forum top

× Versenyek

emo XX. Jubileumi Heroes Tábor (2020.)

Több
2020 máj. 26 21:23 #3826

Üdv Bátor Harcosok és Harcosnők!

Ezúton meghirdetem a XX. JUBILEUMI Heroes Tábort (főként azért, hogy a szabadságaitokat ki tudjátok íratni illetve mert megérkezett a visszajelzés a szállásfoglalásra). Természetesen a helyszín ismét Kiskundorozsma-Sziksósfürdő és a szokásos faházak TISZA és MAROS. Akik a támadás napokra jönnek és nem férnek el a 2 faházban, azok a szokásos étterem melletti kőházban 2 ágyas szobákban kapnak majd szállást. (Idén valószínűleg elkerüljük az őrült motoros/autós/kamionos bagázsokat és gólyatáborokat mert augusztus 15-éig nem lehet 50 főnél nagyobb rendezvényeket megtartani a koronavírus intézkedések bevezetése miatt... Majd kiderül, hogy hogyan sikerül...)

A tábor megrendezésének időpontja: 2020. július 23. - augusztus 2. (11 nap/10 éjszaka!!!)


Az árak a tavalyihoz képest NEM VÁLTOZTAK!!! (A 2 éve bevezetett változtatások miatt szokás szerint kicsit bajban vagyok az árak meghirdetése kapcsán, mert az utolsó pár napban nem szoktunk 16-an lenni és azokon a napokon is ki kell fizetni a teljes szállásköltséget, így napi 500Ft-tal "túláraztam" a szállásdíjat, ahogyan tavaly is, de ha nem lesz rá szükség, akkor mindenkinek visszafizetem a tábor végén!!! Szerencsére a kupák és pólókészítés ára idén sem változott...)

Íme a részletek:

A tábor teljes időszakára maximum 16 főt tudunk fogadni (16-70 év között), az 1vs1 és 2vs2 versenyekre 16 fő, az egyes támadás versenyekre 24 fő a limit és lehetőség szerint mindenki aki szeretne jönni, hozzon gépet! A szállítás szerintem idén is megoldható lesz valahogy! A busz- és vonatállomásról történő szállítást is megoldjuk külön térítés ellenében, ahogyan az előző években is. Lehetőség szerint a tábor teljes időszakára jelentkezzetek, kivételes esetben tudunk csak hétvégére vagy pár napra jelentkezéseket elfogadni! (Ekkor e-mailben személyre szólóan kalkulálok árakat!)

Akkor jöjjenek az árak:

Szállás+közösségi épület(áram): 5500(4500+1000) Ft/fő/éj x 10 = 55000 HUF
Idegenforg. adó: 0 HUF (Idén nincs!)
Díjak, érmek: 8000 Ft/fő = 8000 HUF
Póló: 3000 HUF/db (Elején Heroes kép és mindenki saját nickneve, hátul szintén a nickneved!)
Autóparkolás (aki kocsival jön): 300 Ft/autó x 11 = 3300 HUF

ÖSSZESEN pólóval: 66.000 HUF + autó parkolás! (3300 HUF)
ÖSSZESEN póló nélkül: 63.000 HUF + autó parkolás! (3300 HUF)

Az első hétvégére lejövőknek július 25-28-ig (csütörtöktől vasárnapig): -> (Ebben az esetben a H3 és H5 támadás versenyben tudsz részt venni! Ezek pénteki és szombati napokon kerülnek megrendezésre!)

