forum top

× Versenyek

emo H2 támadás verseny

Több
2015 nov. 24 13:24 #178

Elemzés. erre vártam azóta, hogy nevezni lehet :D

Bobibubi: rogue és mirror image. Fincsi lesz. Ügyeskedni kell és a hamis rogue-k gondot nem fognak jelenteni. Bár, egy rossz kör és akkor borul a bili :S

Bogpista: sprite és a nincs visszatámadás képesség és még repül. ez a csata 100%, hogy nagy veszteségeket fog okozni mindkettőnk számára.

Doom3D: Hidra. Nem elég a sok fej, még sokan is vannak és még teleportja is van. Szerencsémre, lassabbak, mint a törpék, így ütés előnybe kerülhetek, ha minden jól alakul

Dragon: csonti sarik. kérdéses, bízom abban, hogy a törpe sereg túlerőben lesz velük szemben. (itt legalább, nem öregítenek a sarik :D )

Hercule Poirot: no komment. Sprite elég annyi, de legalább egy stack az egész.

Icescream: a fagyos jelző ellenére tűzzel támad. Meg fog gyűlni a bajom rendesen velük. lesz sok manája, így lehet, hogy a túlerő le fog győzni.

Jou: rezisztáljunk! we need more resist! Ami esélytelen, hogy be fog következni. Ilyenkor kérdem magamtól, hogy nem kellett volna egy H3-as unikornis a csapatomba

Kiki: a sok fejű visszaköszön, de legalább 30 darabbal kevesebb és a vakítást van esélyem kivédeni. (esélytelen, hogy berezisztáljunk)

Merlin: Ogre. Ütösebb és tankosabb, mint egy törpe. Ez ütni fog, ha előbb üt, mint én

Ricsepi: lassú íjászok. Talán tudunk velük kezdeni valamit. Csak ide is kellene legalább egy reziszt

Shan: Grand elf csapat, reméljük a teleport ára itt megtérül. Csak annyi a kérdés, hogy a Gargoyle vagy a Grand elf fogja kezdeni a csatát

Teki1986: nyers erő lesz itt a névadó. ha legalább 2 garg a közelébe jut a titánnak, akkor a törpék teljes sereggel mennek rá.

Trunks: Hidra :| , de legalább még kevesebb :D

Vladimir: a vámpír nagyúr vámpírokat hívott hadba. Esélyét nem látom annak, hogy karcolást tegyek bennük.

T-Rex: itt valami elborult, mert alapjáraton nem ezt a sereget akartam hadba küldeni, hanem egy Hidrás csapatot + megint egy elementálos sereget. Ez utóbbiról letettem, mert eddig sem jött be. Az előbbinél meg lassúnak gondoltam a csapatot. De, hogy a törpök ötlete honann jött. Nem tudom.


A Felső Jurai elme olyan mint egy erőd. Vaskos falak és zárt kapuk védik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 24 21:18 #183

Jaja, a jósolgatás az egyik legjobb rész. Én is elmélkedtem kicsit fölötte :)

Bubibubi: Asarik az elején leszednek 2 halfingot, aztán blind, és söprés. 2 vagy 3 halfing áldozat a moráltól függően.

Bogpista: Érdekes sakkjátszma lesz a tündérek között. Úgy kell osztani a tündéreket, hogy mindig 1-2 maradjon abból ami neki következik. A halfingok, ha nincs szerencsém a disznó, és 5-10 tündér vész el.

Doom3d: Mire leszedem a gargoyle-okat és centaur-okat, a halfingoknak annyi, aztán blind-ütés-blind-ütés... Veszteség: 3 vagy 4 halfing.

Dragon: Rendkívül kellemetlen csapat, nem hat a blind. Szerencsére a játékban a lichek az egyedüli egységek, amik nem feltétlenül a lövészt támadják legerősebb prioritással, így a halfingok megmaradnak a sárkánynak, lesz idő őket leütni. A lichek így viszont a tündérkékből szednek le vagy 40-et. Esetleg le tudok választani egy vagy két kisebb csoportot, amik leszámolnak velük, hogy kisebb legyen a veszteség.

Hercule Poirot: Én bírom a srácot, szerintem jó arc :lol:

Icescream: Irdatlan mennyiségű elementál, amit ha leidéz, semmi sansz ellene. Van egy tervem ellene, ha sikerül, a töltelék elvesztésével megúszom, ha nem, 100% bukta. 2 adagot már nem szabad idéznie.

Jou: Borzalom... Az elején kötelező anti magic a tündérre, a többit kinyírja a lácvillámmal, majd a 800 tündér face to face 4*2 sárkánnyal, varázslat nélkül. Mire egyesével leszedem a stackokat, úgy számolom, 300-350 tündért ölnek meg. A tündérem első körben kapott pozitív, vagy valamelyik sárkány második körben kapott (arm of the martir miatt) negatív morálja ezt csökkentheti.

Kiki: 3-4 Halfing

Merlin: Ugyanaz.

Ricsepi: Az ment meg, hogy az AI nem használ mass slow-t. A főnixek persze megölik a halfingokat(erre vannak :D ), aztán blind, és söprés. 4 halfing + esetleg a vadkan.

Shan: Ha Mass Haste-t varázsol, 4 halfing, sőt ha sok morált kap, akkor néhány tündér is, ha anti magicet használ, 2 vagy 3 halfing.

