forum top

× Versenyek

emo XIX. Heroes Tábor (2019.)

Több
2019 ápr. 02 20:10 #3569

Üdv Bátor Harcosok és Harcosnők!

Ezúton meghirdetem a XIX. Heroes Tábort (főként azért, hogy a szabadságaitokat ki tudjátok íratni illetve mert megérkezett a visszajelzés a szállásfoglalásra). Természetesen a helyszín ismét Kiskundorozsma-Sziksósfürdő és a szokásos faházak TISZA és MAROS. Akik a támadás napokra jönnek és nem férnek el a 2 faházban, azok a szokásos étterem melletti kőházban 2 ágyas szobákban kapnak majd szállást. (Remélhetőleg idén is elkerüljük az őrült motoros/autós/kamionos bagázsokat és gólyatáborokat... Erre törekedtünk a tábor vezetőségével a korábbi évek incidensei után... Majd kiderül, hogy hogyan sikerült...)

A tábor megrendezésének időpontja: 2019. július 25. - augusztus 4. (11 nap/10 éjszaka!!!)


Az árak a tavalyihoz képest SAJNOS ISMÉTELTEN JELENTŐSEBB MÉRTÉKBEN VÁLTOZNAK!!! (A KŐHÁZ, TISZA és MAROS házak árai, valamint az, hogy még mindig csak a teljes 4 szoba kibérlése lehetséges a TISZA és MAROS házakban, ez változotatja jelentősen az árakat... Ezen változtatások miatt kicsit bajban vagyok ismételten az árak meghírdetése kapcsán, mert az utolsó pár napban nem szoktunk 16-an lenni és azokon a napokon is ki kell fizetni a teljes szállásköltséget, így ismét "túláraztam" kicsit a szállásdíjat (500Ft/fő/éj), a kevesebb fős napokra, de ha nem lesz rá szükség, akkor mindenkinek visszafizetem a tábor végén!!! Szerencsére a kupák és pólókészítés ára idén sem változott...)

Íme a részletek:

A tábor teljes időszakára maximum 16 főt tudunk fogadni (16-70 év között), az 1vs1 és 2vs2 versenyekre 16 fő, az egyes támadás versenyekre 24 fő a limit és lehetőség szerint mindenki aki szeretne jönni, hozzon gépet! A szállítás szerintem idén is megoldható lesz valahogy! A busz- és vonatállomásról történő szállítást is megoldjuk külön térítés ellenében, ahogyan az előző években is. Lehetőség szerint a tábor teljes időszakára jelentkezzetek, kivételes esetben tudunk csak hétvégére vagy pár napra jelentkezéseket elfogadni! (Ekkor e-mailben személyre szólóan kalkulálok árakat!)

Akkor jöjjenek az árak:

Szállás+közösségi épület(áram): 5500(4500+1000) Ft/fő/éj x 10 = 55000 HUF
Idegenforg. adó: 500 Ft/fő x 11 = 5500 HUF
Díjak, érmek: 8000 Ft/fő = 8000 HUF
Póló: 5500 HUF/db (Elején Heroes kép és mindenki saját nickneve, hátul szintén a nickneved!)
Autóparkolás (aki kocsival jön): 300 Ft/autó x 11 = 3300 HUF

ÖSSZESEN pólóval: 74.000 HUF + autó parkolás! (3300 HUF)
ÖSSZESEN póló nélkül: 68.500 HUF + autó parkolás! (3300 HUF)

Az első hétvégére lejövőknek július 25-28-ig (csütörtöktől vasárnapig): -> (Ebben az esetben a H3 és H5 támadás versenyben tudsz részt venni! Ezek pénteki és szombati napokon kerülnek megrendezésre!)

