forum top

× Versenyek

emo 12. Heroes Mugger Emlékverseny (24. HBB)

Több
2016 febr. 26 19:26 #842

Vologya mester elküldted a csapatod mehet a mi (én) csapatom neked?


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 27 00:29 #844

Üdv Bátor Harcosok!

Elnézést kérek, csak most tudom kiírni ide, lehet küldeni a csapataitokat, elküldtem a sajátjaimat GJodienak és Gepynek. Ne feledjétek, beküldési határidő: február 27. 20:00 óra.

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 28 14:39 #857

Kicsit késve elküldtem a fantasztikusan ötlettelen csapatomat :D Volt már hasonló csapatom,most kicsit átvariáltam. (Pedig azt hittem soha nem fogok 2 hasonlóval indulni)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 28 17:12 #858

Én pont ezért nem azt küldtem be amit akartam :D Mert ezzel már mentem inkább csináltam egy másikat ami szerintem sokkal gyengébb :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 29 13:14 #868

Üdv Bátor Harcosok!

A jelentkezést lezárom. Pirossal jelöltem, akinek a nevezési díja beérkezett. (Frissítve: 2016.03.05. 08:30 óra)

H3 1vs1 torna:

1. Zodmund
2. Norbakk
3. Dave
4. Pumpás
5. NG
6. Karesz
7. Jou
8. Ricsepi
9. Dragon
10. Kady

H3 támadás torna:

1. Vologya Mester
2. Zodmund
3. Norbakk
4. Alyr
5. Magix
6. NG
7. Jou
8. HUNLorcs
9. Lord Shaba
10. Ricsepi
11. Coradiel
12. Trunks
13. Dragon
14. Dave
15. Edem Mester

H5 támadás torna:

1. Vologya Mester
2. Alyr
3. Magix
4. Jou
5. HUNLorcs
6. Lord Shaba
7. Coradiel
8. Trunks
9. Dragon
10. Pukkandur

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 08 12:39 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 29 16:41 #870

Csalás! Eddig csak 6-an voltunk H5 TT-re :D
Akkor megint megcélzom a 4. helyet :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 29 18:06 #871

Nekem sajnos nem jó az időpont most. Ez a 12-13. nem fekszik nekem. Kár érte, főleg, hogy a nyáron valószínűleg minden erőforrásom (pénz+szabadság) az EB-re fog elmenni, így eléggé lecsökkentek a tábor esélyei is. :( A 14-15. nekem jobban passzolt volna, de persze ez csak zárójeles megjegyzés.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 01 17:48 #879

Udvariasan kérdezném, hogy mikor lesznek majd megtekinthetőek a támadás csapatok?
Illetve Edem ha már jön támadni a tesókkal, nem lenne-e kedve csatlakozni az egyéni küzdelmekbe tizenkettediknek? :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 01 19:36 #880

Sajnos nem érek rá, rajzelemzésem van aznap:(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 01 21:01 #881

Üdv Bátor Harcosok!

Támadás csapatok elküldve az e-mail címeitekre, elnézést a késlekedésért. Lehet elemezgetni itt a fórumon. A nevezési díjakat pedig küldjétek a számlaszámomra vagy egyeztessetek időpontot a személyes átadás-átvételre. Előre is köszönöm! Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 01 21:01 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 02 05:38 #883

Sziasztok!!! Érdekes csapatok jöttek :D Így elsőre csak azt vettem észre ,hogy nagy megtiszteltetésként Magix h5 csapatába befértem 5. esküdt ellenségnek :D Illetve még azt hogy jó alaposan el leszek tángálva mind a 2 versenyszámban! :D
Vologya mester én holnap fogom tudni utalni a pénzt!


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 02 06:25 #884

Üdv Bátor Harcosok!

Még nem néztem át a csapatokat. Ki melyik versenyszámban rendezi a vérfürdőt?
Ha van valakinek kedve értékelni, ne fogja vissza magát. Érezze magát otthon. :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 02 18:06 #889

Üdv!

Először is, én is köszönöm a megtisztelő, 3. számú esküdt ellenség-rangjelzést Magixtől! B) :D Másodszor, ha időm engedi, írok majd elemzést is, ill. igyekszem minél hamarabb utalni a pénzt, csak előbb túl kell éljem a hetet. :D Viszont addig is ti se fogjátok vissza magatokat esélylatolgatások terén.;)


HL
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 02 18:08 Írta: HUNLorcs.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 márc. 02 20:37 #891

Utólagos javítást megosztom a nagyérdeműek előtt

Valami Jou nevű annyira nem ismeri a H5-öt, hogy a hősnek meglévő attack-ja mellé vett még egyet ( ellenörzéskor se vettük észre, hiába no 11 óra is volt már :( )...
Javítás: attack ki, +46 csontiarcs

Egyéb hibákat ha vannak légyszives hétvégéig jelezzétek, ne a térképek elkészülte után kelljen ezeket javítanom...

Köszönöm :)


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)
Utolsó szerkesztés: 2016 márc. 02 20:40 Írta: Jou.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!