Szállás+közösségi épület(áram): 5500(4500+1000) Ft/fő/éj x 3 = 16500 HUF
Idegenforg. adó: 0 HUF (Idén nincs!)
Díjak, érmek: 4000 Ft/fő = 4000 HUF
Póló: 3000 HUF/db (Elején Heroes kép és mindenki saját nickneve, hátul szintén a nickneved!)
Autóparkolás (aki kocsival jön): 300 Ft/autó x 4 = 1200 HUF

ÖSSZESEN pólóval: 23.500 HUF + autó parkolás (1200 HUF)
ÖSSZESEN póló nélkül: 20.500 HUF + autó parkolás (1200 HUF)

Az étkezésről mindenkinek magának kell gondoskodnia! Bolt, étkezési lehetőség a tábor területén és a közelben található! A közös ebéd lehetősége adott, de ehhez minden nap ott kell étkezni (legalább 5 főnek) és naponta előre le kell adni a rendelést... (Ez esetben 10% kedvezményt kaphatunk a listaárakból...) Természetesen a 3-4 naponkénti bevásárlás is megoldható (Penny, Auchan) külön üzemanyagköltség összedobása fejében.

A díjakról és különdíjakról a későbbiekben tájékoztatlak benneteket.

SZÉP kártya fizetési lehetőség van, az előleg kivételével a maradék teljes összegre el tudják fogadni!!! Kérem, aki ezzel a lehetőséggel élne, az előre jelezze majd. Köszönöm!


Jelentkezési és előleg befizetési határidő: 2020. június 19. éjfél

Jelentkezni OTP-s átutalással vagy személyesen lehet a tábor teljes idejére jelentkezőknek póló kérése esetén 16.000 HUF, póló nélkül 13.000 HUF, előleg befizetésével. A fennmaradó összeget pedig legkésőbb július 17-én éjfélig fizethetitek be a megadott számlaszámra, mert idén is kártyával szeretném kiegyenlíteni a tábor árát. Amennyiben csak a támadásos és fun hétvégére jönnél, kérlek, hogy a teljes összeget fizesd be, kivéve ha SZÉP kártyával fizetnél. Ebben az esetben 8.500 HUF-ot fizess készpénzben és a többit lehet SZÉP kártyával. (A jelentkezést jól gondoljátok meg, mert előleget visszafizetni nem áll módunkban, csak akkor, ha a tábor a mi hibánkból marad el!!!)

A program várhatóan a következők szerint alakul:

július 23. Megérkezés, berendezkedés, gépek bekötése, 2vs2 sorsolás
július 24. Heroes5 Támadás, H3 1vs1 bemelegítő meccsek (esetleg H3 meglepetés torna igény esetén)
július 25. Heroes3 Támadás
július 26-29. Heroes3 2vs2 Torna (és Heroes3 1vs1 Torna - csak nagyobb számú jelentkezés esetén)
július 30 - augusztus 2. Heroes3 1vs1 Torna, 2.-án délután/este: pakolás, hazautazás

És emellett minden nap stradröpi, vizilabda, úszás, lábtengó, kispályás foci (megfelelő létszám esetén) egyeztetés szerint...

Személyes találkozásra sajnos most a koronavírus miatt nincs lehetőség, marad az utalás. Telefonszámom: 20/314-53-75

Remélem a régi táborozókkal és új arcokkal is találkozhatom az idei XX. JubileumiHeroes Táborban! :)

Helyszín: Kiskundorozsma-Sziksósfürdő (Szeged mellett) - Gyönyörű erdei környezet, 75x75m-es úszómedence, zuhanyzó, étkezde, focipálya, lábtengó pálya, strandröplabda pálya és természetesen a közösségi épületben Heroes... (Hasonló lebonyolítás szerint, mint az elmúlt években, de lazított formában, hogy több jusson a kikapcsolódásra! Várható versenyszámok: 1vs1, 2vs2, H3, H5 támadás!)

Mostantól várom a jelentkezéseket! Örülnék neki, ha az előleg befizetését nem az utolsó pillanatra hagynátok! Ha kérdésetek van keressetek bátran vagy itt a fórumon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címemen. Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2020 máj. 27 12:48 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 máj. 26 21:45 #3828

Üdv Bátor Harcosok és Harcosnők!

