forum top

× Versenyek

emo Budai (hiánypótló) támadás verseny

Több
2023 okt. 10 22:22 #4056

Üdv Bátor Harcosok!

Ezennel szeretném meghirdatni a Budai (hiánypótló) támadás versenyt!

A támadás verseny úgy működik, hogy egy fix árlistán vannak hősök, egységek, varázslatok és varázstárgyak mindegyikhez van egy ár, és ebből kell kreálni egy adatlapot hőssel, lényekel stb. hogy az együttes áruk ne haladja meg a 25000-et. Ha ez megvan, akkor legenerálunk pályákat a kész hősökkel, és ezek fognak egymással csatázni. Minden pályán 2 hős lesz egy a tiedé, egy az épp aktuális ellenfeledé.

Az időpont nov 4. szombat 10:00 és 20:00 között, helyszín a Budai Zöldövezet központ, Budapest Rácz Aladár út 45. Heroes 3 támadás versenyről lenne szó, egy fordulóval, terv szerint jövő héten próbálok összerakni árlistát.
Jelentkezni egyelőre kommentben, szerintem vasárnaptól fogom hirdetni a veresenyt nyilvánosan is. A részvételi díj 4000 Ft. A maximális létszámot 20 főben határoztam meg.

Jelentkezni itt lehet kommentben, vagy az itt megadott elérhetőségeimen lehet:
email-cím: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
telefon: +421917833217
Kérdezni is ezeken a platformokon tudtok.

Eddig jelentkezettek listája
Marqadam
Ricsepi
NG
Haldyr
Dave
Csizu
Danamster
Samsa

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 okt. 21 09:09 #4058

Drága Heroes-os testvéreim, szép gyermekeim az Úrban!

A csapatok leadási határideje: 2023.10.25. (szerda) 24:00

Mivel igyekszem segíteni a verseny megvalósulását ott ahol tudom, így vasárnap én is elkészítem a csapatomat és Marqadam mellett megküldöm Vologyának is, hogy részemről se érhesse vád a verseny tisztaságát.

Arra kérek mindenkit, hogy a szerda éjfél határidőt tartsa be, hogy időben ellenőrizhessük a csapatokat, közzétehessük őket és a pályákat is legyárthassuk, hogy mindenki tudjon gyakorolni.

Arra bíztatok mindenkit, hogy ha esetleg most értesülne csak a versenyről, bátran rakjon össze egy csapatot és küldje be, a határidőben beérkezett csapatbeküldést nevezésként értékeljük.

A csapatokat Marqadamnak küldjétek a fent megadott e-mail címére (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.).

Az árlistát és az adatlapot csatolom. elérhetőségét linkelem:

https://tinyurl.hu/wAlm

Végezetül pedig jó csapatépítést kívánok mindenkinek!


Üdvözlettel,

Ricsepi
Utolsó szerkesztés: 2023 okt. 21 09:25 Írta: Ricsepi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 okt. 28 07:26 #4059

Tiszteletem a Társaságnak!

A versenyre a nevezés lezárult, a csapatok beérkeztek, ezúton is köszönöm mindenkinek aki időben beküldte a csapatát, és a türelmet, hogy mindenkit bevárjunk.

A résztvevők végleges névsora:

1.Csizu
2.Danamster
3.Dave
4.Haldyr
5.HUNLorcs
6.Jou
7.Magix
8.Marqadam
9.NG
10.Norbakk
11.Ricsepi
12.Samsa
13.Teki1986

Az adatlapokat precízen töltöttétek ki, ezt szintén köszönöm, azonban egy adatlapot javítanom kellett.

A csapatokat az alábbi linken tudjátok letölteni:
https://tinyurl.hu/XyHm

A térképeket igyekszem a mai nap legyártani és szintén közkinccsé tenni.

Amíg sülnek a harcterek addig előtte/alatta/utána mindenkit arra bíztatok, hogy írjon elemzést, jósoljon, beefeljen, siránkozzon bátran.

A szokásoknak megfelelően igyekszem én is megjósolni a torna végeredményét.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 okt. 29 03:14 #4060

Tiszteletem a Társaságnak!

Elkészültem a térképekkel, az alábbi linken tudjátok őket letölteni:

https://tinyurl.hu/pBHs

Kétszer átnéztem őket, de mivel siettem amennyire tudtam, hogy mindenkinek legyen ideje gyakorolni, elképzelhető, hogy valahol belebakiztam, így kérek mindenkit, hogy amennyiben teheti nézze át a saját térképeit és ha bármi hibát észlel, jelezze nekem és Marqadamnak, és javítom.

Részemről a jóslás hétfőre marad, addig jó felkészülést mindenkinek!


