forum top

× Versenyek

emo III. Balaton Kupa-Kedvencek csatája

Több
2018 máj. 15 15:05 #3294

Sziasztok!
Idén is megrendezésre kerül immáron a 3. Balaton Kupa. Norbakkal és Davevel sokat beszélgettünk, hogy kellene valami frissítést vinni az itthoni versenyekbe, A végső döntésünk pedig az lett, hogy az idei Balaton kupa a Kedvencek csatája nevet kapta. Ez azt jelenti, hogy mindenki kiválasztja a kedvenc a várát és az egész versenyen azzal a várral fog végig játszani. Jelentkezni itt a fórumon lehet, és jelezni kell, hogy milyen várral szeretnél indulni.
Főbb pontok:
- Helyszín: Balatongyörök
- Időpont: szeptember 7-9-ig
-Az érkezés péntek este. A távozás pedig vasárnap délután.
- nevezési díj: 8000-10000 forint között lesz, attól függően,hogy hányan leszünk. Akinek lesz sod lobby előfizetése annak 1000 Ft-tal kevesebb lesz.
- Az összeg magába foglalja a 5 étkezés,szállást,idegenforgalmi adót,kupákat stb.....
- 4 plussz gépet tudunk biztosítani.
- A hálozat kialakitásában idén is segítségre számítunk.
-Nevezési határidő aug 20.
- Tavaly sikerült összehoznunk szombat este egy kis iszogatást pókerezéssel, amire idén remélhetőleg még több időnk lesz mivel a teljes verseny szimultán körökkel fog lemenni.
Pár infó a szabályokról, ami hatással lehet a várválasztásra:
- HD móddal fogunk játszani, és szimultán körök lesznek végig és így remélhetőleg kényelmesebb lesz az időbeosztás.
- csoportkörben fixen lesz egy fix map, majd az azt követő fordulókban 7 pálya közül kell eliminálni, ezek pedig:
fordulónként változó fix map/Jebus/Balance/Panic/Mini nostalgia/Diamond/Anarchy
-Szabad hősválasztás lesz. Galthranra/Sir Mullichra illetve a fluxra lesznek korlátozások,ezek a szabályzatban lesznek részletezve.
Aki szeretne eljönni idén kérjük minél előbb jelentkezzen, mert annak függvényében tudjuk eldönteni, hogy milyen szállásra lesz szükség. Tavaly kicsit sokat kellet mászkálni a faluban a játék és az étkezések között, ezen idén megpróbálunk változtatni, de mivel idén még egy évre ki kellett adnunk az üzletet családi okok miatt ezért ezt nem tudjuk megígérni. Ha jövőre minden jól megy, visszatérhetünk az első év egyszerűségéhez. :)
Üdvözlettel,
Norbakk és Zodmund

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 15 15:58 #3295

Jelentkezem várat/hőst még nem választottam, szólok, ha eldöntöttem :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 15 19:32 #3296

marqadam2 beküldte:

Jelentkezem várat/hőst még nem választottam, szólok, ha eldöntöttem :)

Hőst szerintem nem kell előre választani, no meg biztos meccsről meccsre lehet más.
Nevezek én is, remélem semmi nem jön közbe, 2,5 hét múlva megyek már vissza dolgozni, a versenyig pedig még onnantól is sok idő telik el.
Választásomhoz semmilyen professzionális érv nem csatlakozik, még év elején kérdezte tőlem Zodmund, melyik a kedvenc váram, mondtam, ilyen nincsen, viszont régen (uszkve 19 éve...) az Inferno volt, így ezzel fogok majd ráhajtani a címvédésre :lol:


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 15 20:14 #3297

Nekem sajnos nem jó az időpont :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 15 22:20 #3298

En is jelentkezem.
Megtolom Ramparttal, lesz ami lesz:woohoo:


Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 16 06:25 #3299

Üdv Bátor Harcosok!

Technikai támogató munkaerőnek jelentkezem, hogy segíthessem a torna zökkenőmentes lebonyolítását. :) Hosszabbítókat, switchet, kábeleket, madzagokat, plusz egeret, billentyűzetet, monitort (szükség esetén!) rendelkezésre bocsátok a verseny idejére... Plusz 3 ember szállításában is tudok segédkezni (aki jönne velem, privátban jelezze kérem)...

Persze, ha páratlanra jön ki a létszám, akkor játszom is, jó leszek töltelékembernek. :)

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 16 07:42 #3300

Tiszteletem a Tàrsasàgnak!

Jelentkezem Én is, és a Castle vàrat vàlasztom. Bàr nem ez a kedvenc vàram de a Dungeonnal vlmi szörnyen nem tudok jàtszani, és mert adott esetben jó lenne egy meccset nyerni a Castle, Stronghold, Necro trióból a kastélyra esett a vàlasztàsom, majd kiderül mennyire volt jó döntés.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 16 15:58 #3301

Sziasztok!

Nekem jó az időpont (a tábor sajnos nagyon problémás), úgyhogy szeretnék nevezni én is.
Várat még nem mondanék, addig minden lehetséges template-en, minden várral, és annak három potenciális főhősével játszom három tesztmeccset, és az eredményeket kiértékelve fogok dűlőre jutni. :D
Na jó, ez lehet nem jön össze :D, mindenestre még egy kis gondolkodási ídőt kérek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 16 17:21 #3302

Mi is jelentkezünk.Dani Gold Pollux néven indul.

Utolsó szerkesztés: 2018 máj. 16 17:22 Írta: Karesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 16 23:16 #3303

+
Flux

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 17 09:25 #3304

Jelentkezem én is, de a körülmények miatt nem tudom 100%-osra mondani, hogy megyek.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 18 15:00 #3305

Úgy döntöttem Tower-ral leszek, eddig kétszer játszottam jebuson Tower-ral és mind a kétszer nyertem, úgyhogy csak nem lesz gáz most se. Ha meg mégis, akkor van mire fogni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 19 16:25 #3306

marqadam2 beküldte:

Úgy döntöttem Tower-ral leszek, eddig kétszer játszottam jebuson Tower-ral és mind a kétszer nyertem, úgyhogy csak nem lesz gáz most se. Ha meg mégis, akkor van mire fogni

Így lehet mindegyik ellenfeled eliminálni fogja :P vagy arra számítanak, hogy egyszer minden sorozat megszakad :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 19 21:34 #3307

Hőst szabadon lehet választani minden meccs elején, különböző templateken lehet más kezdő hősöd.
Dungeonnal indulok.

Utolsó szerkesztés: 2018 máj. 19 21:59 Írta: zodmund21.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!