Teki1986: Az a baj, hogy bár ott vannak a halfing stackok elterelésnek ha odaütök, mellette marad, és a tündérem kapja a villámot a képébe. 4 kör alatt kell a tündéreimnek 2 morál, hogy biztos ne bukjak belőlük.

T-rex: Ahelyett a nyamvadt seeing eye pendant helyett adnék neki inkább +300 törpét, úgy is könnyebb lenne. Blind nélkül nehéz lesz. Van ide is egy tervem, ami ha sikerül, megúszom a halfingok elvesztésével, de kell hozzá némi szerencse.

Trunks: Újabb horda, pár gyors apró lénnyel. A halfingoknak megint búcsút mondhatok, a többi marad.

Vladimir: A vámpírcsapat a tündéremnek valószínűleg 1 ütés lesz, de ha 2, akkor a gargoyle-ok ütései után egy halfingnak életben kell maradnia, vagy a tündérem vérét szívják majd. Veszteség: Halfingok, talán a vadkan, 5-6 tündér.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 24 22:55 #184

A vakítás az egyetlen egy vari, amit nem akartam a seregem ellen látni. Minden más oké :D


A Felső Jurai elme olyan mint egy erőd. Vaskos falak és zárt kapuk védik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 25 06:27 #188

Persze hogy elrontottam a felállást...


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 25 17:15 #196

Teki1986 beküldte:

Persze hogy elrontottam a felállást...
Nekem nem volt mit elrontanom, mert nem is figyeltem rá oda, elfelejtettem, de ez látszik is rajta. Mondjuk amúgy is elég gyengusz lett, kicsit több agyalás, meg kreativitás nem ártott volna.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 25 21:15 #197

Hercule: többször fogod azt a disznót kidobni, mint csatába vinni :D


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 26 09:43 #207

Sziasztok!

Nekem egy 100%os bukta biztos, köszi Teki :) Nem gondoltam h bárki költ ennyi aranyat varázslatok ellen.. :S
A többi még bizonytalan, de nálam az össz Hp 429, úh egy Giant veszteség is több mint 30%-ot jelent..

Hát majd meglátjuk..


Icescream

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 26 18:00 #210

Én szándékosan kihagytam a vakítás elleni védelmet, mert biztos voltam benne, hogy senki nem veszi meg. És tényleg csak a mezőny egyharmadának van. :)
Így lesz 4+1 érdekes csatám.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 26 18:32 #212

Én inkább az anti magic-et szeretem használni, úgy kevesebb kellemetlen meglepetés ér. Pl T-rex hozott vakítás elleni cuccot, és mi lenne, ha valaki meg paralyze-t hozott volna? :D

Jou: lesz rá példa. De sok helyen meg kell a csatakezdéshez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 26 23:09 #214

Én jobban féltem a vakítástól, mint a paralizistől. De, én most a rizikó miatt hoztam törpét :D


A Felső Jurai elme olyan mint egy erőd. Vaskos falak és zárt kapuk védik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 28 10:25 #220

Nekem sajnos nem volt túlzottan sok időm ötletbörzézni a csapatomon ezúttal, mostanság kicsit elvagyok úszva az itthoni dolgokkal. A terv az volt, hogy kell egy lény, akit mágiákkal nem nagyon lehet szívatni, veszek belőlük ahogy lehet, pár lövész + skillek, mert azok itt sokat érnek. Így jutunk el a bone dragon teamhez, fogalmam sincs mennyire lesznek erősek, vagy jók, nemsokára kiderül :D Egyébként elég érdekes, hogy a mágiákról teljesen elfelejtkeztem, whatever, majd következő körben :)
A seregek alapján az elementálost fogom nagyon utálni meg a másik spellest, a többiekkel remélem úgy ahogy kevés veszteséggel letudok számolni :) Kíváncsian várom a mentéseket :)
Ja és Doom: Megint hidrák? :D


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 29 15:57 #226

Megint? Az H3 verseny volt .. De a sok blindes csapat miatt itt se számítok győzelemre. :)
Mondjuk, a bone dragonoknál még mindig jobb. :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 02 13:53 #251

Sziasztok!

A mentések elkészültek, mindenkinek elküldtem elektronikusan. Köszönöm a gyártásban Shan segítségét! Ha valaki hibát talál, jelezze, és javítom.
Beküldési határidő (mentés+kép): 2015. december 30.
A sajátomat december 13-ig elküldöm Gepynek.

Jó játékot:
kiki

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 02 19:01 #252

Bele a lecsóba? Nah, még mit nem!
A kezdetleges örömömet, hogy végre egy ütőképes sereget sikerült összeraknom, letörték. Mind ez 2x100% vereséggel.

Kezdjük az első 3 csatával.
Íme...

Dragon:
A csonti sarik annyiban voltak veszélyesek, hogy sok életük miatt 10-esével tudtam csak lecsapkodni őket. Így a veszteség 4 garg és 5 törpe. Ami kezdésnek még nem rossz.

Poirot:
Egy garg beáldozása után a törpöket teleportáltam a spriteok mellé és mivel sikerült előbb kezdeményezni a törpékkel így a sprite sereg egy ütéssel ki is feküdt. Bár, el esett még egy darab garg :( Veszteség: 2 garg

Shan:
Itt történt meg a törpe, az elf és a teleport találkozása. 1 garg leszedte a visszatámadását az elfnek, de mivel gyorsabbak, így belecsaptak a törpékbe. Veszteség: 9 törpe és 1 garg

Lesz még...


A Felső Jurai elme olyan mint egy erőd. Vaskos falak és zárt kapuk védik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!