forum top

× Versenyek

emo 17. Heroes Mugger Emlékverseny (29. HBB)

Több
2018 okt. 19 10:21 #3402

Dave beküldte:

Én NG győzelmét jósolom, 1-2 csapatnak van egyáltalán esélye ellene... A speed előny önmagában elég a legtöbb csapat ellen. Tippem a top6 többi helyezettjére: Ricsepi, Vologya, Jou, Norbakk, Dave (nem feltétlen ebben a sorrendben :D )

Megpróbál majd ügyesen harcolni az "öreg iszapszemű" :) (copyright: Mugger Bátyó)
Az esélyesség nem minden, 4 hete a Barcelona is kikapott a tökutolsó Leganesnél.

Kereken 4 éve Ricsepi is rám rakta a terhet a jóslatával, aztán a mindent eldöntő, Warheart elleni csatánál nem rogytam össze alatta (pedig amikor kb. 10-12 szempár figyel a hátam mögül, az elég speciális eset).
Egy 3. helyben reménykedek, hátha valami artifactot elvihetek :) Az elmúlt 3 versenyről egy utolsó meg utolsó előtti helyet hoztam haza, most már ideje egy felsőházazásnak (vagy dobogónak).


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.
Utolsó szerkesztés: 2018 okt. 19 11:20 Írta: NG.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 22 12:13 #3404

Sziasztok!

Örülök, hogy végre el tudtam jutni egy élő Heroes eseményre. Nagyjából egy ilyen jó hangulatú, családi légkörű összejövetelre számítottam. Jó volt találkozni az eddig csak virtuális térből ismert régi játékpartnerekkel, ill. a számomra új arcokkal egyaránt.
Jó volt átérezni azt az egyedi érzést, ami épp ellenfélre várakozva borzong át az emberen, kész tervvel a tarsolyában, hogy a holnapi nap vajon hogy fog alakulni számára és mi fog történni.
Nyilván önmagammal szemben semmilyen elvárásom nem volt a szereplést illetően, és az se érdekelt, hogy az összes meccsem pontenciálisan elvesztem, hiszen évek óta nem játszottam online, de itt ez teljesen mellékes, és abszolút lényegtelen, hiszen az érdemi fele a közösséggel való találkozás és a LAN-hangulat volt. Azért kis értékelőt tartanék:
Teljesen új volt rengeteg dolog: a licitálások, a templatek zöme, ellenfelek, stb. Így igazából nem láttam át sokat sok mindenből, de most már azért van valami alapfogalmam erről-arról.

Első meccs: non D vs N Dave @ Jebus
Így utólag belegondolva túl keveset kértem, a Necro verhetetlennek bizonyult Dave vezénylete alatt. Egy restartot kértem 111-en, de úgy adódott, hogy még egyet kellett volna, hiszen egy darab mino dwell (amit megszereztem), és két hárpia dwell (amiket inkább kihagytam a pos miatt) ékeskedett a térfelemen, nem tettem (itt még nem hallottam a tech. restartról)... Rosszul haladt Gunnar, 131-en mentem a sivatagba, de ekkor már Dave régen a váramnál járt, s hiába gyűjtöttem be 3 fullos consot, a rozsdasárkányok és egyéb sárkányok martalékává lett a seregem zöme, így kezet nyújtottam csata előtt. gg

Második meccs: Marqadam (I) vs (S) non @ Skirmish
Itt már talán jobban sikerült a licit, második hetet sikerült már macival zárni, és bár Marqadam átszántotta a mapot Galthrannal Infernos létére, azért elhúzodott a főcsata. Neki meghalt minden gogja, nekem volt még 8 balliszta lövés Gurnival, amiket már kezdtem tartalékolni, ha közel jönne az ellenfél, ugyanis lövész háborút folytattunk egész idáig. A sasokkal csípkedtem a unitjait waittel, de ott állt ~200 csont, és a ballistám sem ütött egyáltalán az nagy def + armorer miatt... Egyik körben benéztem a waitet, és nekirontottam a sassal az ellenfélnek, így jobbnak bizonyult mindennel menni már, és egy-kettőre szétkaptak a csontok. Talán, ha nincs ez a hiba, reménykedve bízhattam volna a döntetlenben, de lehet, hogy ez is hiú remény volt, és úgyis kikapok, mert nagy volt az az anyagelőny... De itt már nem ment rosszul a játék, azért nem vettem jó néven azt, hogy nagyjából a necros hős eldöntötte túlnyomó részt a meccset... gg

Harmadik:
bogpista (F) vs (I) non @ Balance
Kértem restartot 112-n, mert horda gyíkember védett egy artit az úton, amit megkerülni nem lehetett. (talán technikait kellett volna kérni...) Majd Pista kért restartot, pedig Gundula bejött, jó kezdéssel, végül nagyon rossz terepet kaptam, nagyon rossz blokokkal (íjász blokkok végig)... Majd a droid behalt 2 efreettel a kriptába. Hosszú távon sem lett volna több esélyem, így meglebegtettem a fehér zászlót. gg

Gyak. meccs:
bogpista (F) vs (T) non @ Balance
Jól haladtam, jó tereppel: első héten: magi dwell + naga, második héten három cons + giant. Majd Pista úgy döntött, hogy inkább Karesz főcsatáját nézi meg, így abbamaradt a játék, de talán itt jóval esélyesebb voltam ellenfelemnél, ami persze nem garantál semmit hosszú távon.

4. meccs:
NG (R) vs (Co) non @ Mini-Nostalgia
Viszonylag sokat adtam a fluxért, bízva, hogy hátha jön madár dwell. Első nap kétes kitörés lots lizardmenen, majd 4 kripta egyből. Első héten sikerült bezúzni könnyen egyik compot, következő héten egy másikat. Második hetet madár + madár dwellel sikerült zárni. Láttam, hogy nincs értelme megölni a harmadik compot, így inkább felszántottam az alvilágot, míg NG a föld feszínnel tette ugyanezt. Kaptam egy csomó hive-ot, 6 utópiát, lénynövelő artikat és dwelleket. Sikerült is bukni ~30 "kacsát" az átfújások miatt a harcok közben... De a végeredményen nem változtatott, a főcsata viszonylag sima volt a sárkány nélkül megjelenő NG-vel szemben. gg

A támadás megnézésre már nem jutottam el, de majd legközelebb. Köszönet Vologyának a szervezésért, a sok segítségért. Remélem, hogy úgy alakul, hogy a legközelebbire is el tudjak jönni. Egy élmény volt!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 22 20:48 #3405

Sziasztok!

