középmezőny lesz szerintem.
Coradiel:Jól észrevette hogy olcsóak a sima minotaurok,és baromi sokat vett belőlük.Spell nem nagyon van,de nem is kell,jó csatázással top6,ha nincs szerencséje a legjobb 8-9be így is befér simán.
Dave:Jó érzékkel vettem antimagicot,bár a gorgonos impló csapat így is 100%osan ver :D Meg még vagy 4-5 csapat van ami fixen elver,mivel nem túl erős a csapatom,inkább a manőverezhetőség az erőssége,meg a tactics és a jó hős.Az antimagiccal beférek a legjobb 9be,ha nagy szerencsém van top6,de mivel nem tudom elverni a tömegcsapatokat,ezt kétlem.Ja és vettem felárat,csak az összeget kell nézni :)
Dragon:Először nagyon erős csapatnak tűnt,de jobban megnézve nem jön sok elementál egy körben,így hamar el fognak fogyni.Mezőny második felébe saccolnám.
Edem:Majdnem ugyanezt a csapatot küldtem,a hell hound+bless kombó nagyon erős.8 speeddel átérnek 2 kör alatt,csak jól kell beosztani a stackeket.Mezőny jobbik fele mindenképpen.
Hunlorcs:Ilyen teleportos íjász ötletem is volt,csak orkokkal,végül elvetettem.Mivel a tömegcsapatoknál van több lassú,azokat szerintem elveri,varázslósokból is többet (gorgoncikat nem),így mezőny jobbik fele.Akár top6 is,nehéz így megítélni. (ha elaltatja az ellenfelet a körei alatt,akkor tuti :D )
Jou:A tömegcsapatok egyike,rengeteg war unicorn,artifactok,plusz ranger legtöbbször armorert is kap,így kb sebezhetetlen.Bár én vettem volna még stack felárakat,de így is nagyon erős,tuti top6.
LordCshhaba:Kevesen vannak a zoltánok,hiába gyorsak.A blinddal viszont megszivathat néhány csapatot,szerintem középmezőny.
Magix:Mégegy unikornisos csapat,ráadásul fire shielddel.Ez az a csapat amit meg sem néztem élőben mert teljesen esélytelen :D Top3.
NG:Nem rossz csapat,mivel több lassú csapat is van,így szétrepkedve szétvarázsolja az arcukat.A többi varázslóst is elveri,íjászokat nem.Nem akarok elhamarkodottat mondani,legyen egy top9 :D
Norbakk:Újabb tömegcsapat,jeeee.... Brutál erős hős,brutál erős artifactokkal,no spell.Én nem verem el,a többi csapat kétséges,fogalmam sincs hol fog végezni.Mezőny közepét tippelek.
Ricsepi:Tök ugyanaz mint az előző gogos csapat,csak most beholderrel.Hol az ötletesség ? :D Top6,lehet hogy top3.
Trunks:Nem rossz csapat,de jól kell csatázni hogy legyen eredménye.Tanácsolnám hogy a töltelék gog/imp lényeket dismisseld első körben :D Mezőny hátsó felébe saccolom,mert nincsenek sokan a kutyák,+ a hős egy idióta :D
Vologya:Solmyr sok csapatot szét fog varázsolni,sok múlik azon hogy az ellenfelei kapnak-e tacticsot/resistet,így sok múlik a szerencsén.Középmezőny.
Zodmund:Ugyanaz az implós csapat mint legutóbb,a 6 db dragon fly lesz a kulcs tényező.És a 70 gorgon sem elhanyagolható tényező,a lvl6-7 lényeket sorra fogja verni.Ez a mezőny jobban kedvez neki mint az előző BB-s,top3 lesz szerintem (fix intelligencia is van ugye).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 13:31 #921

Remélem a meteor 3-400 körül sebez majd ami tényleg nagyon kevés.. (de legalább valami) azt utólag vettem mert egy sorcery-s hősnek csak legyen valamije :D És nem olyan rossz csapat csak a mezőny nem kedvez nekem :P A lassúságomat slowal próbálom kompenzálni... az van neki alapból de most nézegettem a többi csapatot éstényleg nem a legjobb csapatom :D de legalább majd kiábalhatok ha a dzsinn valami nyerőt varázsol rám :D
A kövi versenyre nem útólag tesztelek h3ra hanem előre :D :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 06 15:05 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 14:47 #922

