forum top

× Versenyek

emo 23. Mugger Emlékverseny (35. HBB)

Több
2021 okt. 07 13:16 #3958

Üdv Bátor Harcosok!

Nagy örömmel jelenthetem be, hogy 2021 őszén ismét megrendezésre kerül a Heroes Mugger Emlékverseny (Budapest Bajnokság), immáron a 23. Heroes Mugger Emlékverseny vagyis a 35. Heroes Budapest Bajnokság!!!

A verseny tervezett időpontja: 2021. Október 30-31 (szombattól vasárnapig, 3 napos ünnep első 2 napja) Csili Művelődési központ (a már jól megszokott helyszín...)

A tervek szerint az 1. nap az 1vs1 küzdelmek, a 2. nap pedig az 1vs1 döntő és 3. hely, valamint a támadás versenyek (H3 és H5) fognak zajlani.

A szervezést jómagam Vologya Mester fogom végezni (a pénzt is én fogom beszedni), az 1vs1 verseny lebonyolítását pedig remélem Teki1986 vagy Zoodmund-Norbakk páros ismételten bevállalja, de ha nem, akkor ezt is magamra vállalom. Kérem a H3 és H5 árlista készítőit (Dragon és Jou), hogy segítsék a munkám ezekben a versenyszámokban.

A szokásos versenytípusok lesznek, tehát:

A - H3 1 vs. 1 verseny
B - H3 Támadás verseny
C - H5 Támadás verseny

Nevezési díjak (NEM VÁLTOZTAK idén sem szerencsére!):

H3 1 vs. 1 verseny:
8 főig: 3500Ft/fő
9-16 fő között: 3000Ft/fő
(A versenyek HD-ben Online lobbyval lesznek lejátszva, lesznek fix és random térképek is.)

H3 Támadás verseny:
16 főig: 2500Ft/fő
(a végleges H3 árlista október 9-re várható, a csapatok beküldésére október 16-a szombat 20.00 óráig lesz lehetőség!)

H5 Támadás verseny:
16 főig: 2500Ft/fő
(a végleges H3 árlista október 9-re várható, a csapatok beküldésére október 16-a szombat 20.00 óráig lesz lehetőség!)


Jelentkezni Név/Nick/Email cím/Telefonszám/Indulni kívánt versenytípusok megjelölésével a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen, 2021. Október 16-a 20.00 óráig lehet!

A nevezési díj befizetésének a végső dátuma 2021. október 11-18 közt. A Járványra való tekintettel kérek mindenkit hogy figyelje a híreket! Ha szigorítanak akkor elképzelhető hogy a verseny ismét elmarad. Akkor ne járassuk a pénzeket feleslegesen. Minden jelentkezőnek elküldöm a számlaszámom, címem, vagy találkozhatunk személyesen is, stb., hogy időben el tudjátok küldeni a pénzt.

Kérem, hogy a fizetést ne hagyjátok az utolsó pillanatra, kicsit szűkösre jöttek ki az idő intervallumok. Reméljük elég lesz mindenkinek aki jönni akar.

A játékban való részvétel a jelentkezés gyorsaságától függ, az 1vs1 tornára illetve a H3 és H5 támadás tornákra is a 17. jelentkezőnek már csak a tartalék nemes szerepe jut, így érdemes mihamarabb megejteni a jelentkezést!

A jelentkezők később természetesen pár e-mailt fognak kapni a pontos határidőkkel, egyéb infókkal.

H3 1vs1 versenyben:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H3 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H5 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 4 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

Ha kérdés van, keressetek bátran e-mailben vagy telefonon! Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2021 okt. 13 23:30 Írta: Vologya.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lovascsaba22

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 07 17:17 #3960

Sziasztok én mennék a két támadásra :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 08 13:14 #3961

Tiszteletem a Társaságnak!

Jelentkezem én is az 1vs1 és a H3TT küzdelmeire.

Btw. örömmel tölti el a szívemet, hogy meghirdetésre került a viadal, mert már magamban elkönyveltem, hogy megint maximum csak online lesz BB... az meg nekem olyan nyeh... meg fúj-fúj...az offline viszont nyam-nyam! (Ez 7 év versenyzés után a hivatalos sportszakmai álláspontom!)

Úgyhogy, harcra fel, győzni kell! :)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 08 21:42 #3962

Hát, ha már nyam-nyam, akkor lakomázzunk...
H3 támadás, 1vs1-re jelentkezem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 09 06:46 #3963

Sziasztok megint. Valaki megírná, hogy a 2 támadáshoz milyen verzó kell a játékban? Nincs most meg semmi mert tönkrement a laptop és most nem tudom mit szedjek le a gyakorláshoz. köszi


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 10 11:41 #3964

Tiszteletem kérhetnek egy telefonos elérhetőséget? Én ezer eve jatszom a heroes 2 és 3 al kb 12 eves korom óta szivesen összemérnem a logikai tudasomat ha meg van hely köszönöm! Üdv Csé

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 10 18:00 #3965

Sziasztok!

H3 és H5 támadásra én is jelentkezem.

Üdv! Coradiel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 10 21:05 #3966

Megyek a két H3 versenyszámra. Húha, lassan már utalni kéne? Remélem, hogy azért többen vagyunk már a fórumon jelentkezetteknél :-)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 11 06:52 #3967

Sziasztok!

Sajnos én ezúttal nem tudok részt venni, úgyhogy velem a legközelebbi eseményen lehet majd találkozni, viszont mindenkinek aki megy jó szórakozást kívánok! :)

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2021 okt. 11 06:53 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 11 13:34 #3968

üdv

+h3
1v1
tám

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 12 06:56 #3969

Sziasztok! Sajnos le kell mondanom a részvételt pedig nagyon vártam.... de nem fogok tudni elmenni..... :(


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 12 14:24 #3970

Danival megyünk 1vs1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 13 23:45 #3971

Üdv Bátor Harcosok!

Az eddigi jelentkezések (2021.10.25 01:25 óra):

H3 1vs1:

1. Ricsepi
2. Dave(c)
3. Lordcsaba22
4. NG
5. Marqadam
6. Karesz
7. Gold Pollux
8. Norbakk
9. ssth
10. Jou
11. Pumpás
12. Teki1986

H3 támadás:

1. Ricsepi
2. Dave(c)
3. NG
4. Marqadam
5. Vologya Mester (Erőnyerő)
6. HUNLorcs
7. Jou
8.

H5 támadás:

1. Jou
2. Zsombor
3. HUNLorcs
4.

Várom a további jelentkezéseket október 20-án 20:00 óráig. A jelentkezést lezárom!

Baráti üdv,


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2021 okt. 24 23:15 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 okt. 25 14:35 #3972

Sziasztok!

Szomorúan látom, hogy a jelek szerint egyik támadás számban sincs meg a minimális létszám :( nem értem, sosem láttam még ilyet, ez azt jelenti, hogy akkor elmaradnak? :(

Ill. biztos nincs lehetőség rá hogy last-last minute után csatlakozzon még egy-két ember? :(


HL
Utolsó szerkesztés: 2021 okt. 25 14:40 Írta: HUNLorcs.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!