Király hétvége volt, köszönet a szervezésért Vologyának és Zodmundnak.
H3 támadásban elég jól szerepeltem, túl is teljesítettem az elvárásaimat, mert nagy szerencsével legyőztem Jou csapatát kétszer, és Ricsepi csapatát másodszor. Utóbbi azért volt mák, mert nem jött taktika (vagy jött neki is, már nem emlékszem), és a dzsinik nagyon jó spelleket nyomtak, aztán valószínű elveszítettem volna a boxolást ha nem kapok morált a főstackemmel első körben. Ez azt eredményezte, hogy hibátlan mérleggel álltam a verseny vége előtt úgy, hogy 3 ellenfél volt hátra. Viszont pont olyan csapatok maradtak a végére akik mumusok, Zodmund ellen csak másodszorra jött tactics, jól is osztottam fel a lényeimet, de 4 efreet túlélte a végén, mert nem tudtam megütni őket első körben, részben azért, mert nem az utolsó slotokba raktam a nagy stackeket. NG simán elvert, csak nagy mákkal tudtam volna leverni, 1 luck és 1 morál jött is a két csatában, de kevés volt. Vologya ellen 1-1 lett, mert először ő nem kapott airt, utána meg én. Így maradtam a 3.helyen, aminek örülök, tekintve hogy kevesebb lett volna a realitás. Gratula Vologyának és NG-nek, nagyon szoros lett a vége.

1vs1-ben Noname ellen kezdtem jebuson, viszonylag olcsón megvettem a nekrót és a színt is, aminek az lett az eredménye, hogy 122-n full movementtel bementem a sivatagba és nagyon megerősödtem. Ő nem tudott bejönni 2.héten így hamar eldőlt a küzdelem.
2.meccs keresztbemeccs volt Zodmund ellen panicon, félig-meddig kísérletezésképpen beválasztottam alamart kezdőhősnek, mert shakti persze király az első napokban, de ez nem az a template ahol nagyon rohanni kéne bárhova 2.hét előtt, a fix resurrect pedig nagy ütőkártya a végén. Nehézkesen indult a game, mert pack medusa queen őrzött medusa dwellt meg 2 resourcet, én meg azt feltételeztem low pack lesz mivel lvl4 dwell nem is szokott őrizve lenni. Hát 19 lett, és harpy hagek hiányában nem sok hiányzott ahhoz, hogy leverjenek. 13 trog meg vagy 6 szem élte túl, ezután persze portállal lett 12 medusa, de kemény csatáim voltak. Főhősöm gunnar lett, akinek felajánlotta az intelligenciát 1.nap, én meg hosszútávra terveztem és elfogadtam. Jött earth is, aztán a kötelező wisdom, és archery. Több skillt már nem választottam be, pedig jött offense és armorer is, mert ki akartam maxolni az intelt. 2.hét közepén megtanítottam a resut gunnarnak,szereztem sok pénzt és építettem minotaurt a manticore mellé, castleval. Artifactom egy darab nem volt, cons sem. 127-en megtámadtam egy lots-os stockpilet, és volt 2 resura meg 2 slowra manám, szarrá lőttek mert kimaradt 2 lényem első körben, ők meg kaptak 3 morált ugyanekkor. 4 manticore, összes szem és 10 medúza meghalt. Ezután láttam, hogy Zodmundnak arkangyala van, itt már elkönyveltem hogy nem fogok nyerni, de nem is számított mert keresztmeccs volt. Végül a főcsatában nyertem, mert Luna legerősebb varázslata a magic arrow volt, Gunnar pedig ugyanannyi manával rendelkezett, és resuval.
3.meccs szintén panicon volt Marqadam ellen, a szokásos csoportrangadó. Fortress tazar voltam, elég jó gold többlettel. Nagyon király mapok jöttek, de mind restartolva lett, meg egyiket crash miatt nem tudtuk folytatni. Végül 1 lizard dwell, 2 cons volt a kezdőterületemen, witch hut offenssel. Lvl4-en jött a water, beválasztottam. 3 angyalt adott a 2 cons, majd még 3-at egy harmadik, amit egyik középső zónában találtam. Ugyanitt volt +3attack, +4 defense, +3 spell power, szóval király zóna volt. Observatoryval beleláttam egyik treasurebe, ahol volt 3 hive, ezeket céloztam meg. Marqadam is ugyanide jött, de nagy hegyek blokkolták az útját ezekhez a hiveokhoz, így én szedtem ki mindet. 3.hét elején ha szerencsésebb, megölhette volna Tazart, mert 1 angyal és 6 dragon fly volt nála, Mullich pedig expert tacticcsal meg mass slowwal rendelkezett. De nem érte el, én pedig megtámadtam a 26 wyvern monarch, 6 angyal, és maradék sallang sereggel, ami túl erős volt. Belegondolva, lehet hogy tazar nélkül is nyertem volna, mert az artikat nem buktam volna el.
Az elődöntőt Norbakkal játszottuk diamondon, és durván imba mapot kaptam, jött Gunnar, Luna, Labetha, egyik közeli treasure zónában kanna és földkönyv letéve. Földkönyvet felszedtem 7.nap, 121-en pedig egyik consot céloztam meg 70 manával. Fullos volt és szarrá moráloztak, úgyhogy meghaltam, hiába volt mass slow, meg expert resurrect. Pár hiveot kiszedtem, majd másodjára már sikerült a cons. Közben a lvl8-as labethámat kinyírta a pink ai. Nem tudom hogy a francba vert le pack monkot előtte several air elementál és gagyi nekrós sereggel, de mindegy. Felfejlesztettem végül helyette Caitlint mert jött neki earth. 2.hét közepén volt meeting, de Norbakk elmenekült. Ezután összeszedtem mindent ami elérhető távolságban volt, 3. hét közepén upgradeltem az angyalokat és wyverneket, majd feladta.
A döntőt később fogjuk lejátszani, mert szerettem volna kipihenni magam délelőtt. Az elődöntő meccsen már durván autopilot üzemmódban játszottam, és nem szeretek dekoncentráltan játszani, úgyhogy majd twitchen lehet követni a döntő meccs eseményeit.
Örülök, hogy volt 2 új arc is, remélem találkozunk még velük. Noname-el sok meccset nyomtunk online pár éve, biztos vagyok benne, hogy ha kis energiát belefektet az új dolgok megtanulásába, akkor ismét erős ellenfél lesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 23 12:05 #3406

Sziasztok!