"Úgy látszik a tavaly előtti akciós maci + Implosion kombóm után mások is kedvet kaptak a hibrid-csapatokhoz"

Abszolút copyright-os, soha nem feledem azt az összetételt :D
Amúgy ott van a felár, csak tessék figyelmesen megnézni az összeg rubrikát ;) ne viccelj, a végén már excel táblával számolgattam, mi a fenével jöhetne össze kereken a tízezer, mivel az összes többi frankón kijött 15 ezerre...és olyan lehetetlen végű lényárak vannak, hogy nem volt egyszerű :)

Dave, nagyon hízelgő a jósolt 9. helyed, de én a hatodikat szeretném elérni :) illetve másik cél, hogy Dragon ellen győzzek 2:0-ra :D igazi presztízsmeccs lesz.

Trunks, az ég szerelmére, ezt az Asht hogy sikerült kiválasztanod??? Mi a túrót kezdesz majd 8-as knowledge-gel, amikor csak egy árva bless-szed van? :)

Szolgálati közlemény: a kölcsön laptopon, amit hozok, most windows 10 lesz (soha egy percet nem használtam még és nem is fogom), úgyhogy hatványozottan több segítséget szeretnék majd kérni az egyéni versenynél az induláshoz a nálam szakértőbb emberektől :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 16:39 #924

Dave, NG: Na most lecsekkoltam még egyszer, és igazatok van, bocsi, viszont klassz lett volna az ár/db-nál is jelezni a felárat, csak hogy ne kezdjek el itt ok nélkül benyögni hülyeséget. :D Így csak az összegnél van jelezve, aztán bevallom, nem azt néztem elsőre. Na nem mintha befolyásolnának ezek a lények bármit is, szóval akkor sem lett volna különösebb probléma, ha néhánnyal több töltelék van. :D
Dave, ne áruld el a szupertitkos, és örökérvényű taktikám. :D :D Egyébiránt most direkt olyan csapatot hoztam, amivel gyorsabb csatáim lesznek, csak hogy ne érhesse szó a ház elejét. :P


HL
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 06 16:40 Írta: HUNLorcs.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 16:52 #925

Én azért szoroztam a végösszeget 1,5-el mert ha az eredeti árat szoroznám akkor kerekítések miatt más eredmény jöhet ki. Nem mintha számítana,de próbáltam pontos lenni :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 06 17:33 #926

Nemkell itt semmi extrára gondolni, az, hogy látásra mit látol excelben, az nem módosít a cella értéken :)
Az, hogy kerekítve írja ki neked az 1 dolog. Egyébként Én átírtam normálisra magamnak ellenőrzésképpen ( és nem jött ki más érték... De ezt 1 progMatekosnak tudni kéne :P ), csak Vogyinál a másik volt, és az került ki...
De ha így haladunk lassan kiextárzom az adatlapot is, mert néha igen zavaró az ide-oda beleírkálások, meg a pár ember spece, hogy vicnevekkel tolja artik stb nevét... ( Pl. Dreegar mint elsőszámú delikvens )


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 07 17:42 #940

Dave beküldte:

Én h3 elemzésem:
Alyr:Ez a csapat most nem jött be,néha elkaphat pár pontot de úgy érzem a meteor túl gyengét sebez.A genie spellek meglephetnek néhány csapatot,így középmezőny lesz szerintem.

Teszteltem kicsit (kb 30 percet) de ezalatt beláttam Dave-nek teljesen igaza van... Nem volt időm kipróbálni mit küldök be.. Az ötlet nem volt nagyon rossz de mégse az igazi... A meteor kb 300as sebzése nagyon kevés bár nem is azért vettem csak hogy legyen valami sebző spell a sorcery-s hősnek. A naga viszont hál istennek tényleg nagyon lassú és ha nem ad a dzsinn jó spellt tuti bukta :D A varisok simán vernek+ aki lő az is (persze lehet akár 1-1 kis szerencsével) és ezáltal a középmezőny végén fogok végezni :D De nem baj legalább játszom kicsit...


H5 Alyr-Coradiel pályán mind két hős az enyém (piros). Én a saját gépemen javítottam! Az elég lesz vagy Jou te is javítod?


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 07 18:53 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!