forum top

× Versenyek

emo 17. Heroes Mugger Emlékverseny (29. HBB)

Több
2018 szept. 19 11:52 #3379

NG beküldte:

Dragon beküldte:
Rég tévedtem már erre (sajnos), de ahogy a Tábornál megígértem Vogyinak és ahogy terveztem, én is részt veszek a mostani HBB-n! :) Jó lesz már némi old-school Heroes az old (és new) school emberekkel, és amúgy is túl sokat H6-ozok már mostanában, pedig a III és az V az igazi :D

Türelmetlenül várva azt az ~1 hónapnyi időt: Dragon

Hurrrrrráááááááááááááááááááááá!!! :-D
Mindhárom versenyszám? :)

Még szép ;)


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2018 szept. 19 11:52 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 19 21:08 #3381

Sziasztok!

Szeretnék nevezni h3 támadásra.

Szerettem volna 1v1-ezni is, a Balaton Kupa csak még jobban meghozta a kedvemet hozzá, de nem tudok szombaton megjelenni.:(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 20 18:28 #3383

Sziasztok!
A sorsolás megtörtént.
A.csoport: 1.Zodmund 2.Bogpista 3.Pumpás
B.csoport: 1.Dreegar 2.Karesz 3.Ricsepi
C.csoport. 1.Dave 2.Jou 3.Marqadam
D.csoport: 1.Norbakk 2.NG 3.Dragon

Utolsó szerkesztés: 2018 szept. 20 18:30 Írta: zodmund21.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 21 20:27 #3384

Látom a csapatok most is meghoztak nekem minden jót :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 22 12:20 #3385

Sziasztok!! Sajnos nekem ez a hosszú hétvége nem megfelelő. A másik jó lett volna :( Így nem tudok menni a 2 támadásra. Pukkandur se tud menni a h5 támadásra! Sajnálom! Jó játékot nektek!!! Így van esélyetek mert nem megyek ezt illene megköszönni nekem :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 22 14:45 #3386

Üdv Bátor Harcosok!

Alyr - Pukkandur: Sajnálom, hogy nem jó az időpont, remélem tavasszal a jubileumi 30. HBB-n találkozunk! Addig is vigyázzatok magatokra! Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 25 20:21 #3387

Üdv Bátor Harcosok!

H3 és H5 támadás árlisták kiküldve a mail címeitekre. Aki nem kapta meg, kérem jelezze!

A csapataitokat október 3-án 0:00 órától küldhetitek, addig én is összerakom az 5 perces csapataim. A H3 támadás torna 1 körös, a H5 támadás torna 2 körös lesz!

Beküldési határidő: 2018. október 7. 20:00 óra.

Jó csapatépítést Mindenkinek! Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2018 szept. 25 20:24 Írta: Vologya.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: marqadam2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 14 09:33 #3394

Hallom hírét a térképek is készülgetnek :)

Várjuk mihamarabbi megkérkezésüket!
Bár mostanában rájöttem, hogy nem árt, ha a játékot is gyakorlom kicsit, mert nem megy valami jól :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 16 06:59 #3396

Ricsepi csapata igazán tetszik. Már 600 aranyba kerül egy master genie slot, mégis bevásárolt belőle ötöt, ez az igazi tökösség! :) A 8 ezer hp magáért beszél és még belefért egy recanter meg dispel, illetve a 2 death ripple-es csapat ellen is védve van. Hősválasztás is jó, csak a zöld sárkányt nem értem, de hamarosan a Mester csak beavat a részletekbe (vagy nem :) ). A disguise-on én is gondolkodtam, de elsütöttem és valahogy nem láttam a másik játékossal a hatást, aztán hagytam annyiban :dry: Nem tudom, mit fog elérni ezzel a csapattal, de nálam a különdíjat bezsebelte.
A blindos csapatok is "tetszenek" :P illetve kíváncsi leszek, Bobi elementáljaival mihez kezd a mezőny.


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 16 09:26 #3397

A zöld sárkányt mass slow ellen vette. Bobi elementáljai ráfáztak a sok recanterrel mint én. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 16 09:30 #3398

zodmund21 beküldte:

Bobi elementáljai ráfáztak a sok recanterrel

Pech, de legalább nem tart éjfélig a verseny :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 17 19:28 #3399

Tiszteletem a Társaságnak!

