forum top

× Versenyek

emo H2 támadás verseny

Több
2016 jan. 04 16:56 #525

Gratulálok a győzteseknek és mindenkinek, aki beküldte a mentéseket! Közülük is talán Ricsepit emelném ki, aki már első próbálkozásra kiemelkedően szerepelt.

A legfontosabb viszont: Hatalmas köszönet Kikinek, hogy ismét megrendezte és lebonyolította a versenyt, sőt még díjakat is szerzett.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 04 19:07 #527

A díjak közül ezt választom:
M&M VI Pack

Szintén köszönet a szervezésért; jó kis torna volt :)
Végre, ismét nincs senki 1% veszteség alatt; ez mutatja h az árlista is jól el volt találva!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 04 19:38 #528

Köszönöm a szervezést, és gratulálok Mindenkinek!
Jó hogy ennyien összejöttünk 8)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 04 20:46 #530

Tiszteletem a Társaságnak!

Mindenek előtt köszönöm a szervezést Kikinek.

Alapból végig élveztem a versenyt, így pedig, hogy sikerült bravúr eredményt elérnem nagyon szép emlék marad. Bevallom nem számítottam arra, hogy a dobogón végzek, mert bár nem volt időm a többiek csapatait próbálgatni, sokszor nagyon nehezen tudtam lehozni elfogadható eredménnyel a csatákat és személy szerint Én azt hittem, hogy bizony lesznek 1% körüli eredmények és a közel 2%-os veszteségemmel, csak az 5-6 hely környékére sikerül odaérnem.

Köszönet továbbá, az egész H2 mezőnynek, mert mindenki nagyon segítőkész volt, ha valamilyen kérdésem akadt.

Végül, de nem utolsó sorban gratulálok a dobogósoknak és a bajnoknak!

A nyeremények közül a Heroes 4 Complete-et választom.

Boldog Új Évet Mindenkinek!

:)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 05 08:47 #532

Sziasztok!

Azt tudtam, hogy Ricsepi előttem végez, azt is sejtettem(bár nem voltam biztos benne), hogy Kikit sikerül megelőznöm, de Shan eredménye teljesen meglepett. Előzőleg a 4. helyre tettem fejben kicsit lemaradva tőlünk. Első pillantásra annyira kevésnek látszott az a 100 g.elf, de nagyon jó stratégia volt mögötte.

Vissza kéne viszont térni a vámpírok kérdésére. Oké, hogy múltkor agyonvertek minden mást, de most teljesen ki lettek véve a játékból és az sem jó, mert eggyel kevesebb színfolt van...

Kiki, láthatóak lesznek majd a pontos eredmények táblázatban, mint legutóbb?

Gratula mindenkinek, aki részt vett, külön Ricsepinek, aki újoncként rögtön nagyon berobbant, Kikinek meg köszönöm a szervezést! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 05 20:14 #537

Először is grat a Helyezetteknek, szépen megmunkálták a dolgokat.

Nekem 1xerű volt a dolgom, tiszta lutri, sajnos minden mágiaimmun dolog +7,13% összveszteséget termett...

IGEN, jól olvassátok, Teki gömbös csapatát leszámítva mindenkit legyűrtem max 4 centa veszteséggel, antimágiásoktól kezdve a tömeghápékon át ( 2 meccsen megmaradt, 4en hősi halált haltak, s többin mátírkodás ment sajna :( ) ... a Bobi és Ricsepi által okozott veszteségek is sajnos 3 ill. 4 blacken osztódtak szét...

A vámpírokhoz:
Ez is Lutri dolog, jól belőni szerintem nem lehet, mert vagy túl erős lesz, vagy pedig nem elég, de függ a csapatoktól is... Most sok volt a skillesebb( erősebb értékek, nincs visszatámadás (5 csapat) ) és/vagy gyorsabb csapat... meg 1 csúnya varázsló, aki 2hitelte villámsapkán át is...


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)
Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 05 20:16 Írta: Jou.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 05 21:31 #539

Köszönöm a szervezést, és a versenyt. Elkészült az ezévi csapatom, várom az új árlistát.. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 08 07:12 #554

Részletes eredmények a szokásos helyen: itt

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 13 22:50 #587

Kezdem visszasírni a vámpír seregeket a hidrák helyett T.T


A Felső Jurai elme olyan mint egy erőd. Vaskos falak és zárt kapuk védik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 14 19:35 #595

Szerintem a vámpírok jók ott, ahol vannak. Vladimir-nak így is 9 db 0%-os csatája volt a 14-ből.
És különben is, ha már a túlárazott lényeknél tartunk: a lények fele játszhatatlan az áruk miatt. Ott vannak pl. a hegyi trollok. Vagy szegény küklopszok. Gianttal, goblinnal sem jött senki, és vaddisznókkal, vagy farkasokkal sem. Az ogrék, sima csontik, paladdinok, kruzák teljesen vállalhatatlanok. A parasztokat az árcsökkentés ellenére sem vállalta be senki. Nagyjából 1,95 arany körül lennének ott, mint most a hidrák. Pedig még hidrával sem lehetett dobogóra kerülni. És akkor még szegény unikornisokról és a bikucikról nem is beszéltünk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 08 18:29 #2303

Doom3d nevében Dummy János beküldte:

Következő mikor lesz? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 10 17:37 #2313

Én is pont ezt akartam kérdezni. :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 14 13:30 #2330

Tiszteletem a Társaságnak!

Ha tekinthetjük a "következő mikor lesz" felhívást keringőre, egyfajta igényfelmérésnek, akkor jelzem, hogy Én is szívesen venném, ha ismét megrendezésre kerülne a verseny, mondom ezt úgy, hogy rendezői feladatokat természetesen nem merek bevállalni, de abból nem is lenne nagy népünnepély.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 júl. 19 17:22 #2804

Én is benne lennék egy H2 Támadás versenyben, én szokás szerint tudok segíteni a pályák elkészítésében is

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!