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 nov. 06 09:31 #4062

Sziasztok!
Remek hangulatban telt a verseny, úgyhogy köszönöm a szervezést, remélhetőleg lesz belőle több ismétlés. Jó volt 'új' arcokat is látni, bízom benne hogy rendszeres lesz a visszatérésük.
Előzetesen a saját csapatomat kb 4-5.helyre gondoltam jobb esetben, mert úgy éreztem van pár csapat akik ellen szinte biztos hogy veszítek. Amit egyesek fejtegettek, a bajnok jósolásokkal nem értettem egyet emiatt. A 2.hely számomra pozitív meglepetés volt, örülök hogy ezt sikerült összehozni, viszont kellett hozzá pár ellenfél hibája.
Csizu:
A naga queenek erős ellenfélnek tűntek, de nem éreztem gyengébbnek magamat, első körben egyikünknek sem lett meg a fontos magic skill, boxolásban az elementálok erősebbnek bizonyultak. 2.körre már őszintén nem annyira emlékszem, azt is sikerült hozni.
Danamster:
A dread knightok legnagyobb gyengesége az volt, hogy brute force sereg révén nincs igazán sok HP-ja. Szerintem ez egy tipikusan olyan csapat aminek az összeállításával semmi probléma nincs, mindössze a lény túl drága. Így, hogy slowom is van, nyertem mindkét fordulót.
Haldyr:
Jobb csatázással ez a csapat 2-0-zott volna engem, főleg hogy egyik körben earth magicet se kaptam, de végül sikerült mindkét fordulót nyernem mert a crusaderek nem jól lettek szétosztva illetve túl aggresszívek voltak.
HUNLorcs:
Esélytelennek éreztem, tekintve hogy a 8-as speedem pont eggyel kevesebb ahhoz, hogy a pálya egyik sarkából átérjek a másikba. Így a küklopszok teleporttal mindig tudnak free damage-t bevinni míg én csak 3 körönként tudok ütni. Az első kört épphogy megnyertem mert a balliszta és 1 madár 2 kör alatt leszedte a 4 küklopsz védőfalat, és egy nagy stackkel meg tudtam ütni a főstackjét. Ha erősebb a fal, akkor erre nincs esélyem és úgy végződik a csata mint a 2.körben ahol kakira vertek. 1-1
Jou:
Magic arrowos csapat aminek más ütőereje nem nagyon volt a 9 blacken kívül, így sajnos nem igazán volt kérdéses hogy nyerek 2-0-ra.
Magix:
A másik crusaderes csapat ami ellen szintén úgy voltam hogy ha nem hibáznak akkor kikapok. Az arkangyal sajnos túl erős, és az én egyetlen gyors lényem az 1 firebird ami 2 kör alatt meghal az angyal ellen. Ezek után slowolva is gyorsabb az arkangyal mint az én elementáljaim, nem tudom elkerülni a mass haste-s dupla ütést. Emiatt gondolom hogy csak nagy mákkal nyerhetek vagy ha hibáznak. Első körben nem jött earth így simán kikaptam, második körben tacticcsal pont fel tudtam állni előre de sajnos eltaktikáztam magam és nem védtem be jól a főstackem, amit meg tudtak ütni a crusaderek. Ha nem kapnak luckot még így is nyerhettem volna talán, de végül szoros küzdelemben túlélte kb 20.
Marqadam:
Ellene csak akkor tudok nyerni, ha a hőse nem kap water magicet, mert eggyel gyorsabb mint én és 2 kör alatt nagyon sok damage-t visz be wait után. Nem túl fényes kilátások ugye, viszont Markó mohó volt és rezisztet választott be első körben mielőtt kimaxolta volna a 4.szinten kapott earth magicet, így nem lett expert water. Így 1 pontot itt is szereztem.
NG:
A titánok nem voltak olyan erősek közelharcban, bár voltak 16-an de mindig be tudtam őket blokkolni a sebességelőny miatt. 2-0
Norbakk:
Itt jól jött, hogy prayert használt Norbi sebességnövelőnek, mert a slow azt is megfelezi, így a kentaur kapitányok csak 6-al mentek, boxolásban meg nem volt olyan jó a Ciele. Így sikerült 2-0-ra nyerni.
Ricsepi:
Ezt nem kritikának szánom, szerintem ez a csapat hasonló problémával küzd mint a Danamster illetve Samsa csapata, a lény egyszerűen túl drága ahhoz hogy bírják az ütéseket. 10 arkangyal sajnos nem túl sok, persze a clone visszahoz mindig valamennyit. Az tény, hogy nagy balszerencse sorozat volt ez Ricsepinek és szerintem alapvetően 6-7.hely simán meglett volna. Az energy elementálok túl sokan voltak, hiába tudott megütni sokszor egymás után, szerintem nem hibázott Ricsepi a csaták során de kb 4 clone fért ki, én meg ha tudtam ütni akkor mindig leesett 3-4 ark. 2-0
Samsa:
Újabb brute force sereg amit bár segít a teleport, de a lassú lényes teleportos csapatoknak a legnagyobb hátulütője hogy az ellenfél gyorsabb lényei ugyanúgy fel tudják állítani a falat és a nagy stack hydra (ha nem kap morált) ezesetben max a falat üti le, utána 2x megcsapják és nem marad belőle sok. Ellenem morál is jött egyik körben de nem volt elég. 2-0
Teki:
A dragonok ellen nem igazán volt olyan felállás hogy ne tudjon 2x megütni wait után, főleg hogy remove obstacle is volt nála. A 2.kör viszonylag szoros volt de így is elfogytam így a várható 0-2 lett.

Összességében így Marqadam, HUNLorcs ellen 1, Haldyr ellen 2 pontot hoztam amik elkerülhetők lettek volna. Ezzel a 4 ponttal pont befértem a 2.helyre, 1 ponttal a küklopszok előtt akik minden bizonnyal legyőztek volna egy esetleges helyosztón.

Ezúton gratulálok Magixnak aki felkészülten és jól játszva hozta ki amit ki lehetett a csapatból, illetve HUNLorcsnak a 3.helyért.

Utolsó szerkesztés: 2023 nov. 06 09:32 Írta: Dave.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!