forum top

× Versenyek

emo 13. Heroes Mugger Emlékverseny (25. JUBILEUMI HBB)

Több
2016 okt. 14 07:40 #1977

Az ötlet logikus, de nem nekem kedvez, én szombaton tudok csak játszani, vasárnap már délelőtt haza kell mennem Győrbe. Gyakorlatilag ugyanúgy érek rà, mint a Balaton kupakor. Bár ha Dave leírása szerint haladunk, akkor a 4 szombati meccset le tudom tolni, csak a valahányadik helyért zajló 5. meccset nem tudnám a helyszínen lejátszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 14 07:54 #1978

Üdv Bátor Harcosok!

Akkor a versenyek a következőképpen lesznek:

Október 29. Szombat:

H3 1vs1 torna HD verzióval. 2db 4-es és 2db 3-mas csoport (sorsolás a hétvégén). 3 db meccs, majd a csoportok 1. helyezettjei mennek tovább és 2 meccs alatt kiderül, hogy ki nyeri a JUBILEUMI HBB-t. A maradék 2 meccs lejátszható vasárnap délután és este.

Október 30. Vasárnap:

VÁLTOZÁS! Reggel H3 támadás, hogy esetleg azok, akik 1vs1-et játszanak ne kelljen összeütközésbe kerülniük a H3 támadás versennyel, majd utána H5 támadás 2(!) fordulóval illetve párhuzamosan 1vs1 torna. Amennyiben valamelyik résztvevőnek nem jó a vasárnapi nap, úgy neten le lehet játszani megbeszélés szerint a szokásoknak megfelelően... :)

Remélem így mindenkinek megfelel. Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 19 07:28 #2000

Üdv Bátor Harcosok!

Íme a csoportok sorsolása (elnézést a késlekedésért, a sorsolás megvolt vasárnap, de nem jutottam el odáig, hogy elküldjem illetve kihírdessem)... Az e-mail címeitekre a sorsolást már elküldtem tegnap.

Kiemeltek: Dave, Jou, Csizu, Karesz

A csoport:
Dave
bobibubi
Marqadam
Pumpás

B csoport:
Karesz
Norbakk
Kady
Dani

C csoport:
Csizu
Zodmund
Ricsepi

D csoport:
Jou
NG
Zsombor

A lebonyolításról majd a helyszínen, még át kell gondolni, mert rég volt 14 fős mezőny és a Balaton Kupán sem volt tökéletes, lehet itt sem lesz, de gondolkodom rajta, hátha...

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 21 11:27 #2008

Milyen templatek lesznek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 21 21:31 #2009

Üdv Bátor Harcosok!

Dave: Erre kértem korábban javaslatokat. Lesz egy fix térkép, majd egy JEBUS és egy rövidebbre gondoltam szombatra, majd vasárnap lehet az elődöntő és döntőre 2db olyan, ami 8-9 óra alatt lejátszható, javasoljatok templete-kat. Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 23 14:21 #2010

Szombatra mehet egy skirmish, vasárnap egy mirror mindenképp, úgy tudom a többség kedveli. Online Kupán volt Mini-Nostalgia, de fogalmam sincs mennyire jött be az embereknek,illetve lehet hogy 5 óra fölé megy a játékidő. Ha ez nem probléma és a többség megszavazza hogy legyen akkor megpróbálhatjuk "élő" versenyen is, ha nem akkor Jebus.
Ez az én felvetésem, de szívesen várok másoktól is ötleteket. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 24 10:32 #2016

Vologya beküldte:

Lesz egy fix térkép, majd egy JEBUS és egy rövidebbre gondoltam szombatra, majd vasárnap lehet az elődöntő és döntőre 2db olyan, ami 8-9 óra alatt lejátszható

Akkor ezek szerint szombaton csak 3 meccs lesz? :ohmy: Én inkább megnyomnám aznap, mert vasárnap így már csak 9 támadás meccsem lesz, minél előbb szabadulnék a családhoz.
Alyrnak meg születik egy gyermeke és máris lemondja a támadást? :) szívből gratulálok, harcostárs!


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 24 13:47 #2019

Ha szombaton 3 meccs lesz csak akkor szerintem belefér egy skirmishnél hosszabb, vagy akkor akár lehet egy negyedik is az nap. A mirrort meg nem támogatom, szimplán csak azért mert nem szeretem. :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 24 16:28 #2020

Tiszteletem a Társaságnak!

Megkaptuk a Támadás csapatokat, és akkor szokásomhoz híven gyorsan megjósolnám a jövőt, nem biztos, hogy eredményesebben, mint ahogy eddig is tettem... Ami még fontos, hogy jelenleg még egy másodpercet sem teszteltem, így elképzelhető vagy valakit alul értékelek, vagy éppenséggel túl... Élesben rám lehet cáfolni.