Nagyszerű volt a BB ezúttal is, köszönöm a szervezők munkáját, azon kívül, hogy Pumpás beragelt egyszer a színek sorrendjén :D minden zökkenőmentesen zajlott. Nagyon szerettem volna már 1,5 év kihagyás után eljutni egy eseményre, végre a helyzetem ezt lehetővé tette. Sok víz lefolyt viszont azóta a Dunán, így jól tudtam, hogy körülbelül semmiben sem leszek favorit, idejét sem tudom mikor vettem elő utoljára Heroes 3-at (és mint a verseny megmutatta az hogy fél évet H6-oztam nem hatott pozitívan a teljestményemre :whistle: ). Ezért no pressure-ben játszottam, elvárások nélkül, a funért és a társaságért :D

1v1
Jebus - Dragon (Dungeon - Dace) vs Ricsepi (Tower - Neela) 0-1

Korábban még sosem licitáltam semmire, így okosan belementem egy ~4500 goldot leszedő cserébe, effektíve rossz ötlet volt Dungeont választani Tower ellen, bár bíztam a mass haste-ban és abban hogy szétkapom a lövőseit. Hát, nem így lett.. Az első 2 hetem azzal telt, hogy visszarázódjak a H3 rendszerébe, így 1. héten meg is ütöttem lots pegasi-t, akik a sec váram előtt álltak és őriztek egy rohadt major artifactot, igen, a hajós nyakláncot... Mivel voltak vagy 40-en a 20 körüli helyett meg is répáztak ahogy azt kell, de mivel játszani jöttünk és 1. héten milyen gagyi már így nyerni / veszteni Ricsepi jófej volt és loadoltunk. Ez a csata annyira sokkolt, hogy ezután nagyon óvatos voltam abban, hogy mit ütök meg. A terepem nem lett volna amúgy rossz, volt sárkány dwell, 2 mino, 1 harpy, 1 evil eye. Természetesen a PoS 3 héten át harpykat adott, ofc. Itt még borzalmasan csatáztam, elbuktam 1-2 sárkányt és kb. 10 scorpit is, mert a gép megszívatott az utópiában és keresztbefújtam a 9 blackemmel a cicusokat, akik ezt nem vették jó néven. Később hasonló módon elbuktam még vagy 10 wywernt is, csak ott meg sz.rul álltam be harc közben valahogy. Lényeg a lényeg, ez nem az én meccsem volt, már csak azért sem, mert bár a tervem működhetett volna, de nem számoltam azzal, hogy ez nem a classic Tower lesz a lövősökkel, hanem a "szétváglakmeleeben" Tower 41 naga queennel meg vagy 20 wywernnel, ~3-5 gianttal, stb... Hiába kapott morált a 9 black az 1. körben, meg még 1-2-t a többi lényemmel, az eddigre elbukott seregem erre a harcra rányomta a bélyegét, emellett a terepem is elég gagyi volt, valahol a sarokban a lehető legmesszebb volt 2 cons, amit akkor láttam meg, mire már bementem középre.. Nem az én meccsem volt és az ellenfelem is igazán jól játszott.

Jebus - Dragon (Conflux - Erdamon) vs NG (Dungeon - idk) 1-0

BB előtt megígértem NG-nek, hogy lesz egy meccs legalább, ahol Flux-al jövök, mert funnak tartottam azt, hogy lövésem sem volt arról, milyen lehet ez a vár a multiban. Well.. Így a BB végére úgy érzem erősen overpowered :D Csattant itt is asszem 2 restart az ellen részéről, így végül a 3. kezdésnél Lacus jött először, kocsmában meg Erdamon. Itt agyaltam azon, hogy melyikkel járok jobban, vállaltam a kockázatot Erdamonnal annak ellenére is, hogy Estates-e is van (ami basic is maradt végig :D ), mert úgy éreztem, hogy a +5 dmg a föld elementáloknak OP lesz az elején. Ezt a döntést könnyebb volt meghozni úgy, hogy láttam 3 earth elem dwellt a vártól nem túl messze külön irányokban :) Mindenki kiröhögött, hogy mennyire nagyszerű az alkalmazott taktikám az 1. hét túlélésére (védd a pixit és verj agyon mindent föld elementállal), de Pinyőhöz hasonlóan a game végül engem igazolt, a "basszus ebben vannak vámpírok" - ála Ricsepi kriptát 2x is bezúztam a földekkel, mert 12 elem elég könnyedén levert 5 vámpírt xDD A többiről már rövidebben: A terepem brutális volt, találtam 2 const, 3 hive-ot, 2 db lvl 6 dwellt (egyik csak 2. héten lett meg mert messze volt), firebird dwellt és a már korábban említett earth helyeket. Szintén volt nálam kesztyű, csizma, Erdamon megkapta a logot és a path-ot is, így 2. héttől a firebirdek érkezése után mindig +++ lépésem volt, borzalmasan sokat léptem. Itt kezdődött a Red Orb széria is, azt középen találtam, fel is tettem a végén. Középen volt még egy gladius, kirámoltam 3 utópiát, amiből lettek értékek is, majd megjelent NG, de őszintén szólva nagyon meglepett volna, ha ebben a helyzetben bármi is eltudott volna verni, a 16 firebird 1k felett sebzett, a többiekről (angyalok, wywernek, psychic elementálok) nem is beszélve, ezért a csata mészárlás volt. Utólag is bocsi ezért a meccsért NG, gusztustalan volt, ami mindennel a gép itt elhalmozott...

