forum top

× Versenyek

emo 21. Mugger emlékverseny (33. HBB)

Több
2020 okt. 25 09:52 #3882

Üdv mindenkinek!

Köszönöm a részvételt és a játékot mindenkinek!
A jövőévi versenyek időpontjairól kaptok majd e-mailt, de a fórum fő oldalán is ki fogjuk tenni az előre tervezett időpontokat hogy mindenki tudjon a jövőre nézve tervezni ha jönni szeretne.

Jöjjenek az eredmények.

1vs1

1. Davec
2. Dreegar
3. Teki1986
4. Jou
5. NG
6. Karesz
7. Gold-Pollux
8. StrongLord

H5 támadás

1. Teki1986 12p
2. Magix 11p
3. Dragon 11p
4. Coradiel 6p
5. Jou 6p
6. Chris 5p
7. Zsombor 5p

H3 Támadás

1. Teki1986 17p
2. Davec 14p
3. Warheart 13p
4. Ricsepi 11p
5. Zsombor 9p
6. NG 8p
7. Ashen 7p
8. Jou 4p
9. Marqadam 4p
10. Chris 3p


Köszönöm még egyszer a részvételt mindenkinek.
Tavasszal találkozunk!

Üdv Zsombor !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 25 15:59 #3883

Sziasztok!

Köszönöm a szervezést Zsombornak és Vologyának újfent.
Gratulálok a dobogósoknak a jó csapataikhoz és ügyes játékukhoz!

Üdv! Coradiel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 27 09:23 #3887

Köszönöm a szervezést Vologyának és Zsombornak, élvezetes verseny volt, kiemelném, hogy minden versenyszámot idő előtt fejeztünk be. Nem tudom volt-e már ilyen :D .
1vs1:
1.meccs: Jou (Castle) vs Dave (necro) Jebus
Nem voltam megszórva dwellekkel vagy cons / hive-okkal, utóbbiból volt pár, de kaptam spellbinder's hat-et a terepemen, és 2 xp-s kő a vár közelében segített hogy több necro mellékhőssel farmoljak skeletonokat. Hosszú volt az út középre, de találtam egy kutat ami egy nappal megrövidítette a kitörést (124-ről 123-ra). Előtte implóval kiszedtem egy topeot de szandálon kívül nem kaptam semmi hasznosat. A sivatagban sokat kellett sétálni a várhoz, de szerencsére én értem oda hamarabb, mert 2 library és tome of earth várt. Jou 3.hét elején ért be, és nem volt esélye a stat különbség miatt.
2.meccs: Gold Pollux (rampart) vs Dave (fortress) Panic
Életem legjobb panic mapját kaptam 3(!) wyvern dwellel, főhősöm Gurnisson volt aki 3 szintlépés alatt megkapott minden fontos skillt (log, earth, tactics). 131-en támadtam be Danit a várában, a mapommal szemben nem igazán volt esélye.
3.meccs: Teki (inferno) vs Dave (tower) Balance
Gigász várok csatája balance-on, rendkívüli csövezés várt rám, mindössze 4 hőst vettem, de így sem volt pénzem semmire, és nem vezetett út egyik secondary zónába sem. Végül naga citadelt építettem és 2.hét elején akartam áttörni secondary zónába, abban bízva hogy ott tudok fejlődni. Végül Teki feladta mert 7.nap meghalt egy hydra dwellben.
Döntő: Dreegar (fortress Alkin) vs Dave (fortress Bron)
Főhősöm Gretchin lett, emellett jött solmyr akivel meggyengítettem a storm elemental blokkot füves terep felé. Ezen a terepen volt 2 minimumos cons, amelyeket kiszedtem 1.héten brute force fortress sereggel + pikásokkal. 2.hét elején próbáltam minél többfelé terjeszkedni, ami javarészt jól ment, és 131-re 60+ wyvernem volt, de topeot még nem láttam sehol. Dreegar úgy érezte, nem haladt elég jól és túl nagy különbségnek érezte a wyvern mennyiséget.
H3TT:
Nem készültem semmit, úgyhogy a tapasztalatomra kellett hagyatkoznom a csatázásoknál. Úgy érzem ezt jól sikerült teljesíteni, nyertem mindenki csapata ellen, kivéve NG-t akinek a főstackje 2x morálozott első körben, második körben meg katasztrofális skillfával túl keveset sebeztem. Teki ellen volt a másik vereség, mert egyik körben sem volt tactics (második körben igen, de csak advanced, így ő experttel ugyanúgy be tudott állni). Lehet akkor sem nyerek, ha jön tactics, mert Teki vett elég dragon fly-t hogy az én előütőim ne tudják leszedni az összeset, így mindig le tudta venni az expert shieldet. Első körben még poison is jött,de több stack monarchnál ez kb várható. Úgyhogy én mindent megtettem, de ebben a mezőnyben túl erősek voltak a wyvernek, Teki pedig nem hibázott és megérdemelten nyert. Elégedett vagyok a 2.hellyel.

Utolsó szerkesztés: 2020 okt. 27 09:24 Írta: Dave.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!