Szállás+közösségi épület(áram): 5500(4500+1000) Ft/fő/éj x 3 = 16500 HUF
Idegenforg. adó: 500 Ft/fő x 4 = 2000 HUF
Díjak, érmek: 4000 Ft/fő = 4000 HUF
Póló: 5500 HUF/db (Elején Heroes kép és mindenki saját nickneve, hátul szintén a nickneved!)
Autóparkolás (aki kocsival jön): 300 Ft/autó x 4 = 1200 HUF

ÖSSZESEN pólóval: 28.000 HUF + autó parkolás (1200 HUF)
ÖSSZESEN póló nélkül: 22.500 HUF + autó parkolás (1200 HUF)

Az étkezésről mindenkinek magának kell gondoskodnia! Bolt, étkezési lehetőség a tábor területén és a közelben található! A közös ebéd lehetősége adott, de ehhez minden nap ott kell étkezni (legalább 5 főnek) és naponta előre le kell adni a rendelést... (Ez esetben 10% kedvezményt kaphatunk a listaárakból...) Természetesen a 3-4 naponkénti bevásárlás is megoldható (Penny, Auchan) külön üzemanyagköltség összedobása fejében.

A díjakról és különdíjakról a későbbiekben tájékoztatlak benneteket.

SZÉP kártya fizetési lehetőség van, az előleg kivételével a maradék teljes összegre el tudják fogadni!!! Kérem, aki ezzel a lehetőséggel élne, az előre jelezze majd. Köszönöm!


Jelentkezési és előleg befizetési határidő: 2019. június 21. éjfél

Jelentkezni OTP-s átutalással vagy személyesen lehet a tábor teljes idejére jelentkezőknek póló kérése esetén 24.000 HUF, póló nélkül 18.500 HUF, előleg befizetésével. A fennmaradó összeget pedig legkésőbb július 19-én éjfélig fizethetitek be a megadott számlaszámra, mert idén is kártyával szeretném kiegyenlíteni a tábor árát. Amennyiben csak a támadásos és fun hétvégére jönnél, kérlek, hogy a teljes összeget fizesd be, kivéve ha SZÉP kártyával fizetnél. Ebben az esetben 11.500 HUF-ot (+autó parkolás 1200Ft) fizess készpénzben és a többit lehet SZÉP kártyával. (A jelentkezést jól gondoljátok meg, mert előleget visszafizetni nem áll módunkban, csak akkor, ha a tábor a mi hibánkból marad el!!!)

A program várhatóan a következők szerint alakul:

július 25. Megérkezés, berendezkedés, gépek bekötése, 2vs2 sorsolás
július 26. Heroes5 Támadás, H3 1vs1 bemelegítő meccsek
július 27. Heroes3 Támadás
július 28-31. Heroes3 2vs2 Torna (és Heroes3 1vs1 Torna - csak nagyobb számú jelentkezés esetén)
augusztus 1-4. Heroes3 1vs1 Torna, 4.-én délután/este: pakolás, hazautazás

És emellett minden nap stradröpi, vizilabda, úszás, lábtengó, kispályás foci (megfelelő létszám esetén) egyeztetés szerint...

Személyes találkozásra Budapesten előre egyeztetett időpontban van lehetőség, akinek így jó. Telefonszámom: 20/314-53-75

Remélem a régi táborozókkal és új arcokkal is találkozhatom az idei XIX. Heroes Táborban! :)

Helyszín: Kiskundorozsma-Sziksósfürdő (Szeged mellett) - Gyönyörű erdei környezet, 75x75m-es úszómedence, zuhanyzó, étkezde, focipálya, lábtengó pálya, strandröplabda pálya és természetesen a közösségi épületben Heroes... (Hasonló lebonyolítás szerint, mint az elmúlt években, de lazított formában, hogy több jusson a kikapcsolódásra! Várható versenyszámok: 1vs1, 2vs2, H3, H5 támadás!)

Mostantól várom a jelentkezéseket! Örülnék neki, ha az előleg befizetését nem az utolsó pillanatra hagynátok! Ha kérdésetek van keressetek bátran vagy itt a fórumon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címemen. Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2019 máj. 10 20:47 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 09 14:23 #3583

Sziasztok!