Jebus - Dragon (Tower - Neela) vs Norbakk (Conflux - Sir Mullich) 0-1

Ezt a meccset el is csesztem, illetve nagyon apró dolgokon múlt, hogy nem jöttem ki belőle győztesen (igaz unfair lett volna, ha ezt a mappot behúzom, but still...). Itt is volt 2 restart, végül 150 golyóscsávóval indultam meg, mert találtam 2 dwellt is a terepemen a vártól nem messze. Neela jól fejlődött, kaptam Air-t és volt Solmyr is, így idővel áttanultam a chaint is. A terepemen volt 2 naga, 1 magi, 3 gremlin és 1 dzsinn dwell, nem éreztem, hogy jó lenne a dwellek elosztása, de ez jutott. Említésre méltó, hogy several ancient mögött ismét nálam volt a red orb. Hulladék volt a terepem, semmi sem esett igazán közel, kézre és szegénynek is éreztem, a red orb és a +2 speed köpeny volt jó benne, meg az, hogy volt 3 utópia, némileg arrébb a váramtól, de azokat nem akartam kivenni, középre akartam menni. 3.1 volt, ekkor még advanced volt a földem, ezért a zóna blokk pack ghost dragon és titan elég gusztustalannak tűnt, végül a ghostokat abszolváltam viszonylag kevés veszteséggel angyalokkal (4), wywernekkel (~15 körül) és a nagákkal (20 körül voltak ha jól emlékszem, itt nem buktam 1-et sem egész game alatt). A ghostok mögött volt egy Dungeon, amit beakartam venni, de a titánok elállták az utat + megérkezett a semmiből Norbakk is, ezért 2 manával és gyengébb sereggel / értékekkel visszahúzódtam. Láttam a hősén, hogy erősebb mint az enyém, a chain az nálam volt, de ekkor még csak 600-at sebzett, ezért úgy döntöttem, hogy meglátogatom az utópiákat a pénz és némi szerencse jegyében, Norbakk pedig megkapta a sivatagot. Mivel ő is fosztott utópiákat, ezért záporoztak rám a Dungeon várból a mellékhősök, akik jöttek felderíteni, meg ölni az enyémeket, így vicc nélkül lejátszottunk vagy 7-8 droid fightot (egyikben még egy arma is elsült 1 db firebirddel, szerencsére csak 6 golyós volt nálam). Viszont sikerrel vertem őket vissza és közben Neela eljutott 2 utópiáig, amikből jött Gladius, Sentinel és +3all, így rohadtul megerősödtem a semmiből és lett pénzem a titánra is. Ekkor már úgy éreztem, hogy van esélyem pariban lenni Norbakkal, annak ellenére, hogy ő kiszedte a hive-okat és egyéb bullshit dolgokat középről. Viszont meccsidő volt, így összeszedtem mindent amim volt és mentem középre, red orb-ot pedig felcsaptam, mert SP itemet nem kaptam az utópiákból és még mindig 600-at sebzett csak a chain, Mullichnak meg több powere volt és mannaduplázó után 500 mannája is, így tudtam hogy nem mehetek el ebbe az irányba.
A csata nagyon izgalmas volt. Volt 32 naga queenem, ~250 master gremlin, 40 körüli archmage, 4 angel, wywernek, 5 titán és némi sallang, az ellenfélnek viszont ugyanolyan hős skillekkel mint az enyém 2x akkora serege volt 21 firebirddel, 20-30 wywernnel, szintén 4 angellel, psychic elementálokkal, 10 war unicornnal, 60-70 storm elementállal és 40 wood elffel. Felraktam csata előtt a morál nullázót is, hogy nehogy ezzel szívjam meg. Ez a csata annak ellenére, hogy elképesztően kevesebb HP-m volt nem volt sima, mivel Neela spece mentett elég sokat a dolgokon és alig bírt rajtam bármi is sebezni. Norbakk spellezni akart, ezért tacticcal nem jött az arcomba, de a csata kezdése után rájött, hogy ez nem fog működni, ezért jött előre, de ezzel nyertem egy potya kört a lövésre. Először az unikornisok, majd a wywernek, angelek, psychic elementálok, végül a 2 íjjász került terítékre. Eddigre én is elfogytam, de még a kevés szecska lényeimmel is óriásiakat sebeztem a firebirdekbe. A csata legvégén 10 firebird maradt talpon, nem sok hiányzott hozzá, hogy ezt a fightot lehozzam. Itt Sir Mullich személye volt a döntő, az az 1 speed különbség, ami kettőnk között volt döntően hatott, mert így mindennel általában előbb tudott jönni, mint a nagák, és az 1 speed nélkül jöhettem volna nagákkal a wywern előtt, amit ha 1x először én ütöttem volna meg, szerintem máshogy is lehetett volna a csata. Az az 1 speed itt mindent vitt, de tény ami tény, az ellenfél is elég jól játszott.

Ezután 2. helyen jutottam tovább a csoportból, jöhetett a rájátszás.

Diamond - Dragon (Conflux - Charna) vs Marqadam (Necro - Thant) 1-0

Egy újabb összejött game. Pár restart után elég béna magices hősöket dobott rám a tavern, viszont megjelent Charna és elgondolkoztam azon, hogy csontvázakat fogok éleszteni. A terepem rém csöves volt, itt viszont már vadul játszottam, dobáltam a mainem a várak között menekülésekkel, kiírtottam egy gépet, szereztem 6 várat és 1. héten volt firebirdem. 2. héttől be is indult az ipar ennek megfelelően, valami 9000 goldot kaptam körönként, úgyhogy fejlesztettem minden lényt amit csak lehetett és ki is tudtam őket venni, szereztem 30 körüli wywernt, 400 skeletont, 4-5 angyalt, meg a 12-13 firebird mindent bevert (3. héten már), a terepem mellett találtam red orbot is (de nem messze láttam recantert is), így megvolt a win condition Thant ellen. Találtam emellett az egyik terepen Gladiust és necro boots-t is, borzalmasan sok csontvázam kezdett lenni. Említésre méltó még az is, hogy 2. váram is flux volt, húztam azt is. Azonban vagy 2x elbalf.szkodtam a csontvázakat, ekkor már késő volt és a fáradtság következtében néha követtem el hibákat, így buktam közel 300 skeletont, egyszer azzal, hogy vmi bullshit gyors lény beállt a firebird és a csontik közé és sikeresen keresztbefújtam a saját csontvázaimat (-200...), aztán meg egyszer a terep szivatott meg, 72 pitlordot lávás terepen csak 2 hexánál tudtam megtámadni egy repedés fölött a harcmező legtetején, így miután előütöttem őket, a csontikkal odamentem bevinni az ütést, de minimumot sebeztek, a következő körben pedig a megmaradt 40 pitlord 100 csontvázat levágott egy ütéssel... Szóval közel 300 bukta után újra gyűjtenem kellett, ekkor már csak 150 körüli csontom maradt... Viszont sok lvl 1-2 lény és néhány store beütése után visszaduzzasztottam a létszámot 650-re. Ekkor jött a főcsata ideje is, megütköztünk az ellennel.
A csatában elborzasztott, hogy az ellenfélnek 960 skeleton warriorja volt 8 HP-val :blink: úgyhogy először leszedtem a legtöbb más dolgot (wywernek, etc...), aztán mindennel ami élt és mozgott elkezdtem a csontvázt ütni, itt a terep is segített egy kicsit, mert a harcteret horizontálisan középen egy repedés szakította ketté, így a csontvázak felülről csak 3 hexán át tudtak támadni, amiket így képes voltam elállni és kiblokkolni az útjukat a lövészek felé. A piros gömbnek és 3 kör kitartó bántalmazásnak köszönhetően végül megfeküdtek a csontok és sikerült nyernem.