Befutottak az első jelentkezések. (Frissítve: 2020.06.21. 23:15 óra):

1vs1 torna:

1. Bogpista
2. Karesz
3. Adler
4. Norbakk
5. Pumpás
6. Jou
7. Marqadam
8. Dragon
9. Ricsepi
10. Ssth


2vs2 torna:

1. Bogpista
2. Karesz
3. Adler
4. Norbakk
5. Jou
6. Marqadam
7. Haldyr
8. Dragon
9. Davec
10. Dreegar
11. Sampra
12. Marci


H3 Támadás:

1. Bogpista
2. Karesz
3. Adler
4. Dani
5. Jou
6. Chris
7. Marqadam
8. Haldyr
9. Dragon
10. Davec
11. Dreegar
12. Sampra
13. Marci
14. Norbakk
15. Teki1986
16. Warheart
17. NG


H5 Támadás:

1. Chris
2. Jou
3. Zsombor
4. Haldyr
5. Dragon
6. Magix
7. Teki1986
8. Warheart


Várom a további jelentkezéseket június 19-én éjfélig. A jelentkezést lezárom!

Baráti üdv,


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2020 júl. 18 16:40 Írta: Zsombor.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 jún. 04 13:32 #3830

Jelentkezek
h3 támadás
h3 1v1
h3 2v2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 jún. 11 07:24 #3833

Sziasztok!

A mai nappal én is elhárítottam a szabadság akadályokat és ezzel a lendülettel jelentkeztem is a Táborra :lol: azonban lenne egy kevés problémám majd a leutazással, ugyanis a vírus miatt visszaköltöztem Nagykállóba (Szabolcs-Szatmár) és emiatt a gép le transzportálása a Táborba már problémás lehet. Így 1. körben az lenne a kérdésem, hogy esetleg valaki tervez ebből a szép megyéből vagy környékéről majd ledöcögni autóval Szegedre? (benzinpénzbe természetesen beszállok)

Köszi előre is!
Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2020 jún. 11 07:44 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 jún. 15 19:25 #3834

Tiszteletem a Társaságnak!

Majdnem sikerült kihagynom a jubileumi tábort, mert mire észrevettem, hogy mikor lesz addigra már rászerveztem egy nyaralást... de hosszas tárgyalásokat és egyeztetéseket követően Vologyától megkaptam az a rajtengedélyt és elindulhatok az 1vs1-en.

Úgyhogy mindenki nagyobb (le)épülésére Én is részt veszek a mókában. Ádáz csata lesz az utolsó helyért annyit mondhatok. :D


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 júl. 03 15:25 #3838

Üdv!

Csapatok leadva, kérdezz/felelek kitöltve. Ott vagyunk már? És miért nem?

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 júl. 09 17:09 #3839

Üdvözlet!

Most, hogy megérkeztek a csapatok, megejtek egy H5 Támadás elemzést és kíváncsian várom Ricsepi H3-as verzióját :D

Chris: Rögtön kezdésnek egy jó nagy UFF. Ez a csapat szerintem borzalmasan erős, 18 Titán mellé kifért még egy Triple Ballista és némi támogatás is, ez már valami. Na meg az elmaradhatatlan lóhere. Aztán ha közel is mész hozzá, szétrúgnak a titánok a brutális melee-jükkel. Nagyon erős csapat, szerintem nem sok ember fog tudni mit kezdeni vele. Ha a skillfák istene nem tesz neki teljesen keresztbe (Knight-al nehéz, de mégis), akkor Top 1-2.

Dragon: Nem titok, erre a támadásra rengeteget készültem, évek óta a legtöbbet. 19 sereget építettem össze az árlista alapján és a most beküldött Griffesnek is 5 különböző verziója létezett, végletekig optimalizálva a csapatot. Azért döntöttem Lazlo mellett, mert a Battle Griffekre nem hat Irina griff speckója, valamint így skill pontot spórolok, ami néhol Enlightment-et hozhat. Ellaine (és vele a Divine Guidance!) is azért lett levéve az asztalról, hogy több pont legyen a skillfára. Elégedett vagyok a többi csapatot látva, a Deflect Missile igazán jó vétel volt több csapat ellen is, a Zealotok is örömmel fognak vakítgatni igen sok mindenkit és buff is van bőven a mindig visszaütő, marha gyors griffeknek. Nem lesz azért könnyű a top spotokért való küzdelem, de asszem ezzel a csapattal meg kellene lennie a Top 3-nak.