Jövök a táborba. Amit lehet SZÉP kártyával fizetek.
1vs1
2vs2
H3 támadás
+előkészületi meccsek (H5 helyett :))

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 17 17:27 #3589

Ha Pista megy én is megyek :D 1vs1,2vs2 h3 tám,ja é a felkészülési meccsek.
Dani még nem biztos.Valami rögbi táborba is akar menni,még nem tudjuk mikor lesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 máj. 10 17:19 #3605

Üdv Bátor Harcosok és Harcosnők!

Befutottak az első jelentkezések A jelentkezést ezúton lezárom! (Frissítve: 2019.06.21. 23:59 óra):

1vs1 torna:

1. Bogpista
2. Karesz
3. Adler
4. Norbakk
5. Pumpás
6. Dani
7. Jou
8. Ssth


2vs2 torna:

1. Bogpista
2. Karesz
3. Pumpás
4. Dani
5. Adler
6. Norbakk
7. Teki1986
8. Jou


H3 Támadás:

1. Bogpista
2. Karesz
3. NG
4. Adler
5. Norbakk
6. Dani
7. Marqadam
8. Chris
9. Dave
10. Jou
11. HUNLorcs
12. Ricsepi
13. Warheart
14. Teki1986


H5 Támadás:

1. Vologya Mester
2. Chris
3. Jou
4. HUNLorcs
5. Ricsepi
6. Warheart
7. Teki1986

Várom a további jelentkezéseket június 21-éig. (A jelentkezést lezártam!)

Baráti üdv,


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2019 jún. 24 12:48 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 máj. 10 18:36 #3606

Vologya beküldte:

3. Szotyi
4. Zizi

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 máj. 12 16:10 #3607

h3 támadásra jelentkezem én is másra egyelőre nem

pólót nem kérek autóm nincs

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 máj. 15 16:28 #3608

Úgy néz ki Dani is tud jönni jelentkezik Ő is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 máj. 15 17:45 #3609

indul a WoW Classic is, szóval fasz tudja:)


Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 jún. 12 13:53 #3616

Tiszteletem a Társaságnak!

Most vettem észre, hogy még nem jelentkeztem a Táborra, talán jó reggelt, de még szerencsére időben vagyok... Annyi mentségem van, hogy nem csak a feledékenységemnek köszönhetem, hogy még nem szerepel a nevem a listán, hanem alkudoznom is kellett egy kicsit...

Úgyhogy ez úton jelentkezem a szokásosnak mondható H3 Támadás és H5 Támadás versenyekre, sajnos megint csak a Támadás hétvégére tudok menni de majd mesélek, hogy ezúttal mi is húzta keresztbe ez előzetes elképzeléseimet.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 júl. 01 11:29 #3618

a gólem még mindig nem valami olcsó :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 júl. 05 08:02 #3619

Vologya beküldte:

3. Szotyi
4. Zizi

Mégsem érnek rá az Urak? :ohmy:


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 júl. 21 15:22 #3638

Tudom, hogy Ricsepi a mestere ennek, de csináltam egy elemzést a csapatokról:
Adler - nem necro

Bogpista - necro

Chris - nem necro

Daveccccc - necro

Gold Pollux - necro

HunLorcs - nem necro

Jou - necro

Karesz - nem necro

Marqadamn - necro

NG - necro

Norbi - nem necro

Ricsepi - necro

Teki - nem necro

Warheart - nem necro

Ez a véleményem a csapatokról első körben ha lesz időm tesztelni mondok mást is
:P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 júl. 24 16:47 #3639

hello
holnap indul a buli
milyen verziót használunk, megtaláltam a laptopot, csak egy rajta van egy uj windows, ezért kérdem, ne ott szerencsétlenkedjek ivás helyett mint a Pumpa.


Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 aug. 05 20:18 #3641

Gratulálok Pistának! Mindhárom versenyszámban dobogós helyezést elérni, az nem semmi!


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!