forum top

× Versenyek

emo 21. Mugger emlékverseny (33. HBB)

Több
2020 szept. 20 18:06 #3863

Üdv Bátor Harcosok!

Nagy örömmel közölhetjük, hogy 2020 őszén ismét megrendezésre kerül a Heroes Mugger Emlékversenyt (Budapest Bajnokságot), immáron a 21. Heroes Mugger Emlékversenyt vagyis a 33. Heroes Budapest Bajnokságot!!!

A verseny tervezett időpontja: 2020. Október 23-24 (péntektől szombatig, 3 napos ünnep első 2 napja) Csili Művelődési központ (a már jól megszokott helyszín...)

A tervek szerint az 1. nap az 1vs1 küzdelmek, a 2. nap pedig az 1vs1 döntő és 3. hely, valamint a támadás versenyek (H3 és H5) fognak zajlani.

A szervezést jómagam Zsombor, illetve Vologya Mester fogjuk végezni (a pénzt Vologya foglya beszedni), az 1vs1 verseny lebonyolítását pedig remélem Teki1986 vagy Zoodmund-Norbakk páros ismételten bevállalja, de ha nem, akkor ezt is magamra vállalom. Kérem a H3 és H5 árlista készítőit (Dragon és Jou), hogy segítsék a munkám ezekben a versenyszámokban.

A szokásos versenytípusok lesznek, tehát:

A - H3 1 vs. 1 verseny
B - H3 Támadás verseny
C - H5 Támadás verseny

Nevezési díjak (NEM VÁLTOZNAK idén sem, annak ellenére, hogy minimális bérleti díj növekedés volt!):

H3 1 vs. 1 verseny:
8 főig: 3500Ft/fő
9-16 fő között: 3000Ft/fő
(A versenyek HD-ben Online lobbyval lesznek lejátszva, lesznek fix és random térképek is.)

H3 Támadás verseny:
16 főig: 2500Ft/fő
(a végleges H3 árlista szeptember 27-re várható, a csapatok beküldésére Október 9-e péntek 20.00 óráig lesz lehetőség!)

H5 Támadás verseny:
16 főig: 2500Ft/fő
(a végleges H5 árlista szeptember 27-re várható, a csapatok beküldésére Október 9-e péntek 20.00 óráig lesz lehetőség!)

Jelentkezni Név/Nick/Email cím/Telefonszám/Indulni kívánt versenytípusok megjelölésével a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen, 2020. Október 2-a 20.00 óráig lehet!

A nevezési díj befizetésének a végső dátuma 2020. Október 11-16 közt. A Járványra való tekintettel kérek mindenkit hogy figyelje a híreket! Ha szigorítanak akkor elképzelhető hogy a verseny ismét elmarad. Akkor ne járassuk a pénzeket feleslegesen. Minden jelentkezőnek elküldöm a számlaszámom, címem, vagy találkozhatunk személyesen is, stb., hogy időben el tudjátok küldeni a pénzt.

Kérem, hogy a fizetést ne hagyjátok az utolsó pillanatra, kicsit szűkösre jött ki az idő intervallumok. Reméljük elég lesz mindenkinek aki jönni akar.

A játékban való részvétel a jelentkezés gyorsaságától függ, az 1vs1 tornára illetve a H3 és H5 támadás tornákra is a 17. jelentkezőnek már csak a tartalék nemes szerepe jut, így érdemes mihamarabb megejteni a jelentkezést!

A jelentkezők később természetesen pár e-mailt fognak kapni a pontos határidőkkel, egyéb infókkal.

H3 1vs1 versenyben:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H3 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H5 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 4 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

Ha kérdés van, keressetek bátran e-mailben vagy telefonon Zsombor (+3670/8842321)! Baráti üdv!

Utolsó szerkesztés: 2020 szept. 20 18:08 Írta: Zsombor.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 szept. 22 07:38 #3865

hali h3 támadásra jelentkezem

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 szept. 22 14:33 #3866

Üdv mindenkinek!

Befutottak az első jelentkezések. ( Frissítve 2020.10.04. )
A jelentkezést lezárom! 2020.10.04 20:52

1vs torna

1. Karesz
2. Gold-Pollux
3. NG
4. Jou
5. Dreegar
6. Dave©
7. Teki1986
8. StrongLord

H3 támadás

1. Zsombor
2. Marqadam
3. NG
4. Jou
5. Chris
6. Ashen (új versenyző)
7. Ricsepi
8. Dave©
9. Teki1986
10. Warheart ( Online ) tolná a versenyt

H5 támadás

1. Zsombor
2. Jou
3. Dragon
4. Chris
5. Teki1986
6. Coradiel
7. Magix

Várjuk a további jelentkezéseket!