Haldyr: Secrets of Destruction és visszadobáló villámcsapás az asztalon 20 sárkánnyal kiegészítve. Bár ez a sereg igen gyors, nem szenved hiányt mannában sem, én mégis hiányolom a Spellpowert belőle, a sárkányok pedig gyorsan tudnak hullani, sajnos ezt láttam már pár éve egy másik csapatomnál. Attack itemek helyett ha több sebzést vett volna a csapathoz, ütősebb lenne, ennek ellenére lesz akit meg fog szívatni az instant arcon csapás és a lightningok, ha bírja elég ideig szuflával.

Jou: Ezt a csapatot volt szerencsém tesztelni még a csapatok nyilvánosságra hozása előtt, eleinte azt hittem, hogy nem valami erős a gólemek miatt, de pár tesztkör után simán rájöttem, hogy egyáltalán nem rossz seregről van itt szó. Sajnos a mezőny nem kedvez neki túlzottan, vannak csapatok amik kijátszák a Sufferinget, több lvl 7 gárda is van, illetve íjászok ellen sem biztosan a legerősebb a brigád. A Suffering és a Slow is kiváló támogató a teamhez, azonban véleményem szerint éppenhogy le fog csúszni a dobogóról és 4. lesz. Ennek ellenére a megszokott kreatív csapatot láthatjuk Jou-tól és sok borsot fog törni a legtöbbek orra alá.

Magix: A szokásos genyó squad, jól megturbózva. Van itt szokásostól magasabb init-es triple ballista, Helmar spece mellyel simán felkeni 1. körben a Div. Strength-et és Right. Might-ot is, amivel jó nagy dmg-re tesznek szert az amúgy sem éppen piskóta Fire Elementalok. Jó nagy sebzés van a teamben, főleg ha a luck is bejön, kellemetlen lesz ellenük küzdeni. Na és a Snow terrain ugye... ne feledjük, hogy mennyi obstacle tud lenni egy havas pályán. A csapat gyengesége, hogy a tűzelementálok baromi lassan kerülnek körre, ez néhány helyen kifejezetten rosszul fogja érinteni. Szerintem ez a csapat Jouval fog nagyot harcolni a Top 3 fennmaradó helyén, úgyhogy 3-4. helyre saccolom. A Jou - Magix meccset már előre nagyon várom :D :D :D

Teki1986: Ez a sereg nagyon tetszik :) Nagyon kreatív a Hellfire-re építeni vissza nem ütős kutyákkal, amik ráadásul nagyon sokszor is jönnek és akkor ne is beszéljünk a páncélzúzó Fireball szépségeiről :D A mezőny neki sem kedvez azonban sajnos, brutális lövős osztagok, Suffering és Slow Jou-tól, Magix elementáljai nem tudom mekkorát fognak rajta ütni, a Titánok... Nehéz megjósolni a helyezést, top 3-4-5 bármelyike lehet, nem tudom pontosan, hogy mire képesek a kutyák (a sebzését láttam most tesztelve, de nekem közepesnek tűnt), valószínűleg több tesztelést igényelne egy jobb felmérés és az Inferno sem a kedvenc váram, így vaktában lőttem be. Az ötlet viszont nagyon tetszik :D

Warheart: Aww... Egy picit szomorú voltam ennek a seregnek a láttán. Szegény Beer-seekerek annyira gyökeret sebeznek még úgy is, hogy ők ütnek meg először, Retribution-nal többet sebeznek, Mass Hastet tolnak meg Benediction-t kapnak (21-es lesz a kezdeményezésük, ami azért lol :D ) és még vissza se ütnek nekik... De... Sajnos ezeknek a srácoknak nem véletlenül annyira kevés az áruk, amennyi. Kipróbáltam, hogy mennyit sebeznek ellenem a legkedvezőbb feltételek esetén, de még egy jól megtépázott griff csapat is instant levett 60 berzit (1 stack), mikor körre kerültek. És csak 4 stack van. Mezőny hátsó végére várom sajnos.