Coradiel: Beholderből évről évre egyre kevesebbet lehet venni, azért így is tekintélyes mennyiségű „Szem” jön ki 17+K. aranyból, és ellenem tökéletesen jó is a csapat a HP többlet és a golden bow miatt, a többiek azonban nem arra bazíroznak majd, hogy a másik oldalról végignézzék a csatát, ezzel pedig nem fog tudni mit kezdeni. Tipp: 7-10. hely

Jou: Ez az a csapat, amire vágytam, nem ér át egy körből, magas szintű varázslatokat használ(na) és death ripple-lel söpörné le a sallangot, számomra tökéletes ellenfél, a többiek azért lehet megizzadnak majd vele. Tipp: 4-6. hely

Magix: Solmyr + Pendant of Negativity, egyetlen mázlim van, hogy sima villámot nem vett így Solmyr bunyóra kényszerül a „recanter-es” csapatok ellen, abban meg nem olyan nagymenő hál’Istennek. Zsee-nek volt korábban hasonló koncepciója, Ő akkor implóval egészítette ki a dendroidokat, talán a Chain Lightning effektívebb lesz bár a fatestűek sebessége, és hogy mindenre érzékenyek nem sok jót tartogat számukra ezúttal sem. Tipp: 7-10 hely

NG: Varázsolni valóban nem sokat fognak erre a csapatra, egyetlen hibája, hogy szinte mindenki olyan varázslatot vett, amit a saját lényeire kell „felkántálni” azt pedig még Thorgrim sem képes rezisztálni. Tipp: 7-10. hely

Norbakk: Az unikornisok ára ugyan drágult kicsit amióta Jou bajnok lett velük, és nekem is van a fiókomban egy csapat amit velük képzelek el, aminek a megvalósulásának valószínűsége most tovább fog romlani… Tipp: 2-3. hely

Ricsepi: Igyekeztem ismételten távol tartani magam a hordaszellemtől, pedig nagy volt a csábítás… De szerettem volna megint a Haste- Dispel/Cure csapat helyett valami kreatívabbat kitalálni, valamint bíztam benne, hogy a Haste, Slow és alacsonyszintű barátaik már elég drágák ahhoz, hogy ne erre építsenek egy csapatot… hát tévedni emberi dolog. Ráadásul annyira sikerült a kreativitás is, hogy van a mezőnyben egy majdnem tök ugyanilyen csapat… so much win! Tipp: 7-10. hely

Teki: A másik Centaur Captain horda, majdnem darabra ugyanannyi fejlesztett kentaurral operál, mint NG, ami miatt nagyobb jövőt jósolok ennek a csapatnak az a Prayer, és ugyan a „recanter-es” csapatok kihúzzák a méregfogát, a többieknek kapaszkodni kell majd, hogy ha odaszaladnak a felturbózott „lóemberek”. Tipp: 4-6. hely

Vologya: Van két Centaur Captain, két recanteres Titán és két resusárkány csapat. A különbség Jou bandájához képest, hogy valamivel gyorsabb a fősereg, és a resurrection is erősebb lesz, ezért a 2-3. helyre várom.

Zodmund: És elérkeztünk ahhoz a csapathoz ami szerintem be fogja húzni a bajnoki címet, az ősi behemótok haste-tel akárhova odaérnek, és mert elég lassú a mezőny nagyon hamar elkezdik majd osztogatni a pofonokat. Hiába nem védekezett a mágia ellen mire bárki odajutna, hogy még egyszer varázsoljon addigra összecsuknak mindent… Csak abban az esetben tudom elképzelni, hogy betlizzen ez a csapat, ha nem kap Air Magic-et, valamint a barbár hősöknél előfordul olyan mutáns fejlődés, hogy vagy a Spell Power vagy a Knowledge 1-es szintű marad még 15-ös szinten is… Azonban ezen esetek tömeges előfordulására igen kevés az esély. Tipp: 1. hely

Zsombor: Szintén Titán, szintén Recanter’s Cloak, ami miatt szebb jövőt jósolok ennek a csapatnak, mint a sajátomnak az a Blind és a Master Genie-k. Ugyanis ezúttal sem vitték túlzásba az emberek a vakítás elleni védekezést, valamint ha a Master Genie-k kegyesek lesznek és megfelelő időben a megfelelő varázslatot pattintják el, akkor azzal szorult helyzetben is meccset lehet nyerni. Tipp: 4-6. hely


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 24 20:03 #2021

Sziasztok!

Szombaton lehet a fix és két hosszabb template, vasárnap is szívesen játszok, én szeretem a mirrort is és a mini nostalgia is tetszett:)

Hízelgő Ricsepi értékelése a csapatomra, de ahhoz sok morál, luck és némi resist kombó kell, hogy felérjek a dobogóra...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 26 18:09 #2026

Sziasztok!

Kezd már megszilárdulni a terv, hogy milyen template-ek lesznek? A jebus és a fix map az biztosnak tűnik, a harmadik az skirmish vagy még nem tudni?
Ha már le lett írva, akkor bocs, de engem még az érdekelne, hogy a HD moddal együtt a hw rulest is használjuk? A várválasztás licitálással dől el és a színre is külön licitálunk? A randomokon ez esetben kizárjuk a confluxot és a necro-t most is, mint az Online Kupán? A fix mapon lehet necro, vagy ott sem? Én nem voltam Balaton Kupán, nem tudom mennyire lett bejáratva ez a dolog. Huhh ez kicsit sok kérdés lett. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 26 20:21 #2027

Hw rulest használunk kivéve a fix mapon,várválasztás licitálással, színre is. Necro nem hiszem hogy lesz meg flux se (fix mapot nem tudom hogy ott lehet-e necro).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 26 20:58 #2028

Oks, köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 okt. 28 09:16 #2034

Ismét a Fészek Teremben leszünk? Csak hogy hová rendeljem a pizzát :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!