Barti üdv!

Zsombor

Utolsó szerkesztés: 2020 okt. 11 05:04 Írta: Zsombor.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 szept. 24 12:16 #3867

A szokásos, két H3-as versenyre jelentkezek ezennel.


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 szept. 25 08:24 #3868

Hey!

Én H5-re jövök most biztosan, H3 Támadásra létszám függvényében, az 1v1 most sajnos kimarad, pénteken sajnos tutira nem fogok ráérni délelőtt.
Gyertek H5 támadni, legyen izgalmas :D

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2020 szept. 25 08:25 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 szept. 26 12:22 #3869

Tiszteletem a Társaságnak!

Ezúton jelentkezem én is a versenyre. Most csak H3Támadásra tudok menni, de arra nagyon. :)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 szept. 27 22:24 #3870

Jövök 1vs1-re és H3 támadásra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 szept. 29 08:11 #3871

Van egy ilyen infó : " A játékot a H3 4.0-s Complete ( vagy 3.2-es SoD ) változatával játsszuk, a térképek is ilyen változatúak lesznek!"

Tud valaki nekem valami infót adni, hogy hogy tudom meg nekem milyen complete version van fent, illetve hogy tudnám felupgradelni (ha kell), 4.0-ra ?

Köszi előre is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 szept. 29 18:05 #3872

Sziasztok!

H5 támadásra jelentkezem én is.

Üdv! Coradiel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 szept. 29 20:26 #3873

Hali, a Complete az alapból 4.0, arra nem kell patch

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 01 14:54 #3874

Köszi Pifta :) Mivel van lehetőségem elemental várat indítani a játékban, akkor valszeg igazad lesz :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 04 11:34 #3875

Szóval úgy alakult, hogy segítek a H5-ben kevesebbet gondolkodni nektek :)
Így megint kereshetek valami genyó csapatot :)
Szóval megyek H5 TT-re. H3-at most kihagyom, mert nem érek rá már délután :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 20 06:33 #3876

1vs1-re lesz lassan sorsolás? :-P Köszi!


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 24 02:04 #3881

Tiszteletem a Társaságnak!

Nem tudok mást ígérni, minthogy kendőzetlen hülyeséggel elemzem a csapatokat ezúttal, lehet nem lesz akkora különbség, mint máskor, de igyekszem odaérni a Támadásara…


Ashen: A csapat ami miatt most kevesebbet fizettem, mint az anti-magic cserébe elkeni a klónomat… 9-10, hely…

Chris: Ugyan nincs sok varázscsapat, de boxban is erős, így ott lehet a végelszámolásnál 4. hely…

Dave: Sajnos nem csak engem de a mezőnyt is megkeni, mint nagymuter a pirítost… odapirít mindenkinek… 1. hely.

Jou: Imádom a kreativitását, de ezúttal sem lett kifizetődő… 9-10. Hely…

Marqadam: Ez a csapat nem erre a Támadás tornára készült… 7-8, hely

NG: Érdekes konstrukció odateleportálni, hogy aztán telibe verjék a csapatot… meg is lesz a jutalma… 7-8. hely…

Ricsepi: Ashen ellen maximálisan bejött az elképzelésem. A többiek vehettek volna példát és/vagy tanácsot tőle… Dév sajnos tovább jutott mint, Én a Conflux lények átnézésén és eljutott lev 7-ig… Chris csak 6-ig… Jou nem tudom mire gondolt de aki megérti annál kérelmezni fogom a gondnokság alá helyezést… Marqadam meg azt hitte kreatív… NG-nek azt tudom javasolni igyon kicsit többet mert akkor nem kell majd lejátszani vele egyik menetet sem… Én addig jutotttam hogy a Storm veri az Ice ice baby-t és annál akkor nem lehet jobb… csak a magic elemental meg a firebird… meg Teki...de aztán már tényleg nem lehet jobb más… btw. Akartam venni magma elementálokat is 2 stackbe… de jobb hogy elfelejtettem… nem ilyen mezőnyre számítottam… 5-6. hely.

Teki: Dave letűnt bajnokcsapata elég lesz a 2. helyre Dave ellen…

Warheart: Nem ütnek nagyot de mivel migráns testvérem jó manager megint megcsípi a dobogót...3. hely.

Zsombor: 5-6. hely lenne, ha nem nézte volna meg a csapatomat ezért megy is a feljelentés, remélem 2 év eltiltás és az eredmények visszamenőleges törtlése lesz a jussa… 5-6. hely...


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!