Zsombor: Farkasok, farkasok, farkasok.. Volt anno egy Csizu féle siker csapat, ami nagyon brutálisan szedett szét mindent, ami élt és mozgott, de az a csapat jól meg volt turbózva és akkoriban még jobban kedveztek az árlista árai neki. Ennek a mostani csapatnak már egyáltalán nem kedveznek sajnos. Egy potenciálisan 440 farkasos csapat egy Knight hőssel papíron nem hangzik rosszul, de ebbe a mezőnybe, ilyen íjjászok, támogatók, debufferek, stb. társaságába nem hiszem, hogy túl jó lesz. Őt a mezőny közepének alsó felére várom.

És ezzel meg is volnék az esélylatolgatással, 2 hét maradt hátra, aztán lent pacsizunk :D
Üdv addig is!
Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2020 júl. 09 17:14 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 júl. 10 06:06 #3840

Sziasztok!

Csomag mennyiségtől függően 2-3 embert le tudok vinni csütörtökön ( BP és környéke ), aki esetleg szeretné mégis elkerülni a vonatozást/buszozást :) Akit érdekel esetleg az dobjon PM, vagy FB-n is írhat :)


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 aug. 09 21:15 #3861

Üdv Bátor Harcosok!
Ez a tábor is véget ért, remélem mindenki jól érezte magát! Várjuk az élménybeszámolókat! :) :)

Idén 3 új versenyzővel gyarapodtunk. Haldyr, udus és sampra. Reméljük, hogy részvételük nem utolsó volt és találkozunk még velük!
Haldyrnak jobbulást kívánunk!

Én csak H5 támadásban indultam, ahol a csapatomnak úgy ahogy feküdt a mezőny, így az 3. helyre becsúszott mázli faktorosan... :P B)

A jövő évi táborra az időpontot már lefoglaltuk! Karesz nyugalom! :) Lesz tábor jövőre ! B) B) Nem adjuk meg neked az esélyt hogy visszavonulj :D Ha jól emlékszem akkor 2021 Július 21-31-ig lett lefoglalva.

Következzen a XX. Heroes Tábor hivatalos végeredménye:

H5 támadás:

BAJNOK: DRAGON 14 pont
2. Magix 9 pont
3. Zsombor 7 pont
4. Jou 7 pont
5. Warheart 7 pont
6. Chris 6 pont
7. Teki1986 4 pont
8. Haldyr 2 pont

H3 támadás:

BAJNOK: WARHEART 30 pont
2. Teki1986 27 pont
3. Jou 25 pont
4. Dragon 25 pont
5.Dreegar 25 pont
6. Marqadam 24
7. Sampra 19 pont
8. Bogpista 17 pont
9. Davec 17 pont
10. udus 17 pont
11. NG 16 pont
12. Norbakk 15 pont
13. Karesz 13 pont
14. Adler 12 pont
15. Chris 12 pont
16. Dani 10 pont
17. Haldyr 2 pont

H3 1v1 torna:

BAJNOK: SSTH 24 pont
2. Jou 21 pont
3. Norbakk 15 pont
4. Marqadam 15 pont
5. Karesz 12 pont
6. Adler 12 pont
7 Bogpista 12 pont
8. Pumpás 12 pont
9. Ricsepi 6 pont
10. Dragon 0 pont

H3 2v2 torna:

BAJNOK: Norbakk udus
2. Karesz Dreegar
3. Davec Adler
4. Marqadam Sampra
5. Bogpista Dragon
6. Jou, Haldír / Pumpás


Találkozunk a Balaton kupán!
Baráti üd!


