forum top

× Versenyek

emo 18. Heroes Mugger Emlékverseny (30. HBB)

Több
2019 máj. 16 15:05 #3610

Tiszteletem a Társaságnak!

Most vettem észre, hogy elfelejtettem összefoglalót írni, de jobb később mint soha alapon (bár ez lehet az Én esetemben fordítva inkább igaz lenne) most ezt meg is ejtem.

Az 1vs1-el kapcsolatban a múltkori jónak mondható szereplést követően most sikerült visszatérni a régi kerékvágásba és infernálisan szerepelni, ez természetesen nem az Én hibám volt, hanem a Brooklyn Bounce kezdett hajnalban haknizni és mivel kénytelen voltam meghallgatni nem tehettem mást… Azért taxival odaértem a kezdésre… nem volt egy népünnepély a reggel és a teljesítményem is ehhez mérten mozgott… de sebaj majd a Balaton Kupán javítok (az italfogyasztáson mindenképp, mert Zodmund mondta, hogy most már van üveges boruk is így a jó szerepléshez minden körülmény adott lesz).

H3 TT:
Itt nem volt valami nagyeresztés a csapatom, közepesen elfogadhatóan játszottam vele, azonban mert az első két helyezettet leszámítva nagyon kiegyenlített volt a mezőny az utolsó 3 meccsemre reális esély nyílt a dobogós helyek megszerzésére… sajnos mindet elbuktam, és ezzel abban a tudatban álltam fel az utolsó meccsemtől, hogy akkor ezzel ki is filéztem magam és a gyíkembereket… azonban ekkor jött a derült égből láncvillám, ugyanis tájékoztattak, hogy a HUNLorcs ellen bemákolt győzelemmel matematikailag is bebiztosítottam, hogy 3. helynél nem végezhetek rosszabb helyen… na és ez az a pont ahol most kicsit komolyabbra kell vennem a figurát, mert szegény Norbakkon láttam, hogy milyen lelki civódást okozott, hogy valszeg azzal, hogy elkente a számat a dobogós helyektől is megfosztott, de ilyen a játék… a sportszerűségi különdíjat Én neki ítélem… „kár” hogy ilyen nincs… :P

A jól megérdemelt kupám átvétele után viszont a HUNLorcs- Chris- Warheart trióval a kemény munka után kemény szórakozás jegyében reggelig toltuk a Tubit… Marqadam is küldte amíg ép elmével bírta, de Ő az első kitérő után úgy gondolta, hogy nem kell az a delírium…

Összefoglalva a pogromok megint jók voltak, ráadásul sok kö&$ög sem volt (Én ugyan ott voltam de egy az nem sok)…

Köszönöm a szervezést a szerveknek, a kígyózást a Lizardman-eknek! Találkozunk a Táborban!


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 máj. 18 22:46 #3612

fun fact

hazafelé találkoztam ismerősökkel és folytattam a kocsmázást :P szóval a nem kell a delírium tervem nem jött össze

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!