Az 5. helyért:
Jebus - Ricsepi (Rampart - Mephala) vs Dragon (Inferno - Marius) 1-0

Itt jöhetett volna vasárnap reggel a rematch, ahol is pár restart után kaptam egy mappot, amin 4 démon dwell, 2 imp, 1 gog, 1 devil és 2 pit lord is volt, plusz fly hive-okból 2. hétre összejött 28 wywern és még 6 angyal 2 consból, valamint volt még hátra 2 cons és 2 hive a terepemen közép előtt, DSA és DSS is volt, ezzel ellentétben az ellen már 2. hét közepe felé középen volt, elég izgalmas meccs lehetett volna, viszont belecsúsztunk a támadásokba és mivel Ricsepi egyszer már legyőzött, így a fair play jegyében feladtam a javára a partit. Annyira amúgy sem számított, hogy ezüst vagy arany színű az érmem, a visszavágás gondolata sokkal inkább mozgatott :) Így végül 6. lettem és gazdagodtam egy kis ezüst éremmel ^^

H5 Támadás
Erre eleinte egy only Black Dragon + Hero sereget akartam hozni, elgondolkoztam rajta, hogy mi lehet erre a counter, úgy éreztem, hogy a horda fájdalmas lehet, ezért csináltam egy 600 blade danceres csapatot. Nos... úgy hogy a black dragonnal előbb ütöttem meg a dancereket, mint ők a dragonokat vertek le a srácok egyszerre 10 black-et a 20-ból, így nem kellett nagyon gondolkoznom azon, hogy melyik sereget küldjem be, kicsit még finomhangoltam őket a 2. körre és hagy szóljon. A többi csapatra nézve nem gondoltam, hogy ennyire jó leszek. Vologyát tudtam, hogy valszeg megverem a fentebb említett lvl 7 probléma következtében, Jounál is pont emiatt éreztem, hogy jók az esélyeim (bár itt a gép nagyon megakart szívatni, 4 körből 3x nem kaptam Attack-ot, a dmg megfeleződött kb., volt is emiatt egy nagyon szoros csatánk...), Coradiel egyszer megszívatott a kutyákkal az 1. körben (ott is elmaradt az attack skill...), Zsombor griffjei 1. körben nem jelentettek gondot, mert az árlista már drágult annyira, hogy a griff ne legyen jó horda ellen, plusz mivel már 2x voltam griffes csapattal, pontosan tudtam mik az erősségei és a gyengeségei, így taktikus csatákkal az 1. kört behúztam, 2. körben pedig mindig gyorsabb volt a griffekkel, de tudtam, hogy lesz lehetőségem megütni őt, ha az init bar-t a gép elcseszi neki (és griffeknél óhatatlanul is eljön ez a pont...), ezért csak türelmesen várnom kellett és 1-2 dive-ot túlélni (~900 dancer azonban 12000+ HP-val elég jól bírta az ütéseket), utána pedig miszlikbe vágni a maradék madarakat. Így 1 vereséggel Heroes V-ben bajnok lettem, aminek nagyon örültem! :)

H3 Támadás
Na ez sz.r volt, itt Ricsepi, aki már régóta jár támadni és általában jó helyezést is ér el azt mondta hogy majdnem seggutolsó leszek, szóval éreztem, hogy lehet benne reláció, semmit nem teszteltem és semmit nem néztem meg, ezért utolsó is lettem, ahogy azt kell, még azok is megvertek, akik ellen jónak kellett volna lennem (magic, íjjász), de hogy őszinte legyek, vasárnap délutánra mentálisan olyan fáradt voltam már, hogy nem is bántam, hogy végigmegyek kicsit no brain alapon a meccseken és lesz ami lesz, itt már nem volt nagyon kedvem taktikázni.

Köszönöm mindenkinek a nagyszerű hangulatot és a jó kis taktikás meccseket, remélem tavasszal folytatjuk :)
Üdv! Sacred ... ja izé, Dragon :)

Ui: Gyertyás fazon rulez ^^


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2018 okt. 23 15:33 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 24 13:12 #3412

Dragon beküldte:

Ui: Gyertyás fazon rulez ^^

Az, 4 pályán egyszer jött, fel is vettem a főhőssel, eagle eye, amit sikerült is expertre vinni, mert utána is annyira jó skillek jöttek :) Ilyen volt az egész napos szerencsém is, illetve ügyetlen is voltam. De mivel 5-6 éve egy darab meccset se játszom a BB-k között (még OB-t meg OK-t sem), így egyre nehezebb megélnem a meglévő tudással.
Ez a 3 vereség ettől függetlenül azért fájt, illetve a 4. meccset is csak azért kezdtem el este 11-kor, mert noname volt az ellenfél :) megnéztem, régen 5 meccset vívtunk egymás ellen és soha nem sikerült nyernem...fűtött a revansvágy. Szóval egy játék 29. versenyén - úgy, hogy csak évente kettőt rendeznek - még két felbukkanó új induló az jó dolog.