Megérkeztek a várható helyezések az Elemzői Irodától.
Előtte felhívnám a figyelmet a szokásos dolgokra, de gondolom mindenki ismeri a mondást, hogy „Aki éjjel legény, az legyen nappal is éjjel!” ennek megfelelően kell komolyan venni az ígéreteimet a csapatokkal kapcsolatban.

Bobibubi: Bár az elementálos csapatok rendszeresen az élmezőnyben szoktak végezni ezúttal nagyon nem kedvez az NB 1 a komolyabb varázslattal érkezőknek. A 3 magic csapatból szerintem ez fog a legjobban szerepelni, de ez is csak a középmezőny második feléhez lesz elegendő. Tipp: 7-9. hely.

Dave: Hobgoblin horda, speces hős, a várból beszerezhető leggyorsabb lény is jelen... + Haste és Death Ripple a Blind ellen, Berserket meg nem hozott senki… ami miatt szerintem nem nyeri meg a bajnokságot az az, hogy sok a gyorsabb alakulat és az ott elhullajtott pontok jelentik majd a különbséget. Tipp: 2-3. hely.

Dragon: Az Anti-Magic-et mindkét Blind-al operáló csapat ellen bukta, és mivel a varázslat repertoár ezzel ki is merült, elementált idézni és reanimálni is lehet majd mellette… Továbbá azért sem jósolok nagy karriert ennek a bandának, mert majdhogynem mindenki gyorsabb vagy gyorsabb lesz nála, így mire befejezné a röpdogát kicsöngetnek neki… Tipp: 10-11. hely

Jou: Bár fa**book-on azt mondtam, hogy szerintem Haste-el dolgozó csapat nyeri a BB-t, módosítanom kell a korábbi álláspontomat és a Blind is drágulni fog… Remekül megkomponált csapat, egyszer kétszer elkapják, de a mezőny nagy részén át fog gázolni, és amikor összeadjuk a pontokat szerintem neki lesz a legtöbb… Tipp: 1. hely.

Marqadam: Meglátásom szerint nagyon speciális mezőny az, ami kedvez az Animate, Ressurect, Sacrifice ( :D :D :D ) varázslatokkal operáló csapatoknak, ez pedig különösen nem olyan… Akkor meg aztán pláne ne várjunk sokat ha Slow-al akarunk munkálkodni de nem veszünk gyors lényt csak 1,5-szeres áron egy rigót… lehet így is, csak akkor a jubileumi 30. Budapest Bajnokságon kerül fel az ellenfél lényeire a varázslat… Tipp: 7-9. hely.

NG: Ami miatt úgy gondolom, hogy lecsúszik a dobogóról ez a csapat, az az, hogy nem készült a rá ható varázslatok ellen, és amiért megelégedett azzal, hogy a tűzmágia úgy sem hat az Efreet Sultánokra szerintem meg kell elégednie a 4-6. hely valamelyikével.

Norbakk: Zodmund korábban csinált hasonló csapatot, annak az lett a veszte, hogy nem védekezett a Blind ellen… ez a hiba kiküszöbölve, így minden adott a jó szerepléshez… ami miatt nem lesz bajnok ez a csapat, az az, hogy a Támadás Torna idejére életbe lép Norbakk 2 éves eltiltása, és sajnos ezen a tornán már nem vehet részt… Ha nem kellene diszkvalifikálni akkor azt tippelném, hogy 2. vagy 3. lesz… (Úgy gondolom ez kellően méltányos figyelmeztetés (!) lesz ahhoz, hogy megtanulja, hogy legközelebb figyeljen oda jobban amikor a térképeket készíti, és ne rontsa el az enyémet… A vajszívem fog a sírba vinni…)