Zsombor
Heroes Team

„I am the punishment of God. If you had not committed great sins, God would not have sent a punishment like me upon you.“
„Dzsingiszkán”

Utolsó szerkesztés: 2020 aug. 09 21:21 Írta: Zsombor.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 aug. 13 17:34 #3862

na, valami élménybeszámoló

h3 támadás
Sztem én vagyok az első a Piquedramot bevitte a top6-ba :D a szerencse eléggé elkerült, lehettem volna jobb helyen is, de igazából nem érdekelt ez egy pillanatig se 1 csatát elrontottam Teki ellen, azt sajnálom

2v2
ez jó fárasztó volt
1. meccsre nem nagyon emlékszem talán nem kellett volna topeba menni v ilyesmi, de úgy gondoltam jobb, ha mind a 2nknek lesz upg lvl7-je. Ez az egy nap késlekedés elég volt, hogy megrépázzanak minket imploval
2. meccs talán Norbakkék ellen volt, nem emlékszem mi történt nagyon, de kikaptunk az tuti :D ja, emlékszem fos terepünk volt, és nem volt miről beszélni
3. meccsnél lenyomtam Dragont és Pistát is egyedül, ez asszem nem volt vészes, meg volt hagyva nekünk a sivatag.
4. meccs szorosnak tűnt, de végül dave az utolsó pillanatban felvett egy kéksapkát.
azért fun volt

1v1
1. nap minden meccsemet elbuktam, ahogy azt kell
Jou ellen bebuktam magam 121-en emi elég ahhoz, hogy veszítsek :)
Dragon ellen felszívtam magam, de Fortuna azt mondta, hogy ezt a meccset nem nyerheted meg :D konkrétan 3 zónában zéró utópia olyan artifactok, hogy az egy vicc, de hatalmas sereget összedtem, mert fullcontrollom volt 122-123 körülre
3. meccs késő éjjel Norbi ellen, hát necro panic, 122-n veszteség nélkül bementem a treasurbe xd
de aztán elkezdtem szarul játszani, amit a fáradtságnak tudok be. Norbi simán elvert
4. meccs Pumpás ellen(talán) diamond dung bejött Shakti 4. v 5. hősnek szóval 80 inferal trottyossal próbáltam alkotni nem túl nagy sikerrel, de Pumpásnak elég kis serege volt, és nem volt pénze kivenni az egységeit főcsatára, szóval valahogy megnyertem :D
5. Ricsepi balance elég simán haladtam, nem volt egy vészes meccs, ha jól emlékszem kiszedtem mindenfélét, és CH is jól fejlődött
6. Karesz ellen mini nosta tower seregemet az AI hihetetlenül megrépázta és elég sok droidomat is kinyírta, de jött Thant, és 2 naga 4 magi elég volt, hogy összeszedjek 200 csontit, amivel az egyik treasuret kiszedtem, meg pár consot, Karesz nem fejlődött jól, úgyhogy feladta
7. Pista ellen JC Castle Castle azt hittem jó ötlet benthagyni a mapot, mert 111-en láttam 3 hiveot, és naga blokk volt. Hát nem, 0 cons 0 dwell és ez 3 hive volt minden hál istennek 3 angyal sok íjász 20 wywern beverte a blokkot exp earth nélkül is, aztán a sivatagban lots red utamat állta instant gondoltam ok :D egyetlen pandora volt amit fel tudtam venni, all earth volt benne, dzsa vissza manát tölteni aztán resuval lenyomtam a sárkányokat Pistának konkrétan vagy 3szor akkora serege volt, de elfoglaltam a várat középen tudtam manát tölteni, ő meg konkrétan 24 manával jött főcsatába ami megnyerte nekem a meccset
8. Th ellen Mini-nosta fluxxal voltam, jól mentek a dolgok gyorsan tudtam haladni 2 treasuret 2. hét elején kiszedtem szarok voltak, aztán zsa középre az jó treasure volt eléggé, és annyival gyorsabban szedtem ki a dolgokat TH-nál, hogy nem volt a végén miről beszélni.
9. Adler ellen jebus jó mapom volt, meccs végére eléggé berúgtam, amit kicist szégyellek, de azért megnyertem. A vicc az, hogy a főhősőm Mephalának semmilyen mágiája nem volt, de Adler tett fel piros gömböt :D amúgy sem volt manája mondjuk :)

köszi a tábort!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!