Norbakk ellen rengeteg restart volt (asszem 4, 1 technikai ott és 2:1 oda - Dragon, én Ellened szerintem nem kértem egyáltalán) és persze a legtrágyább pálya maradt a végére, előtte mindegyik tetszett valamiért. A végső verzióban annyi pozitívum volt, hogy a kezdő vártól 1 napra (!) volt a sivatag, én ilyet még nem láttam. Persze pack black dragon, nyehehe. Aztán lent az utat elvágta horde magog, aminek 3. nap valahogy nem ugrottam neki Ramparttal. Úgyhogy mentem a dragontól északra, ott horde efreet, elkezdtem a földet üldözni, slow lévén. Aztán még feljebb rábukkantam egy sec várra, amihez út nem vezetett a főváramtól, viszont abból a várból vezetett egy út a sivatag fenti részéhez (?!). Ez nem volt bug vagy valami? Elég furán festett, ott valami horde war unicorn volt. Volt még pár szerencsétlen húzásom, aztán amikor megláttam, hogy 1-3-1-nél még fort van a főváramban, feladtam a csáb@ :lol:

Jött Dragon és reménykedtem, hogy egy újabb Jebusnál már kiverem a rezet. De nem, mert elvert, mint a tököt. Dave-nek igaza volt, hogy mit tökölök még a sivatag bejárata mellett 2 napot, pedig a saját területemen lévő utopiába se mentem még be :( a sivatagos terepben pedig semmi köszönet nem volt, a 2-es utopiával +4-et növekedett a knowledge-em és ennyi. Majd le volt helyezve még egy vízicsizma meg egy 5%-os nyaklánc...épp mentem volna egy újabb utopiába, de Dragon megelőzött, neki az a 3. volt, ennél többet kár is fecsérelni erre. Mondjuk állítása szerint ha én megyek be előbb, akkor se lett volna mákszemnyi esélyem se, mert addig tartott Kőbánya közigazgatási határa...

Keresztmeccsen Karesznak vághattam vissza a Kis (Balaton) Kupa döntőjében elszenvedett vereségért, ugyanúgy Inferno-val. NG meg a cons wazze, láttam throng griffin, há mondom ez nem lehet vészes, bementem aztán maxos volt. De nem volt olyan korán szerencsére, mass slow-val egész jól kivettem. Úgyhogy ez a 4 angyalom volt a típusidegen lény (Karesz hatjával ellentétben), asszem Panicon csapattuk. A főcsatában érthetetlen volt, hogy Karesz miért állt be a sarokba, úgy hogy power lich, angyalok, csontik, utóbbi kettővel meg defendelt, én meg hajigáltam ezt a szektort bless-es magogokkal. Mint ahogyan az is érdekes, hogy az első körös mass slowom után miért nem kezdte el nyomni az anti magicet az egységeire. Helyette animate-ezgette őket. Lehet a 60 méterről bekapott Fradi gól sokkolta a mi Károlyunkat :woohoo:

noname ellen Mini-Nostalgiát választottam a gyíkabbnál gyíkabb térképekből, nagyon elhúzódott, csak bolyongtam az ellennél, aztán megkérdeztem Dave-et, hol a fenében lehet átmenni hozzá, daráltam a napokat, de inkább már csak azért, hogy vége legyen, első héten azért volt egy jó kis csata, egyik gép megtámadta a főváramat, amiben egy hős meg EGYETLEN légelementál volt. Az meg Thanttal jött, vámpírokkal, csontikkal és zombikkal. Castle-t megépítettem már, ez volt a szerencsém, meg valami életmentő stone skint elsütöttem, mert a vámpírok berepültek, de csak akkor kezdték a tornyok lőni, amikor már megharapta az elementált :-D hát izgalmas volt...

Támadás: én előzetesen dobogóban reménykedtem, mert hiába az esélyesség, az bárhogy elsülhet. Hát 2 pont vesztését magamnak köszönhetek, kettőt meg az ellenfél moráljának. Vologya ellen kezdtem egy 0:2-vel, nem lepett meg, csak rosszul esett :) az elsőnél hülyén álltam fel, a másodiknál meg jött a morál, amit be is mondtam előre.
Norbakk ellen morálozott a főstack, így maradt csak belőle 3.
Marqadam ellen pedig elment a bajnoki cím. Bár a verseny vége után nem ezt mondtam Neki, mert azt hittem, Vologyának több pontja lett, de azt hiszem nem. Ott is rém bután álltam fel, aki nyert már bajnokságot, meg volt második, az nem engedhet meg magának ilyen luxust. Drága ára volt sajnos. De ha Vologya többet tényleg soha nem indul H3 támadáson, akkor nem is bánom annyira igazából.

A versenyszám hajrára egyébként elképesztő izgalmakat tartogatott, ugyanis 2 meccsel a vége előtt (Dave - Vologya és Dave - NG) úgy álltunk, hogy Vologya 17 pont, Dave, NG 16 pont.
Így inkább a szurkoló szerepét választottam és Vologyát magam elé engedtem (az előzetes menetrendnek megfelelően! :) ), tehát egyszerű volt a képlet: ha Dave nyer, az első helyért játszom Ellene, ha nem, a másodikért. Az első leosztásnál Vologya nem kapott air magicet, így ki sem állt - Fortuna asszony hipnotizáló láncként lóbálta az orrom előtt a mézes madzagot. Mert aztán Dave-nek nem adott SZÉL MÁGIÁT. De Őt nem érdekelte, így is kiállt a győzelemért és ez nagyon tetszett nekem! Függetlenül az én érdekeltségemtől, ez a példamutató hozzáállás (Vologyát nem elmarasztalva!). A bravúr nem sikerült, így nekem a 2. helyért 2:0-át kellett elérnem Dave ellen, ami sikerült, tehát úgy is nézhetem, hogy nyertem egy 2. helyet (nem a lichek ellen buktam az elsőt).

Köszönet mindenkinek az áldozatos munkájáért, a jó hangulatért, szerencsére mindjárt itt van március, a harmincadikkal!!! :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.
Utolsó szerkesztés: 2018 okt. 24 13:17 Írta: NG.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 24 17:12 #3413

Én is szeretném megköszönni Vologyának a szervezést és Jounak a pályák elkészítését.
A kutyák egész jól szerepeltek, egy nálam ügyesebb játékos még akár jobbra is kihozhatta volna az eredményt, de nekem így is megfelelt :)
Gratulálok Dragonnak az első helyért, és bocsi hogy elrontottam a veretlen sorozatot :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 28 20:05 #3421

Először is köszönöm a szervezést a Vologyának!

Támadás csapatom szokásos implos középmezőny.

