forum top

× Versenyek

emo 6. vagy 7,5. Balaton Kupa

Több
2021 jún. 30 22:30 #3942

Sziasztok!

Ezennel meghirdetjük a soron következő hatodik ősszel zajló Balaton kupánkat(Balatongyörök, 2021.09.10-12). Idén már volt egy téli különkiadásunk(akkor 7.), valamint a tavaszi Budapest Bajnokságnak is mi adtunk otthont(így 7,5), így a számlálással is bajban vagyunk, nem csak a verseny lebonyolításával:)
Sajnos a szállással bajban vagyunk, eladták az ifjúsági tábort, így a kvártély ára nagyon megdobja a nevezési díjat, ami így 18000-20000forint közt lesz. Ez az ár tartalmazza a szállást 2 éjszakára, a kupák árát, pénteki vacsorát, szombati reggelit, ebédet, vacsorát és vasárnapi reggelit és ebédet. Igen, az eddigiektől eltérően PÉNTEKEN közös vacsorával kezdenénk, hogy legyen valami pozitívum is. A verseny helyszíne visszakerül az étterembe.
Lebonyolítás az alábbi opciók közül lehet választani:
1. 2v2: Klasszikus kettő vs kettő. Ez 16 fő esetén lenne ideális, valószínű lenne párválasztás, hátha így én is elkelek:)
2. Battle of favourites: 1v1, Mindenki az általa választott várral játszik a verseny során. Minden várból maximum kettő lehet, a leggyengébben rangsorolt játékos választ először várat, majd a maradékból a második leggyengébb és így tovább, így a legjobbnak a végén már nem marad nagyon választása.
3. BoBozzunk: Battle of Barbarians: 1v1, mindenki Stronghold, azzal a megkötéssel, hogy minden meccsen más főhőssel kell játszani.

Jelentkezési határidő: 2021.08.21.
Verseny: Balatongyörök, 2021.09.10-12
Nevezni lehet itt a fórumon, vagy Zodmundnál és nálam is lehet privát üzenetben(facebook). Nevezéskor írd meg, hogy melyik versenytípust választanád.
Nevezési díj 18000-20000forint.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 júl. 01 18:48 #3943

Ott a helyem!
Bobozásra nem szavazok, az maradjon meg a téli olimpiára.
Hol lenne így a szállás?
Lehet szenilis vagyok, de eddig is közösen vacsoráztunk, nem? :-)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 júl. 01 19:40 #3944

NG, a pénteki vacsora nem volt közös a korábbi Balaton kupákon, mert mindenki máskor érkezett. A szállás még egyeztetés alatt áll, ezért nem fix még az összeg.

Az eddigi jelentkezők(07.07.):
1. Karesz
2. Gold Pollux
3. Ssth
4. NG
5. Zodmund
6. Norbakk
7. Marqadam
8. Dragon
9. Bogpista
10. Jou
+1. Vologya Mester

Utolsó szerkesztés: 2021 júl. 07 19:57 Írta: Norbakk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 júl. 04 10:09 #3945

Sziasztok!

Jövök én is, remélhetőleg a pénteki napra sikerülni fog elintézni a szabit (új melóhelyen fogok kezdeni, de szerintem sima lesz)

Üdv!
Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 júl. 06 20:37 #3949

Engem is felírhattok :) Szerintem lehet megint bof ( vagy böff ? :) )


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 szept. 16 09:45 #3957

Üdv Bátor Harcosok!

Várjuk (többen is, tűkön ülve) a hivatalos végeredményt... B)

Baráti üdv,


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!