Ricsepi: Igyekeztem kreatív lenni, így próbáltam minél többet belegyúrni a csapatba ami csak a csövön kifér… Sajnos ennek az lett a vége, hogy kicsit minden ellen jó lett a banda, nagyon viszont nem a jelen mezőny ellen… Így megelőlegezem magamnak a 7-9. helyet. (Kérdésként merült fel, hogy miért vettem Zöld Sárkányt, de a megfejtés is megszületett, a Green Dragon nélkül konstans veszítenék a Mass Slow + Íjász kombinációtól és úgy voltam vele, hogy ha véletlenül megint íjászmezőny lenne akkor ne pofozógép legyek már, hát véletlenül megint nem lett…)

StrongLord: A múltkor Alyrnak volt ultra def.-es csapata, ez lehetne akár annak az ellentettje is csak pár dolog hiányzik belőle, úgymint a sebesség, a mágiavédelem és a fő ütőegység… ennek megfelelően a mezőny végére várom a csapatot. Tipp: 12. hely

Vologya Mester: A Maestro meglátta Karesz tábori csapatában a potenciált és racionalizálta kicsit majd újra harcba küldte a Wolf Raidereket… Mivel az utóbbi időben nyugodtan lehetett Blind pozitív csapattal is indulni jó szereplés reményében, joggal bízhatott Vologya benne, hogy nem most szakad meg a széria, pechére ketten is úgy gondolták, hogy ideje feltámasztani ezt a régi szép hagyományt ennek pedig szerintem a dobogó lesz az ára. Tipp: 4-6. hely

Zodmund: Álljon itt egy 2014. október 14-i hozzászólásom részlete a régi fórumról, amiben Zodmund akkori első (azóta koncepciójában számtalanszor visszatérő) Támadás csapatát méltattam:
„… az Implosion önmagában nem minden 13-18. helyre várom.”
és akkor aktualizáljuk erre a versenyre: 10-11. helyre várom.

Zsombor: Ez a csapat már egyszer felbukkant Támadáson és akkor azon túl, hogy bajnok lett engem csúnyán meg is szívatott, ugyanis az utolsó fordulóban kerültünk össze (nekem szintén Titánjaim voltak csak Kyrre és fix Tactics volt a Recanter mellett) és ha Én nyertem volna, akkor szétlövés következett volna az első helyért köztem és Norbakk között… vesztettem és 4. lettem.
A mai napig a fülembe zengnek Teki szavai… a megsemmisítő utolsó fordulós vereséget követően Zsombor tudományos fantasztikus elemzése után arról, hogy miként nyerhettem volna…

„OKTATJÁK RICSEPIT!”

Mivel sok mindenben nem reménykedhetek ezen a BB-n, a célom az, hogy ezt a csapatot 2-0-ra legyőzzem… és végre örök békére leljen lelkem.
Tipp: 4-6. hely.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 18 16:17 #3400

zodmund21 beküldte:

A zöld sárkányt mass slow ellen vette. Bobi elementáljai ráfáztak a sok recanterrel mint én. :(
Csúnyán benéztem ezeket a mostani csapatokat. Szerintem Ricsepi tippje még hízelgő is rám nézve, a hét pettyes katicának tuti több pontja lesz, mint nekem. Amúgy sokkal többet nem érdemlek, mert sok energiát nem fektettem a dologba, még a határidő előtt gyorsan megpróbáltam aktualizálni egy családi támadás tornás csapatomat (sajnos nem tökéletesen, erről Norbakk tudna mesélni:blush: ). Ezt nem kifogásnak szánom, mert rajtam múlott, hogy nem agyaltam/teszteltem többet, de hát szeptember végén kijött az új FIFA, nem tudom valakinek mond-e valamit a Weekend League :)... Mondjuk lehetett volna legalább egy chaines csapat, hogy legyen free winem, így csak nekem lesz 1-2 tuti bukta, amit játék nélkül érdemes feladnom.

Elemzésre nem vetemednék, de tippelni tippelek: Szerintem Ricsepi húzza be a tornát a Gargoylokkal.

Utolsó szerkesztés: 2018 okt. 18 16:20 Írta: bobibubi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 19 10:09 #3401

Én NG győzelmét jósolom, 1-2 csapatnak van egyáltalán esélye ellene... A speed előny önmagában elég a legtöbb csapat ellen. Tippem a top6 többi helyezettjére: Ricsepi, Vologya, Jou, Norbakk, Dave (nem feltétlen ebben a sorrendben :D )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!