1.meccs: Jebus vs Bogpista
Viszonylag olcsón sikerült megszereznem a castlet infernoval szemben. Első nap csak 3 hőst sikerült vennem, mert egyik irányba blokkolva volt az utam , a másik irányba meg nem volt sok gold. Jött a svéd
mainnek, illetve egy pikeman és egy archer dwell, szóval a sereg teljesen jó volt. Második nap 5k xp doboz majd lovas dwell marsmanekkel. 114en angel dwell, majd megcéloztam a hiveokat. Ezeket kiszedtem majd 121n tope, ami minimumos, sentinelt adott. Csak 125(full movement) sikerült bejutnom, mivel gurnisson elég nehezen szenvedte ki az expert earthot. Pista 126en jött be a sivatagba kevés movementtel. 3 nap alatt kiszedtem kb. 4 pandorát, amikből kaptam 15 mighty gorgont es ~10 wyrmet, és egy topeot amiben nem volt semmi. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy kevés manával megtámadtam az inferno sereget. Mindketten mass slow, majd nálam el is fogyott a mana, Pista ezután kihasználva az infernó erősséget, elkezdet az arch devilekkel lebontani. El kellett menekülnöm. A megtépázott sereggel esélyem se lett volna, hiába volt előtte nagyobb seregem és jobb értékeim. Következő heti sereggel kiszedtem 2 topeot, ami adott még +3allt meg +4att/deff mellvértet. Így már kellően erősnek éreztem magam ~150 körüli marksmannal és többi egységgel. A csatában fontos szerepet játszott, hogy nálam volt a badge of courage, ami miatt Pista nem tudott blindolni, és arra játszott, hogy arch devilekkel majd blindolja a waitelt arkokat, de ha meg nincs nálam a blind immunity akkor más taktikát választok, nem hiszem, hogy változtatott volna a csata kimenetelén.
2.meccs: Panic vs Dave
Dave megvette a dungeont 3k körül. Meglepetésemre Alamarral kezdett, ami végül részben megnyerte neki a meccset. Nekem jött Luna akivel akadály nélkül szántottam végig a pályát első héten, lett angel is. 121en meghalt 1 angyal 35 enchanter ellen, de sajnos nem volt nagyon más irány, illetve láttam arra 4 hiveot. Igazából a meccs azon ment el, hogy arkangyalt építettem guild helyett, utólag már bánom, mert nem gyakran lehet meccset nyerni Dave ellen. Kár érte.
3.meccs: Jebus vs Pumpás
Dungeon voltam Tower ellen, 7k-ba fájt. Első nap jött Galthran és nekró köpeny ezért elkezdtem csontikat gyűjteni. A terepem tökéletes volt. 2 cons, 4 hive dragon dwell, 2 tope egymás mellett. 121en topeoztam(sárkányok meghaltak) majd 122n sivatag, pár napig erősödtem, majd átmentem Pumpáshoz mielőtt megerősödne. Sikerült időben odamennem, így jelentős skill es hp fölénynek hála nyertem.
4.meccs Mini Nostalgia vs Dreegar
Írtam egy részletest beszámolót, de fórum kidobott. Röviden: lvl 23 tazar+15ark+80 wyrm monarch vs kyrre aki nem tálalt sok értéket nevelő tárgyat.

Döntő majd Dave ellen valamikor a közel jövőben. Remélem most nem 26 arkangyallal fog megalázni mint múltkor. :)

Ismét remekül éreztem magam, a társaság király volt, és örülök, hogy a BB utáni póker lassan már hagyomány, ahol már inni is lehet. :lol:
Jövőre a 30. Jubileumi BB-n találkozunk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 01 19:32 #3431

Lejátszottuk a döntőt, a felvétel itt elérhető még egy ideig:
https://www.twitch.tv/videos/329706340

Jó öreg Jebust játszottunk, kék flux voltam red strongholddal szemben. Mikor még mindkét restartom megvolt és Zodmundnak egy se, volt egy egész jónak mondható mapom, 2 cons, 2 hiveot láttam, illetve egy 5k xp-s dobozt felvettem Shivával akinek jött tactics, de earth nem. Ha jön earth valószínűleg nem restartolom, de anélkül nem mertem vállalni mert titán volt a blokkom. Utána jött egy map ahol láttam firebird dwellt, meg 2 hiveot, de elég rossz utak voltak, és a főhősjelölt Mullich már lvl1-en watert akart kapni, meg a vár előtt volt lots zealot amit ki kellett kerülni. A végső mapom nagyon rosszul indult, mert mindkét irányba az utam blokkolva volt teljesen lots crusader és lots grand elf által, ráadásul offroad sem volt sok lehetőségem közlekedni mert sok irány zsákutcába vezetett. Egy firebird dwellet felfedeztem de annak a védője is blokkolta a járást (lots horned demon). Három lehetséges főhősjelöltem is volt viszont, Grindan, Dessa és Jeddite. Jeddite kapott logot meg earth magicet egyből, Dessának nem jött semmi értelmes skill így maradt Jeddite főhősnek, főleg mivel sok szabad xp nem volt mindkét hőst felfejleszteni, és a nagyrészt üres map miatt szükség lehet később a resurrectre. 4 hiveom volt, de ebből csak 2 elérhető távolságban, 2 library közel az úthoz, és hét vége felé felfedeztem +5allt. Az volt a terv, hogy Jedditét felfejlesztem lvl10-re aztán meglátogatom a 2 libraryt és 7.nap beállok manát tölteni. Ez majdnem sikerült, végül 8 xp hiányzott a lvl10-hez és be kellett ütnöm a közeli hiveot amin el akartam futni... Így csak az egyik libraryt sikerült meglátogatni 1.héten. Dessa ütőereje elég gyenge volt, így kihívás volt leverni a 6 madarat a dwellingben, de csak tölteléket buktam meg 1 wyvernt. Grindan kiszedte az egyetlen cons-t, Erdamon a +5allt, majd 122-n mentem be középre. Találtam földkönyvet, ami megadta a szükséges view earth-öt is, ezzel láttam, hogy sivatagi várhoz csak Zodmundon keresztül vezet út, így kockázatos lesz arra menni, de túl sok választásom nem volt. Az útbaeső hiveokat kiszedtem, 7 db hiveból végül lett 28 wyvern (mind minimumos volt), valamint egy sentinel és dragon korona is felkerült a többi item mellé. 125 körül találkoztunk Zodmund kijáratánál, főcsata még nem volt, mert egy tope után visszamenekült a saját zónájába, én bevettem a középső várat, aztán ott volt a rush lehetősége, de nem mertem megkockáztatni, inkább biztosra mentem és meglátogattam még egy zónát és elfoglaltam a másik sivatagi várat. Upgradeltem a dobozokból kapott rocokat és kiszedtem 2 topeot. Zodmund topejai nem adtak elég skillt , sem red orbot neki így a főcsatában 41 spell poweres Jedi nyert.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 08 14:05 #3452

Tiszteletem a Társaságnak!

Most, hogy van egy nagy lélegzetvételre időm röviden meg is írom élményeimet a BB-ről.

