forum top

× Versenyek

emo H2 támadás verseny

Több
2015 dec. 02 20:45 #253

Kis technikai probléma.
Szabályzat:

7. ... A mentésnek 2. napinak kell lennie, a segédhősök nem mozdulhatnak el a kiindulási pozíciójukból, és a 10000 halfling-ból nem hiányozhat egy sem!
Én akárhogy nézem, 1 lépés híján nem érem el az ellenfelet a 2. napon. Vagyis, vagy 3. napit tudok küldeni, vagy az egyik mellékhőssel lépnem kell egyet. Gondolom utóbbi a preferált; amíg nem érkezik válasz, úgy játszok, és reménykedek hogy nem kell újrajátszanom majd :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 03 08:01 #258

Vladimir: 2 garg beáldozásával sikerült elérni azt, hogy a törpék lecsapják a vámpírokat egy csapásra és pont szerencsém volt, hogy bejött a szerencse. Veszteség: 2 garg

Bogpista: a sprite sereget nagy nehezen sikerült lecsapni. Elsőre egy kisebb csapat esett el, mivel az egyik sprite morált kapott így bele csapott a törpékbe is. Veszteség: 4 garg és 28 törpe

Doom3d: a hidrák megfogtak. 103 darabot sikerült lecsapni, de a többi megállította a törpe sereget. Veszteség: mindenki

Kiki:: olyan masszívra sikerült ez a hidra csapat, hogy 30 darabnál többet esélytelen volt megölni :O


A Felső Jurai elme olyan mint egy erőd. Vaskos falak és zárt kapuk védik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 03 10:50 #261

A mentések innen is letölthetők:
http://hommm.hu/archiv/versenyek/_tamadas/letoltes/h2tamadas/H2t_2015_mentesek.zip

Shan: a segédhőssel adjad át a dolgokat. Ha még így sem sikerül a sátor miatt, akkor a segédhőssel állj a sátorra, ne a főhőssel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 03 18:11 #265

Icescream ellen más is ugyanolyan taktikus és kimerítő csatát vív mint én? :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 03 18:42 #267

Igen, fenomenális harcot tolok Én is... XD


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 04 07:53 #271

Icescream csapata gépként visszahúzódó...
Letoltam a csatáimat. Volt másodpercekig tartó, de maratoni hosszúságú is. Kiemelném a Merlin elleni küzdelmet, ahol a kölcsönös vakítások garmadája okozott olyan pillanatokat, amikor nem is kellett az egérhez érnem - vagy a hidrák ellen küzdelmeket, ahol a morálok és szerencsék kisakkozása volt a cél.
Összességében kellemesen szórakoztam, de még gondolkozom néhány csatán, hátha lejjebb tudom szorítani a veszteséget. Eddig a legnagyobb fekete pont Jou-nak jár :angry:

Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 04 07:54 Írta: kiki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 04 11:31 #272

Megnéztem a mentéseimet. Az összes rossz. Nem kaptam meg a basic wisdom-ot és a basic luck-ot. Ezek nélkül nincs teleport.
Illetve a gép nem használja a teleportot a többiek csapatai ellen.
Szeretném, ha a többiek mentéseit is megnéznétek, hogy ott van-e a gépnek luck + wisdom. A luck mindenképpen befolyásolja az ellenem vívott csaták eredményét és a verseny végeredményét.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 04 12:25 #273

Doom3d: elküldtem a javított mentéseidet. Megnéztem, a gépként szereplő mentéseidben bent van az alap wisdom és luck is. A teleportot ugyanakkor nem használja a gép, még akkor sem, amikor csak az az egy varázslat van (ezt a csapatom összeállításánál teszteltem).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 04 18:31 #275

A Doom3-as csatámnál mindegy, hogy ki teleportál. Vagy a törp üt elsőre vagy a hidra, az így is, úgy is bukta :(


A Felső Jurai elme olyan mint egy erőd. Vaskos falak és zárt kapuk védik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 04 20:28 #276

shan beküldte:

Kis technikai probléma.
Szabályzat:
7. ... A mentésnek 2. napinak kell lennie, a segédhősök nem mozdulhatnak el a kiindulási pozíciójukból, és a 10000 halfling-ból nem hiányozhat egy sem!
Én akárhogy nézem, 1 lépés híján nem érem el az ellenfelet a 2. napon. Vagyis, vagy 3. napit tudok küldeni, vagy az egyik mellékhőssel lépnem kell egyet. Gondolom utóbbi a preferált; amíg nem érkezik válasz, úgy játszok, és reménykedek hogy nem kell újrajátszanom majd :D

betöltés után 1ből a kútra fel, és akkor a csata, szintlépés és a manatöltés ( ebben a sorredben) 1 lépésből le van tudva... oda mind2 mellékhősöd mozgás nélkül tud átadni dolgokat, majd sátor,kapu és az ellen... és marad még 1 kockára való lépés...

kiki beküldte:
A teleportot ugyanakkor nem használja a gép, még akkor sem, amikor csak az az egy varázslat van (ezt a csapatom összeállításánál teszteltem).

Az anti-magic-et viszint annál bőszebben, hogy a guta üsse meg... :lol:


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)
Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 04 20:30 Írta: Jou.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 04 21:40 #277

Megjött. Holnap ránézek.
** Az Icescream elleni csata letudva. Bárcsak többen jönnének ilyen barátságos csapattal.
Shan és Bobibubi is kész.

Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 05 21:42 Írta: doom3d.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 06 13:23 #288

Tiszteletem a Társaságnak!

Elakadtam egy kicsit. Már többen utaltatok rá, hogy Icecream ellen "taktikus és kimerítő", "fenomenális", "gépként visszahúzódó", "barátságos" csatákat vívtatok, de olyankor mi a teendő ha nem tudom rávenni a gépet, hogy csatázzon? Mielőtt lőhetnék egyet azonnal elmenekül...


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 06 13:41 #290

Ricsepi: Olyankor képernyőkép és mentés. Letudva. :)
Közben kimaxoltam Dragont is.

Ötlet: a következő bajnokságon harcba szállhatnánk a saját csapataink ellen is. Szerintetek?

Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 06 13:46 Írta: doom3d.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 06 14:58 #292

Doom3d: korábban a H1 támadáson már volt ehhez hasonló. A többiek csapatával is kellett a sajátod ellen harcolni, és az összesített veszteség rangsorolt. Vagyis egy olyan hadsereget kellett összeállítani, amivel a többieket minimális veszteséggel legyőzöd, ugyanakkor mégis könnyen legyőzhető...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!