Ez alkalommal inkább az 1 vs 1-et szerettem volna megnyomni egy kicsit, mert az első Balaton Kupa óta nagyon leromlott a teljesítményem, és már kezdett számomra is kellemetlen lenni, hogy majdnem levert a Narancs AI, jött egy Naga Bank, jött egy utópia… Úgy gondolom sikerült úgy szerepelni, hogy a következő BB-n a csoportkörben történő részvételhez ne kelljen a takarítónővel előselejtezőt játszanom…

Az időhiányt azonban ezúttal a Támadás csapatom és szereplésem sínylette meg, a majdhogynem maximális felkészületlenségnek (és néminemű dekoncentráltságnak köszönhetően) az eddigi legrosszabb szereplésem lett az eredménye, de ez most nem érintett olyan rosszul, mint az előző BB-n történt bénázás… várható volt, hogy előbb-utóbb becsúszik egy olyan Támadás Torna is, amikor nem a TOP 6-ban végzek…

Új játékosokkal találkozni számomra mindig várakozással teli kíváncsisággal vegyes izgalmas élmény, mert kifejezetten szeretem azt a pillanatot, amikor a fórumnévhez materializálódik egy arcban kicsúcsosodó emberi alak…

Fentieknek megfelelően frankó volt minden, ha lehet egy apró kellemetlenséget megemlíteni az akkor csak annyi lenne, hogy az immár szokásosnak mondható Póker Afteren, aminek nagyon örülök, hogy Norbakk megtartotta (láv), Dave elitta előlem a bort…

Végezetül köszönöm a szervezést, és gratulálok a dobogósoknak, különösen Vologya Mesternek aki így aranyéremmel búcsúztatta H3 Támadás karrierjét.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 08 14:26 #3453

Ricsepi beküldte:

Fentieknek megfelelően frankó volt minden, ha lehet egy apró kellemetlenséget megemlíteni az akkor csak annyi lenne, hogy az immár szokásosnak mondható Póker Afteren, aminek nagyon örülök, hogy Norbakk megtartotta (láv), Dave elitta előlem a bort…

:lol:
Azért azt az 5 kiürült üveget sem a legyek hordták össze :cheer: Időarányosan gyakorlatilag jobb teljesítmény, mint a szeptemberi Balaton Kupán elkövetett göngyölegmennyiség... :lol:


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 13 17:55 #3459

Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm mindenkinek a részvételt, örülök, hogy most is jól éreztétek magatokat. Külön öröm a 2 újonc Noname és StrongLord, remélem még találkozom velük az elkövetkezendő versenyeken.

Nem terveztem, de az élet úgy hozta, hogy visszavonuljak a versenyzéstől. Még ki akartam húzni a 30. HBB-ig, de mivel a faék egyszerűségű H3 támadás csapatommal sikerült szoros küzdelemben győzedelmeskednem, ráadásul úgy, hogy 2x senki sem tudott megverni, így a H3 pályafutásom a csúcson hagyom abba. Élveztem a versenyzést, a 4 pontot Zodmund, Norbakk, Jou, Dave(c) ellen veszítettem el a LEVEGŐ/SZÉL mágia hiánya miatt, így alapvetően elégedett vagyok a teljesítményemmel. Olyan pontokat is sikerült behúznom, amire nem is gondoltam (BLIND-es csapatok), így azt gondolom, hogy méltó befejezése a H3 támadás pályafutásomnak ez a győzelem. Gratulálok mindenkinek, főként a dobogós NG-nek és DAVE(C)-nek.

H5 szereplésem kritikán aluli lett, sem a mezőny, sem a PHANTOM FORCES varázslat nem kedvezett nekem (H5-ben máshogyan működik, mint H3-ban), így inkább hátrány volt a megvétele, mint előny részemre. Utolsó lettem, ezért még a 30. HBB-n elindulok ebben a számban, hogy ne tök utolsóként fejezzem be ebben a számban a pályafutásom. Gratulálok a bajnoknak DRAGON-nak, valamint a dobogósoknak ZSOMBOR-nak és CORADIEL-nek.

Végezetül a hivatalos végeredmény:

H3 1vs1 TORNA:

FELSŐHÁZ:

BAJNOK: DAVE(C)
2. Zodmund
3. Norbakk
4. Dreegar

ALSÓHÁZ:

5.(1.) Ricsepi
6.(2.) Dragon
7.(3.) Marqadam
8.(4.) Bogpista

9-12. Noname, NG, Karesz, Pumpás


H3 TÁMADÁS TORNA:


BAJNOK: VOLOGYA MESTER 18 pont
2. Ng 18 pont
3. Dave(c) 17 pont
4. Norbakk 16 pont
5. Jou 14 pont
6. Zsombor 13 pont
7. Zodmund 11 pont
8. Ricsepi 10 pont
9. Bobibubi 7 pont
10. Marqadam 4 pont
11. StrongLord 2 pont
12. Dragon 2 pont


H5 TÁMADÁS TORNA:

BAJNOK: DRAGON 19 pont
2. Zsombor 15 pont
3. Coradiel 13 pont
4. Jou 6 pont
5. Vologya Mester 5 pont

Jövőre találkozunk a 30. HEROES BUDAPEST BAJNOKSÁGON (MUGGER EMLÉKVERSENYEN)!

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2018 nov. 16 20:15 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 dec. 18 09:42 #3472

Lehet tudni a következő Mugger Emlékverseny időpontját? A képek felkerülnek valamikor?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 dec. 18 16:41 #3473

non beküldte:

Lehet tudni a következő Mugger Emlékverseny időpontját? A képek felkerülnek valamikor?


Szia Non!


Vologya Mester január első felében szokta közzétenni az élő versenyek tervezett időpontjait, így azzal még kicsit várnod kell, de ha megnézed, hogy tavasszal hogyan alakulnak a hosszúhétvégék, akkor megközelítőleg be lehet lőni mikor lesz.


Ami a képeket illeti azok is fel fognak kerülni, tekintettel arra, hogy Vologya Mester igen dolgos, amint ideje engedi a megfelelő minőségűeket kiválogatja és közzé is teszi. Ebben az esetben a türelem erény! :P


Üdvözlettel,

Ricsepi
Utolsó szerkesztés: 2018 dec. 18 16:54 Írta: Ricsepi. Indoklás: ékezet javítása

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 dec. 19 06:45 #3474

Én úgy tudom, március 15-16-án lesz.


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!